X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بنابر فرموده استاد کوجیما هیچ چیز در این دنیا غیر ممکن نیست عزیز اگه این اینطوری باشه که شما میگی کلی ما شخصیت تاریخی و اسطوره ای مثل هرکول و زعوس و پرنس و ... داریم که هنوز که هنوزه در باور و ایین مردم تا به قیامت باقی میمونه. منظور من از مقایسه این دو شخصیت بزرگ و پر ابهت بحث بعد زمان و مکان نیست بحث اصلی به چالش کشیدن رای گیری و جالب شدن اون بین کاربران سایته و این که دست از مقایسه کاراکترای معمولی و پیش پا افتاده بردارید و رو به مقایسه بزرگان بازی بیاورید. با تشکر عشق است بتمن علیه کریتوس :x

الان شما به ما بگو دو شخصیت که از پایه و اساس با هم تفاوت دارن رو چه جوری مقایسه کنیم و نظر سنجی رو به چالش بکشیم ؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,188
نام
پویان
آخر چی شد !؟ کدوم نظرسنجی قراره گذاشته بشه!؟

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
در اینده
superman vs batman
mario vs luigi

این ها هم بذارید

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
بهتر نیست بریم سراغ شخصیت های کمیک؟؟؟؟من با بتمن و سوپر من موافقم......گرین لنترن و ثور هم خوبه:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان نظر سنجی بعدی که تصویب شد. من یه پیشنهاد دارم برای نظر سنجی بعدیش، خواهشا ردش نکنید!
sigpic11476_1.gif

VS

ffxiii-fang-i10.jpg

از خیلی از جهات Fang و Lightning شبیه هم هستن. یه تنوع هم می شه برای تاپیک چون فکر نکنم تاحالا کاراکتری از سری FF توی نظر سنجی ها شرکت کرده باشه.
خب! نظرتون چیه؟!

آخرین ویرایش:

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
دوستان نظر سنجی بعدی که تصویب شد. من یه پیشنهاد دارم برای نظر سنجی بعدیش، خواهشا ردش نکنید!
sigpic11476_1.gif

VS

ffxiii-fang-i10.jpg

از خیلی از جهات Fang و Lightning شبیه هم هستن. یه تنوع هم می شه برای تاپیک چون فکر نکنم تاحالا کاراکتری از سری FF توی نظر سنجی ها شرکت کرده باشه.
خب! نظرتون چیه؟!

این نظر سنجی فوق العادست من که خوشم اومد موافقا لایک کنن

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

بیوگرافی کامل هر دو هم با من

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
الان شما به ما بگو دو شخصیت که از پایه و اساس با هم تفاوت دارن رو چه جوری مقایسه کنیم و نظر سنجی رو به چالش بکشیم ؟

برادر شما به نکته خوبی اشاره کردی (تفاوت در پایه و اساس ) این تفاوتها هستند که باعث جدی و رسمی شدن یه مقایسه بین دو نفر میشه منظور من از چالش کشیدن نظر سنجی اینه که مقایسه ما درباره دو کاراکتر شاخ و بزرگ اتفاق بیافتد و مانند نظر سنجی های قبلی خشک و ساده و معمولی به نظر نیاد ببینید شما در نظر سنجی های قبل از کاراکتر های بازی هایی استفاده کردید که در یک بازی هستند و قابلیت و برتری زیادی بر هم دیگه ندارند که این باعث یه طرفه شدن و رای زیاد گرفتن یه کاراکتر خاص میشه مثلا کلیر ردفیلد و جیل ولنتاین یا لیارا و تالی یا کن و ریو یا بهترین لاکپشت نینجا و یا دانته و ویرجیل و... متفاوات بودن و نو اوری هم بعضی وقتها بد نیست امری که این روزها در دنیای بازی باب و به بهترین وجه احسن از ان استفاده میشه. با تشکر اینجانب دراین جا اعلام میکنم بتمن دربرابر کریتوس میتونه یکی از بهترین و خاطره انگیزترین مقایسه و نظر سنجی ها باشه هر چند که به هم نیاین ولی قطعا هر دو طرف مقایسه طرفداران و علاقمندان بسیاری خواهد داشت که همین امر باعث بوجود امدن رای گیری با کیفیت بالا و ایده ال خواهد شد. پس دوستان بار دیگه هم میگم عشق است و صفا بتمن در برابر کریتوس و همه شما عزیزان که در این نظرسنجی ها شرکت و دلیل خودتون رو میگید. :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
پیشنهاداتون برای نظرسنجی بعد رو بزارید برای بعد از این دور! الان که انتخاب شده،بعدا که میخوایم برای نظرسنجی بعدی انتخاب کنیم ما که یادمون میره،خودتونم شاید یادتون بره اینا رو دوباره پیشنهاد بدید، بعد از 20 دور دیگه یکهویی میاید میگید با پیشنهادمون موافقت نشد :d
به طور خلاصه اینکه به موقع پیشنهاد بدید! و الان دقیقا بدترین موقع برای پیشنهاد دادنه :d

-----

برادر شما به نکته خوبی اشاره کردی (تفاوت در پایه و اساس ) این تفاوتها هستند که باعث جدی و رسمی شدن یه مقایسه بین دو نفر میشه منظور من از چالش کشیدن نظر سنجی اینه که مقایسه ما درباره دو کاراکتر شاخ و بزرگ اتفاق بیافتد و مانند نظر سنجی های قبلی خشک و ساده و معمولی به نظر نیاد ببینید شما در نظر سنجی های قبل از کاراکتر های بازی هایی استفاده کردید که در یک بازی هستند و قابلیت و برتری زیادی بر هم دیگه ندارند که این باعث یه طرفه شدن و رای زیاد گرفتن یه کاراکتر خاص میشه مثلا کلیر ردفیلد و جیل ولنتاین یا لیارا و تالی یا کن و ریو یا بهترین لاکپشت نینجا و یا دانته و ویرجیل و... متفاوات بودن و نو اوری هم بعضی وقتها بد نیست امری که این روزها در دنیای بازی باب و به بهترین وجه احسن از ان استفاده میشه. با تشکر اینجانب دراین جا اعلام میکنم بتمن دربرابر کریتوس میتونه یکی از بهترین و خاطره انگیزترین مقایسه و نظر سنجی ها باشه هر چند که به هم نیاین ولی قطعا هر دو طرف مقایسه طرفداران و علاقمندان بسیاری خواهد داشت که همین امر باعث بوجود امدن رای گیری با کیفیت بالا و ایده ال خواهد شد. پس دوستان بار دیگه هم میگم عشق است و صفا بتمن در برابر کریتوس و همه شما عزیزان که در این نظرسنجی ها شرکت و دلیل خودتون رو میگید. :x
آخه تی این تاپیک بیشتر میخوایم نظرسنجی ها جوری باشه که کاراکترها بهم بخورند! یک وجه تشابهی چیزی بینشون باشه!
برای این کریتوس Vs بتمن و کلا این تفاوت های اساسی یکم صبر کنید کاراکتر بتل بازی سنتر به زودی شروع میشه! اونجا همه کاراکترهای خفن میفتن به جون هم! :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سفیروث برابر کلود. خیلی خوب میشه بخدا :D!
و یا Yoda برابر Darth Vader.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خب خب سلام به همگی
بالاخره امروز هم آخرین امتحان رو دادیم و الان در خدمتیم
امشب نظرسنجی رو عوض می کنیم ، ممنون از کیان عزیز بابت نمودار جدید
داستاناهاتون رو آماده کنین
ویرایش : با تشکر از آریای عزیز

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
با تشکر از devil girl برای تغییر نظرسنجی
خوب همونطور که میدونید من به کول مکگرات رای دادم به دلایل زیر :
نکته : {ممکن هست دلیل ها قانع کننده نباشد یا بنظر الکی باشد ولی برای من مهم هستند لطفا تاپیک را دوستانه نگهدارید}

1.شخصیتی است که میتونیم خودمون بد بودن یا خوب بودنش رو مشخص کنیم
2.همیشه شخصیت فان هست مخصوصا وقتی کنار دوستاش هست تیکه های خوبی میاندازد
3.از دنیای کمیک اومده
4.جزو شخصیت های انحصاری سونی است
5.نه hero است نه antiHero
6.احساسی نیست {سریع عاشق بشه یا سریع خشمگین}
7.همیشه از دوستاش مشورت میگیرد
8.هیچوقت وسط حرف کسی نمیپره {تو شماره 2 که اینطوری بود 1 رو نمیدونم}
9.کم حرف میزند بیشتر انجام میدهد
و
........

با تشکر از دوستان .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر