X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Rasel:.

کاربر سایت
Apr 6, 2012
74
نام

بیچاره سم یه دفعه پیروز نظرسنجی شد اما ایندفعه ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اصلاً فکر نمیکردم کسی هم باشه که سم رو مستحق تر به پیروزی بدونه ! بابا ایول دارین :D
ما نمیگین پیروزی مال سمه,ما میگیم سم چیزی از Big Boss کم نداره و شما دیگه دارین زیادی شلوغش میکنین!!
هرچند من میگم سم خیلی کارش درست تره!!
yahoo_4.gif
یه عکسی توی دو تا پست بالاتر هست ؟! کسی اونو ببینه برای کل بازیسنتر Facepalm میذاره :D یعنی اینکه رای های بیگ باس بیشتره اون واکنش رو داره !!!!!!!!!!!!!!! :D
بعد یه دوستی هم میگفت بیگ باس بیشتر رای آورده چون سم خوب معرفی نشده ؟! الان سم که یه نماد از X-BOX original هست چه جوری خوب معرفی نشده ؟! :D یعنی کسی فکر میکنه لباس سیاه و اون دوربین سبز روی سرش اتفاقیه ؟ :D یا باکس شات های بازی که در کنار سم یه پس زمینه ی تاریک و مشکی داره و همیشه یه نور سبز همیشه از یه جایی زده بیرون اتفاقیه ؟ :D
سم بیشتر از اونی هم که باید معرفی شده ولی این باس کبیر چیزیه که هیچ کس نیست :D (بحث رو به سمت کنسول ها سوق ندین خواهشاً اینی که گفتم فقط من باب این بود که میگفتن سم چون معرفی نشده شناخته شده نیست :D)

like nothing else :D
کاش نظر سنجی رو عوض میکردید، دو تا سم میزاشتید یه سم جدید و یه سم قدیمی، اگه قدیمیش بود من به سم رای میدادم، ولی با این سم جدید من به big boss رای دادم

جدید قدیم نداره سم شامل هر بازی ای میشه که سم توش بوده بیگ باس هم همچنین :D شما با خاطرات خوبت از سم بهش رای میدادی خب :D

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اصلاً فکر نمیکردم کسی هم باشه که سم رو مستحق تر به پیروزی بدونه ! بابا ایول دارین :D

ما نمیگین پیروزی مال سمه,ما میگیم سم چیزی از Big Boss کم نداره و شما دیگه دارین زیادی شلوغش میکنین!!
هرچند من میگم سم خیلی کارش درست تره!!:d

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
کاش نظر سنجی رو عوض میکردید، دو تا سم میزاشتید یه سم جدید و یه سم قدیمی، اگه قدیمیش بود من به سم رای میدادم، ولی با این سم جدید من به big boss رای دادم

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
طبق تحقيقات يك موسسه بی طرف 98 درصد رای دهندگان به سم فيشر فن دو آتيشه PC و 360 بودن:D

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
174
نام
babak
با ادای احترام به sc بازان ولی...
کل بازیها،مهارتها،تجهیزات و داستان سری sc رو روی هم جمع کنید
بازهم تنها درمقابل سکانس مبارزه boss و bigboss کم میاره.
جملاتی گهربار ازBB :
Boss... you only need one Snake. No... the world would be better off without Snakes خطاب به استادش باس
I never thought of you as a son. But... I always respected you, as a soldier... and as a man.خطاب به فرزندش سالید
Ever since the day I killed The Boss, with my own hands, I... was already dead.
ناگفته نماند بنده طرفدار سبک stealth هستم و تمام بازی های sc وmgs رو بازی کردم و فن بازی در نمیارم

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اینجا جو همیشه فان بوده :D اگه می خواست تاپیک خشکی باشه الان در حال پست دادن در صفحه ی 167 نبودم :D
بابا MGS و SC كوچكترين ربطی به هم ندارن:D اينفيموس و كرك داون هم همينطور:D
ولی HALO و KILLZONE به هم ربط دارن، همين طور GT و Forza، گرفتی چی شد؟:D
حتی اگه مثلا دو تا كيلزون انحصاری برای PS3 و 360 بياد و نسخه PS3 قوی تر باشه ربطی به هم ندارن:D
اينكه رو 360 بازی H & S در حد GOW نيست هم ديگه هيچ ربطی نداره:D
ضمنا نگرفتی كه SC از MGS قديميتره به عبارت ديگه MGS=COD و SC=DOOM :D
همين كه سبكا ربطی ندارن هست كه 360 فن ها به سم رای دادن، بفهميد ربطی ندارن به هم خو!)x

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من یه نگاه کوچولو موچولی به اسامی رای دهنده ها کردم. به نظر من اکثر کسایی که به بیگ باس رای دادن گیمر فقط و فقط کنسولی هستن. خوب سبک مورد پسند کنسولی ها هم اصلا با سبک PC جور درنمیاد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من یه نگاه کوچولو موچولی به اسامی رای دهنده ها کردم. به نظر من اکثر کسایی که به بیگ باس رای دادن گیمر فقط و فقط کنسولی هستن. خوب سبک مورد پسند کنسولی ها هم اصلا با سبک PC جور درنمیاد.
بابا متال گیر ها روی pc هم اومدن نمیشه بگیم با این همه اسم و رسم و سر و صدا کسی که pc فن هم هست اصلاً طرفش نرفته :D بعد اگر بگیم MGS کنسولیه اونوقت SC کنسولی نیست ؟ :D اصلاً نمیشه در این مورد چیزی گفت چون MGS Vs WOW نیست که :D جفتشون از کنسول برخواستن :D Viva console :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این چیزی رو ثابت نمی کنه SC تمام نسخه هاش برای کنسول اومده و تقریبا همه کنسولیها بازی کردنش.این متال گیره که PC بازا بازیش نکردن(منهای شماره اولش که مال 15 16 سال پیشه).بعدشم معمولا کنسول بازا Pc هم بازی می کنند بعضی PC بازان که عارشون میاد با کنسول بازی کنن.میگی نه یه سر به امضاها و پلتفرماشون بزن.
بعدشم برادر همچین میگی سبک PC یکی ندونه فک میکنه Age of empire هستش.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این چیزی رو ثابت نمی کنه SC تمام نسخه هاش برای کنسول اومده و تقریبا همه کنسولیها بازی کردنش.این متال گیره که PC بازا بازیش نکردن(منهای شماره اولش که مال 15 16 سال پیشه).بعدشم معمولا کنسول بازا Pc هم بازی می کنند بعضی PC بازان که عارشون میاد با کنسول بازی کنن.میگی نه یه سر به امضاها و پلتفرماشون بزن.
بعدشم برادر همچین میگی سبک PC یکی ندونه فک میکنه Age of empire هستش.
فکر کنم pc خودش یه بازی توی این سبک به اسم Thief داره :D در ادامه ی حرفهات هم سبک های کنسولی HnS و فایتینگ (کسی روی PC هم بزنه با کنترلر میزنه :D) و تا حدودی بازیای شوتر سوم شخص هستن :D
پ.ن : علی جان این حرفهایی که گفته شد فقط در جهت این سبک مبک PC بود نه مخالفت کدورتی پیش نیاد :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من که تا حالا اینجا رای ندادم، الان هم نمیدم(البته چرا یه دف **************************************:D) ولی،
Metal Gear Solid کلا یه بازی داستان محوره که لازمش شخصیت پردازی عمیق و عالیه که MGS کلا تو این مقوله کم نزاشته. اصلا شخصیت پردازی سم با بیگ باس قابل مقایسه نیست. کل کات سین های سری SC رو روی هم بزاری به اندازه کات سین اکت 1ـه یکی از MGS ها هم نمیشه. بیشتر شخصیت پردازی سم، تو دیالوگ هایی هست که تو بطن گیم پلی میگه. ولی شخصیت پردازی بیگ باس تو کات سین ها و اون ارتباطای رادیویی که برقرار میکنه(اونم جزو کات سینه دیگه:D) توضیح داده میشه. بار احساسی هم که کلا سری بازی های MGS دارن(به خاطر داستانشون) خُب خیلی روی شخصیت هاش تاثیر داره و اینکه مقایسه سم و بیگ باس، هیچ ربطی به مقایسه SC با MGS نداره چون SC از همون اول هم تمرکزش روی گیم پلیش بوده تا داستان سراییش و به تبع اون، شخصیت پردازی عمیقی روی سم صورت نگرفته به نسبت یکی مثل بیگ باس. هر وقت خواستین از منظر "بازی بودن" این دو تا رو مقایسه کنین، بگین من در خدمتتون هستم:D
اگه این نظر سنجی در مورد اینه که کیو بیشتر دوس دارین، من به سم رای میدادم. اگه در مورد اینه کدوم شخصیت پردازی بهتری داره، من به بیگ باس رای میدادم. ولی خُب کلا رای نمیدم:D
====
یه چیزی هم تو صفحات قبل دیدم که احسان چوجی(:D) یه چیزی گفت که خندم گرفت:D گفت: "تو MGS ها میشه تمام بازی رو بدون اینکه حتی یه نفر رو بکشی تموم کرد. آیا تو SC میشه؟ جواب خیر هست."
میخوام ازت بپرسم به جز Conviction، تا حالا SC دیگه ای از نزدیک دیدی؟:D چون با این جملت، بعید میدونم. تو همین Conviction هم به جز بعضی جاهای خاص، میشه با H2H Takedown و بدون اسلحه اکثر مراحل رو تموم کرد. تو 4 تای قبلی که بماند.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Sam fisher = كماندوي/ مامور مخفي، كلاسيك.
Snake / Big boss = مامور مخفي/ كماندو/ رهبر / پدري وظيفه شناس / همسري وفادار / دوستي دلسوز / منحرفي مكار، كلاسيك. :d

اما كلا سَم رو به عنوان يه كماندوي مخفي كار واقعي دوست دارم ، بيگ باس رو به عنوان شخصيت عميق با گذشته ي پيچيده و كلا تراجيك :d دوست ميدارم. در كل هم كه فقط ساليد اسنيك :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه چیزی هم تو صفحات قبل دیدم که احسان چوجی(:D) یه چیزی گفت که خندم گرفت:D گفت: "تو MGS ها میشه تمام بازی رو بدون اینکه حتی یه نفر رو بکشی تموم کرد. آیا تو SC میشه؟ جواب خیر هست."
میخوام ازت بپرسم به جز Conviction، تا حالا SC دیگه ای از نزدیک دیدی؟:D چون با این جملت، بعید میدونم. تو همین Conviction هم به جز بعضی جاهای خاص، میشه با H2H Takedown و بدون اسلحه اکثر مراحل رو تموم کرد. تو 4 تای قبلی که بماند.
نه فقط سینا فیشر و دوستان دیدن :D دیگه SC روی PS2 چیزیه که بازی کردنش محال باشه :D من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم که توی SC هم میشه بدن حتی زدن یه شخص میشه بازی رو تموم کرد (یعنی اصلاً با طرف حتی درگیر هم نشی نه فقط کشتن یا بیهوش کردن) :D اینکه گفتم منظور یعنی بدون هیچکاری حتی بدون زدن و بیهوش کردن و ... در کل یعنی یه جوری بری و برگردی که اصلاً انگار وجود نداشتی :D حالا اگه توی SC هم میشه که خب خوشا به سعادتش :D
خواستی از DVD های PS2 هم عکس بذارم :D
ویرایش :
راستی روی PSP هم داشت اون رو هم زدم :D و نکته ی جالب تر اینکه روی PS2 قبل از اینکه بخوام اسم MGS رو بشنوم جزو فن های SC بودم ولی خب دست روزگاره دیگه :D
به جز افرادی که هدف ماموریت هستن، یعنی یا باید کشته بشن، یا اطلاعات خاصی ازشون گرفته بشه، بله میشه بدون درگیر شدن هم تموم کرد.
عکس هم نیازی نیست
biggrin1.gif
حرف خودت رو قبول داریم
biggrin1.gif
بسیار عالی :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر