X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
خب من زیاد شخصیت هارو نمیشناسم...به کی رای بدم؟؟:dراهنمایی...:d

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
خب من زیاد شخصیت هارو نمیشناسم...به کی رای بدم؟؟:dراهنمایی...:d
خوب به جذابه راي بده ديگه جناب رافائل

---------- نوشته در 03:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 AM ارسال شده بود ----------

th_0box.gif
جانم رافائل

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
هروقت این نظرسنجی تموم شد به من اطلاع بدین چون دوتا کرکتر جنجالی انتخاب کردم :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اخیرا مشاهده شده که دوستان به پروفایل های بقیه میرم و بقیه رو ترغیب میکنن که به کاراکتر مورد علاقه شون رای بدن.
اگر یه بار دیگه مشاهده بشه،نظر سنجی مردود اعلام میشه.

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
این قضیه توسط شخص شخیص خودم شروع شد:dه البته از خیلی وقت پیش و هدفم شناسوندن تاپیک بود ولی الان ظاهرا قضیه فرق کرده
زشته نکنید

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بله یهو رافائل 10-12 رای رو هوا زد :| اصلاً هم تابلو نیست :D

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من میزارم دقیقه اخر که نظر سنجی بخواد تموم شه رای میدم...بالاخره یکی دو تا هم تعیین کننده هستش...:d

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
بله یهو رافائل 10-12 رای رو هوا زد :| اصلاً هم تابلو نیست :D
حالا به من چه شما طرف اون بچه قرتي مايكل انجلوئيد! :| درضمن ميشه پيش دوستامون تبليغ كنيم راف هنو جا داره بره بالا! تو قانون تبليغ كردن جرمه اگه جرمه كه ديگه واسه چي بيام پست بدم! كسي ترغيب نشده فقط تبليغ بوده با چماق كه نيومده راي بده به اراده خودش تازه مايكي هم راي اورده واقعا كه :|

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
رقابت نزدیکی بین Raphael، Michelangelo و Leonardo هست. دیگه اینجا رأی‌ها سرنوشت ساز می‌شند. Donatello هم که خیلی شوته:d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
وای یک چند ساعت رفتیم وامدیم دیدیم رافال خشم شب زده!!! الان دوباره مثل کارتون لاکپشت ها نینجا جدال بین لوناردو و رافال است.
رافال تو می تونی دوستان یاری کنید . حمله....حمله....:gunner::d:d;):sniper:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا به من چه شما طرف اون بچه قرتي مايكل انجلوئيد! :| درضمن ميشه پيش دوستامون تبليغ كنيم راف هنو جا داره بره بالا! تو قانون تبليغ كردن جرمه اگه جرمه كه ديگه واسه چي بيام پست بدم! كسي ترغيب نشده فقط تبليغ بوده با چماق كه نيومده راي بده به اراده خودش تازه مايكي هم راي اورده واقعا كه :|
خواهر عزیز تا جایی که من میبینم (تو پروفایل هر کسی که میرم) شما بیشتر به جای اینکه بقیه رو دعوت کنین که بین توی نظر سنجی شرکت کنن،بیشتر اونا رو تهدید میکنین که اگر به رافائل رای ندن اونا رو سر به نیست میکنین.
خواهشا اگر میخوایین تبلیغ کنین برین تو امضاتو و لینک تاپیک رو قرار بدین چون نمیخواییم ماجرای مکس پین تکرار بشه.
با تشکر از همه دوستان عزیز و یاران همیشگی تاپیک!>:d

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
خواهر عزیز تا جایی که من میبینم (تو پروفایل هر کسی که میرم) شما بیشتر به جای اینکه بقیه رو دعوت کنین که بین توی نظر سنجی شرکت کنن،بیشتر اونا رو تهدید میکنین که اگر به رافائل رای ندن اونا رو سر به نیست میکنین.خواهشا اگر میخوایین تبلیغ کنین برین تو امضاتو و لینک تاپیک رو قرار بدین چون نمیخواییم ماجرای مکس پین تکرار بشه.با تشکر از همه دوستان عزیز و یاران همیشگی تاپیک!>:d
بله برادر عزيز :| تو پروفايله كي تهديدكردم . داري ميگي به همه گفتم! بدون هيچ دليلي الكي اينجوري ميگي!خوبه والا گفتم طرفو نابود ميكنم؟ باچي حالا؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر