نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
مایکروسافت میتونه با چند تا نمایش حسابی گرد و خاک به پا کنه.
اگه استارفیلد رو همونطوری که ملت انتظار دارن نمایش بده واقعاً وزنه سنگینی هست.
با توجه به نبود بازی داستان محور و گرافیک نسل نه در کنفرانس دیشب، هلبلید اگه مثل تریلرهاش باشه یه لحظه مهم تو کنفرانس مایکروسافت میشه. کافیه تاریخ آخر سال بخوره.
فورزا موتور اسپورت هم که شانس موفقیتش به مراتب بیشتر از اپیک فیل شدنش هست.
از فیبل و Awoved و چند تا عنوان که معرفی کردن یه تریلر باکیفیت نسل نهمی نشون بده حسابی گرد و خاک به پا میکنه.
با ترول دیشب پیج ایکس‌باکس نشون میده حسابی خوشحال شدن ولی امیدوارم بلاخره از این فرصت استفاده کنن تا دوباره رقابت و جنگ کنسولی رقم بخوره.
راستی کافیه برای سیلک سانگ هم تاریخ انتشار بدن تا هرچی ایندی هست بره زیرسایه.
چند تا سورپرایز دیگه مثل نسخه کالکشن گیرز و یا حتی گیرز۶ میتونه کلا مراسم رو منفجر کنه.
اگه مایکروسافت هم برینه دیگه باید فاتحه این نسل رو همینجا خوند.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
من یک ماهی میشه که یه سری اس هم کنار فایو گرفتم. (گرفتنش یجورایی توفیق اجباری شد) دیشب حقیقتش جدا از سونی، من از ویدیوگیم ناامید شدم و یجورایی نتیجه گرفتم یکمقدار تو زندگیم کمرنگش :| کنم. امیدوارم مایکروسافت یه چیزی نشون بده که لااقل یه سرسوزنی امید به آینده پیدا کنم. حداقلش بیاد هلبلید و فورتزا رو یه نمایش خوب بده و تاریخ عرضشون رو هم نزدیک بزنه. هلبلید کاملا باب میلمه و فکر کنم گرافیکی هم ناامیدم نمیکنه. استارفیلد هم فن rpg های بتسدا نیستم ولی امیدوارم یه تریلر آبروداری نشون بدن نه اینکه بیشتر عین ردفال بترسونن ادمو.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,612
نام
محمد
شک نکنید نمایش مایکرو این گند رو میشوره میبره
اگه خپل حمال تو مراسم نباشه. اسمی هم از ۳۴۳ نشویم از نظر من نمایش خوب بوده. حتی اگه فقط فورتزا و استارفیلد و یه مشت ایندی نشون بدن :D

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
نه با تریلر cg هایپ میشم و رویا پردازی میکنم نه اینکه ماله دستم میگیرم مثل برو بچه جبهه اون ور.واقعا بد بود اصلا رو دراگ بودن.شما فکر کن این همه بازی داخل sop های قبلی معرفی میکنید بعد همون ها میزاشتی داخل شوکیس از این بهتر بود.یعنی از سایلنت هیل بگیر تا رونین چرا نباید داخل شوکیس نمایش داشته باشد.بعد حاضری از بازی که هیچکس نمیدونه چی هست سی جی برا ی بعد در حد یک دقیقه فکشن نمایش آماده نداره مگه میشه. بعد چرا تریلر های cg این قدر بد بود آدم گیج میشد که این بازی تو چه سبکی هست و کلیت بازی چیه نمونش بازی firewalk .بعد استدیو خودت سال پیش مرز های گرافیکی جابجا کرده الان نمیتونه در حد همون قبلی یه نمایش اجرا کنه...
باور کنید حالشون خوب نیست
اصلا نمی‌دونن طرفدارها چی می‌خوان

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,561
نام
عرفان
ویو 4.7 میلیون :|
واقعن سونی خیلی بیشتر از اونی که فکر میکردم خراب کرده
مراسم اونقدر بدی هم نبود، برای ژاپنی بازا و ایندی دوست ها خوب بود

ویرایش: الان دیدم 5.8 میلیون بود :D شت. فیل رو باید با اردنگی بندازن بیرون اگر با این شوکیس گند بزنه.

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا خوشبختانه Diablo IV چند روز قبل از کنفرانس عرضه می شود وگرنه 20 دقیقه از نمایش برای این بازی می رفت.عنوان بزرگ و مهمی هست ولی به اندازه کافی ازش نمایش دیدیم.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
امسال بالاخره جمله فیل اسپنسر که هر سال میگه we have the best line up in history درست در میاد چون هر گیمی بدن از لاین اپ سونی بهتر در میاد. ولی اگه کنفرانس خوب در نیاد واقعا ظلمه دیگه، یعنی این همه شرکت و برنامه نویس و پول و دم و دستگاه « یک » گیم خوب و درست و درمون نمیتونن بدن؟ x_x

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
از صمیم قلب آرزو میکنم نمایش شوکیس مایکروسافت مملو از بازیای جدید و با کیفیت باشه و حداقل 90 درصدش گیم پلی باشه. اللخصوص IP جدید که میتونه مثل بمب امسال صدا کنه.
امیدوارمم که تو هر سبکی که مایکروسافت میتونه نمایش بذاره و تا حد ممکن از سینماتیک چرت خودداری کنه و بتونه همه توجهات رو به سمت خودش معطوف کنه.
نمایش درست حسابی و گیم پلی از استارفیلد و هلبلید و حتی ایندیانا جونز هر کدوم خودش به تنهایی یه وزنه سنگینه. حالا این وسط ولف 3 یا گیرز 6 یا یه معرفی جدید حجت رو تموم میکنه و نوش جون خودش و طرفداراش هم باشه.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
ویو 4.7 میلیون :|
واقعن سونی خیلی بیشتر از اونی که فکر میکردم خراب کرده
مراسم اونقدر بدی هم نبود، برای ژاپنی بازا و ایندی دوست ها خوب بود

ویرایش: الان دیدم 5.8 میلیون بود :D شت. فیل رو باید با اردنگی بندازن بیرون اگر با این شوکیس گند بزنه.
ببین امیدوارم این نمایشش نابود کنه سونیه که بفهمه نباید همچون توهینی به فن بیسش بکنه. اگه اینم خراب کنه واقعا دیگه مایکروسافت لایق فحش خوردنه. ینی از صمیم قبل امیدوارم بهترین شوکیس تاریخشون رو بدن تا یه چیزی به این بی شرف ها اثبات بشه.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
اگه مایکروسافت هم برینه دیگه باید فاتحه این نسل رو همینجا خوند.
ترمالی که ما دیشب دیدیم قطعا هنر شگفت‌انگیزی میخواد و مدیران مایکروسافت دیگه خیلی خیلی باید تعطیل باشن که بخوان چنین چیزیو تکرار کنن. که قطعا فرسنگ‌ها نمایش بهتری رو نشون میدن. کاری به رقابت ندارم ولی به صورت کلی نمایش دیشب به عنوان یه شوکیس نسل نهمی توهین آمیز بود که باید واقع بین بود و واقعیت رو گفت و مایکروسافت اگه حتی یک سوم استودیوهاش آماده نمایش گیم پلی باشن حجت رو تموم میکنه.
میشه ایمدوار بود که حداقل با شوکیس مایکروسافت بتونیم نمایش نسل نهمی ارزشمندی رو ببینیم. نمایش خوب از استارفیلد و هلبلید و شاید گیرز 6 خودش به تنهایی میتونه خیلی چیزارو تغییر بده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
درسته توپ تو زمین مایکروسافته الان. ولی همیشه یادتون باشه که احتمال تکل رفتن از سمت جف کیلی و منفجر شدن جفت طرفین وجود داره :D

من فکر نمی کردم سونی با این همه بازی معرفی شده هیچی نشون نده
ولی خب این کار رو کردن
حالا فرقش با مایکروسافت اینه که اینا سابقه این کار رو (نشون ندادن بازی های معرفی شده شون) از قبل دارن :D

من که خیلی امیدی ندارم ولی امیدوارم خلافش بهم ثابت شه (بدتر از همه برای من اینه که امسال گویا کلا خبری از نینتندو نیست :( )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر