XBOX 720 در سال 2011!!!

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
Tim Hanlon از Gamer Gene كه يك كارشناس در ضمينه بازي است فرمود:
كنسول بعدي ماكروسافت به احتمال قوي در سال 2011 عرضه مي شود .

با نگاه به اين كه ماكروسافت پس از عرضه 360 به طور كلي xbox1 رو فراموش كرد احتمال ميره همين اتفاق براي 360 هم بيوفته(خودم):cheesygri.

منبع:http://www.thegamergene.com/xbox-720/xbox-720-in-2011-count-me-in/

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
2011 که خیلی زوده!!! من فکر میکردم 360 بیشتر از این حرف ها عمر کنه یعنی تا 2014 بکشه....
اما احتمالا بازیهارو یک دو سالی برای 360 میسازند مثل الان که بعضی ها برای PS2 هم میسازند....

راستی این چه اسمیه؟! 720!:sick: حتما بعد این هم 1080 هست آره؟؟؟ :biggrin1: به نظر من XboX 3 از همه قشنگتره:love:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
مهم نيست كه اسم دستگاه چي باشه، فقط از نظر من مهم اينه كه سريع كپي خور بشه.
الآن يه E-Mail هم براي بيل گيتس زدم و خواهش كردم دستگاه رو يه جوري بسازند كه سريع كپي خور بشه. اون هم توي جواب قول همكاري داد و گفت اتفاقا نظر خودمون هم همينه.

پ.ن: راستي جاي اون يارو مديره كه تاپيك ما رو بست و گفت اينجا جاي اين بحث ها نيست خالي! :cool:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
مهم نيست كه اسم دستگاه چي باشه، فقط از نظر من مهم اينه كه سريع كپي خور بشه.
الآن يه E-Mail هم براي بيل گيتس زدم و خواهش كردم دستگاه رو يه جوري بسازند كه سريع كپي خور بشه. اون هم توي جواب قول همكاري داد و گفت اتفاقا نظر خودمون هم همينه.

پ.ن: راستي جاي اون يارو مديره كه تاپيك ما رو بست و گفت اينجا جاي اين بحث ها نيست خالي! :cool:

ای بابا میگفتی میخواستی ایمیل بزنی که منم بهت بگم که بهش بگی واسمون یه اکانت گلد یک ساله رایگان بزاره حالشو ببریم;) جوابش واسم خیلی مهمه ها....

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اینم شد اسم!
ولی واقعا اسم هم مهم نیست مهم اینه که هنوز نیومده خیلی ها ( مثل من ) منتظر هستند !
نه مثل PS3 که .... :cheesygri
-------------
آقا به بیلی سلام میرسوندی میگفتی برای بهتر بودن کار خودش کپی خور بفرسته !!!

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بابا من میگم اینا اسمش رو این طوری میزارن
xbox چون هیچی نداشت دیدی باخت
xbox 360 که گفتن ما همه چی رو 360 درجه تحت نظر داریم وبرد
حالا میکننش xbox 4d یعنی ایکس باکس چهار بعدی که یعنی همه چی رو از چهار بعد تحت نظر داریم البته یک مطلب هم یکجایی خونده بودم که بازی ها قراره چهار بعد پیدا کند :eek: حالا همه میگن بعد چهارم چیه ::arrowd:
احساس:eek:

پ.ن:البته بیلی هم فکر کنم قبلش یک نظر سنجی برای انتخاب اسم بزاره

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
بابا سرویس کردین!! دیگه نمیاد اصلا!!
همه چیو ول کردن دارن به اسم گیر میدن
اون 720 هم همینجوری گزاشتن بخدا حالا هی بگید اسمش مسخرست!! فقط کارشناسا میگن 720 تا مردم بفهمن نه XBOX 1 هست نه XBOX 360 و یه چیز جدیده !!:biggrin1:
فقط راحت کپی خور شه (که صد درصد دیسک HD هست و وحشتناک پدر در میاره)

REGISTERED USER

کاربر سایت
Jun 19, 2008
37
فکر کنم این گپی خور کردنش یکم طولانی بشه بازیهاشم مسلما گرون تر البته فکرنکنم به این زودیا هم بیاد چون با تجربه ای که مایکروسافت تو ایکس 360 کسب کرد فکر کنم دیگه این دفعه کامل تمام قطعات رو سالم بده مثل بدون مشکل گرمایی ولی دیگه مایکروسافت اگه بخواد قبل از منتشر شد کنسولای دیگه بده فکر کنم باز همین مشکلات.....

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بابا سرویس کردین!! دیگه نمیاد اصلا!!
همه چیو ول کردن دارن به اسم گیر میدن
اون 720 هم همینجوری گزاشتن بخدا حالا هی بگید اسمش مسخرست!! فقط کارشناسا میگن 720 تا مردم بفهمن نه XBOX 1 هست نه XBOX 360 و یه چیز جدیده !!:biggrin1:
فقط راحت کپی خور شه (که صد درصد دیسک HD هست و وحشتناک پدر در میاره)

کارشناس ها میگن Xbox NexGen ;) نه 720

تازه دیسک HD که برکنار شد! و اصلا روش نمیشد بازی ریخت که بخواد سخت کپی خور بشه یا آسون!

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
اقا اسم هیچی ولش کنین!:cheesygriکیفیت خوب باشه دیگه من هیچی نمیخوام:)HDDVDهم که باخت احتمالا یاBDهست دیسکاش یا یه فرمت جدید شاید توی اون سال اومد
فقط یه چیز میمونه که واقعا خیلی بده و اون اینه که مایکروسافت وقتی یه کنسول جدید میزنه قبلیشو فراموش میکنه که این خیلی بده امیدوار در زمانی که XBOXجدید اومد حداقل 2-3سال 360را پشتیبانی کنه;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
امروز بردم این مسالتو به استاد ریاضیمون تو دانشگاه نشون دادم.قرار شده تو جلسه هیئت علمیه مطرح بشه.پسر شاید مشهور شی ها :biggrin1:
به مارو دست كم گرفتي مشهور بوديم.
اقا اسم هیچی ولش کنین!:cheesygriکیفیت خوب باشه دیگه من هیچی نمیخوام:)HDDVDهم که باخت احتمالا یاBDهست دیسکاش یا یه فرمت جدید شاید توی اون سال اومد
فقط یه چیز میمونه که واقعا خیلی بده و اون اینه که مایکروسافت وقتی یه کنسول جدید میزنه قبلیشو فراموش میکنه که این خیلی بده امیدوار در زمانی که XBOXجدید اومد حداقل 2-3سال 360را پشتیبانی کنه;)
خوب حالا اين بنده خدا كلا دو كنسول عرضه كرده كه همچين ميگي يك بدي اي كه ماكروسافت داره اين كه كنسول قبليش رو فراموش ميكنه مگه نينتندو اينجوري نيست؟
بزار ماكروسافت چهار تا كنسول عرضه كنه بعد ببين اين اتفاق اگر افتاد اين حرف بزن.
اين 360 تا 2014 هم توسط كمپاني هايي مثل برادران EA و دوستان (از جمله UbiSoft) ساپورت ميشه نگران نباشيد. از كار افتادن Xbox اين بود كه ماكروسافت روي اين كنسول سرمايه گزاري نكرد و تمام وقت و سرمايه اش رو روي 360 گذاشت. Xbox عرضه شد تا گيمر ها اون بشناسند تا در نسل بعدش ماكروسافت بتونه حرفي براي گفتن داشته باشه و شايد اگر ماكروسافت مثل سوني روي كنسولش سرمايه گذاري ميكرد اين كنسول خيلي بيشتر از 25 ميليون ميفروخت ديديم كه توي سه الي چهار سال شايد هم كمتر تونست رتبه دوم فروش رو كسب كنه :biggrin1: اين فقط بخاطر اين بود كه ماكروسافت وارد نسل كنسول بشه ادامه Xbox بجز ضرر هيچ چيزي براش نداشت مطمئن باش اگر PS3 هم تو اين نسل شكست بخوره سوني حتي حاضر نيست توي نسل بعد ازش اسم ببره چه برسه براش بازي بسازه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
لطفآ دیگه نگین چرا اسمش 720 هست چون همون طور که 100 بار دیگه هم گفته شد این اسم رو برای راحتی نام بردنش انتخاب کردن ( اونم نه مایکروسافت , بلکه سایتها و مجلات )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر