نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• Age of Mythology

• Avowed

• Black Ops 6

• Blade

• Clockwork Revolution

• DOOM

• Everwild

• Fable

• Microsoft Flight Simulator 2024

• Gears 6

• Indiana Jones and the Great Circle

• OD

• Perfect Dark

• Elder Scrolls VI

• New IP

Results are only viewable after voting.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,319
نام
ماکان
چون خرید تکلیفش مشخص نشده امیدی به مراسم ندارم

حالا امیدت رو از دست نده، شاید واقعا Plan B هم داشته باشن و بتونن معامله رو به سرانجام برسونن. ولی واقعا اینکه نمایش مایکروسافت خوب باشه خیلی منوط به این قرارداد نیست!

بیایید به عنوان یه "گیمر" امیدوار باشیم استدیوهای جدید مایکرو دست پر بیان. کوآلشن، دابل فاین، مشین گیمز، پلی گراند، اینیشیتیو، نینجا تیوری، آبسیدین، ریر، این اگزایل، .... سه یا چهارتا از این همه استدیو بازی هاشون رو نشون بدن میشه یه نمایش خیلی خوب :love:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,211
نام
∂αнмα
موش و گربه بازی کردن جلو رگلاتوری
خوب با این حساب ماکرو کلا نباید واسه Starfield امثالهم مارکتینگ کنه !!! یـ زمانی میگفتن چون پای سونی وسطه میخوان همدیگه رو بدبخت نشون بدن الان که CMA زد کلا اون Dismiss کرد پس فک نکنم دیگه ربطی داشته باشه . در کل بر عکس شما من فک میکنم ماکرو واسه اینکه جو منفی رو بخوابونه یـ چیز هم بر میداره میزاره روش :-"

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,077
نام
محمد حسین
مراسم ساعت 20:30 شده یکشنبه 21 خرداد
Get Ready for the Xbox Games Showcase and Starfield Direct Double Feature Airing June 11 - Xbox Wire
13 ژوئن ساعت 20:30 extended هست، نمایش با 30 تا زبونه و fan fest دارن تو ملبورن و ورشو و مکزیکوسیتی و سائوپائولو و لوس آنجلس.
_________
میگن موتوراسپورت تو تابستونه، اگه باشه هیل بلید امسال تو پاییز میاد. پاییز رو خالی نمیزارن بعد تو تابستون دو تا بدن.

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
630
20230405_201706.jpg
من نگرانیم و مهمترین تمرکزم فقط استاکر ۲ هست. نمایش اولیه اش که قبل جنگ بود فوق العاده بود منتها نمایش بعدی که فقط گیم پلی بود، نمیدونم ولی حس کردم که بازی خیلی افت کرده و ایشالا که من اشتباه کرده باشم. منتظرش نیستم که امسال اماده باشه ولی دوست دارم که خبرهای خوبی ازش بشنوم.
اگه هل بلید ۲ امسال اماده باشه که عالیه.
درباره استارفیلد فقط امیدوارم که تاد هاوارد بیاد بگه درباره هزارتا سیاره غلط کردم 😁

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,077
نام
محمد حسین
فکر کنم قراره کلی بازی معرفی نشده، داشته باشیم
\:D/
View attachment 291959
6 تا استودیو هست که احتمال معرفی عنوان جدید دارن
کوالیشن ( از 2020 و گیرز تاکتیک بازی نداشته)
، complusion ( از 2018 بازی نداده)
اینگزایل ( احتمالی، آخرین عنوان 2020)
ماشین گیمز ( نسخه سوم ولف رو رسما معرفی نکرده)
زنیمکس آنلاین ( از 2018 نداشته)
roundhouse ( از زمان تاسیس تو 2019 معرفی نداشته

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,190
نام
احمد
امیدوارم فقط بازی هایی معرفی بشه که تا پایان ۲۰۲۴ منتشر میشند. اینجوری فشار روی استودیو ها کم میشه و هروقت محصولشون آماده بود معرفی میکنند.
۶ ماه قبل از انتشار بهترین زمان برای معرفی بازی ها هست. کاری که با فورزا هوریزان ۵ انجام دادند و نتیجش هم عالی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر