نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,826
اتفاقا تو دوتا شوکیس قبلی تا اونجایی که یادمه هیچ تیزری نشون ندادن
حتی واسه پروژه کوجیما هم فقط خودشو آوردن حرف بزنه :D
سال قبل مشخص بود صدای گیمرها رو شنیده بودن ، به همین جهت هم سعی کرده بودن تاجای ممکن گیم پلی نشون بدن و بازیهایی که نزدیک به انتشارشون هست.

اما باز هم cg داشتن مثل

ARA: HISTORY untold

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,208
نام
∂αнмα
راستی احتمال معرفی پروژه id هم خیلی بالاست :D
گفته میشه که نسخه جدید Quake هست
بعید بدونم اگه Doom Eternal رو اونقدر ساپورت نمیکردن میگفتم به احتمال زیاد با یـ تیزر ازش رونمایی میکنن ولی بر خلاف نسخه قبلی که Post Lunch ـش دست دوتا استدیو دیگه بود قشنگ تا یک سال و نیم در گیر ساپورت Doom Eternal بودن . از طرف دیگه هم دارن رو IP جدید کار میکنن پس بیشتر کار میبره

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
اتفاقا تو شوکیس ۲۰۲۲ که هیچ تیزری نشون ندادن حتی واسه پروژه کوجیما هم فقط خودشو آوردن حرف بزنه :D
شوکیس ۲۰۲۱ هم تا اونجایی که یادمه فقط یکی دوتا تریلر سینماتیک داشتن
رفیق سال گذشته اگر حافظه درست یاری کند که معرفی خاصی نداشتند که بخواهد تیزر باشد یا گیم پلی.سال ۲۰۲۱ هم که سه تا معرفی جدید یعنی Redfall و The Outer Worlds 2 و Contraband با تیزر یا CG معرفی شدند و فقط Forza Horizon 5 نمایش گیم پلی داشت.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
راستی احتمال معرفی پروژه id هم خیلی بالاست :D
گفته میشه که نسخه جدید Quake هست
چون عنوان بتسدا نیومده,ممکنه زنیمکس اصلا نباش
__
نیمه دوم سالو با موتور و استارفیلد و ممکنه یه عنوان کوچیک,ریمستر ببندن,شانس داره هلبلید ولی احتمالا میوفته سال بعد,avowed احتمالا هست, کنترابند باید باشه و برا ۲۰۲۴ بیاد شانس ۲۰۲۳ هست یکم,فیبل و استیت ۳ و پرفکت نیست,عنوان complusion ولی هست احتمالا,خودم فکر میکنم از ماشین باید ولف یا ایندیانا باشه ولی عنوان نمایش شک برانگیزه

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
چون عنوان بتسدا نیومده,ممکنه زنیمکس اصلا نباش
__
نیمه دوم سالو با موتور و استارفیلد و ممکنه یه عنوان کوچیک,ریمستر ببندن,شانس داره هلبلید ولی احتمالا میوفته سال بعد,avowed احتمالا هست, کنترابند باید باشه و برا ۲۰۲۴ بیاد شانس ۲۰۲۳ هست یکم,فیبل و استیت ۳ و پرفکت نیست,عنوان complusion ولی هست احتمالا,خودم فکر میکنم از ماشین باید ولف یا ایندیانا باشه ولی عنوان نمایش شک برانگیزه
رفیق اتفاقا بهترین کار این هست که Bethesda از عنوان حذف شود،مثلا با نهایی شدن خرید اکتیویژن عنوان کنفرانس بعدی می شود Xbox + Bethesda + Activision + Blizzard که انصافا خنده دار هست.در نتیجه حذف Bethesda از عنوان لزوما به معنی عدم حضور در کنفرانس نیست.حتی به نظر بنده یک تریلر از Starfield حضورش در کنفرانس قطعی هست و بعد از اون اشاره به نمایش کامل گیم پلی در دایرکت جداگانه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
رفیق اتفاقا بهترین کار این هست که Bethesda از عنوان حذف شود،مثلا با نهایی شدن خرید اکتیویژن عنوان کنفرانس بعدی می شود Xbox + Bethesda + Activision + Blizzard که انصافا خنده دار هست.در نتیجه حذف Bethesda از عنوان لزوما به معنی عدم حضور در کنفرانس نیست.حتی به نظر بنده یک تریلر از Starfield حضورش در کنفرانس قطعی هست.
ناشر جداست و برا همین جدا میاد,زیر مجموعه ایکس باکس استویو نیست, مشکل حقوقی نداره و میتونه xbox games تا حدی جواب بده ولی بحث قشنگی اسم نیست, اکتی هم قطعا برا کالاف یه ایونت جدا میده و فقط ممکنه یه تریلر ساده بده تو مراسم ایکس باکس.اکتی هم به عنوان ناشر سوم اضافه میشه و این سه تا ادغام نمیشن براساس گفته های ماکرو

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
ناشر جداست و برا همین جدا میاد,زیر مجموعه ایکس باکس استویو نیست, مشکل حقوقی نداره و میتونه xbox games تا حدی جواب بده ولی بحث قشنگی اسم نیست, اکتی هم قطعا برا کالاف یه ایونت جدا میده و فقط ممکنه یه تریلر ساده بده تو مراسم ایکس باکس.اکتی هم به عنوان ناشر سوم اضافه میشه و این سه تا ادغام نمیشن براساس گفته های ماکرو
بحث ادغام نیست،این ناشرها همگی زیر مجموعه Xbox قرار دارند،کنفرانس ها هم تحت نام Xbox Games می تواند برگزار شود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
بحث ادغام نیست،این ناشرها همگی زیر مجموعه Xbox قرار دارند،کنفرانس ها هم تحت نام Xbox Games می تواند برگزار شود.
میشه ولی وقتی عنوان داخلی از استودیوها باشه و عنوانی مولتی باشه,در تضاده و این استودیوها زیر مجموعه ماکروسافت استودیو هستن و xbox games خودش یکی از سه زیر مجموعه هست.پس دو حالت داره اگه xbox به مفهوم کنسول در نظر بگیرن,میتونه تا حدی درست بشه ولی اگه به مفهوم استودیوها باشه,غلطه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
اون معرفی های پی در پی با CG دلیلش خالی بودن دستشون بود. تقریبا هر استدیویی خریده بودن یا تازه بازیش را عرضه کرده بود یا یک عنوان مولتی پلتفرم میساخت یا انحصاری برای رقیب.

الان دیگه اوضاع داره عوض میشه. کلی استدیو دارن و به زودی دستشون به قدری پر خواهد بود که اصلا نیاز به معرفی با CG ندارن.

مثلا کوالیشن 2019 گیرز 5 را داده. قبلا دو سال دو سال بازی میداد الان 3-4 ساله رفته رو سکوت. کاملا پتانسیل دارن GEARS6 را قابل نمایش داشته باشن. یا کامپلاشن و..

حتی مثلا ID و Machine Games هم خیلی وقته عنوانی عرضه نکردن و انتظار میشه داشت بازیشون پیشرفت خوبی داشته باشه.

خلاصه دیگه آخرین سالهای قحطی ایکس باکس داره سپری میشه (7 سال قحطی رد شده 7 سال وفور داره میرسه :D )

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,208
نام
∂αнмα
میشه ولی وقتی عنوان داخلی از استودیوها باشه و عنوانی مولتی باشه,در تضاده و این استودیوها زیر مجموعه ماکروسافت استودیو هستن و xbox games خودش یکی از سه زیر مجموعه هست.پس دو حالت داره اگه xbox به مفهوم کنسول در نظر بگیرن,میتونه تا حدی درست بشه ولی اگه به مفهوم استودیوها باشه,غلطه.
سوای اینکه جایی گفته نشده Xbox Game Studios Showcase بازم قرار نیست حتما لاجیک خاصی پشت این قضیه باشه . Xbox ی برند بزرگ محسوب میشه پس بهتره همه بیان زیر چتر Xbox چون در نهایت باعث Brand recognition میشه. ماکرو چند میلیارد پول داده که همین اتفاق بیوفته .
اینکه هر کدومشون دیویژن جدا محسوب میشن و واسه خودشون هر کدوم ی برند جدا ، بازم تداخلی تو این قضیه ایجاد نمیکنه مهم اینه اول بیان خودشون رو با برند Xbox نشون بدن.

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
482
انتظارات من
1.hellblade باید نمایش مفصل با تاریخ انتشار نزدیک داشته باشه
2.Avowed باید نمایش مفصل با تاریخ انتشار نزدیک داشته باشه
3.Forza Motorsport نمایش مفصل
4.State of Decay 3 باید نمایش گیمپلی داشته باشته و تاریخ انتشار
5.fable باید نمایش گیمپلی داشته باشه و تاریخ انتشار حالا می خواد برای 2025 باشه،
بابا بازیه اینارو خود اسپسنسر e3 2018 تایید کرد کم کم 5 سال روش کار می کنن،الان نشون ندن پس کی میخوان نشون بدن
6.contraband نمایش گیمپلی
نمایش بازی جدیدم بخره تو سرشون
اینارو کم کم سه سال معرفی کردن
تاکید می کنم همینارو نشون بدن بهترین نمایش تاریخشون میشه

آخرین ویرایش:

REROOZ

کاربر سایت
Aug 31, 2019
64
نام
رضا
پیش‌بینی من از شوکیس:

- بتسدا حضور نداره (استارفیلد نمایش جدا و مفصل داره، اسم Bethesda از شوکیس حذف شده، و کلا بعیده بتسدا چیزی آماده نمایش داشته باشه غیر استارفیلد)

- بازی‌های لایوسرویس مثل همیشه حضور دارند، از جمله آپدیت فصل 4 هیلو اینفینیت که همون اواسط جون منتشر میشه

- گیم‌پلی مفصل Forza Motorsport با تاریخ دقیق عرضه

- گیم‌پلی مفصل Hellblade II با تاریخ عرضه (یا اواخر 2023 یا اوایل 2024)

- رونمایی مفصل از گیم‌پلی Contraband (اواخر 2023 یا اوایل 2024)

- رونمایی از Project Belfry با گیم‌پلی مفصل (اواخر 2023 یا اوایل 2024)

- شاید یه بازی کوچیک از Double Fine و Project Mara هم باشن (به شرط اینکه تا یک سال آینده عرضه بشن) + گیم‌پلی Age of Mythology Retold برای PC

- بعید میدونم غیر از اینا چیزی تا یکسال آینده عرضه بشه ولی در هر صورت باید از گیم‌پلی Avowed رونمایی بشه (حتی یه گیم‌پلی کوتاه و تاریخ عرضه پاییز 2024)

- بازی Compulsion هم احتمالا برای پاییز 2024 هست ولی منطقیه با یه گیم‌پلی کوتاه رونمایی بشه.

- از بین Fable و PD و Everwild هر کدوم نمایش داشته باشن سورپرایز محسوب میشه. ولی نمیشه رد کرد احتمال نمایش رو. سونی سال 2022 میاد Rise of the Ronin رو با گیم‌پلی نشون میده بعد تاریخ 2024 میده. پس میشه از این بازی‌ها هم گیم‌پلی نشون داد (دیگه تا 2025 همشون باید عرضه بشن قاعدتا). دیگه بستگی به استراتژی بخش مارکتینگ داره. امیدوارم که حداقل یکیشون باشه:-bd

- هیلو بتل رویال (تاتانکا) و گیرز 6 هم جالب میشه اگه باشن.

در کل مسخره بازی کنفرانس پارسال رو درنیارن که فقط بازی‌های تا یک سال آینده رو نشون بدن. نمایش نباید ربطی به تاریخ عرضه داشته باشه. بازی‌های یک سال آینده طبیعتا نمایش گیم‌پلی مفصل دارن و هر چی از اون یک سال فاصله می‌گیریم طبیعتا غلظت گیم‌پلی در نمایش کم‌تر باید بشه ولی نه به این معنی که بازی که یک سال و مثلا 4 ماه دیگه میاد کلا نمایش نداشته باشه.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
بازیهای xgs که در TGA 2019 معرفی شد ولی تا حالا ریلیز نشده:

Hellblade 2
بعد از ۴ سال انتظار یه ویدیوی مفصل گیمپلی ( نه مث‌اون گیمپلی کذایی و مزخرفی که سری پیش نشون دادن) و تاریخ قطعی ریلیز رو دارم.

بازی های که توی Xbox Showcase 2020 نمایش داشتن و تا حالا ریلیز نشدن:

Awoved
بازی فقط همون نمایش رو داشت و دیگه خبری ازش نشد. انتظار دارم که بازی نمایش مفصل گیمپلی و تاریخ ریلیز بخوره بعد سه سال!

Fable
بازی فقط همون تیزر چند ثانیه ای رو داشت و دیگه ازش خبری نشد. انتظار دارم که بازی یه معرفی مفصل داشته باشه و متوجه باشیم با چه چیزی طرفیم بعد ۳ سال.

Forza Motorsport
تاریخ ریلیز میخوام اونم برای امسال :D.

Stalker 2
این بدبخت هم امیدوارم تکلیفش مشخص بشه کامل.

State of decay 3
انتظار یه ویدیو‌ گیمپلی درست حسابی رو دارم بعد سه سال. + تاریخ ریلیز

Everwild
مشخص کنن کنسل شده یا نه اصن :))

بازی هایی که در TGA 2020 معرفی شدند و هنوز ریلیز نشدن:

Perfect Dark
انتظار نمایش و معرفی کامل بازی رو دارم.

Ark 2
این که خبرش اومد تاخیر خورد یسال دیگه. امیدوارم ازش هیچی نشون ندن اصن :))

بازی هایی که در Xbox Showcase 2021 معرفی شدند ولی هنوز عرضه نشدن:

Starfield
هم تاریخ انتشار نزدیکه و هم نمایش مفصل تایید شده داره.

Contraband
وقتشه دیگه بعد دو سال یه نمایش درست حسابی از بازی داشته باشیم + تاریخ ریلیز

Redfall
اینم هم تاریخ ریلیز مشخصه و هم نمایش تایید شده داره.

بازی های xgs که در Xbox Showcase 2022 معرفی شدن ولی هنوز عرضه نشدن:

Kojima's Game
انتظار خاصی ندارم که راجع به این بازی فعلا خبری بشه :D

یه دونه هم ایندیانا جونز هم معرفی شد بدون حضور تو نمایشی که اونم باید ازش خبری بشه حتما.

ممکنه بازی‌ای بوده باشه که معرفی شده باشه و من یادم رفته باشه :D

خلاصه اینکه انقدر بازی معرفی شده بلاتکلیف هست که شخصا انتظار معرفی بازی جدیدی ندارم. همینا رو تعیین تکلیف بکنن ممنون میشم.

داریم به اواسط نسل می‌رسیم..

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
بازیهای xgs که در TGA 2019 معرفی شد ولی تا حالا ریلیز نشده:

Hellblade 2
بعد از ۴ سال انتظار یه ویدیوی مفصل گیمپلی ( نه مث‌اون گیمپلی کذایی و مزخرفی که سری پیش نشون دادن) و تاریخ قطعی ریلیز رو دارم.

بازی های xgs که توی Xbox Showcase 2020 نمایش داشتن و تا حالا ریلیز نشدن:

Awoved
بازی فقط همون نمایش رو داشت و دیگه خبری ازش نشد. انتظار دارم که بازی نمایش مفصل گیمپلی و تاریخ ریلیز بخوره بعد سه سال!

Fable
بازی فقط همون تیزر چند ثانیه ای رو داشت و دیگه ازش خبری نشد. انتظار دارم که بازی یه معرفی مفصل داشته باشه و متوجه باشیم با چه چیزی طرفیم بعد ۳ سال.

Forza Motorsport
تاریخ ریلیز میخوام اونم برای امسال :D.

Stalker 2
این بدبخت هم امیدوارم تکلیفش مشخص بشه کامل.

State of decay 3
انتظار یه ویدیو‌ گیمپلی درست حسابی رو دارم بعد سه سال. + تاریخ ریلیز

Everwild
مشخص کنن کنسل شده یا نه اصن :))

بازی هایی xgs که در TGA 2020 معرفی شدند و هنوز ریلیز نشدن:

Perfect Dark
انتظار نمایش و معرفی کامل بازی رو دارم.

Ark 2
این که خبرش اومد تاخیر خورد یسال دیگه. امیدوارم ازش هیچی نشون ندن اصن :))

بازی هایی که در Xbox Showcase 2021 معرفی شدند ولی هنوز عرضه نشدن:

Starfield
هم تاریخ انتشار نزدیکه و هم نمایش مفصل تایید شده داره.

Contraband
وقتشه دیگه بعد دو سال یه نمایش درست حسابی از بازی داشته باشیم + تاریخ ریلیز

Redfall
اینم هم تاریخ ریلیز مشخصه و هم نمایش تایید شده داره.

بازی های xgs که در Xbox Showcase 2022 معرفی شدن ولی هنوز عرضه نشدن:

Kojima's Game
انتظار خاصی ندارم که راجع به این بازی فعلا خبری بشه :D

یه دونه هم ایندیانا جونز هم معرفی شد بدون حضور تو نمایشی که اونم باید ازش خبری بشه حتما.

ممکنه بازی‌ای بوده باشه که معرفی شده باشه و من یادم رفته باشه :D

خلاصه اینکه انقدر بازی معرفی شده بلاتکلیف هست که شخصا انتظار معرفی بازی جدیدی ندارم. همینا رو تعیین تکلیف بکنن ممنون میشم.

داریم به اواسط نسل می‌رسیم..
رفیق STALKER 2 و ARK 2 بازی XGS نیستند،صرفا انحصار زمانی هستند.یعنی حتی ناشر نسخه Xbox هم مایکروسافت نیست.

• Like
Reactions: z2s sas and Bax

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,146
نام
محمد علی
مثل همیشه انتظارها بالا و احتمالاً زد حال بعد از نمایش اساسی باشه.

هنوز هم به نظر میاد توی استدیوهای اکسباکس همه دارن گیج می‌زنن.

الان هم چیزی نسبت به ۲-۳ سال قبل عوض نشده. اون موقع هم ظرفیت استدیوها بالا بود اما آخرش تیزر پشت تیزر و بعدش هم ۱۰۰۰ جور خبر از ریست شدن توسعه فلان پروژه میاد.

ترجیح میدم با حداقل انتظارات نمایش رو ببینم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر