XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
9-The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay

TheChronniclesOfRiddickEscapeFromButcherBayPoster.jpg

TheChronniclesOfRiddickEscapeFromButcherBayTozihat.jpg

اطلاعات بازی :
امتیاز (از 10، بر اساس امتیازدهی سایت‌های معتبر) : 9.3 (فوق‌العاده)
رده‌بندی سِنّی ESRB : گروه سِنّی M (بالای 17 سال)
ویژگی های بازی :
- یک بازی قدیمی خاطره‌انگیز و نوستالژیک
- کسب کننده‌ی امتیازات بسیار بالا از مراجع معتبر‌ بررسی گیم
- گیم‌پلی مرغوب و ارزشمند
توضیحات بازی The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay
این بازی قدیمی و پُرطرفدار نسبت به زمان انتشار خود از ویژگی‌های گیمری خارق‌العاده‌ای برخوردار بود که در حال حاضر نیز می‌توان از بازی کردن آن لذت کامل را بُرد. این بازی اقتباسی باکیفیت از فیلم The Chronicles of Riddick است و شخصیت تحت کنترل آن نز بر اساس شخصیتی می‌باشد که بازیگر مشهور هالیوود "ون دیزل" (Vin Diesel) نقش آن را تحت عنوان "ریدیک" در این فیلم ایفا کرد. برمبنای این فیلم چند بازی ساخته شده که این نسخه بالاترین امتیازات ممکن را از مراجع معتبر بررسی گیم به خود اختصاص داد و جوایز مهمی نیز کسب نمود و از دیدگاه اکثر گیمران محبوب‌ترین نسخه تاکنون بوده است.
ژانر بازی، اکشن تیراندازی اول‌شخص گروه‌محور (3D, Action, First-Person, Shooter, Team-Based) در فضایی سه‌بُعدی و حال و هوایی علمی-تخیلی است. ماجرای بازی در مورد شخصی به نام Richard B. Riddick است که به عنوان قاتل در زندانی مخوف و فوق امنیتی نگهداری می‌شود؛ زندانی که هیچ کسی نه تا به حال از آن آزاد شده و هیچ‌ کسی نیز نتوانسته از آن فرار کند. در گیم‌پلی این بازی با کنترل ریدیک، ماجراها، اتفاقات و مبارزات پُرفراز و نشیب را در این زندان پُشت می‌گذارید و در نهایت باید برای فرار از این زندان مهلک، تمام تلاش و هوش خود را بکار گیرید.منبع:softgozar

- - -ویرایش - - -

ممنون از زحمات و تلاش ها پشتکارانه شما
حتما مفید هست چون منو مجاب کرد این کنسول دوست داشتنی رو بخرم :x
درست میفرمایید کامپیوتری که ما امروز میشناسیم و تو ام با زندگی ما شده و از نمیتونیم جدا شیم در اصل با انقلاب مایکروسافت به اینجا رسیده و همینگونه ورود مایکروسافت به صنعت گیم این صنعت متحول کرده
البته نمیشه زحمات و انقلاب هایی که سونی و نینتندو در گذشته در این صنعت ایجاد کردن رو دست کم گرفت و منکر شد اما صحبت به اینجاست که سونی و نینتندو اکثرا بازی ها برای مردم ژاپن میسازند نه برای سلیقه کل مردم دنیا
طی جستجویی که برای خرید کنسول کردم این چند وقت به این نتیجه رسیدم اکثر بازی ها سونی و نینتندو ژاپنی هستن به مانند 3ds که دیدم 90 درصد بازی هاش برای قشر ژاپنی باز بود اما فاصله باور و سلیقه مردم غرب با ژاپن خیلی فرق میکنه
ممنونم از شما
لطف دارین.

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
9-The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay

TheChronniclesOfRiddickEscapeFromButcherBayPoster.jpg

TheChronniclesOfRiddickEscapeFromButcherBayTozihat.jpg

اطلاعات بازی :
امتیاز (از 10، بر اساس امتیازدهی سایت‌های معتبر) : 9.3 (فوق‌العاده)
رده‌بندی سِنّی ESRB : گروه سِنّی M (بالای 17 سال)
ویژگی های بازی :
- یک بازی قدیمی خاطره‌انگیز و نوستالژیک
- کسب کننده‌ی امتیازات بسیار بالا از مراجع معتبر‌ بررسی گیم
- گیم‌پلی مرغوب و ارزشمند
توضیحات بازی The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay
این بازی قدیمی و پُرطرفدار نسبت به زمان انتشار خود از ویژگی‌های گیمری خارق‌العاده‌ای برخوردار بود که در حال حاضر نیز می‌توان از بازی کردن آن لذت کامل را بُرد. این بازی اقتباسی باکیفیت از فیلم The Chronicles of Riddick است و شخصیت تحت کنترل آن نز بر اساس شخصیتی می‌باشد که بازیگر مشهور هالیوود "ون دیزل" (Vin Diesel) نقش آن را تحت عنوان "ریدیک" در این فیلم ایفا کرد. برمبنای این فیلم چند بازی ساخته شده که این نسخه بالاترین امتیازات ممکن را از مراجع معتبر بررسی گیم به خود اختصاص داد و جوایز مهمی نیز کسب نمود و از دیدگاه اکثر گیمران محبوب‌ترین نسخه تاکنون بوده است.
ژانر بازی، اکشن تیراندازی اول‌شخص گروه‌محور (3D, Action, First-Person, Shooter, Team-Based) در فضایی سه‌بُعدی و حال و هوایی علمی-تخیلی است. ماجرای بازی در مورد شخصی به نام Richard B. Riddick است که به عنوان قاتل در زندانی مخوف و فوق امنیتی نگهداری می‌شود؛ زندانی که هیچ کسی نه تا به حال از آن آزاد شده و هیچ‌ کسی نیز نتوانسته از آن فرار کند. در گیم‌پلی این بازی با کنترل ریدیک، ماجراها، اتفاقات و مبارزات پُرفراز و نشیب را در این زندان پُشت می‌گذارید و در نهایت باید برای فرار از این زندان مهلک، تمام تلاش و هوش خود را بکار گیرید.منبع:softgozar

- - -ویرایش - - -

لطف دارین.

ممنون بررسی خوبی بود تو انتخاب بازی و تجربه کردنشون خیلی کمک میکنه
اتفاقا دارم لیست بازی درست میکنم که تعدادشو بخرم و یه تعداد دانلود کنم همین 10 دقیقه پیش بازی CHRONICLES FO RIDDICK گذاشتم تو لیستم

تا الان اینا لیست کردم

Black
Blinx I: The Time Sweeper
Blinx II
Call of Cthulhu
Call of Duty Finest hour
Cold War
Conker: Live & Reloaded
Curious George
Dino Crisis 3
Dreamfall
Flashpoint
Forza Motorsport 1
Flatout 2
Gene Troopers
halo 1
halo 2
CHRONICLES FO RIDDICK
PSYCHONAUTS
FAR CRY INSTICTS
TIMESPLITTERS FUTURE PERFECT
Pariah
NINJA GAIDEN BLACK
Dino Crisis 3

بازی Call of Cthulhu تو سبک خودش چطوره؟

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
ممنون بررسی خوبی بود تو انتخاب بازی و تجربه کردنشون خیلی کمک میکنه
اتفاقا دارم لیست بازی درست میکنم که تعدادشو بخرم و یه تعداد دانلود کنم همین 10 دقیقه پیش بازی CHRONICLES FO RIDDICK گذاشتم تو لیستم

تا الان اینا لیست کردم

Black
Blinx I: The Time Sweeper
Blinx II
Call of Cthulhu
Call of Duty Finest hour
Cold War
Conker: Live & Reloaded
Curious George
Dino Crisis 3
Dreamfall
Flashpoint
Forza Motorsport 1
Flatout 2
Gene Troopers
halo 1
halo 2
CHRONICLES FO RIDDICK
PSYCHONAUTS
FAR CRY INSTICTS
TIMESPLITTERS FUTURE PERFECT
Pariah
NINJA GAIDEN BLACK
Dino Crisis 3

بازی Call of Cthulhu تو سبک خودش چطوره؟
خواهش.
همشون بازی های خوبی هستن.
call of cthulhu
images

Call%20of%20Cthulhu%20Dark%20Corners%20of%20the%20Earth%20%283%29.jpg
Call%20of%20Cthulhu%20Dark%20Corners%20of%20the%20Earth%20%284%29.jpg
Call%20of%20Cthulhu%20Dark%20Corners%20of%20the%20Earth%20%285%29.jpg

در مورد این بازی اطلاعات زیادی نداشتم ولی با سوال شما خودم هم تحقیق کردم و به اطلاعاتم افزوده شد.
تونستم بررسی این بازی رو هم گیر بیارم.
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth یک بازی ترسناک با ژانر اکشن – ماجراجویی ، انتشار یافته در سال ۲۰۰۶ میلادی توسط کمپانی Bethesda Softworks هست . Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth عنوانی قدیمی از استودیوی بازی سازی headfirst Productions هست که در سال انتشار توانست مخاطبان بسیاری را جذب کند .موتور گرافیکی این بازی Headfirst’s custom engine هست .البته در انتشار این بازی کمپانی ۲کا گیمز هم نقش به سزایی داشته است . همان طور که می دانید کا گیمز(به انگلیسی: ۲K Games)یک شرکت تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای در سراسر جهان است.ین شرکت زیر مجموعه تیک تو اینتراکتیو است که البته خود دارای شرکت معروف راک‌استار گیمز (خالق سری ماشین دزدی بزرگ)است. این شرکت در ۲۵ ژانویه ۲۰۰۵ به وجود آمد. بازی ماجراجویی (به انگلیسی: Adventure Game) یکی از سبک‌های بازی رایانه‌ای است که در آن بازیکن خودش را در نقش سردستهٔ یک داستان محاوره‌ای و واکنشی فرض می‌کند که باید با کاوش و جستجو جلو برود و به عوض رقابت‌های فیزیکی به حل کردن معما بپردازد. بدلیل تمرکز این ژانر بر داستان، مسئولیت سنگین روایت آن بر عهدهٔ شیوه‌های مورد استفاده برای داستانسرایی مثل نوشته‌ها و فیلم قرار می‌گیرد که این خود گسترهٔ وسیعی از ژانرهای ادبیات را شامل می‌شود. تقریبا همهٔ بازی‌های ماجراجویی بصورت بازی انفرادی طراحی می‌شوند چرا که این تاکید بر داستان و کاراکتر طراحی بازی چند نفره را سخت می‌کند. در غرب این ژانر از بازی با دنیای وسترن شروع شد. دنیای وسترن، ژانری است که در اواخر دهه‌ی۱۹۸۰ تا اواسط دههٔ ۱۹۹۰ در قلهٔ محبوبیت قرار داشت و در میان ژانرهای حرفه‌ای و فنی بسیار مطرح شد و حتی هم‌اکنون نیز در میان ژانرها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. اصطلاح «بازی ماجراجویی» از بازی‌های کامپیوتری ماجرایی در دههٔ ۱۹۷۰ سرچشمه گرفته‌استکه پیشگام سبکی از گیم‌پلی است که بسیار طرفدار پیدا کرد و توانست تا به عنوان یک ژانر مطرح شود. ژانر بازی ویدئویی توسط گیم پلی آن تعریف می‌شود و شباهتی به ژانر ادبی آن ندارد. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth عنوانی است که با داستان بی نظیرش همه را شگفت کرد ! حس ترس موجود در موسیقی متن این بازی یکی از برترین ویژگی های این بازی است . در سال ۲۰۰۵ میلادی ، بازی Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth به عنوان ترسناکترین بازی سال شناخته شد . دنیای مردگان تمام ان چیزی است که در این بازی با آن رو به رو هستید . دنیایی که کرکتر های آن جز وحشت و جنایت چیز دیگری برای شما به ارمغان نخواهند آورد .شهر اینس ماوس ، اسمی که به وفور در این بازی به گوشتان می خورد . نویسنده ی این بازی زیبا ، خود نویسنده ی چندین رمان ترسناک است که حقیقتا ترس در این بازی را به اوج خود رسانده است ! شخصیت اصلبی بازی که شما وظیفه ی هدایت این کرکتر را دارید جک والتر نام دارد . وی یک بیمار روانی است . نقطه ی شروع این بازی از یک تیمارستان است . جک والتر به منظور مذاکره با گروهی که در یک ساختمان متروکه پناه گرفته اند از طرف پلیس فراخوانده میشوند.نام انها کالتیست است.انها پروردگاری داردند که یک هیولای عظیم الجسه به نام کاسولو است.اما وقتی جک میخواهد با انها مذاکره کند با او درگیر شده و ناچار وارد ساختمان میشود.اما در کمال حیرت و ترس در یک اتاقی وارد میشود که بر در و دیوار ان پر از عکس های خود او است.در اینجا واقعا حس ترس به شما القاء میشود.حرکت اهسته شده-صدای قلب او شدید تر میشود-سر شما گیج میرود.بعد از ان وارد ان راه رو میشود و صحنه ی هولناکی را مشاهده میکند که خود شما زبانتان بند میرود که من دیگر چیزی نمیتوانم در باره ان بگویم….
منبع:mihan download
به نظر بازی خوبی میاد در ژانر ترسناک.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
call of cthulhu

خسته نباشی بابت مطالبی که میگذاری. این بازی یکی از بهترین بازیهای سبک وحشت هست. خیلی خوب کار شده. سیستم مبارزات، مخفی شدن، حس تعلیق و ... خیلی خوب کار شده و داستان خوبی هم داره

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
خواهش.
همشون بازی های خوبی هستن.
call of cthulhu
images

Call%20of%20Cthulhu%20Dark%20Corners%20of%20the%20Earth%20%283%29.jpg
Call%20of%20Cthulhu%20Dark%20Corners%20of%20the%20Earth%20%284%29.jpg
Call%20of%20Cthulhu%20Dark%20Corners%20of%20the%20Earth%20%285%29.jpg

در مورد این بازی اطلاعات زیادی نداشتم ولی با سوال شما خودم هم تحقیق کردم و به اطلاعاتم افزوده شد.
تونستم بررسی این بازی رو هم گیر بیارم.
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth یک بازی ترسناک با ژانر اکشن – ماجراجویی ، انتشار یافته در سال ۲۰۰۶ میلادی توسط کمپانی Bethesda Softworks هست . Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth عنوانی قدیمی از استودیوی بازی سازی headfirst Productions هست که در سال انتشار توانست مخاطبان بسیاری را جذب کند .موتور گرافیکی این بازی Headfirst’s custom engine هست .البته در انتشار این بازی کمپانی ۲کا گیمز هم نقش به سزایی داشته است . همان طور که می دانید کا گیمز(به انگلیسی: ۲K Games)یک شرکت تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای در سراسر جهان است.ین شرکت زیر مجموعه تیک تو اینتراکتیو است که البته خود دارای شرکت معروف راک‌استار گیمز (خالق سری ماشین دزدی بزرگ)است. این شرکت در ۲۵ ژانویه ۲۰۰۵ به وجود آمد. بازی ماجراجویی (به انگلیسی: Adventure Game) یکی از سبک‌های بازی رایانه‌ای است که در آن بازیکن خودش را در نقش سردستهٔ یک داستان محاوره‌ای و واکنشی فرض می‌کند که باید با کاوش و جستجو جلو برود و به عوض رقابت‌های فیزیکی به حل کردن معما بپردازد. بدلیل تمرکز این ژانر بر داستان، مسئولیت سنگین روایت آن بر عهدهٔ شیوه‌های مورد استفاده برای داستانسرایی مثل نوشته‌ها و فیلم قرار می‌گیرد که این خود گسترهٔ وسیعی از ژانرهای ادبیات را شامل می‌شود. تقریبا همهٔ بازی‌های ماجراجویی بصورت بازی انفرادی طراحی می‌شوند چرا که این تاکید بر داستان و کاراکتر طراحی بازی چند نفره را سخت می‌کند. در غرب این ژانر از بازی با دنیای وسترن شروع شد. دنیای وسترن، ژانری است که در اواخر دهه‌ی۱۹۸۰ تا اواسط دههٔ ۱۹۹۰ در قلهٔ محبوبیت قرار داشت و در میان ژانرهای حرفه‌ای و فنی بسیار مطرح شد و حتی هم‌اکنون نیز در میان ژانرها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. اصطلاح «بازی ماجراجویی» از بازی‌های کامپیوتری ماجرایی در دههٔ ۱۹۷۰ سرچشمه گرفته‌استکه پیشگام سبکی از گیم‌پلی است که بسیار طرفدار پیدا کرد و توانست تا به عنوان یک ژانر مطرح شود. ژانر بازی ویدئویی توسط گیم پلی آن تعریف می‌شود و شباهتی به ژانر ادبی آن ندارد. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth عنوانی است که با داستان بی نظیرش همه را شگفت کرد ! حس ترس موجود در موسیقی متن این بازی یکی از برترین ویژگی های این بازی است . در سال ۲۰۰۵ میلادی ، بازی Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth به عنوان ترسناکترین بازی سال شناخته شد . دنیای مردگان تمام ان چیزی است که در این بازی با آن رو به رو هستید . دنیایی که کرکتر های آن جز وحشت و جنایت چیز دیگری برای شما به ارمغان نخواهند آورد .شهر اینس ماوس ، اسمی که به وفور در این بازی به گوشتان می خورد . نویسنده ی این بازی زیبا ، خود نویسنده ی چندین رمان ترسناک است که حقیقتا ترس در این بازی را به اوج خود رسانده است ! شخصیت اصلبی بازی که شما وظیفه ی هدایت این کرکتر را دارید جک والتر نام دارد . وی یک بیمار روانی است . نقطه ی شروع این بازی از یک تیمارستان است . جک والتر به منظور مذاکره با گروهی که در یک ساختمان متروکه پناه گرفته اند از طرف پلیس فراخوانده میشوند.نام انها کالتیست است.انها پروردگاری داردند که یک هیولای عظیم الجسه به نام کاسولو است.اما وقتی جک میخواهد با انها مذاکره کند با او درگیر شده و ناچار وارد ساختمان میشود.اما در کمال حیرت و ترس در یک اتاقی وارد میشود که بر در و دیوار ان پر از عکس های خود او است.در اینجا واقعا حس ترس به شما القاء میشود.حرکت اهسته شده-صدای قلب او شدید تر میشود-سر شما گیج میرود.بعد از ان وارد ان راه رو میشود و صحنه ی هولناکی را مشاهده میکند که خود شما زبانتان بند میرود که من دیگر چیزی نمیتوانم در باره ان بگویم….
منبع:mihan download

سپاس از زحمتی که کشیدید و این معرفی قرار دادید

طبق اطلاعات ویکی پدیا بازی Call of Cthulhu فقط برای xbox و windows عرضه شده
https://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Cthulhu:_Dark_Corners_of_the_Earth

هر لحظه که بیشتر میگذره بیشتر از قبل عاشق این کنسول میشم تو همین چند دقیقه لیست بازی هاشم بیشتر شد

Voodoo Vince
Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan
Unreal Championship 1
Unreal Championship 2
Stubbs The Zombie
State of Emergency
Sonic Riders
Sega GT 2002
Reservoir Dogs
Oddworld: Munch's Oddysee
Oddworld: Strangers Wrath
OTOGI 1
OTOGI 2
Neighbours From Hell
Memorick

بازی Oddworld: Munch's Oddysee و Oddworld: Strangers Wrath جالب بنظر میان

بازی OTOGI 1 طراحی خیلی گسترده ای داره گرافیک خیره کننده ای داره

بازی Sensible Soccer شبیه بازیا فوتبال میکرو و سگا ساخته شده :d

وقتی بعد از سال ها بازی Neighbours From Hell که بهش همسایه آزاری میگفتن دیدم حس عجیبی پیدا کردم ;;) بازی ها سال ها سال قبل روی کامپیوتر بازی کرده بودم الان میبینم روی xbox هم هست و برای تکرار خاطراتم میخوام بازیش کنم

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
سپاس از زحمتی که کشیدید و این معرفی قرار دادید

طبق اطلاعات ویکی پدیا بازی Call of Cthulhu فقط برای xbox و windows عرضه شده بوده
https://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Cthulhu:_Dark_Corners_of_the_Earth

هر لحظه که بیشتر میگذره بیشتر از قبل عاشق این کنسول میشم تو همین چند دقیقه لیست بازی هاشم بیشتر شد

Voodoo Vince
Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan
Unreal Championship 1
Unreal Championship 2
Stubbs The Zombie
State of Emergency
Sonic Riders
Sega GT 2002
Reservoir Dogs
Oddworld: Munch's Oddysee
Oddworld: Strangers Wrath
OTOGI 1
OTOGI 2
Neighbours From Hell
Memorick

بازی Oddworld: Munch's Oddysee و Oddworld: Strangers Wrath جالب بنظر میان

بازی OTOGI 1 طراحی خیلی گسترده ای داره گرافیک خیره کننده ای داره

بازی Sensible Soccer شبیه بازیا فوتبال میکرو و سگا ساخته شده :d

وقتی بعد از سال ها بازی Neighbours From Hell که بهش همسایه آزاری میگفتن دیدم حس عجیبی پیدا کردم ;;) بازی ها سال ها سال قبل روی کامپیوتر بازی کرده بودم الان میبینم روی xbox هم هست و برای تکرار خاطراتم میخوام بازیش کنم
بله واقعا بازی های زیادی داره که شما اصلا فکرش رو هم نمی کنید.برای مثال بازی counter strike به جز windows فقط برای xbox عرضه شد اونم با گرافیک بالاتر(منظورم نسخه ی اصلی هست)
دلیلش هم سخت افزار مدهوش کننده و سیستم آ«لاین پیشرفته ایکس باکس بود.
مایکروسافت هم متاسفانه سال 2010 سرور های دستگاه رو برای همیشه خاموش کرد.

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
بله واقعا بازی های زیادی داره که شما اصلا فکرش رو هم نمی کنید.برای مثال بازی counter strike به جز windows فقط برای xbox عرضه شد اونم با گرافیک بالاتر(منظورم نسخه ی اصلی هست)
دلیلش هم سخت افزار مدهوش کننده و سیستم آ«لاین پیشرفته ایکس باکس بود.
مایکروسافت هم متاسفانه سال 2010 سرور های دستگاه رو برای همیشه خاموش کرد.

بله تو همین تاپیک تو این 18 صفحه که از صفحه ابتدایی تا این صفحه پر از مقاله هاش شما و دیگران درباره ساخت این کنسول - بررسی بازی ها و عکس کاور و عس مراحل بازی ها این کنسول هست هر صفحه که نگاه میکنم پر از احساس ذوق و تجربه جید پیدا میکنم از نظر بازی ها و ویژگی ها خاص خود این کنسول

کاملا درست فرومدید counter strike تنها برای windows و xbox اومده تو جستجو هایی که در اینترنت کردم متوجه شدم xbox live این کنسول بسیار قدرتمند بوده و بخاطر همین سیستم قویی که مشابه pc بوده بازی ها آنلاین دار زیادی برای این کنسول اومده

البته متاسفانه نمیشه گفت چون کنسول xbox 360 در اصل 2005 وارد بازار شد اما مایکروسافت تا 2010 این کنسول حمایت کرد و live فعالی داشت یه نکته جالب من تو یوتوب چنتا کلیپ دیدم که امسال چند نفر داشتن با ایکس باکس آنلاین بازی میکردن به صورت 2 نفری و لینکی

حتی در اینترنت xbox original online جستجو کنید چندین سایت میبینید که بازی ها آنلاینی که امروزه میشه با xbox آنلاین بازی کرد لیست کردن

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
بله تو همین تاپیک تو این 18 صفحه که از صفحه ابتدایی تا این صفحه پر از مقاله هاش شما و دیگران درباره ساخت این کنسول - بررسی بازی ها و عکس کاور و عس مراحل بازی ها این کنسول هست هر صفحه که نگاه میکنم پر از احساس ذوق و تجربه جید پیدا میکنم از نظر بازی ها و ویژگی ها خاص خود این کنسول

کاملا درست فرومدید counter strike تنها برای windows و xbox اومده تو جستجو هایی که در اینترنت کردم متوجه شدم xbox live این کنسول بسیار قدرتمند بوده و بخاطر همین سیستم قویی که مشابه pc بوده بازی ها آنلاین دار زیادی برای این کنسول اومده

البته متاسفانه نمیشه گفت چون کنسول xbox 360 در اصل 2005 وارد بازار شد اما مایکروسافت تا 2010 این کنسول حمایت کرد و live فعالی داشت یه نکته جالب من تو یوتوب چنتا کلیپ دیدم که امسال چند نفر داشتن با ایکس باکس آنلاین بازی میکردن به صورت 2 نفری و لینکی

حتی در اینترنت xbox original online جستجو کنید چندین سایت میبینید که بازی ها آنلاینی که امروزه میشه با xbox آنلاین بازی کرد لیست کردن
به خاطر این گفتم متاسفانه که این کنسول اولین کنسول با امکانات آنلاین قدرتمند بود.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
8-project gotham racing 2
یکی از(یا به عبارتی بهتر برترین) بازی سبک racing ایکس باکس که در سال 2003 به صورت انحصاری و توسط شرکتBizarre Creations برای کنسول مایکروسافت عرضه شد.این بازی دنباله ای موفق برای این فرانچایز محسوب شده و پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه ی اول که در سال 2001 عرضه شده بود داشت.
گیم پلی هیجان انگیز در کنار گرافیکی چشم نواز باعث شد تا علاوه بر به دست آوردن دل هواداران منتقدان را نیز به تحسین وا دارد.به طوری که وبسایت معروف IGN نمره ی 9/5 را به این بازی اعطا کرد و در نهایت متای 90 نصیب این بازی شد.
موفقیت این بازی طوری بود که ادامه اش بر روی کنسول نسل هفتم این شرکت یعنی XBOX 360 عرضه شود.اما کم کم با ورود سری FORZA MOTORSPORT این سری محبوب از بازی های ریسینگ هم زیر سایه ی فورزا قرار گرفت اما تجربه ی این بازی هم اکنون هم بسیار دل نشین است.
maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg
project-gotham-racing-2-image360086.jpg

Project_Gotham_Racing_2_Coverart.png

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
8-project gotham racing 2
یکی از(یا به عبارتی بهتر برترین) بازی سبک racing ایکس باکس که در سال 2003 به صورت انحصاری و توسط شرکتBizarre Creations برای کنسول مایکروسافت عرضه شد.این بازی دنباله ای موفق برای این فرانچایز محسوب شده و پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه ی اول که در سال 2001 عرضه شده بود داشت.
گیم پلی هیجان انگیز در کنار گرافیکی چشم نواز باعث شد تا علاوه بر به دست آوردن دل هواداران منتقدان را نیز به تحسین وا دارد.به طوری که وبسایت معروف IGN نمره ی 9/5 را به این بازی اعطا کرد و در نهایت متای 90 نصیب این بازی شد.
موفقیت این بازی طوری بود که ادامه اش بر روی کنسول نسل هفتم این شرکت یعنی XBOX 360 عرضه شود.اما کم کم با ورود سری FORZA MOTORSPORT این سری محبوب از بازی های ریسینگ هم زیر سایه ی فورزا قرار گرفت اما تجربه ی این بازی هم اکنون هم بسیار دل نشین است.

دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدی مقاله خوبی بود
ممنونم که بازی ها خیلی خوب و با ارزش این کنسول مورد بررسی قرار میدید و تو این فروم قرار میدید و تجربه ها و دانش خودتون با من و امثال من به اشتراک میزارید
خود بازی گرافیک خیره کننده ای داره برای xbox و این اوج عظمت قدرت سخت افزاری xbox و تیم سازنده بازی رو میرسونه
اینم رفت تو لیستم :bighug:

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
Far Cry Instincts: Evolution

PS2 از همه لحاظ کنسول عالی بود اما از لحاظ قدرت هیچوقت به XBOX نمیرسید.... هنوز یادم نرفته ده ها بازی خارق العاده به خاطر ضعف سخت افزاری فقط به صورت انحصاری برای XBOX منتشر میشدن...بازی هایی مثل DOOM 3 , Half Life 2 , Elder of Scrolls III Morrowind, Thief , Far Cry و ده ها بازی هایی که اون زمان آرزو بازی کردنشون رو داشتیم...

XBOX تقریبا 1 سال و نیم بعد از PS2 عرضه شد اما واقعا پیشرفته تر از PS2 بود از دسته بی سیم گرفته تا هارد داخلیش. من اجرا شدن دو بازی هم زمان تو PS2 و XBOX رو دیدم. 90 درصد بازی های XBOX به صورت کامل 720P رندر میشدن و بدون Delay تو ارسال تصاویر. مثلا بازی Just Cause رو مثال میزنم. نسخه PS2 هیچ گونه Pixel Shader پیشرفته و تکنیک Soft shadow و HDR نداره. سیستم Water تو PS2 تقریبا 0 هست بدون موج هایی که بار پردازشی داشته باشن و هیچ سایه ای تو آب وجود نداشت. ولی XBOX کاملا بر عکس بود! موج های آب به صورت Real Time پردازش میدن و همه چیز تو آب سایه داشت و نور خورشید تکنیک HDR رو برای اون سال به نمایش میزاشت!

Just Cause روی PS2:

g7ez2m03jpl1ng2fq5kg.jpg

Just Cause روی XBOX:

0vv8bn285tkb743yfx3g.jpg

Just Cause روی PS2:

klk74vjcb3ykfiie3ha0.jpg

Just Cause روی XBOX:

2zfod8vd99rwwl8oop3k.jpg

در این تصاویر کاملا مشخصه که PS2 به خاطر ضعف سخت افزاری خیلی از موارد و تکنیک های پردازش رو نتونسته انجام بده که البته خیلی هم دور از انتظار نبود.

بازم میگم شما باید دو کنسول رو کنار هم داشته باشید و بازی ها رو روی جفت کنسولا بازی کنید تا متوجه فرق اساسی بین اونا بشید. ولی کسایی که ازگرافیک بالا استقبال میکردن همه یه XBOX خریدن اون زمان.

یا مثلا بازی Far Cry Instinct که برای اون زمان یک گرافیک باورنکردنی روی XBOX اجرا میکرد یا بازی مثال زدنی Conker که نیازی به گفتنش نیست.

ffmb7fsduxlr9p3bqujn.jpg

همین تصویر نشون میده XBOX برای اون زمان چه قدرتی داشته.

اینا مدل های خیلی کوچیکی از تفاوت PS2 با XBOX بود. به عنوان مثال نسخه GTA San Andreas و Vice City برای کنسول XBOX از همه پلتفرم ها با پرفورمنس بالاتر اجرا میشد. رزلوشون بالاتر و افکت ها و سایه های جدیدتر و همچنین چسبیده نبودن انگشت کارکتر ها در نسخه XBOX که هیچ پلتفرمی حتی PC این قابلیت رو نداشت!

من تحقیقات زیادی روی XBOX انجام دادم و به جرات میتونم بگم برای بازه زمانی 2002 تا 2005 برای خودش غولی بود که تو ایران زیاد شناخته نشد!

اما برنده نسل بدون هیچ شکی کنسول فوق العاده PS2 هست. اینکه PS2 برنده شد دلایل زیادی داره یکی از دلایل هاش به نظر من زود عرضه شدن این کنسول و همچنین بازی های عجیب غریبی بود که داشت. ولی برگ اصلی پیروزی عرضه در سال 2000 و داشتن انحصاری هایی مثل GTA III و Tomb Raider و MGS در سال عرضه اش بود و همچنین موفقیت کنسول قبلی سونی باعث شد PS2 هم با انحصاری های سال اول عرضه اش به فروش عظیمی دست پیدا کنه و با حمایت سازندگان سونی تونست تا سال 2005 فروش و حمایت سازندگان رو حفظ کنه و در نهایت برده کامل نسل ششم بشه.

PS2 کنسول عالی بود و شکی درش نیست اما از لحاظ پردازشی و گرافیکی نمیتونست با XBOX مقابله کنه و خیلی از بهترین بازی های اون دوران رو به خاطر همین ضعف سخت افزاری از دست داد. هنوز صحبت های Alexander Roger برنامه نویس ارشد GTA San Andraes رو طی صحبت اش با IGN یادم نرفته که از زجر هایی که سر پروژه ساخت san Andraes روی PS2 کشیدن صحبت میکرد! استفاده از توابع و برنامه نویسی فوق العاده پیچیده برای استفاده از نهایت پردازش PS2 و کوچیک کردن حجم اطلاعات برای 32 مگ رم تا بتونن کل محیط san Andraes رو بدون هیچ بارگذاری روی PS2 به اجرا در بیارن! خیلی از سازنده ها به خاطر همین پیچیدگی ها کلا طرف ساخت بازی روی PS2 نیومدن! نمونه اش Ion Storm بودکه کلا پروژه ساخت Theif III روی PS2 رو کنسل کرد! خیلی از بازی های FPS بودن که برای همین امر کنسل شدن!

ولی PS2 انحصاری های بزرگی داشت که خیلی خیلی کمک به بقای PS2 کردن. که بحث در مورد انحصاری های PS2 خودش چند صفحه توضیح میخواد که از حوصله خارجه. در کل به نظر من در کنار PS2 باید حتما یک XBOX هم میخریدیم که من اینو خوشبختانه سال 2006 فهمیدم و با قرض گرفتن XBOX یکی از دوستان فهمیدم که چه چیزی رو از دست داده بودم:d

از توضیحات کامل و جامعی که دادی مهرداد جان ممنونم

بای خود من واقعا جای تعجب داشت که بازی ها محشری مثل DOOM 3 و Half Life 2 و ....... برای XBOX اومدن و هیچ کنسول دیگه ای توانایی اجرا این سری از بازی ها نداشت

همین داشتن خروجی تصویر 720P برای xbox orginal واقعا جای تعجب داره اینقدتمندی این کنسول میرسونه

بخاطر این عکس ها ممنون واقعا به نحو خیلی خوبی تفاوت نشون دادن

Far Cry Instinct انقدر گرافیک بالا و تکنیک ها بالایی نیاز داشت که فقط رو pc میشد بازی کرد بعد دیدیم این بازی روی xbox که قدرتمندترین کنسول نسل شش بود اومد با اون گرافیک فوق العاده

یه سوال فرق نسخه Far Cry Instincts با Far Cry Instincts: Evolution چیه؟

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدی مقاله خوبی بود
ممنونم که بازی ها خیلی خوب و با ارزش این کنسول مورد بررسی قرار میدید و تو این فروم قرار میدید و تجربه ها و دانش خودتون با من و امثال من به اشتراک میزارید
خود بازی گرافیک خیره کننده ای داره برای xbox و این اوج عظمت قدرت سخت افزاری xbox و تیم سازنده بازی رو میرسونه
اینم رفت تو لیستم :bighug:
لطف دارین
7-Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow دومین بازی از سری اسپلینترسل است که توسط یوبی‌سافت تولید و انتشار یافته است. داستان این بازی توسط نویسنده آمریکایی تام کلنسی نوشته شده‌است. نسخه دوم Splinter Cell موسوم به Pandora Tomorrow، هجده ماه پس از نسخه اصلی آن انتشار یافته است. سام فیشر که قهرمان اصلی سری بازی های Splinter Cell می باشد، بعد از اولین بازی، دوباره و با ماموریت های جدیدی برای دولت ایالات متحده، بازگشته است. یکی از ویژگی های اضافه شده در این نسخه از بازی امکان انجام ماموریت ها در گروه های کوچک جاسوسی می باشد. مکان های مختلفی از جمله قطار مسافربری که در پاریس حرک می کند و اردوگاه نظامی در اندونزی، برای ماموریت ها در نظر گرفته شده است که هیجانات زیادی نیز به دنبال خواهند داشت. ۸ ماموریت در این بازی وجود دارد که برخی از آن ها ممکن است بسیار طولانی باشد.
این بازی دارای گرافیک عالی و گیم پلی اکشن و مهیج است که یکی از برترین بازی های سبک اکشن و تا حدودی مخفی کاری بر روی XBOX به حساب می آید.
maxresdefault.jpg
latest
latest
latest
latest
latest
latest
12424-tom-clancys-splinter-cell-pandora-tomorrow-full.png

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
لطف دارین
7-Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow دومین بازی از سری اسپلینترسل است که توسط یوبی‌سافت تولید و انتشار یافته است. داستان این بازی توسط نویسنده آمریکایی تام کلنسی نوشته شده‌است. نسخه دوم Splinter Cell موسوم به Pandora Tomorrow، هجده ماه پس از نسخه اصلی آن انتشار یافته است. سام فیشر که قهرمان اصلی سری بازی های Splinter Cell می باشد، بعد از اولین بازی، دوباره و با ماموریت های جدیدی برای دولت ایالات متحده، بازگشته است. یکی از ویژگی های اضافه شده در این نسخه از بازی امکان انجام ماموریت ها در گروه های کوچک جاسوسی می باشد. مکان های مختلفی از جمله قطار مسافربری که در پاریس حرک می کند و اردوگاه نظامی در اندونزی، برای ماموریت ها در نظر گرفته شده است که هیجانات زیادی نیز به دنبال خواهند داشت. ۸ ماموریت در این بازی وجود دارد که برخی از آن ها ممکن است بسیار طولانی باشد.
این بازی دارای گرافیک عالی و گیم پلی اکشن و مهیج است که یکی از برترین بازی های سبک اکشن و تا حدودی مخفی کاری بر روی XBOX به حساب می آید.

دمت گرم ایول
بازیه خوبیه یاد خاطراتم افتادم باید دوباره شروع کنم بازیش کنم گرافیکش روی xbox خیلی بهتره انگار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر