XBL VS PSN

کدام سرویس آنلاین را ترجیح میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    202

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
اصلا این فن های ps3 منو مجذوب خوشون کردن اخه چقدر فن بازی .الان اگه بخوایم به طور واقعی نظر بدیم و تعصب رو بذاریم کنار PSN یک رای هم نباید بیاره.
این از اون نظر سنجی ها بود که تا وارد تاپیک شدم بدون فکر کردن و مقایسه به XBL رای دادم اخه تابلوی که بهتره اینم سوال کردن داشت .از تک تک مسیولین سونی هم بپرسی اول شاید یکم توضیح بدن ولی در اخر میگن لایو بهتره.اخه چقدر فن بازی الان PSN در اصل یک رای هم نباید داشته باشه.(خودم که جزو بن شدگان دو سال اخیرم:d
ایشالا ایکس باکسمو عوض کردم یه اسلیم گرفتم بازم خمار لایو میشم...

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
XBOX Live +3 ساله
PSN +16 ساله
این روزها من درحالی که با PS3 بازی می کنم در لایو حرف می زنم.(با رفقا تو پارتی);)
بزرگترین موفقیت لایو 1.party 2.cross chat
حیف ps3 که دست آدمایی مثل نیک کپلین افتاده.

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
واقعا اصلا به نظر من هم xblفوق العاده است

از دوستانه خودم به نام سینا که تو psnبود اومده تو لایو پرسیدم کدوم بهتر بود گفت انصافا لایو خیلی خوب است

مخصوصا این ارزشی که به لیست دوستات می ده و می تونی پارتی درست کنی و . . . . .

ولی بازم بگم گفت psn هم انصافا بگم بد است نه اونم چیزایی داره که 360 نداره

گفت اگر یادم باشه درستش ps homeبود

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
هم PSN امتحان کردم هم Live رو.
به نظر من لایو شدیدا بهتره.شما کافی کمی با لایو کار کنید تا درک کنید آسونی کار با اون رو.سیستم Party و Chat که فوق العادس.از لحاظ لگ و سرور ها به مراتب بهتره.خلاصه من یکی از وقتی رفتم Live حتی یک بار هم به خودم زحمت ندادم 5 دیقه اون Sign in رو بزنم بعد وارد Store بشم.
این چند وقتم که لایو آپدیت شده. مجبورا میرم PSN ولی انصافا هیچی لایو نمیشه.اون پولی هم که بابتش میگیرن نوش جونشون (به قولی "حلال تر مالهاست":d)

پ.ن : امروز اومدم Motor Strom AP بازی کنم میگه 260 مگ آپ دیت کن )x بابا مگه این بازی همین 2-3 ماه پیش نیومد.)x. تا حالا 500 مگ اینترنت خرج آپدیت 3.60 و بعدش 3.61 و بعدشم خرج آپدیت MotorStorm کردم.)x.

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
من فکر میکنم پهنای باند PSN جوابگوی این همه کاربر نیست و بخاطر همینه که سرعتش پایینه من 100 مگ رو با PC در عرض 10 دقیقه میگیرم ولی امروز سر یه پَچ 100 مگی 45 دقیقه الاف شدم , اصلا سرویس دهیش خوب نیست...XBL رو تا به حال تست نکردم...

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من الان Xbox live میرم اما یه ماه که PS داشتم و رو اون بازی کردم به نظرم PSN خیلی بهتره ! لا اقل نمیاد کلی پول برا اشتراک ازت بگیره بعد 800 پوینتم برا آنلاین بازی کردن NFS یا FIFA ازت بگیره ! با سرعت 512 که اصلا زیاد نیست هم به راحتی بازی میکردم و خیلی خوب بود , حیف که الان PS3 تو گیم نت گذاشتم و کپی خوره ... :(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
لا اقل نمیاد کلی پول برا اشتراک ازت بگیره بعد 800 پوینتم برا آنلاین بازی کردن NFS یا FIFA ازت بگیره !

شما خوبی عزیزم ؟ میری 2000 تومن میدی بازی 360 میگیری انتظار داری ازت 800 پوینت برای آنلاین بازی کردن نخوان ؟ برو بازی اوریج بگیر تا مجبور نشی 800 پوینت پول بدی
واقعا lol داره این پست . اعتماد به نفس شما کشته منو

• Like
Reactions: BROXIGAR

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
من الان Xbox live میرم اما یه ماه که PS داشتم و رو اون بازی کردم به نظرم PSN خیلی بهتره ! لا اقل نمیاد کلی پول برا اشتراک ازت بگیره بعد 800 پوینتم برا آنلاین بازی کردن NFS یا FIFA ازت بگیره ! با سرعت 512 که اصلا زیاد نیست هم به راحتی بازی میکردم و خیلی خوب بود , حیف که الان PS3 تو گیم نت گذاشتم و کپی خوره ... :(

این بحث شما مربوط به بازیهای کپی میشه اگه بحث کپی باشه که اصلا PSN مزخرفه...

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این بحث شما مربوط به بازیهای کپی میشه اگه بحث کپی باشه که اصلا PSN مزخرفه...
فکر نمی کنم بهش بگن مزخرف می شه گفت خیلی عالی کار کرده که اجازه نداده همه یکسان باشن.
لایو بهتره چون حق اشتراک اجباری داره و به راحتی می تونه خرج تغییرات لایو در بیاره حتی بیشتر
اما امان از این psn هر چند از لحاظ کیفیت پایینه اما رایگانه انشاالله نسل بعد سونی پولی کنه تا ببینیم کدوم بهتره.
فعلا:XBOX Live

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من کی حرف از بازیه کپی زدم !؟ شما یازیه دست دوم خریدین تا حالا ؟! این کار تو همه جای دنیا انجام میشه ! اون آمریکاییه بد بخت که میره بازی دست دوم میخره چی ؟!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من هم جفتشونو امتحان کردم.
اگر بخوام نظر واقعیمو بگم باید بگم که بزرگترین نکته ی منفی PSN همین آپدیت های کمر شکنش هست که ترافیک رو حروم میکنه.نشد یه بار یه بازی بذاریم و زیر 200 مگ آپدیت بخواد.همین BFBC2 اگر یکی تازه خریده باشه این بازی رو باید سر جمع 2 گیگ و 100 مگ آپدیت دانلود کنه یا Burnout Paradise که حدود 3 گیگ آپدیت داره ولی لایو خیلی آپدیت هاش حجمش کمتره.همین نکته برای کسانی که مرتب بازی میکنند خیلی مهمه.
نکته ی بعدی هم کیفیت سرور ها هستش که در XBL به مراتب بهتره.
البته یه برتری PSN سرویس HOME هستش.
و یکی دیگه از نکات منفی PSN هم همین فرمویرهای پیاپی هستش که این ربطی به PSN نداره به سیستم عامل PS3 ربط داره ولی خب تا آپدیت 180 مگی رو دانلود نکنید نمیتونید بازی کنید.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
من کی حرف از بازیه کپی زدم !؟ شما یازیه دست دوم خریدین تا حالا ؟! این کار تو همه جای دنیا انجام میشه ! اون آمریکاییه بد بخت که میره بازی دست دوم میخره چی ؟!

همین امریکای به قول شما بدبخت هم میره اکبند میخره وگرنه بازی فیفا تا الان این همه فروش نداشت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر