X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
بعد من میگم ازدیاد نوب در بی سی ملت ناراحت میشن! شما (و امثال شما) بد نیست یه نگاه به این لینک کنی بعدشم فک کنی اون موقع که توم رایدر داشت جایزه درو میکرد این دانته حتی تو ذهن سازنده هاش متولد شده بوده یا نع بعد هم خودت سطح حرفت رو بررسی کنی... واقعا مسخرست :|

باو بی خیال دیگه بی چاره یه حرفی زد چپ راست سرویسش کردین :d

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
باو بی خیال دیگه بی چاره یه حرفی زد چپ راست سرویسش کردین :d
من از اعضای قدیمی بی سی هستم و این اکانت دومم هست! اون موقع ها نوب نبودم ولی فقط بحث ها رو میخوندم و اگه سوالی چیزی بود میپرسیدم و اگه میخواستم نظری بدم قبلش یه سرچ تو گوگل میزدم و با کلی 2-2تا 4 تا پست میدادم! اما به مرور زمان و با معروفیت بی سی سیل عظیمی از کژوال ها و نوب و ترولر ریختن تو بی سی و چون برخورد سفت و محکمی نشد باهاشون و همه مثه شما میگفتیم ولش کن باو، دیگه پا گرفتن تو بی سی. اتفاقا باید به چنین افرادی جوابای محکم داد که دفعه بعد خواستن پست بزنن یاد این موقع بیوفتن که ضایع شدن و با احتیاط پست بزنن... شاید از این نوبی اوومدن بیرون!
پ.ن: به شخصه خیلی خوشحالم که راًیم با اون فرد یکی نبود. بقیه رو نمیدونم!

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
من از اعضای قدیمی بی سی هستم و این اکانت دومم هست! اون موقع ها نوب نبودم ولی فقط بحث ها رو میخوندم و اگه سوالی چیزی بود میپرسیدم و اگه میخواستم نظری بدم قبلش یه سرچ تو گوگل میزدم و با کلی 2-2تا 4 تا پست میدادم! اما به مرور زمان و با معروفیت بی سی سیل عظیمی از کژوال ها و نوب و ترولر ریختن تو بی سی و چون برخورد سفت و محکمی نشد باهاشون و همه مثه شما میگفتیم ولش کن باو، دیگه پا گرفتن تو بی سی. اتفاقا باید به چنین افرادی جوابای محکم داد که دفعه بعد خواستن پست بزنن یاد این موقع بیوفتن که ضایع شدن و با احتیاط پست بزنن... شاید از این نوبی اوومدن بیرون!
آقا حالا نمیخواد بگی حرفه ای هستی منم خودم این اکانت دومم هست اون یکی اکانتم خیلی وقت پیش بن شده بود و خودم ار 2006 تو BC عضوم اون یکی اکانت هم اسمش GOW هست اگه خواستی سرج کنی . حالا هی کژوال کژوال و نوب موب هم نکن . هر کی ندونه فک میکنه داداش کوجیماست.

تازه من نگفتم که لارا قدیمی تره یا Dante منظورم از این که اون هایی که سنشون کمتره به لارا رای میدن این هست که اون هایی که از قدیم با دانته آشنا بودن سنشون بیشتر هست چون داستان بازی به هم پیوسته هست و باید از قدیم بازی رو بازی کرد تا به داستان و شخصیت پردازی بازی پی برد ولی لارا داستانش به هم پیوسته نیست و خیلی از طرفداراش تو سال های اخیر پیدا شدن !

از این به بعدم واسه خودتون چرتو پرت نبافین !
حیف که چند ساعت سر نزدم و گرنه زودتر جوابتونو میدادم

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali

دوست عزیز حق با شماست ولی نباید اینقدر دیگه گیر داد به غیر از این شما مستقیما به کابر Jupiter GaMER توهین کردید...و اینکه لطفا تو پروفایلتون این بحث رو ادامه بدین و این تاپیک رو به هم نزنید گرچه ربطی به من نداره.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
دوست عزیز حق با شماست ولی نباید اینقدر دیگه گیر داد به غیر از این شما مستقیما به کابر Jupiter GaMER توهین کردید...و اینکه لطفا تو پروفایلتون این بحث رو ادامه بدین و این تاپیک رو به هم نزنید گرچه ربطی به من نداره.

چجوری نتیجه گیری کردی که حق با اون شد ؟ :d

- - -ویرایش - - -

Jupiter Gamer

خواهشا تاپیک رو به گند نکشون! اینجا کسی با کسی دعوا نداره! که اینطوری صحبت میکنی! حرف به قول خودت چرت و پرت که میزنی همینطوری میشه.

من لحن صحبت پست اولم چند بار خوندم مشکلی نداشت ! اون کلمه "ضعیفه" رو هم برای خنده گفتم اگه نگاه کنی جند تا شکلک خنده هم تو پست هست.

شما برو اول پست اون دوستمون رو بخون بعد بیا بگو که من دارم تاپیکو به گند میکشونم یا بقیه !

حالا دوباره برداشت بد نکنید ولی شما هم خودت جزو اون کسایی هستی که تو این چند سال اخیر طرفدار لارا شدی چون تو پروفایلت هم زدی 1996 . حالا فکر بد نکنید که من منظورم بدی دارم . فقط منظورم این هست که برای این که کسی طرفدار دانته بشه باید شماره های قدیمی تر بازی رو بازی کرده باشه که طبعا باید سنش هم بیشتر باشه
والا من هیچ توهینی هم نکردم . تو همون پست اولم هم منظورم این بود که کسایی که طرفدار لارا هستن به خاطر شماره های اخیر بازی طرفدارش شدن و گرنه خودم اون Tomb raider که تو PS1 بود را رو بازی کردم اگه یادم باشه تو مصر و اینا بود

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من پستمو پاک کردم تا بیشتر از این بهم توهین نشده.دوست عزیز.:)

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
سریع تر 4 تا رای دیگه باسه دانته جور کنید که 10 ساعت دیگه نظر سنجی بستست:d

- - -ویرایش - - -

نزارین این ضعیفه از دانته جلو بزنه:d
میدونم الآن میاین میگین که توهین نکن و ازین حرفا اما طرق مقابل دانته است الکی نیست که میفهمی دانته من حاظرم کلا بن بشم از بازی سنتر ولی دانته این جور شکست نخوره:((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بعد از این پست دیگه بحثی در مورد سن، نوب و کژوال بودن، تاریخ عضویت، تعداد اکانت ها و .... نبینم.

هر کسی یه سلیقه ای داره، یکی از لارا خوشش میاد یکی هم از دانته، حالا دلیلش هرچی میخواد باشه. هیچکس حق توهین به سلایق بقیه و شخصیت محبوبشون رو نداره.

این بحث های مسخره رو تموم کنید.

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
من از کسایی که فکر میکنن بهشون توهین شده عذر میخوام هرچند که از همون اول گفتم بیام یه پستی بزنم جهت فان و منظوری هم نداشتم .
البته اگه بعضیا فکر میکنن که پست من توهین آمیز بود ولی بعضی از دوستان نمیدونم چرا انقدر جدی گرفتن و با لهن خیلی بدی صحبت کردن که نمیدونم اگه به پست من میگفتن توهین آمیز پست پس پست خودشون رو بخونن چی میگن:d
بازم عذر خواهی میکنم یه وفت فکر نکنید من از اونام که غرور کاذب دارم :d;)

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اینجوری که بوش میاد !! باید یه تسلیت به طرفداران دانته بگم و آرزو موفقعیت برای لارا!!:|

ولی خدا رو چه دیدی یه دفعه دیدی ورق برگشت!:-s

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
جونم لارا :x به افتخار این پیروزی دلچسب برم مولتی تومب رایدر بزنم :x

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
در اوج ناجوانمردی و این که طرفدارای دانته کل تاپیکو گرفته بودن لارا جونننننننننن برد:bighug::d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
بیا:| گفتیم کاراکترهای زاپنی،دونه دونه حذف میشن.این از دانته بود.برید هوای بیگ باس رو برای دور بعد داشته باشید تا این غرب زده ها :D ما شرق زده ها رو ناامید نکنن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر