X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
الان دو روزه بحث سره چیه؟! اینکه چونلی بد قیافه‌ است؟!!
من فکر کنم معنی کاوایی و لولی رو باهم قاطی کردید! :-":d
انصافاً این چجوری تو دسته ایکبیری‌ها قرار میگیره؟! :d

1g8mdr1uwooxb3sa09v3.jpg

tnpto5ygkbqm8chwj8oa.jpg

b6tlsacq9jwuia3amfk9.jpg
2uj1t5hbp7mxs2e11rv3.gif

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
اولاً چونلی ، دوماً اینکه شما از یه کرکتر بدت میاد کافیه به جای دلیل آوردن برای بد جلوه دادن اون کرکتر همون اول خیلی راحت بگی به عنوان نظر شخصیت از اون کرکتر بدت میاد. اینجوری هم کسایی که با نظرت مخالفن خیلی راحت ایگنور میکنن و میرن ادامه ی بحث. ولی وقتی با تمام قوا سعی داری یه کرکتر رو تخریب کنی ، همین جریانی که توی این صفحه اتفاق افتاد ، پیش میاد. وقتی میگی دختره ی ایکبیری و این حرفها ، باید انتظار جوابش رو هم داشته باشی.

اقا جان من تو برو مانگا یا رمان بنویس خیلی جملات سنگینی بکار میبری
با تمام قوا سعی میکنی یه کرکتر رو تخریب کنی۰۰۰۰۰۰۰۰من گفتم زنه زشت همین
باید انتظار جوابش رو داشته باشی.....وای حالا چی کار کنم
یکم دیگه ادامه بدن فکر کنم میگی
"من با همین شمشیر عدالتم تو ای کسی که از چونلی بدت به دو قسمت تقسیم میکنم"

- - -ویرایش - - -

الان دو روزه بحث سره چیه؟! اینکه چونلی بد قیافه‌ است؟!!
من فکر کنم معنی کاوایی و لولی رو باهم قاطی کردید! :-":d
انصافاً این چجوری تو دسته ایکبیری‌ها قرار میگیره؟! :d

1g8mdr1uwooxb3sa09v3.jpg

tnpto5ygkbqm8chwj8oa.jpg

b6tlsacq9jwuia3amfk9.jpg
2uj1t5hbp7mxs2e11rv3.gif

دستت درد نکنه مارو منحرفم کردی دیگه لولی خداییش دوست ندارم.ولی دوستان شما هی عکس از صورت میذارید اگه کل اندامو بذارین متوجه منظورم میشین

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اینو نیگا کن انگار اینجا دادگاه راه انداخته:d
نه داداش من با استریوتایپ حال نمی کنم ولی با دختر کاوایی حال میکنم
بعد حرف من نصفو نیمه نقل قول کردی بعد تناقض توش پیدا کردی من گفتم اگر قرار یه دختر به یه کرکتر شاخ بفروشید حداقل اون دختر از لحاظ بصری خوب باشه.بعد دوست ندارم همه ی زنا یه ریخت باشن مگه Nina ,Asuka,may,valentine,I_no,kitana یه شکل اند اما همه کاوایی اند.
یوشیم یه سامورایی باحاله ببخشید دیگه تیکن سعی میکنه شخصیتاش unique باشه برخلاف بعضی از بازی ها که نه تنها همه طراحی شون شبیه هم بلکه بعضی ها حتی move set شونم عین همه.
اقا ختم کلام این چان لی به قول بروبچ غرب eyesore هست حتی اگه یوشی هم نبود من nightmare رو انتخاب میکردم
تو تمام بازی های فایتینگ بعضی از شخصیاتها شبیه هم هستن . اتفاقا تو تکن هم زیاد هست. Devil jin devil kazuya angel , eddy tiger christei , jun asuka unknown , xioayu miharu , jack p.jack . king armor king, kuma panda , marshal forest law , lee chaolan violet و خیلی از کرکتر های دیگه. اینا چه از نظر شباهت بلکه از نظر Move list هاشونم شبیه هم هستن حتی بعضیاشون تقریبا 80% ضرباتشون عین هم دیگه هستن . بنظرم اصلا هیچ ایرادی هم نداره و خیلی هم عالی هستن:d شما سختگیری:|

آخرین ویرایش:

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
تو تمام بازی های فایتینگ بعضی از شخصیاتها شبیه هم هستن . اتفاقا تو تکن هم زیاد هست. xiaoyu Miharu / Jun Asuka Unknown / Lee chaolan Violet / King Armor King / eddy tiger christie / Devil Jin Angel Devil Kazuya / Marshal forest law / Alex Roger / kuma panda / Jack P.Jack اینا چه از نظر شباهت بلکه از نظر Move list هاشونم شبیه هم هستن حتی بعضیاشون تقریبا 80% ضرباتشون عین هم دیگه هستن . بنظرم اصلا هیچ ایرادی هم نداره و خیلی هم عالی هستن:d
اینایی که گفتی اکثرا اسکین های مختلف یه کرکتراند یعنی خدایی armor king و king یا مثلا ادی و کریستی رو دوتا کرکتر حساب میکنی؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تو بعضی بازی های فایتینگ بعضی از شخصیاتها شبیه هم هستن .

No offence, Just sayin :d

یوشیم یه سامورایی باحاله ببخشید دیگه تیکن سعی میکنه شخصیتاش unique باشه برخلاف بعضی از بازی ها که نه تنها همه طراحی شون شبیه هم بلکه بعضی ها حتی move set شونم عین همه.
اینایی که گفتی اکثرا اسکین های مختلف یه کرکتراند یعنی خدایی armor king و king یا مثلا ادی و کریستی رو دوتا کرکتر حساب میکنی؟
خیلی خوبی :))

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
چه بحث های عرفانی ای داریم اینجا! :D
بهترین بانوی عالم فایتینگ همانا Cammy است و بس! :x البته Chun-Li رو هم دوست دارم، ولی Cammy جای مخصوصی در قلب بنده داره! :x

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
واقعا معیار طرفدار یه کارکتر بودن فقط قیافشه؟؟؟؟؟؟:-o
یوشیمیتسو و چون لی هر دو کارکتر پر طرفدارین جای بحث نداره.
واقعا مسخرس که بیاید به قیاقشون گیر بدید که یوشیمیتسو فلان شده تو شماره های اخر و چون لی اون شکلیه اونم فقط برای تخریب رقیب.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فکر کنم مشکل اینجا تو معنی کاوایی باشه :d (منظورم اون دوست یوشیمیتسو بازه ) :

کاوایی یا Kawaii : یعنی Cute که خب چیزیه که چون لی هست و شکی درش نیست :d

کووای (کُوای) یا Kowai : یعنی Scary که چیزیه که کاراکترای MK هستن :d

یعنی اگر حرفای ایشون رو هرچی کاوایی داره رو با کُوای عوض کنی بیشتر حرفاش درست میشه :d

- - -ویرایش - - -

واقعا معیار طرفدار یه کارکتر بودن فقط قیافشه؟؟؟؟؟؟:-o
یوشیمیتسو و چون لی هر دو کارکتر پر طرفدارین جای بحث نداره.
واقعا مسخرس که بیاید به قیاقشون گیر بدید که یوشیمیتسو فلان شده تو شماره های اخر و چون لی اون شکلیه اونم فقط برای تخریب رقیب.

انگار کامل پستارو نخوندی :d اتفاقا گفته شد تو یه بازی فایتینگ معیار های اصلی قیافه و گیم پلی و شخصیته اون کاراکتره

که از نظر شخصیت و گیم پلی که معلوم شد (بود) که چون لی خیلی بهتره و دیگه بحث نشد ولی سر قیافه هنوز به نتیجه ای نرسیدیم (ده) :d

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
اقا من این مثلا بحث رو ادامه بدم تا پس فردا مااینجا درگیریم
بنابرین من با تمام قوا از شما خداحافظی میکنم :d:d:d
و منتظر جواب منم نباشید:d:d:d
برای اینکه دوستان علاقه ی شدیدی به جملات انگیلیسی دارن من با چندتا از جملات زیبا و بی ربط بحثم رو تموم میکنم.
Just chilling
I'm gonna hit the road tomorrow
You shouldn't beat around the bush
اینم برا رفیقمون kaineKain-sama watashi no burei no tame no watashi o yurushitekudasai sayanora

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
- - -ویرایش - - -

انگار کامل پستارو نخوندی :d اتفاقا گفته شد تو یه بازی فایتینگ معیار های اصلی قیافه و گیم پلی و شخصیته اون کاراکتره

که از نظر شخصیت و گیم پلی که معلوم شد (بود) که چون لی خیلی بهتره و دیگه بحث نشد ولی سر قیافه هنوز به نتیجه ای نرسیدیم (ده) :d

اتفاقا خوندم:d برای همین گفتم که معیار قیافه اشتباس
گیم پلی کلا خیلی مهمه تو هر بازی حالا می خواد باشه و شخصیت کارکتر بازی هم که ابهت و داستان اون کارکتر رو حمل می کنه با خودش ولی قیافه دیگه دلیل بر ضایع بودنش نیست. من خودم به یوشیمیتسو رای دادم ولی از نظر قیافه اگه می خواستم نگاه کنم که معلومه چون لی بهتره فرقی هم نداره یوشیمیتسو کدوم تیکن رو مقایسه کنی از نظر قیافه پایین تره حتی از خود کاکتر های تیکن ولی ابهتش عالیه که اون رو جزو کارکتر های محبوب می کنه البته از نظر من.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اتفاقا خوندم:d برای همین گفتم که معیار قیافه اشتباس
گیم پلی کلا خیلی مهمه تو هر بازی حالا می خواد باشه و شخصیت کارکتر بازی هم که ابهت و داستان اون کارکتر رو حمل می کنه با خودش ولی قیافه دیگه دلیل بر ضایع بودنش نیست. من خودم به یوشیمیتسو رای دادم ولی از نظر قیافه اگه می خواستم نگاه کنم که معلومه چون لی بهتره فرقی هم نداره یوشیمیتسو کدوم تیکن رو مقایسه کنی از نظر قیافه پایین تره حتی از خود کاکتر های تیکن ولی ابهتش عالیه که اون رو جزو کارکتر های محبوب می کنه البته از نظر من.

پس کاملا اشتباه متوجه شدی :d

حالا بماند که چون لی از هر لحاظ بهتره این به کنار. اتفاقا به نظر من تو این تاپیک گیم پلی حرف آخر رو میزنه :d چون مسابقه بین بازی Tekken یا SF نیست بلکه بین شخصیتاست :d و قیافه و طراحی کلی شخصیت حالا چه موافق باشی چه نباشی بخش خیلی بزرگی از یه شخصیته :d و ما اینجا به شخصیتا رای میدیم :d

این ابهت هم من درک نمیکنم :d کجای این هشت پا ابهت داره؟ :d ابهت با Creepy بودن یکی نیست :d تنها چیزی که یوشی رو قابل تحمل کرده کاتاناشه :d (البته یه جا خونده بودم که انگار اسم کاتاناشه که یوشیمیتسوئه :d )

- - -ویرایش - - -

حالا این بحثا به کنار من فکر میکردم بزرگترین حریفم تو انتخاب Waifu ها (به یکی قانع نیستم :d ) احسانه (به خاطر چون لی) ولی نگو خیلیای دیگه زنبیل گذاشتن براش :d

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
به نظر گیمپلی هم برای انتخاب شخصیت معیار بالاییه برای مثال کبال شخصیت مورد علاقه من تو MK اما قیافه نداره(بد بخت سوخته:() اما استایل و گیمپلی خوبی داره.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
حالا این بحثا به کنار من فکر میکردم بزرگترین حریفم تو انتخاب Waifu ها (به یکی قانع نیستم :d ) احسانه (به خاطر چون لی) ولی نگو خیلیای دیگه زنبیل گذاشتن براش :d

من یکی که وایفووم Bulletه راحت باشین :d فقط وظیفه هر مسلمون اینه که از یک کرکتر شاخ دفاع کنه :d

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
پس کاملا اشتباه متوجه شدی :d

حالا بماند که چون لی از هر لحاظ بهتره این به کنار. اتفاقا به نظر من تو این تاپیک گیم پلی حرف آخر رو میزنه :d چون مسابقه بین بازی Tekken یا SF نیست بلکه بین شخصیتاست :d و قیافه و طراحی کلی شخصیت حالا چه موافق باشی چه نباشی بخش خیلی بزرگی از یه شخصیته :d و ما اینجا به شخصیتا رای میدیم :d

این ابهت هم من درک نمیکنم :d کجای این هشت پا ابهت داره؟ :d ابهت با Creepy بودن یکی نیست :d تنها چیزی که یوشی رو قابل تحمل کرده کاتاناشه :d (البته یه جا خونده بودم که انگار اسم کاتاناشه که یوشیمیتسوئه :d )

- - -ویرایش - - -

خب اتفاقا چون داریم درباره کارکتر های یه بازی فایتینگ حرف می زنیم گیم پلی خیلی بیشتر تاثیر داره چون گیم پلی هر کارکتر فرق داره با اون یکیش ( منظور از گیم پلی تکنیک وفن هاشونه ):d
خب همون Creepy بودن سرسنگین و باحالشون می کنه(ابهت می اره):d من قیافه رو هم اگه بخوام دسته بندیش کنم بازم قیافه باید جوری باشه که خفن جلوه بده. حالا داستان می شه الان از تعریف خفن بودن....:d وللش.
چون لی که رفت بالا ولی چیزی از یوشیمیتسو کم نمی شه:db-)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر