نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

برای مراسم پیش رو بیشتر از همه منتظر نمایش کدام یک از عناوین زیر هستید؟

• age of mythology

• avowed

• blackops 6

• blade

• clockwork revolution

• DOOM

• everwild

• fable

• flight simulator

• gears6

• indiana jones

• od

• perfect dark

• Elder Scrolls VI

• new ip

Results are only viewable after voting.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
بنظرم امشب برای ماکرو میتونه سکوی پرتابی باشه تا فاصله خودشو با رقبا کمتر کنه . من که به نمایش امشب کاملا امیدوارمو فکر میکنم بعد از مدتها میتونن کارو دربیارن :D سری gears جزو top5 عناوینی بوده که تا حالا تجربه کردم و بیصبرانه منتظرم پرقدرت و البته با چاشنی ترس و دارک شماره اول امشب ظاهر بشه . اگه یه شماره فرعی از عشقم Clayton Carmine بدن که دیگه محشر میشه :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بنظرم امشب برای ماکرو میتونه سکوی پرتابی باشه تا فاصله خودشو با رقبا کمتر کنه . من که به نمایش امشب کاملا امیدوارمو فکر میکنم بعد از مدتها میتونن کارو دربیارن :D سری gears جزو top5 عناوینی بوده که تا حالا تجربه کردم و بیصبرانه منتظرم پرقدرت و البته با چاشنی ترس و دارک شماره اول امشب ظاهر بشه . اگه یه شماره فرعی از عشقم Clayton Carmine بدن که دیگه محشر میشه :D

443811_23rocket-failure-explode.gif

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,290
نام
علیرضا
Next ip coalition: یکی از مهیج ترین بخش های نمایش برای من رونمایی از آی پی جدید کوالیشن هست که تو لیکا بود بازی نسبتا کوچکی هست و قبل گیرز بعدی عرضه میشه .
ولی خب بعدش اخباری اومد که بخاطر توسعه گیرز بعدی اون پروژه کنسل شده

• Like
Reactions: z2s sas and Rodan

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
328
استودیو در حال ساخت یک بازی دیگست ،از اون طرف هم مایکروسافت روابطش رو باهاش سر حواشی که ایجاد کرد، قطع کرد
ولی مثل این که شایعاتی بود توسط یک استودیو دیگه اوری 3 در حال ساخت هست
داداش هرچند که سوالم آف تاپیک هستش ولی میتونی بگی جریانش چیه؟ منظورم قطع رابطه هستش. 2 شماره اول رو با هزینه مایکرو ساخته بود؟ مرسی

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
داداش هرچند که سوالم آف تاپیک هستش ولی میتونی بگی جریانش چیه؟ منظورم قطع رابطه هستش. 2 شماره اول رو با هزینه مایکرو ساخته بود؟ مرسی
Moon Studios یک گزارشی ازش اومد که کلا محیطش زبالست و کرانچ توی استادیو هست و بنیان گزار هاش نژاد پرستن و توهین می کنن و جوک +18 می گن و ...
کلا استادیو همچی تمامه ظاهرا :D

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
680
من بیشتر از همه منتظر پروژه بعدی MachineGames هستم، Wolfenstein 2 برام بهترین شوتر نسل 8 بود.
بعدش Hellblade 2 که امیدوارم به 2024 تاخیر نخوره :-"

از اونجایی که کپکام داره Dead rising جدید رو میسازه و دو قسمت قبلی هم انحصاری Xone بودن احتمالش هست تو شوکیس مایکرو معرفی بشه.
Gears رو حقیقتا من امیدی ندارم، یعنی بعد اون سگانه این سری بنظرم مرده حساب میشه، حالا شاید بعضی ها بگن چند قسمت قبلی بد نبودن که درست ولی این IP آیکون این برند هست و همیشه باید در بهترین حالت باشه.

قبلا شدیدا منتظر Evil Within 3 بودم ولی بعد Ghostwire بنظرم Tango درتوانش نیست بازی بزرگ بسازه (از 2014 تا الان بازیهاشون یه سری ایرادات ساده و پایه ای داره که گویا اینا پیشرفت نمیکنن) برای همین موضوع زیاد برام فرقی نداره قسمت سوم معرفی شه یا نه.
از Ryse 2 یا Crysis 4 هم استقبال میشه.

بقیه IP ها به گروه خونی من نمیخوره ولی کسایی که تو این سالها مایکرو فن موندن قطعا براشون هایپن.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
به نظرم تکلیف فرست پارتی های موجود تا حدودی مشخصه و بعیده سورپرایز خاصی ببینیم.
برا خودم اینکه چه بازی های مولتی پلتفرمی نمایش دارن بیشتر نامعلومه.
پرسونا ۳ ریلود هست انگار.
فانتوم لیبرتی هم فک کنم شانسش زیاد باشه چون جای دیگه ای نمونده.
جز این ۲ تا نمیدونم چی میتونه باشه.
دراگون ایج درد ولف اگه باشه عالیه ولی با توجه به سکوت کامل بایوور حس میکنم کلا این تابستون رو میخواد اسکیپ کنن.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,950
نام
malek
این که ترول سونی بود :D

پ.ن: امشب یعنی هل بلید تاریخ نخوره دیگ عصبانی میشم
View attachment 296538
سونی رو که خودش سر شوکس قبلی ترول کرد رفت.منظورم این بود تو یه تعداد از این غیر قابل بازیافتی ها همدردیم :)
من خودم قبل شوکیس سونی منتظر بودم ماکروسافت هم یه برنامه ی خفنی تدارک دیده باشه ولی با وضعیت فعلی نباید منتظر سورپرایز باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر