X360 را با دسته PS4 تجربه کنید

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام خدا

Dualshock-4-xbox-360-280x80.jpg

همان طور که می دانید چندی پیش سونی اعلام کرد که , می توانید از دسته سونی در بازی های PC هم استفاده بکنید . حال این خبر حاکی از آن است که , دسته PS4 را می توان در X360 نیز استفاده کرد .

شخصی از کاربران سایت You_Tube موفق شده است , که بازی Ultimate Marvel Vs Capcom 3 را در X360 خود , توسط دسته PS4 بازی نماید ( می توانید از لینک منبع Video مربوطه را مشاهده فرمایید . ) .

یوزر مربوطه خاطر نشان کرده که
این کار در واقع تلفیقی از برنامه JoyToKey , Cronus Device و Cronus Bullseye می باشد .

این خبر در را می توان سومین خبر , به دنبال خبر استفاده دسته PS4 بر روی Mac در بازی Hotline Miami اشاره کرد .

Source

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
تا حالا شده 4 تا '' Ps3 , PS4 , MAC , X360'' .

فقط ای کاش می ذاشت دسته PS3 هم به PS4 بخوره , اونوقت میشد به عنوان دسته ثانویه آماده ازش استفاده کرد .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
والا تو تاپیک اصلیم گفتم ویدیو شدیدا فیک به نظر میاد!زاویه دوربین داد میزنه من فیکم:D
اصلا معلوم نیست واقعا خودش داره بازی میکنه یا کاره اصلی رو یکی دیگه با دسته 360 انجام میده!شایدم من متوجه نشدم!
اخه اینم شد زاویه دوربین؟ اونم واسه اثبات!!!
57761838469697609825_thumb.gif

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
واقعا چه فرقی میکنه با کدوم کنترلر بازی کنیم؟ من که اصلا متوجه نمیشم. فقط بازی با کیبرد و موس با کنترلر فرق میکنه بقیه با هم فرقی نمیکنن که!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من که ویدئو رو ندیدم ولی در کل بشه از دسته یک کنسول روی کنسول های دیگه استفاده کرد جالب میشه
اونوقت یکی مثل من که با دسته های ایکس باکس راحت نیستم میتونم از دسته ی PS4 استفاده کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر