XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
لطفا مدیر عزیز پست‌های بی‌ ارتباط با تاپیک رو پاک کنن چون برخی‌ دوستان خیلی‌ تمایل دارن تاپیک قفل شه با حاشیه درست کردن
با تشکر

• Like
Reactions: Sega_genesis

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
عکس Conker رو گذاشتی و داغ دل ما رو تازه کردی. برای اون زمان یکی از بهترین بازی ها بود. هنوز هم برای خیلی از گیمر های قدیمی بهترین بازی تاریخ هست. تو فروم های خارجی میخوندم خیلی ها بزرگترین آرزوشون قسمت بعدی Conker بود. معلوم نیست چرا Rare نسخه بعدیش رو نساخت؟؟

البته سال 2001 من نسخه Bad Fur Day رو روی N64 بازی کرده بودم. یادمه اینو با Indiana Jones Infernal Machine با همدیگه رو N64 میرفتم:x بعدش که Rare اعلام کرد میخواد Remake نسخه Bad Fur Day رو روی Xbox بسازه یادمه خبرش خیلی غوغا به پا کرد اون زمان. تا اینکه Live & Reloaded روی Xbox منتشر شد و واقعا هم از انصاف نگذریم Rare سنگ تموم گذاشته بود.
واسه اون زمان سیستم نور پردازی و مو های دُم و صورت Conker جزو بهترین افکت و فیزیک مو بود که دیده بودم! همچنین یکی از طولانی ترین و متنوع ترین بازی هایی هست که بازی کردم!

اینم عکس از دُم معروف Conker:

1vfubame78jo0taggqqa.jpg

مقایسه نسخه N64 با Xbox:

rbryclidx2qc2tphaf2n.png

چند سال پیش هم که خواهر زادم کوچیک بود، داشت بازی میکرد رسید به اون گل آفتابگردون معروف:d کنسولو خاموش کردم سریع :d

میرفت به مادرش میگفت دو ماه دردسر داشتیم اینجا:d
وای پسر کانکر!!!
من برای همین عنوان این کنسول رو خریدم! خارق العاده زیباست! این بازی رو 3 بار روی نینتندو 64 و یه بار هم روی اکس باکس تمومش کردم.
یادمه برای اولین بار توی فروم بازیکده، اون قدیم قدیما یکی از کاربرای اونجا از این بازی (نسخه نینتندو 64) صحبت کرد و گفت هر کی بازیش نکرده نصف عمرش برفناست! و خودم بعد از تجربه این شاهکار روی شبیه ساز نینتندو 64 هر کسی رو دیدم گفتم اگر این عنوان رو بازی نکردین همه عمرتون برفناست! و نسخه اکس باکس این بازی رو که دیگه نگو!!!! هر چی بگم کم گفتم. گرافیک بازی بسیار زیباتر شده و توی مسیر هم دشمنا اضافه شدند. بهترین بازی که انجام دادم و از لحظه لحظه بازی لذت بردم!
تشکر دوست عزیز

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داره خاطراتم زنده میشه و یواش یواش دیوانه میشم

ایناهم تازه یادم افتاد
RalliSport Challenge 1-2
Project Gotham Racing 1-2
Voodoo Vince
Blinx 1-2
Splinter Cell: Chaos Theory
Magatama
Otogi 1-2
Ninja Gaiden
Halo 2

خیلی عالیه چه بازیا توپی هر بار یادم میندازی دمت گرم :x

وای پسر کانکر!!!
من برای همین عنوان این کنسول رو خریدم! خارق العاده زیباست! این بازی رو 3 بار روی نینتندو 64 و یه بار هم روی اکس باکس تمومش کردم.
یادمه برای اولین بار توی فروم بازیکده، اون قدیم قدیما یکی از کاربرای اونجا از این بازی (نسخه نینتندو 64) صحبت کرد و گفت هر کی بازیش نکرده نصف عمرش برفناست! و خودم بعد از تجربه این شاهکار روی شبیه ساز نینتندو 64 هر کسی رو دیدم گفتم اگر این عنوان رو بازی نکردین همه عمرتون برفناست! و نسخه اکس باکس این بازی رو که دیگه نگو!!!! هر چی بگم کم گفتم. گرافیک بازی بسیار زیباتر شده و توی مسیر هم دشمنا اضافه شدند. بهترین بازی که انجام دادم و از لحظه لحظه بازی لذت بردم!
تشکر دوست عزیز

بابا من خودم عاشق این بازی کانکرم دیوانه اشم حال شما بدتر دلمو میسوزونید:(

بخاطرشم شده دوباره یه xbox اوریجنال میخرم الانم دنبالشم فعلا مورد خوبی پیدا نکردم :x

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خیلی عالیه چه بازیا توپی هر بار یادم میندازی دمت گرم :x

بابا من خودم عاشق این بازی کانکرم دیوانه اشم حال شما بدتر دلمو میسوزونید:(

بخاطرشم شده دوباره یه xbox اوریجنال میخرم الانم دنبالشم فعلا مورد خوبی پیدا نکردم :x
حتما باید دوباره بازیش کنی. خداییش حرف نداره. فقط یه جای این بازی خیلی رو اعصاب میره: مرحله جت اسکی روی مواد مذاب هست که باید پولاتو پس بگیری!! موافقی؟ وای که چه سخت میشه. ولی جز این، این قدر لحظات و شوخی های با حال و ایده ها و جملات طنز داره که این مورد توش گمه. راستی دفعه اول که بازی رو انجام میدی دیدی دیالوگ ها تو نسخه اکس باکس سانسور شده؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حتما باید دوباره بازیش کنی. خداییش حرف نداره. فقط یه جای این بازی خیلی رو اعصاب میره: مرحله جت اسکی روی مواد مذاب هست که باید پولاتو پس بگیری!! موافقی؟ وای که چه سخت میشه. ولی جز این، این قدر لحظات و شوخی های با حال و ایده ها و جملات طنز داره که این مورد توش گمه. راستی دفعه اول که بازی رو انجام میدی دیدی دیالوگ ها تو نسخه اکس باکس سانسور شده؟

آره داداش حتما باید دوباره بازیش کرد حتما باید دوباره تجربه اش کرد :x هم نسخه xbox اوریج هم با شبیه ساز نسخه نینتندو 64 روی xbox اوریج بازی کرد

آره خیلی سخت میشه بنظر من بازی ها قدیمی و کلاسیک واقعا بازی بودن تموم کردنشون هم مهارت میخواست هم حوصله هم دقت و تمرکز میخواست هم یه فکر حاضر

خیلی وقت پیش بازیش کردم کلیت و ماهیت بازی یادمه مراحلی که رفتمو یادمه لذتی که بردمو یادمه اما چون زمان زیادی ذشته دیالوگا یادم نیست زیاد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
راستی دوستان حتما اگر مایل بودین بازیهای این کنسول رو با کیفیت بهتر و مخصوصا توی تلویزیون های جدید اجرا کنید کابل کامپوننت این کنسول رو تهیه کنید یا از تاپیک زیر که روش ساخت این کابل رو (البته خوبی این کابل اینه که 2 حالته هستش) اقدام به مود کردن کابل تصویر این کنسول کنید. در ضمن اگر با همون روشی که آموزشش رو گذاشتم کابل رو بسازید به خود کابل اصلی یک در صد هم آسیب وارد نمیشه و حتی روکش کابل هم آسیب نمیبینه:

http://forum.bazicenter.com/thread93873/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
راستی دوستان حتما اگر مایل بودین بازیهای این کنسول رو با کیفیت بهتر و مخصوصا توی تلویزیون های جدید اجرا کنید کابل کامپوننت این کنسول رو تهیه کنید یا از تاپیک زیر که روش ساخت این کابل رو (البته خوبی این کابل اینه که 2 حالته هستش) اقدام به مود کردن کابل تصویر این کنسول کنید. در ضمن اگر با همون روشی که آموزشش رو گذاشتم کابل رو بسازید به خود کابل اصلی یک در صد هم آسیب وارد نمیشه و حتی روکش کابل هم آسیب نمیبینه:

http://forum.bazicenter.com/thread93873/

مرسی عزیز دمت گرم یه دونه ای :bighug: مهندسیا :x

به این میگن کنسول قدرتمند و همه کاره

kim97h4mhcd91cwoawfs.jpg

lmepki9wah5emyfso2sv.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
مرسی عزیز دمت گرم یه دونه ای :bighug: مهندسیا :x

به این میگن کنسول قدرتمند و همه کاره

kim97h4mhcd91cwoawfs.jpg

lmepki9wah5emyfso2sv.jpg
قربونت داداش. این جورا نیستم بابا! ;)
ولی در کل این کنسول این قدر روش های مود و هک و حتی سخت افزاری براش هست که نشون میده علاقه مندان این کنسول هرگز فراموشش نکردند. دوستانی که کنسول رو دارند حتما هارد کنسول رو ارتقا بدن و یه کابل کراس هم براش تهیه کنند تا بازیها رو مستقیم از کامپیوتر به هارد انتقال بدند و دیگه به درایو دستگاه فشاری وارد نکنند.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
قربونت داداش. این جورا نیستم بابا! ;)
ولی در کل این کنسول این قدر روش های مود و هک و حتی سخت افزاری براش هست که نشون میده علاقه مندان این کنسول هرگز فراموشش نکردند. دوستانی که کنسول رو دارند حتما هارد کنسول رو ارتقا بدن و یه کابل کراس هم براش تهیه کنند تا بازیها رو مستقیم از کامپیوتر به هارد انتقال بدند و دیگه به درایو دستگاه فشاری وارد نکنند.

فدایی داری :bighug: صندوق پیامت پره خالیش کن :d

آره خدایی خودم یه سرچی کردم لینک هایی هم که تو گذاشتی دیدم کلی روش هک نرم افزاری و ..... بود همه با هم فرق میکرد چون این کنسول واقعا دوست داشتنیه :x

هارد دیسک اینترنال معمولی pc بهش میخوره و باید ide باشه حداکثر چند گیگ ساپورت میکنه؟ کابل کراس برای فروش هست؟ کابل خروجی به vga چی؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
فدایی داری :bighug: صندوق پیامت پره خالیش کن :d

آره خدایی خودم یه سرچی کردم لینک هایی هم که تو گذاشتی دیدم کلی روش هک نرم افزاری و ..... بود همه با هم فرق میکرد چون این کنسول واقعا دوست داشتنیه :x

هارد دیسک اینترنال معمولی pc بهش میخوره و باید ide باشه حداکثر چند گیگ ساپورت میکنه؟ کابل کراس برای فروش هست؟ کابل خروجی به vga چی؟
مخلصیم. باکس رو خالی کردم. هارد IDE بهش می خوره مال کنسول خودم رو 80 گیگ انداختم روش. تو فرومهای خارجی 320 و 500 گیگ هم روش انداخته بودن. فکر کنم جواب میده.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مخلصیم. باکس رو خالی کردم. هارد IDE بهش می خوره مال کنسول خودم رو 80 گیگ انداختم روش. تو فرومهای خارجی 320 و 500 گیگ هم روش انداخته بودن. فکر کنم جواب میده.

خیلی عالیه پس حستبی هر چی بازی هست توش میریزیم . من تازه یه هارد 250 گیگ ide داشتم فروختم باید دوباره بخرم

کابل تصویر با خروجی vga برای خرید یا ساخت گیر میاد؟ اون کابل کراس خودت درست کن برایف روش بزار بخریم :d

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
فكر نكن حتما ساپورت ميكنه فقط فكر كنم ٥٠٠ گيگ رو بعضي از بردها بالا مياد !!!! حالا از دوستان يه سوال داشتم من ٣٦٠جي تگ دارم كه ميخوام بازيهاي ايكس باكس رو روش اجرا كنم ميشه راهنماييم كنيد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خیلی عالیه پس حستبی هر چی بازی هست توش میریزیم . من تازه یه هارد 250 گیگ ide داشتم فروختم باید دوباره بخرم

کابل تصویر با خروجی vga برای خرید یا ساخت گیر میاد؟ اون کابل کراس خودت درست کن برایف روش بزار بخریم :d
برای این کنسول فکر نکنم خروجی VGA داشته باشه. اما برای دریم کست خودم که کابل VGA درست کردم خیلی تصاویرش روی ال ای دی خوشکل شد!!!! البته برای VGA یه مدار هم براش ساختم.

- - -ویرایش - - -

اوووف! چه با شکوه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر