X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
به خدا اعصاب نمیمونه تو این تاپیک برا آدم
آخه لارا کجای شخصیتش بهتر از Raiden هست؟
شماره 4 متال گیر رو بازی کنید کارایی که این بشر میکنه فداکاریایی که این بشر میکنه واقعا فکتون رو میندازه
عوضش این لارا چیکار کرده؟
لااقل دریک اول باشه چون خیلییی بهتر از لاراست
البته دلیل اول بودن لارا رو هم فهمیدم (چون دختره)
Slow Down Bro, You're going TOOOOO Fast
اولا دلیلی نداره اعصابت خورد بشه. نظر شخصیه و شما نمیتونی تعیین تکلیف کنی کی به چه کاراکتری رای بده. بعدش هم یکم به طرفداری لارا احترام بزاری بد نیست. هر کسی به دلیلی از یه شخصیت خوشش میاد. بنا به این باشه منم میتونم بگم چون رایدن خوش تیپه بهش رای میدن و هیچ ارزش دیگه ای نداره:|

تو رایزینگ هم شخصیت پردازیش خوب بود تو 2 که عالی بود تو 4 هم عالی. اونایی که ژاپنی باز هستن می دونن، نکنه انتظار دارید یه سامورایی یا نینجا بیاد وسط قر بده و از اول تا آخر اشک بریزه و یه ریز حرف بزنه؟
والا
یادته دستاش قطع شد؟ تو رایزینگ هم چشمش کور شد و یه دستش قطع شد.
بازم می گم هر کس فقط از روی اینکه فن PS ـه به نیتن رای بده شب هنگام به سبک نینجایی کارش ساخته ست:D
چرا؟ :-/ یعنی کجای شخصیتش بد بود که به نظرت از لاک پشت های دشمن ماریو هم کم عمق تره؟ :-/ چه عوامل و دلایلی باعث شده اینطوری فکر کنی؟ :-/
این خیلی طبیعیه که شخصیت پردازی رایدن تو رایزینگ مثل MGS 4 نباشه ولی کوجاش بی شخصیت بود !؟ :|
من خودم به Raiden رای دادم :-"
ولی لارا بسیار بسیار کاراکتر خاص و iconicــیی هستُ از سر یونجه‌زار نیومده :D
تو اون رده بندی گینس (:D) هم فک کنم جز تاپ 10ــه :D
ضمن اینکه جذابیت های بصری هم داره :-"
و در جواب سه نفر بالا. به پیر به پیغمبر از آرایه ی اغراق استفاده کردم:D یه شوخی کردم گروهی ریختن سرم:D

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
البته دلیل اول بودن لارا رو هم فهمیدم (چون دختره)
ربطی به جنسیت نداره افرادی که رای میدن بسته به بازی و خاطراتی که باهاش دارن رای میدن بر فرض ممکنه یک کارکتر با بهترین شخصیت پردازی وجود داشته باشه اما بدلیل برخی ایرادات مثلا گرافیک نداره فراوانی باگ هیچ کس حتی بازیش نکنه.طبیعتا رای هم بهش نده.ولی مهم ترین معیار علاقه یک شخص به یک شخصیت بازی خاطرات شخص با اون فرد.خودم رو مثال میزنم اصلا برام اهمیتی نداره که چه کسی یا چه کسانی رو جلوی کراش میزارید رای من بازم کراش.همه ی افراد چنین شخصیت محبوبی رو برای خود دارن.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بچه ها نزارید بلایی که سر جوئل اومد ، اینجا سر نیت بیاد !! :d

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
دوستان بشتابید به رایدن هم نیز رای دهید تا حداقل نفر دوم شود . یادتونه چه فداکاری هایی کرد ؟ بدبخت یه دستش قطع شد یه چشمش هم کور شد :-s :(( ( دوستان از جمله امیر جان ببخشند سه جانبه تبلیغ میکنم ولی میدونن که قلبم با لاراست :d)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
رایدن از اون کاراکترهاییه که کم گیر میاد! و وقتی هم گیر میاد باید قدرش رو دونست! :d
در وصف اسنیک میگفت، کسیه که بهم راه زندگیم رو نشون داد ... و یه عالمه درس های دیگه ای که مثل یه برادر بزرگتر،اسنیک به رایدن داد.
این استفاده ی تبلیغاتی از اسنیک نیست،میخوام از ادامش بگم! :-"
و حالا رایدن، میدونه از زندگیش چی میخواد و چه راهی رو باید پیش بگیره... یکی از قشنگ ترین لحظه های MGS4 ، آخر ACT III بود! جایی که رایدن برای نجات اسنیک ... :((
چیز دیگه ای نمیگم، خودتون این صحنه رو یه بار دیگه ببینید...
[video=aparat;lRvBD]http://www.aparat.com/v/lRvBD[/video]​

رایدن هر جوری که بتونه، به کسی که بهش مفهوم زندگی رو یاد داده کمک میکنه و از جون و دل مایه میزاره:(( فداکاری هایی که رایدن توی MGS4 انجام داد،واقعا کم گیر میاد...

بچه ها با سلیقه ی من آشنان،جایی که سلاح گرم باشه،من تقریبا اعتقاد دارم حماسه اونجا شکل نمیگیره! :-" ، اما توی MGS4 رایدن این نظریه ـم رو رد کرد :-" (البته فقط رایدن نبود! خود اسنیک هم بسی حماسه ساز بود :d ) واقعا صحنه های حماسی خلق کرد رایدن! :((:((:((
البته بهتر از دیدن ویدیو، اینه که همین الان برید بشینید پای MGS4 ! :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیگه دیگه !!! مساوی شد !!! :d

- - -ویرایش - - -

اوه افتاد جلو !!! الان درست میشه !! :d

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
Oh My God ناتان جلو افتاد یه کاری بکنین اگه لارا دوم هم بشه من خودمو میکشم
81872_ghayem.gif

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
wtf ? عجله کنید یه کاری بکنید ناتان افتاده جلو ؟ هولی شتتتت 8-}8-}8-}

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Oh My God ناتان جلو افتاد یه کاری بکنین اگه لارا دوم هم بشه من خودمو میکشم

wtf ? عجله کنید یه کاری بکنید ناتان افتاده جلو ؟ هولی شتتتت

:d >:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,398
نام
سید محمد حسین
با اینکه به رایدن رای دادم
ولی ایول ناتان
هر چی باشه با شخصیّتش بیشتر از اون لارای سگ جون حال می کنم

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
ایول بچه ها دمتون گرم:x به خاطر باختمون در مقابل الیزابت با اختلاف یک رای از صبح تا حالا تو شُک بودم ولی وقتی الآن میبینم جلو افتادین حالم بهتر شد:d
در اینجا لازم میبینم که دوباره یادآوری کنم، با ND فن و سونی فن جماعت کَل نندازین>:):d
بچه ها این عکسا رو از اون ته مهای تایپک کشیدم بیرون،حیف که بیشترشون پاک شده وگرنه بیشتر براتون شفاف سازی میکردم:d
این هم عکس هایی از لارا که نشون میده این زن چقدر چیزه :d عکسش با دانته رو حالا شاید بشه گفت واقعی نیست! ولی با کریس و دزموند اصلا راه تکذیب نداره! :d تازه اتزیو و ایزاک هم هستند! :d

عکس های کریس و لارا بسیار زیاد است که خیلیاش رو نمیشه اینجا گزاشت! همچنین عکس هایی از قرار دزموند و لارا نیز موجود است! :d
کلا این عکس های لارا به هیچ وجه قابل تکذیب شدن نیست :d
اگر کسی ناراحت میشه یا اینکه احساس میکنه به کارکتر مورد علاقش بی احترامی شده،بگه تا پاکشون کنم چون فقط قصدم شوخی کردن و تجدید خاطره هست!
تاریخ کامنتای زیر:24-03-2012
در یک عمل انتحاری به نیتن رای دادم :d:((
الان عذاب وجدان گرفتم :-s میترسم شب احسان و وحید بیان توی خوابم :| :biggrin1:
خائن :| :biggrin1: خونت حلاله :biggrin1:
خامی کردم احسان :( تو گذشت داشته باش :d
میگم شما که عذاب وجدان داشتی چی شد دوباره به نیتن رای دادی:-/:d

مچ همه ناظمای تایپک رو گرفتم:dشما اینقدر به ما میگین تخریب نکنین خودتون در زمان های قدیم تو کار تخریب کارکتر بودین>:):d حالا شانس اوردیم بقیه عکسا پاک شدن ولی من اونارم قبلا دیدم:d
بازم میگم اگه کسی مشکلی داره با این عکسا یا خطر بن و شیلتر رو احساس میکنه بگه تا پاک کنم:d
133619_145fs63704.gif
!Hey You

اوکی پس تخریب کردن ازاده؟ دارم برات LOADING
20012_doset_nadaram.gif
آقا فکر نکنم:d اگر تخریبت از نقل قول ناظماس اشکالی نداره:p جدا از شوخی اجازش دست من نیست هر چی ناظمای تایپک بگن.

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
بچه ها این عکسا رو از اون ته مهای تایپک کشیدم بیرون،حیف که بیشترشون پاک شده وگرنه بیشتر براتون شفاف سازی میکردم:d
اگر کسی ناراحت میشه یا اینکه احساس میکنه به کارکتر مورد علاقش بی احترامی شده،بگه تا پاکشون کنم چون فقط قصدم شوخی کردن و تجدید خاطره هست!
تاریخ کامنتای زیر:24-03-2012

میگم شما که عذاب وجدان داشتی چی شد دوباره به نیتن رای دادی:-/:d

مچ همه ناظمای تایپک رو گرفتم:dشما اینقدر به ما میگین تخریب نکنین خودتون در زمان های قدیم تو کار تخریب کارکتر بودین>:):d حالا شانس اوردیم بقیه عکسا پاک شدن ولی من اونارم قبلا دیدم:d
بازم میگم اگه کسی مشکلی داره با این عکسا یا خطر بن رو احساس میکنه بگه تا پاک کنم:d

133619_145fs63704.gif
!Hey You

اوکی پس تخریب کردن ازاده؟ دارم برات LOADING
20012_doset_nadaram.gif

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اصلا همون لحجه ی بریتانیایی ه لارا می ارزه به 400 تا ناتان:>:-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر