XBOX 360 Gamercard on gamespot profile

tkovg

کاربر سایت
Sep 17, 2006
16
نام
حسین حجازی
سلام دوستان من تازه عضو شدم البته با اینجا زیاد آشنا نیستم من تو گیم اسپات فعالیت میکنم الان هم به مشکل برخوردم گفتم شاید این سایت بتونه کمکم کنه من حسین حجازی هستم از اصفهان خوشحال میشم با شما آشنا شم آدرس پروفایل من تو گیم اسپات اینه
www.gamespot.com/users/TKOVG
لول 24 با 12تا نشان افتخار:laughing:
خوب سوال من اینه چطور باید گیمرکارت اکس باکس 360 رو به صورت زنده فعال کرد یکی از دوستان گفت باید به رایانه متصلش کرد ولی نگفت چطور و ...؟
میدونید این دوستم رو شاید بشناسید نمیدونم آیدیش تو این سایت چیه ولی خودش گفت اینجا هم هست
www.gamespot.com/users/ahba2005
پروفایلشو ببینید سمت راست پایین صفحه گیم کارت اکس باکس 360 خودشو گذاشته گیمر اسکورش هم 10000 به بالاست میخوام بدونم من چطور باید گیمر اسکورم رو مثل این آقا بزارم تو پروفایلم تو گیم اسپات؟
سپاسگذارم

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
توی سایت XBOX.com یا XBOXLC.COM یه ادرس URL هست که در حقیقت ادرس گیمر کارتته برای فروم های مختلف اون ادرسو وارد کنی درست میشه

tkovg

کاربر سایت
Sep 17, 2006
16
نام
حسین حجازی
توی سایت XBOX.com یا XBOXLC.COM یه ادرس URL هست که در حقیقت ادرس گیمر کارتته برای فروم های مختلف اون ادرسو وارد کنی درست میشه
نه دوست عزیز این کار رو کردم ولی جواب نداده یعنی کارت درست میشه ولی گیمر اسکور 0 میباشد کارتی که امتیاز بازیباز رو نداشته باشه به دردی نمیخوره به هر حال ممنون

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
بیخیال یه بار از تو سایت XBOX.com log in کن.تاحالا به لایو وصل نشدی؟!!پس چه جوری پروفایلت اپلود شده؟!!!!!:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما اولین کاری که باید بکنی اینکه 360 رو به اینترنت وصل کنی و یه اکانت Live بسازی. یا اگر اکانت داری اونو Recover کنی رو دستگاهت. اگه dial-up داری که می تونی از طریق آموزش زیر به اینترنت وصل کنی 360 رو:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=5873
اگر Adsl داری یا می تونی share کنی اینترنت رو مثل حالت قبل یا مستقیم به 360 وصل کنی مودم رو.
برای اینکه لینک gamertag رو در پروفایل gamespot بزاری باید بری به Edit Profile و بعد در قسمت Xbox live gamertag اسم id تو بنویسی تا نشون داده بشه.
اون GamerScore رو هم که در gamertag می بینی مثل برای Anatiros 10000 هست رو باید با بازی های مختلفی که روی 360 بازی می کنی و امتیازاتی که می گیری به دست بیازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر