X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اول بگم خوشحالم کاراکتر فوق محبوبم Big Boss کبیر بالا اومد و اینم بگم که نگرانی نداشته باشین چون انتقام Solid Snake رو خواهیم گرفت)x>:)
یعنی چی آخه دو نفر از یک بازی با هم باشن همش؟!:|
طرفداران TLOU و دوستداران Joel و Ellie بیایید طوری رای بدیم که هر دو صعود کنن:dشاید رای ها نصف بشه ولی مطمئناً اونقدر طرفدار دارن که بتونن هر دو صعود کنن:d
:arrowd:
مهم ترین ویژگی این مسابقه در نحوه گروه بندی خواهد بود. به طوری که شخصیت هایی از یک ژانر روبروی یکدیگر قرار بگیرند و صد البته اگر 2 یا چند شخصیت از یک IP حضور داشته باشند، در یک گروه گذاشته شدند تا شانس کمتری برای صعود هر 2 نفر وجود داشته باشد. این تصمیم بدین خاطر اتخاذ شد که در آینده مشکلاتی که در صدرشون فن بازی مشاهده میشه رو شاهد نباشیم. شایان ذکره که شخصیت ها تا حد ممکن سخت گروه بندی شدن و به این معنیه که باید فقط 1 نفر رو از بین شخصیت هایی که مورد علاقه شما هستن انتخاب کنید و از بقیه چشم پوشی کنید.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
خب نفر 5ام رو بگین دیگه !
جون به لب شدیم !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به نظرم تو یه نظرسنجی بهترین انتتخاب انتخاب بین جوئل و الی ــه !!! :D البته هیچ ربطی به هم ندارن ، فقط تو یه بازی ان :D

یه لحظه احساس کنید شوما یه کاراکتر سومید وسط TloU و باید بین جوئل و الی یکی رو انتخاب کنید !! خیلی ایده ی باحال و اینسینیه 8-> :D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
طرفداران TLOU و دوستداران Joel و Ellie بیایید طوری رای بدیم که هر دو صعود کنن:dشاید رای ها نصف بشه ولی مطمئناً اونقدر طرفدار دارن که بتونن هر دو صعود کنن:d
داداش من با اینکه TLoU رو نتونستم بازی کنم چون PS3 ندارم ولی عاشق بازیشم حالا این وسط یه چی میتونه منو منصرف کنه اونم The Walking Dead ـه حالا وقتی هم که Clementine باشه که دیگه هیچی
در کل مگر از رو جنازه من رد شی تا Clementine صعود نکنه:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
گروه چهاردهم

4dzofw3jzehd7283dvm0.jpg

از این به بعد با معرفی هر گروه، قوانین تاپیک گذاشته میشن تا مشکلاتی که برای گروه های قبلی پیش اومد و از سر بی اطلاعی یا ندونم کاری بود پیش نیاد چون دسترسی چند نفر قطع شد.

============

قوانین تاپیک:

با توجه به درگیریهایی که چند وقت اخیر در فروم ها و تاپیکهای مختلف اتفاق افتاده و همین باعث مسدود شدن دسترسی بسیاری از کاربران گردیده لذا از شما خواهشمندیم قوانین تاپیک را جدی بگیرید تا از بسته شدن تاپیک جلوگیری شود:

1- در کمال احترام نظراتتون رو اعلام کنین .
2- به چالش کشیدن نظرات مخاطب در صورت رعایت احترام وی و عدم استفاده از تصاویر و شکلکهای توهین آمیز حق شماست.

3- از بحث های نامربوط جدا خودداری کنید. این تاپیک جهت بالا بردن اطلاعات عمومی دوستان و کاربران ایجاد شده است.
4- دیده شده که بعضی از کاربران به پروفایل بقیه و همچنین دیگر تاپیک ها رفته و از آنها تقاضای رای دادن به شخصیت مورد علاقه خودشون دارن. در صورت دیده شدن چنین مواردی، شخصیت مربوطه بازنده اعلام خواهد شد. در صورت تکرار به ناظمین گزارش خواهد شد.
5- با کاربرانی که به هر طریقی که بخواهند قانون شماره 4 رو دور بزنن برخوردی شدیدتر تا اخطار خواهد شد.
6- در صورت عدم رعایت قوانین ، فورا به مدیر فروم یا ناظم انجمن گزارش می‌شود.

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
الآن واسه من یه سوال پیش اومده،اگه بریم تو پست TLOU بگیم بیان به این تایپک و به هر کی که دوست دارن رای بدن خلاف قوانینه:-/

بله این کار خلاف قوانینه و کاراکتر مورد نظر در چنین مواقعی حذف خواهد شد. قوانین تاپیک یک مقدار تغییر کرده و این مورد هم بهش چند وقتیه بهش اضافه شده...

قوانین تاپیک(پست اول) که جناب تونی المیدا جان هم اونو دوباره زحمت کشید برای اطلاع دوستان گذاشت در پست بالا;)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بازی انحصاری کشوندین تو نظر سنجی ما دیگه نیستیم.

خوش باشین همتون.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Elizabeth یا Ellie ماساله اینست :-?

حذف شدن 2 تا مردها رو هم به خانواده هاشون تسلیت میگم :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فور یور اینفورمیشن من به جوـل رای میدـم ! :-"
این اولین و آخرین تبلیغ من در این گروهـه
مبلغین ـه محترم موفق و موید باشین :d

:crying1:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
WTF:-o
آقا من میرم خودکشی کنم
آخه واسه چی Lee و Clementine رو تو یه گروه قرار دادید:no:
خدایا حالا من چیکار کنم؟:cry::hurted:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
با عرض ارادت به Joel و Clementine و Elizabeth ولی لطفا همتون برید بمیرید :D فقط Ellie ;;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر