XBOX 360 Kinect Bundle

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
Rating - 100%
17   0   0
از فروش پشيمون شدم....تشكر از همه
سلام خدمت همه دوستای بازی سنتری...

همینجوری که از اسم تاپیک معلومه، یه 360 برای فروش دارم که داستانش از این قراره ...

ما با یه بنده خدایی که داشت میرفت دوبی هماهنگ کردیم که یه باندل Gears of war یا Modern warfare 3 برامون بیاره. از اونجایی که این بنده خدا اصلا نمیدونست Xbox چیه، و به زور بهش نشون دادیم که اشتباه نکنه، رفته گفته باندل میخوام ، اونها هم یه باندل Kinect که از همه گرون تر هم هست به این بنده خدا دادن ، اونم برای ما ورداشته آورده.

ازونجایی که من هیچ علاقه ای به Kinect ندارم و Xbox هم به اندازه کافی دارم، اینو میخوام رد کنم بره تا باندل Modern warfare 3 بیاد و یکی از اون بگیرم. این یعنی اگر کسی مغازه داره میتونم باهاش صحبت کنم و قرار بزارم اینو بدم و اونو بگیرم یه جوری که به توافق برسیم ...

قیمت این باندل تو سایت مایکروسافت هست. کاری ندارم اینجا چند توی پاچه خلق الله میشه ، یا من چقدر کلاهبردارم (صرفا جهت آرام کردن دوستان تاپیک گرم کن) من همون قیمت میفروشم که اونجا هست و به همون قیمت هم خریدم ... اینم لینک ... کسی خواست فاکتورش هم میگم اون بنده خدا برام بفرسته بهش بدم.

ویرایش : برای دوستانی که حال ندارند به لیتک سر بزنن قیمت 499$ هست اما من 480 دلار از این فروشگاه گرفتم

لینک از store مربوط به AU هست چون اینو تو سایر قسمتها پیدا نکردم. (RRP= Recommended Retail Price. به معنی قیمت پیشنهادی با توجه به قیمت روز ارز و تبدیل واحد)

من واقعا قیمت این باندل رو تو ایران ندارم، امروز با فروشگاه نیما صحبت کردم و اونا هم بهم قیمت ندادن.DC هم همینطور. برای همین قیمت خرید خودم رو میگم برای فروش. من این پک رو دقیقا 480 دلار خریدم از فروشگاه jackys ، یه عکس از پلاستیک فروشگاه هم میگیرم که شماره اون هم روش هست. به قیمت روز ایران خودتون حساب کنید.

تو این باندل یه Xbox360 مدل Glossy 250 GB و PAL هست با یک کینکت و بازی Kinect Adventures همراه 1 کنترل و 1 هدست لایو هست. Content رو جعبه هست و میتونید چک کنید. جعبه به علت تست این بنده خدا تو خود فروشگاه باز و کنسول تست شده اما غیر از بازی خودش هیچ چیز حتی 1 ثانیه داخل دستگاه نرفته. اینجا هم که رسیده تو همون پلاستیکی که میبینید مونده تا فروخته شه چون Xbox دارم و نیازی هم به باز کردن این نمیبینم.

خیلی حرف زدم ، شررمنده ... تاپیک برای دوستان باز هست اما اگر پیام خصوصی بدید بهتره. اسپم هم که خودم رو ضایع کردم اگر بگم ممنوع ، اما کلافه شم گزارش میکنم.
هیچ عجله ای هم برای فروش ندارم ، پس خواهشا من و خودتونو با قیمت های پرت اذیت نکنید.

ممنون از همتون.

xuui576kzqvlbtoaj9fw.jpg
[/URL][/IMG]

17tmvkv6bemd6nawkp.jpg
[/URL][/IMG]

isx15idmv55aq3d59iq.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

anger

کاربر سایت
Dec 22, 2009
82
نام
محمد
Rating - 100%
42   0   0
سلام

بعد از این همه داستان نوشتن حداقل یه قیمت میدادید.

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
Rating - 100%
2   0   0
سلام

بعد از این همه داستان نوشتن حداقل یه قیمت میدادید.
ن این پک رو دقیقا 480 دلار خریدم از فروشگاه jackys ، یه عکس از پلاستیک فروشگاه هم میگیرم که شماره اون هم روش هست. به قیمت روز ایران خودتون حساب کنید.

• Like
Reactions: DoppelGang3rX1

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
Rating - 0%
0   0   0
4 گیگش رو من خریدم 550 تومان.

این فکرکنم 650 قیمت داشته باشه

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
Rating - 97.4%
38   1   0
4 گیگش رو من خریدم 550 تومان.

این فکرکنم 650 قیمت داشته باشه

اون موقعی که شما گرفتی گرون بود میثم خان
الان قیمت ها متفاوته
باندل 4 فکر کنم الان 460 باشه

صاحب تاپیک باید ببخشن

• Like
Reactions: DoppelGang3rX1

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
Rating - 100%
360   0   0
قیمت منصفانه 550 تومن هست البته من خریدار نیستم ولی چون از این قیمتها اطلاع دارم گفتم تا دیگران قیمت دستشان باشه.
از صاحب تاپیک به خاطر اسپم معذرت میخوام.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
Rating - 100%
17   0   0
قیمت منصفانه 550 تومن هست البته من خریدار نیستم ولی چون از این قیمتها اطلاع دارم گفتم تا دیگران قیمت دستشان باشه.
از صاحب تاپیک به خاطر اسپم معذرت میخوام.

ممنون از شما ، و خواهش میکنم. به هر حال لطف کردید.

البته قیمتی که برای من در اومده یه مقدار بیشتر هستش.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
Rating - 100%
20   0   0
;)اگه کسی ایکسباکسو خواست کینکتو هدستو من میخوام اینطوری شایدم زود تر فروش بره

p.h

کاربر سایت
Jul 21, 2006
3
Rating - 0%
0   0   0
من کامل 500 نقدی می خرم
اگر اهل تعوض هم با شی 550 با HD Media player Tvix-7000A حرفه ای و اصل کره تعویض می کنم و مابقی رو سر می دم

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
Rating - 100%
17   0   0
من کامل 500 نقدی می خرم
اگر اهل تعوض هم با شی 550 با HD Media player Tvix-7000A حرفه ای و اصل کره تعویض می کنم و مابقی رو سر می دم

سلام دوست عزیز

بابت پیشنهاد ممنون اما فکر کنم صراحتا قیمت رو ذکر کردم ... 5760000 ریال وجه رایج مملکت که خودم دقیقا پول دادم. الان 550 هم مشتری داره که من نمیتونم بدم.

متاسفانه به جز Xbox مدل باندل Geow3 یا Modern Warfare 3 با هیچ چیز تعویض نمی کنم.

موفق باشید.

---------- نوشته در 02:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 PM ارسال شده بود ----------

;)اگه کسی ایکسباکسو خواست کینکتو هدستو من میخوام اینطوری شایدم زود تر فروش بره

یکی از دوستان با پیام خصوصی کنسول خالی رو خواسته. من نمیتونم ریسک دبه کردن هر کدومتون رو بپذیرم. بهشون گفتم با شما هماهنگ کنن که کنسول رو با هم یکجا اگر خواستید بخرید خودتون تقسیمش کنید.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
Rating - 100%
2   0   0
یعنی کسی اینقدر کم عقله بیاد باندل gow یا mw رو با مال شما عوض کنه شما ببر مغازه ببین چند ورمیدارن من ۱۰ تومان بیشتر ورمیدارم

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
Rating - 100%
17   0   0
یعنی کسی اینقدر کم عقله بیاد باندل gow یا mw رو با مال شما عوض کنه شما ببر مغازه ببین چند ورمیدارن من ۱۰ تومان بیشتر ورمیدارم

جهت اطلاع شما دوست با عقل عزیز ، این باندل از باندل های مذکور شما در سایت خودمایکروسافت و تمام دنیا 100 دلار گرونتر هستش. میتونید زحمت بکشید برید تو همون لینک ملاحظه کنید. من نمیدونم اینجا باندلGeOW یا MW3 رو چند تو پاچه شماها میکنن، اما باز هم مشکلی ندارم و اگر درست مطالعه کنید میبینید نوشتم که با فروشنده کنار میام.

لذا خواهشا نظرات کارشناسانه رو برای خودتون نگه دارید و احساس زرنگی رو کنار بزارید. جهت اطلاع شما هم مغازه این رو 530 بر میداشته و همینجا 550 مشتری داره .

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

قیمت کنسول ؟؟؟

چند جا نوشتم دوست عزیز ... 5760000 ریال

anger

کاربر سایت
Dec 22, 2009
82
نام
محمد
Rating - 100%
42   0   0
سلام من یه عدد GAW3 LIMITED دارم قیمت 900 دستگاه پلمپ.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر