نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,388
امیدوارم امسال دیگه دست از تیزر نشون دادند بردارند و فقط گیم پلی و تاریخ عرضه نشون بدن 90% عنواین 2 -3 سال پیشش صرفا فقط یه تیزر بودند و هیچ اطلاعات دیگه ای ازشون نیست

تاریخ خوردن عنواین زیر
AVOWED
Fable
Senua’s Saga: Hellblade II
Everwild
State of Decay 3
STALKER 2: Heart of Chornobyl
Forza Motorsport
Indiana Jones
007
Contraband

عرضه این عناوین بر روی گیم پس
Banishers: Ghosts of New Eden

Remnant 2
Blasphemous 2
Warhammer 40,000: Space Marine
Suicide Squad: Kill the Justice League
GreedFall 2: The Dying World

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830
امیدوارم امسال دیگه دست از تیزر نشون دادند بردارند و فقط گیم پلی و تاریخ عرضه نشون بدن 90% عنواین 2 -3 سال پیشش صرفا فقط یه تیزر بودند و هیچ اطلاعات دیگه ای ازشون نیست

تاریخ خوردن عنواین زیر
AVOWED
Fable
Everwild
State of Decay 3
Forza Motorsport
Indiana Jones
007
Contraband

Remnant 2
Blasphemous 2
007 همون که ioi میسازه ؟ B-)

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,290
نام
علیرضا

تاریخ خوردن عنواین زیر
AVOWED
Fable
Everwild
State of Decay 3
Forza Motorsport
Indiana Jones
007
Contraband

Remnant 2
Blasphemous 2
نه ۹۹ درصد عناوین سال پیش تیزر نبودن تنها cg که آمد Ara بود و ARK2
اما
اما
۶۰ ۷۰ درصد بازی ها که نشون دادن اصلا عرضه نشدن
مایکروسافت ماشاالله دست به تاخیرش زیاده
تازه یه دوستی متا بازی ها که تو شوکیس پارسال نشون دادن گذاشته بود
چقدر متا زرد توش بود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,076
نام
محمد حسین
خدا رحم کنه
تو زمانی که human studio بودن، خصوصی بودن و ناشر پیدا میکردن و بودجه نداشتن، شاید با بودجه خوب، چیزی ازشون درآد از 2019 مثل اینکه بازیشون تو دست ساخته و تو لینکدین کارمندا هم مشخصه.البته یموقع یه عنوان pve میگفتن هست که از زمان human داشتن میساختن
ولی میگن اون مثل اینکه نیست، عنوان خوب مثل prey ساختن، هرچند تو عناوین سالهای آخر مثل quietman و rune 2 گند زدن که بعد rune 2 بستن، استودیو قبل و ردفالم همکاری بوده.
این مدلی complusion هم چندان عقبه مثبتی نداره، نه در حد اینا منفی، متوسط بوده عناوین قبلش.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
از بین تمام این بازیهایی که نام برده میشه فقط به فورزا امیدوارم . اصلا و اصلا به استارفیلد و بقیه بازی ها امیدی ندارم .
در کل نمیدونم چرا تمرکزشون رو نمیزارن روی بازیهای موفقی مثل گیرز به جای این که بازیهای جدید و بدردنخوری مثل ردفال بدن بیرون یا فقط یه سری تیزر الکی نشون بدن از بازیهایی که اصلا معلوم نیست دقیقا چی هست و کی میاد !​

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,076
نام
محمد حسین
007 همون که ioi میسازه ؟ B-)
فکر کنم منظورش goldeneye 007 باشه، بازی ioi که معرفیش با سایت خود ioi ببوده و هنوز تو مراحل گرفتن نیرو هست و یعسده زودتر از 2025، خبری ازش بیاد و مولتیه.
_________

تاریخ خوردن عنواین زیر
AVOWED
Fable
Everwild
State of Decay 3
Forza Motorsport
Indiana Jones
007
Contraband

Remnant 2
Blasphemous 2
ماکرو به احتمال فراوان، فقط تاریخ انتشار بازیهایی رو بوده که تو سال مالی جدید منتهی به ژوئن 2024 عرضه میشه، انتظار تاریخ انتشار نداشته باشید حتی بعید میدونم گیم پلی بدن.
ماکرو سه تا بازیش تقریبا قطعیه، استارفیلد و موتوراسپورت و هلبلید، احتمالا یه عنوان دیگه میمونه، که کنترابند شانسش بیشتره avowed یه مقدار، ممکنه از ماشین گیمز باشه و ولف 3
اسپنسر قبلا گفته بود که بازیای کوچیکی مثل goldeneye 007 داریم، ممکنه اون چهارمی باشه یا اون به اینا اضافه بشه
ایندیانا و ولف 3 از ماشین گیمز، یکیش به امسال یا سال بعد میرسه، فکر کنم
sod3 برا 2025
فیبل هم احتمالا نمایش ندارن امسال.
نیم ساعت نمایش برا استارفیلد. این نمایشو احتمالا تو 75 دقیقه یا شایدم کمتر جمع میکنن. که حوصله سر نره.
به 20 ژوئن و سیزن 4 هیلو هم توجه کنید، ممکنه بیان یه صحبت درست و حسابی از برنامه های آینده بدن، با توجه به تغییرات مدیریتی که داشتن

2023-05-04_21-09-09.jpg

فورزا و استارفیلد که قطعی هستن، به نوعی تایید کرده که هلبلید هم تو همین نمایش تاریخ میخوره، شایعات ریبوت avowed کاملا غلطه و آماده داره میشه
یه واژه گفته، collection of games ، کالکشن بازی، هم میشه ازش برداشت تعدادی از بازیها داره میاد
هم میشه برداشت کرد که کالکشن گیرز داره میاد یا فیبل

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,210
نام
∂αнмα
در مورد Avowed و نمایش احتمالیش یـ چیزی رو من باید بگم . به احتمال زیاد اکثر کسایی که اینجا دارن کامنت میدن از نمایشش نا امید میشن . خیلیا الان از Avowed انتظار یـ AAA جهان باز تمام و کمال با گرافیک فوق واقع گرایانه با کلی صحنه سینماتیک دارن (مخصوصا که بازی داره UE5 ساخته میشه) ولی به نظر من آبسیسدن از اون تیمایی نیست که بخواد همچین چیزی رو اراعه بده نه اینکه قرار نیست بازی بازی خوبی بشه نه ولی اینکه انتظار داشته باشید آبسیدین شو کیس نسل نهمی نشونتون بده هم انتظار دور از دسترسی ـه . چون اینا بارها و بارها گفتن در وحله اول یـ استدیو RPG ساز هستن یعنی هر دفعه از ما المان های RPG بیشتری بخواید تا بقیه چیزا. خلاصه بیشتر سرمایه ای که ماکروسافت به اینا تزریق کرده خرج اونجا شده تا بقیه جاهای دیگه فقط این وسط نمیدونم تکلیف کامبتش چی میشه

REROOZ

کاربر سایت
Aug 31, 2019
64
نام
رضا
در مورد Avowed و نمایش احتمالیش یـ چیزی رو من باید بگم . به احتمال زیاد اکثر کسایی که اینجا دارن کامنت میدن از نمایشش نا امید میشن . خیلیا الان از Avowed انتظار یـ AAA جهان باز تمام و کمال با گرافیک فوق واقع گرایانه با کلی صحنه سینماتیک دارن (مخصوصا که بازی داره UE5 ساخته میشه) ولی به نظر من آبسیسدن از اون تیمایی نیست که بخواد همچین چیزی رو اراعه بده نه اینکه قرار نیست بازی بازی خوبی بشه نه ولی اینکه انتظار داشته باشید آبسیدین شو کیس نسل نهمی نشونتون بده هم انتظار دور از دسترسی ـه . چون اینا بارها و بارها گفتن در وحله اول یـ استدیو RPG ساز هستن یعنی هر دفعه از ما المان های RPG بیشتری بخواید تا بقیه چیزا. خلاصه بیشتر سرمایه ای که ماکروسافت به اینا تزریق کرده خرج اونجا شده تا بقیه جاهای دیگه فقط این وسط نمیدونم تکلیف کامبتش چی میشه
من خودم بیشترین نگرانیم اینه که با یه بازی در حد Outer Worlds طرف باشیم. گرافیک، وسعت جهان بازی، مدت زمان گیم‌پلی، کامبت (این از همه مهم‌تره)، تنوع و هوش مصنوعی دشمنان. انتظار دارم در همه این موارد یه جهش کاملا نسل بعدی نسبت به OW رو شاهد باشیم. اگه صرفا همون فرمول OW در یه جهان فانتزی باشه به نظرم خیلی ناامید کنندست.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830
outer worlds گرافیکش خوب بود. نبود؟

• Like
Reactions: RAFA_1992

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
میشه بگی ملت دقیقا کی انتظار یه شووکیس باید داشته باشن؟ یعنی چیزی که باعث تعجب منه نه انتظار گرافیک نسل نهمی داشته باشیم و نه انتظار پروداکشن خوب از بازی؟ ۲۰۱۸ اومدن زیر مجموعه اکس باکس و‌ موقعی که این بازی عرضه بشه نزدیک ۶ سال میگذره از خریداری شدنشون. قبل خریداری شدن مشکل بودجه داشتن و از کیک استارتر کمپین ساخت رو شروع میکردن ولی دیگه این حجم دمیج کنترل بی سابقه اس جدا.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,210
نام
∂αнмα
من خودم بیشترین نگرانیم اینه که با یه بازی در حد Outer Worlds طرف باشیم. گرافیک، وسعت جهان بازی، مدت زمان گیم‌پلی، کامبت (این از همه مهم‌تره)، تنوع و هوش مصنوعی دشمنان. انتظار دارم در همه این موارد یه جهش کاملا نسل بعدی نسبت به OW رو شاهد باشیم. اگه صرفا همون فرمول OW در یه جهان فانتزی باشه به نظرم خیلی ناامید کنندست.
Outer Worlds عنوان خیلی کوچیک تری بود آبسیدین از اون موقع تا حلا 2 برابر شده چند سال هم دارن روش کار میکنن دیگه اینجا هیچ بهونه نباید واسه موارد بالا باشه . در کل من فک نمیکنم بازی OW کامل باشه از نظر استراکچر یـ چیزی در حد Outer Worlds ولی بزرگتر

outer worlds گرافیکش خوب بود. نبود؟
outer worlds گرافیکش معمولی بود . کلا اینا از اول تاسیسشون تا حالا هیچ وقت گرافیک تاپ تیر نداشتن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر