X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اقا من نبودم خیر سرم!
کی برد؟ ریو یا کن؟
یه لحظه صبر کن ببینم.....
ماما میا!!!!
یه نظر سنجی دیگه هم تموم شده که!!!
اقا من برم فکر کنم بهتر باشه برام....
=))

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یک shao khan vs darth vader بدید تو تا منفی روبروی هم قرار بدید

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
krato vs dante vs prince of persia
سه تایی بزاریم خیلی بهتره جا برای بحث کردن بیشتر داره .
اصلا هر کی رو میخاین بزارین فقط نظر سنجی رو بین دو سه نفر بزارید ببینی تاپیک چجوری میترکه.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
من هنوز رو نظر قبلیم پافشاری می کنم! :d

tfbwhshoteqxugm9pu0e.jpg

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقا هر كاري ميخوايد بكنيد بكنيد ولي من هنوز ميگم:d :

Tom Vs Jerry

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دادا کیان بهتر نیست مارکوس رو بندازیم جلوی کریتوس؟ از قضا هر دوتاشونم " گاو " هستن!!!!=))

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دادا کیان بهتر نیست مارکوس رو بندازیم جلوی کریتوس؟ از قضا هر دوشاونم " گاو " هستن!!!!=))
مارکوس و کریتوس که نتیجش معلومه! تازه قبلن نظرسنجی نیتن و مارکوس بوده که نیتن برده... حالا کریتوس که دیگه جای خود دارد!:d
نظرسنجیه قبلی مخالف زیاد داشت...به نظرم یه چیزی بزاریم نتیجه غیر قابل پیشبینی باشه بهتر باشه

jmdpvdgpxdwt78ayhw5.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بچه ها نظرتون در مورد ناروتو و ریو هایاباسو چیه
دو نینجای قدرتمند

از همین الان تضمین میکنم هر کی انیمه بین هست میزنه تاپیک رو نابود میکنه :D ناروتو توی گیم اصلاً در اندازه ی انیمه هاش نیست اصلاً :D البته اگه میخواستی دو تا نینجا رو به جون هم بندازی می تونستی از Ryu Vs Ken استفاده کنی ! :D !!!!!!!!!!!!!
تکراری شد نه ؟ نُچ :D Ryu Hayabusa و Ken Ogawa :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
احسان کی میگه انیمه بین ها به ناروتو رای میدن؟ من خودم شاید به ریو رای بدم اگر چنین نظرسنجی گزاشته بشه :d (البته اگر گارا،کاکاشی یا شیکامارو باشه اوضاع فرق میکنه! :d )
ولی چرا دانته vs ریو نمیزارید؟ :d انحصاری و این چیزا هم نیستن هیچکدومشون! از شرق هم متولد شدن! :d خوبه دیگه :d

از ناروتو هم میتونید ناروتو vs ساسکه بزارید ! :d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Kurosaki Ichigo Vs. Zoro ( حریف لوفی نمیشه قبول دارم :d )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
بشر اینجا که تاپیک انیمه ای نیست که! اون ناروتو هم که پیشنهاد دادیم چون بازیش معروف تره! :d
بلیچ که فکر نکنم رو هم رفته اینجا 3 نفر بازیش کرده باشن،وان پیسم که هنوز نیمده برای غرب! تازه جفتشم انحصاری PS3 هست دیگه اوضاع وخیم تر هم میشه :d
بعد اینجا طبق محاسبات من فن های وان پیس و مخصوصا طرفدارهای زورو خیلی بیشترن! :d (راستی قوی ترین شمشیر زن انیمه ای توی AW هم زورو شد! یعنی زد همه رو ترکوند :d یوهاهاهاها :d )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان کی میگه انیمه بین ها به ناروتو رای میدن؟ من خودم شاید به ریو رای بدم اگر چنین نظرسنجی گزاشته بشه :d (البته اگر گارا،کاکاشی یا شیکامارو باشه اوضاع فرق میکنه! :d )
ولی چرا دانته vs ریو نمیزارید؟ :d انحصاری و این چیزا هم نیستن هیچکدومشون! از شرق هم متولد شدن! :d خوبه دیگه :d

از ناروتو هم میتونید ناروتو vs ساسکه بزارید ! :d
خیر :D اگه قرار باشه ریو با کسی مقایسه بشه بهترین گزینه همین Ken هست :D جفتشون داستان های قوی ای ندارن و جفتشون نینجا هستن و خلقیاتشون مشابه ـه نه مثل دانته که شوخ ـه و در ضمن یه دنیای مشابه دارن :D جفتشون هم یه جورای واسه یه طرف هستن و جنگ کنسولی هم نخواهیم داشت :D
19470585624148098527.jpg

اگرچه من با نظر علی بی نهایت موافقم :D (ناریکو و بیونتا :D) ولی اگه قراره از ریو استفاده بشه بهترین گزینه همینه :D
----------------------
بشر اینجا که تاپیک انیمه ای نیست که! اون ناروتو هم که پیشنهاد دادیم چون بازیش معروف تره!
yahoo_4.gif

بلیچ که فکر نکنم رو هم رفته اینجا 3 نفر بازیش کرده باشن،وان پیسم که هنوز نیمده برای غرب! تازه جفتشم انحصاری PS3 هست دیگه اوضاع وخیم تر هم میشه
yahoo_4.gif

بعد اینجا طبق محاسبات من فن های وان پیس و مخصوصا طرفدارهای زورو خیلی بیشترن!
yahoo_4.gif
(راستی قوی ترین شمشیر زن انیمه ای توی AW هم زورو شد! یعنی زد همه رو ترکوند
yahoo_4.gif
یوهاهاهاها
yahoo_4.gif
)
های های ! اینجا بخش انیمه نیستا ! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
از پایین میریم بالا :d
خوب خوبه این رو خودمم گفتما :d
ناریکو VS اون زنیکه هم تایید میشه :d
الان با اون نظرسنجی به نظرت Ken یکدونه رای هم میاره ؟ :d اگر یکی دلش بسوزه شاید بهش رای بده! ولی باز ریو و دانته جفتشون طرفدار و اینا دارن :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از پایین میریم بالا :d
خوب خوبه این رو خودمم گفتما :d
ناریکو VS اون زنیکه هم تایید میشه :d
الان با اون نظرسنجی به نظرت Ken یکدونه رای هم میاره ؟ :d اگر یکی دلش بسوزه شاید بهش رای بده! ولی باز ریو و دانته جفتشون طرفدار و اینا دارن :d
کسایی که نینجا بلید رو بازی کردن کم که نیستن , چه بسا زیاد هم هستن :D ریو هم در مقابل دانته له میشه از همین الان معلومه ! به نظرت امثال تو و بهنام یاکوزا که فن اونورید میذارید کسی به ریو رای بده ؟ :D همینجوریش داری بازی رو توی پروفایل من ترور میکنی وای به حال نظرسنجی :D بعد یه نینجای خشک و کم حرف رو چه جوری میشه با دانته شوخ و فک زن مقایسه کرد ؟ :D داستان هم که خودت بهتر میدونی :D
آقا بزن همون ناریکو و بیونتا رو :D (ببخشید , خانوم :D)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر