Xbox 360 یا PS3 کدامیک در سال 2011 بیشترین بازی انحصاری را دارند ؟

کدامیک بازیهای انحصاری بهتری دارند ؟

• PS3

رای‌ها: 198 55.2%
  • 360

رای‌ها: 116 32.3%
  • اهمیت نمیدهم

رای‌ها: 45 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    359

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ببخشید من چند تا سوال داشتم آقا بهنام
شما میگی پیش فروش رو نباید مقایسه کرد، پس چرا فروش رو با پیش فروش مقایسه کردین؟:-s
2.شما یه بازی با گرافیک بالاتر رو با ارزش تر میدونید یا یه بازی آرکید مثل ?ms.splosion amn
3.راجع به فن بازی هم شما مدام میگین من فن نیستم ولی نمیدونم چرا هر بازی PS3 رو به کل بازی های 360 ترجیح میدین؟ به این کار جز فن بازی چی میشه گفت؟
4.خیلی دوست دارم بدونم چرا به نظر شما سری هیلو آشغاله؟ چون محیط تاریک نداره؟:-/
5. به نظرتون چرا این سونی انقدر واسه بازی هاش تبلیغ نمیکنه؟ منبعی هم دارین؟
ببخشید که مزاحمتون شدم.
1.فروش رو با پیش فروش مقایسه کردم که به اون خانم ثابت بشه همیشه فروش نشانه ی کیفیت نیست.اگر هست پس کیفینت GT5 از FORZA بیشتره چون تقریبا 2 برابر فروخت...
2.من بازی ای که از همه نظر بهتر باشه رو برتر میدونم.ممکنه یه بازی آرکید مثل لیمبو باشه(که عاشقشم)ممکنه یه بازی گرافیک بالا مثل GOWIII
3.من هیچ جا ادعا نکردم که فن نیستم همین جا هم اعلام میکنم فن PS3 هستم ولی دیگه بعضی دلیل های فن هایی مثل نیلوفر رو که میخونم واقعا خنده دارن...وقتی هم میگم یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیه میدم نظر شخصیم هست.
4.این هم نظر شخصیه من هست.کلا سری هیلو به هیچ وجه با سلیق ه ی من جور نیست به خاطر محیطش-دشمناش- گرفیک فانتزی و...
5.اینو دیگه همه میدونن که سونی خیلی کمتر از ماکروسافت برا بازیهاش هایپ و تبلیغات راه میندازه.دلیلش رو من نمیدونم باید بری از خود سونی بپرسی ولی چیزی که معلومه اینه که سر و صدا و تبلیغاتش کمتره.

• Like
Reactions: shayan720

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
1.فروش رو با پیش فروش مقایسه کردم که به اون خانم ثابت بشه همیشه فروش نشانه ی کیفیت نیست.اگر هست پس کیفینت GT5 از FORZA بیشتره چون تقریبا 2 برابر فروخت...
2.من بازی ای که از همه نظر بهتر باشه رو برتر میدونم.ممکنه یه بازی آرکید مثل لیمبو باشه(که عاشقشم)ممکنه یه بازی گرافیک بالا مثل GOWIII
3.من هیچ جا ادعا نکردم که فن نیستم همین جا هم اعلام میکنم فن PS3 هستم ولی دیگه بعضی دلیل های فن هایی مثل نیلوفر رو که میخونم واقعا خنده دارن...وقتی هم میگم یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیه میدم نظر شخصیم هست.
4.این هم نظر شخصیه من هست.کلا سری هیلو به هیچ وجه با سلیق ه ی من جور نیست به خاطر محیطش-دشمناش- گرفیک فانتزی و...
5.اینو دیگه همه میدونن که سونی خیلی کمتر از ماکروسافت برا بازیهاش هایپ و تبلیغات راه میندازه.دلیلش رو من نمیدونم باید بری از خود سونی بپرسی ولی چیزی که معلومه اینه که سر و صدا و تبلیغاتش کمتره.

1. Forza 3 پر فروش ترین عنوان ریسینگ روی 360 و با کیفیت ترین ریسینگ این نسل هست و فروشش هم نسبت به نسخه قبلی افزایش مناسبی داشته، GT5 فقط یک ریسینگ خوب/عالی روی PS3 هست و فروشش هم نسبت به نسخه قبلی افت داشته ! Deal With It . . .
2. خب پس با این حساب عناوین انحصاری مایکروسافت رو باید بهتر بدونید !
3. اگر اینطوری هست که خب نظر شخصی شما "یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیه میدم " از تمام نظراتی که تو این فروم خوندم خنده دار تر هست، اینم نظر شخصی منه ! ضمن اینکه جمله " من بازی ای که از همه نظر بهتر باشه رو برتر میدونم " با جمله "یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیه میدم " تضاد شدیدی داره و این خنده من رو چند برابر میکنه !
4. نظر شخصی . . .
5. (نظر شخصی)^2 . . .

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
من فكر ميكردم كينكت به اندازه ي كافي انحصاري داشته باشه ولي ظاهرا پي اس 3 برندست(اين پي اس 3 پدر منو درآورد كل زندگيمو دادم تا يه رسيستانس 3 ريجن 2 بخرم:|ديگه از اين به بعد بازي هاي انحصاريش رو دسته دو ميخرم نه نو)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
1. Forza 3 پر فروش ترین عنوان ریسینگ روی 360 و با کیفیت ترین ریسینگ این نسل هست و فروشش هم نسبت به نسخه قبلی افزایش مناسبی داشته، GT5 فقط یک ریسینگ خوب/عالی روی PS3 هست و فروشش هم نسبت به نسخه قبلی افت داشته ! Deal With It . . .
2. خب پس با این حساب عناوین انحصاری مایکروسافت رو باید بهتر بدونید !
3. اگر اینطوری هست که خب نظر شخصی شما "یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیه میدم " از تمام نظراتی که تو این فروم خوندم خنده دار تر هست، اینم نظر شخصی منه ! ضمن اینکه جمله " من بازی ای که از همه نظر بهتر باشه رو برتر میدونم " با جمله "یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیه میدم " تضاد شدیدی داره و این خنده من رو چند برابر میکنه !
4. نظر شخصی . . .
5. (نظر شخصی)^2 . . .
1.حالت خوبه آقا محسن؟ فروش GT5 رو با FORZA3 مقایسه کردم.درضمن فروش یک شماره از GT از فزوش کل سری FORZA بیشتره پس اگه فروش نشانه ی کیفیت هست کیفیت GT بیشتره.اینو حرفهای خودتون میگه...
2.بله حتما بازی های ماکروسافت مثل alan wake با متای 83 یا SC:C با متای 85 و گیرز با متای 91 از mgs 4 با متای 94 , آنچارتد 2 با متای 96 و gow3 با متای 92 , litle big planet 2 با متای 92 و هوی رین با متای 87 بهتر هستند:) حتما امتیاز هم هیچ چیزی رو ثابت نمی کنه :)
3.بله از نظر شما هر جمله ای که به نوعی از سونی طرفداری بشه خنده دار هست.فن بودن رو خیلی راحت از آواتار و امضات + نظرات فوق العاده فنی که میدی میشه فهمید.
در ضمن به این دلیل یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیح میدم که اونها رو تقریبا از همه نظر بهتر میدونم. حالا متوجه ربط اون 2 جمله به هم شدی؟
4....
5.خواهشا این رو انکار نکن که تبلیغات سونی کمتر هست که دیگه مجبور میشم یه Epic lol تقدیمت کنم...

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
1.حالت خوبه آقا محسن؟ فروش GT5 رو با FORZA3 مقایسه کردم.درضمن فروش یک شماره از GT از فزوش کل سری FORZA بیشتره پس اگه فروش نشانه ی کیفیت هست کیفیت GT بیشتره.اینو حرفهای خودتون میگه...
2.بله حتما بازی های ماکروسافت مثل alan wake با متای 83 یا SC:C با متای 85 و گیرز با متای 91 از mgs 4 با متای 94 , آنچارتد 2 با متای 96 و gow3 با متای 92 , litle big planet 2 با متای 92 و هوی رین با متای 87 بهتر هستند:) حتما امتیاز هم هیچ چیزی رو ثابت نمی کنه :)
3.بله از نظر شما هر جمله ای که به نوعی از سونی طرفداری بشه خنده دار هست.فن بودن رو خیلی راحت از آواتار و امضات + نظرات فوق العاده فنی که میدی میشه فهمید.
در ضمن به این دلیل یک بازی از PS3 رو به کل ایکس باکس ترجیح میدم که اونها رو تقریبا از همه نظر بهتر میدونم. حالا متوجه ربط اون 2 جمله به هم شدی؟
4....
5.خواهشا این رو انکار نکن که تبلیغات سونی کمتر هست که دیگه مجبور میشم یه Epic lol تقدیمت کنم...

اگر بخوام به این بحث با جنابعالی ادامه بدم عملاً برگشتم به 3-4 سال قبل ! یعنی پسرفت برای من ! :) دوست داری ببینی چطوری طومار مینوشتم ؟ ( 1- 2 ) اون Epic lolـت رو هم بذار جای آواتارت بیشتر به یوزرت میاد ! :)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اگر بخوام به این بحث با جنابعالی ادامه بدم عملاً برگشتم به 3-4 سال قبل ! یعنی پسرفت برای من ! :) دوست داری ببینی چطوری طومار مینوشتم ؟ ( 1- 2 ) اون Epic lolـت رو هم بذار جای آواتارت بیشتر به یوزرت میاد ! :)
o-rly-putin1.jpg

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
4....

GT 5 نه در بین ناامیدکننده ترین ها بود بلکه از نگاه IGN بهترین بازی همه سال ها هم هست !

یبار امتیازو مقایسه میکنه یبار فروش بیا امتیاز و فروش رو کنار هم بذار بعد بررسی کن اینجور بهتره...

یچیزی بگم مطمئن باش اگه انچارتد2 درکنار بازیهایی مثل متال گیر گیرز و...عرضه میشد چنین امتیازاتی نمیگرفت ...

کلا خوش باشی از فردا زنگ میزم تا هم GT TV یه برنامه زنده اختصاصی 24 ساعته واسه اثبات برتری انحصارهایPS3 با حضور شما و همچنین CVG هم محاصب ی اختصاصی باهاتون داشته باشه

بعد هم کلا این تاپیک به سال 2011 مربوطه ولی چون شمایی اشکال نداره متال گیر1 و 2 و3 هم بیار به علاوه تمام نسخه های گرن توریسمو استفاده از سری کراش هم واسهاین بحث بد نیستا

موفق باشید

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
یچیزی بگم مطمئن باش اگه انچارتد2 درکنار بازیهایی مثل متال گیر گیرز و...عرضه میشد چنین امتیازاتی نمیگرفت ...
منطق این حرفت رو درک نمی کنم ! اصلا به نظرم ربطی بینشون نیست ! اگر هم باشه اتفاقا بعد منفی برای گیرز داره ! چون انچارتد اونوقت درسته غورتش می داد :d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
آقا هادی اصلا شما برو با همون Rise of Nightmares و dance central 2 سروکله بزن ما هم بریم با زباله‌هایی مثل socom 4 و killzone 3 و little big planet 2 و resistance 3 سر کنیم.(:d=شوخی)
(تا به اینجا نظرسنجی خیلی نتیجه جالبی داره!)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
منطق این حرفت رو درک نمی کنم ! اصلا به نظرم ربطی بینشون نیست ! اگر هم باشه اتفاقا بعد منفی برای گیرز داره ! چون انچارتد اونوقت درسته غورتش می داد :d
اگر یه بازی با میانگین 96(آنچارتد2) گیرز 2 با میانگین 93 رو قورت میده،پس R3-KZ3 هم با متای 83 و 85 جلوی هیلو با متوسط 92 آشغالهایی حساب میشن که لیاقتشون حتی تو کیسه زباله هم نیست.

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا انقدر بحث تکراری gtو forza رو ادامه ندید.
هزار بار گفتم بازم میگم.علت اینکه gt در طی اون سالها فوق العاده میفروخت علاوه بر کیفیت بسیار بالای بازی نبود یک رقیب بود که بعد از عرضه forza این رقابت شروع شد و فورتزا همیشه بهتر از رقیبش عمل کرده و gt هم همیشه پایینتر از فورتزا بوده و در مورد فروش هم forza دائم در حال رشده و gt رو به زوال و این قضیه مقداری طبیعیه.
هرچیزی که رقیب نداشته باشه در فروش یکه تازه پس انقدر بحث قدیمی فروش رو پیش نکشید چون علتش کاملا مشخصه.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
آقا هادی اصلا شما برو با همون Rise of Nightmares و dance central 2 سروکله بزن ما هم بریم با زباله‌هایی مثل socom 4 و killzone 3 و little big planet 2 و resistance 3 سر کنیم.(:d=شوخی)
(تا به اینجا نظرسنجی خیلی نتیجه جالبی داره!)

پس دیگه حرفی نیست کسی حرفی برای گفتن نداره به چه امیدی پست میده اخه شما میخوای چیزی که خودت میپسندی به دیگران قالب کنی دوست عزیز ;)شما با همون کیلزون و کل شوترهاتون حال کنید ما هم با گیرز حال میکنیم...

---------- نوشته در 11:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:12 PM ارسال شده بود ----------

برای مثال اون موقع بازی مثل مس افکت یا هیلو هم بود یه طورایی به ضرر انچارتد هم میشد همهجوانو در نظر بگیر پوریا جان:d

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
اخه کی میتونه فورزا رو با gt5 مقایسه کنه داستان gt هم عین pes هست pes تا وقتی فیفا نبود بهترین بود ولی وقتی فیفا اومد تبدیل به مصخرف ترین بازیها شد اگه forza نمیومد gt بهترین بازی ریسینگ بود

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یک سوال برای من پیش اومده مثلا من بیام بگم PS3 بازیهای بهتری نسبت به 360 داره و نظر شخصیم هستن ایا نظر شخصی من دلیل به فن بازی میشه ؟

من با تم بازیهای PS3 مثل GOW III , SIREN , GT 5 , MGS , Resistance , Heavy Rain , KILLZONE , Uncharted وووووو خیلی های دیگه حال میکنم !

یکی با تم بازیهای 360 مثل GEARS - AW - HALO - FORZA ووووو پس این بحثها بیفایده هستش .
بنظر من PS3 در بازیهای انحصاری موفق بوده از شواهد و تعداد انحصاریهای نامی بسیار مشهوده ! ;)

اگه به تعداده سری فاینال فانتزی از کل بازیها سرتره
biggrin1.gif

بابا نظر شخصیه مگه گفتم 360 بیخوده
yahoo_4.gif
به فاینال چیکار دارم اون که برای 360 عرضه شد
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر