X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

KazemPayen

کاربر سایت
Dec 14, 2013
1
نام
کاظم
من به جان کبیر رائ میدم تا بتمن رو نابود کنه با این که یه PC GAMER هستم>:)

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوست عزیز حرفت رو قبول دارم .این درسته که بتمن از لحاظ پیشینه و قدمت اصلا قابل مقایسه با جان و مارستن نیست . من خودم بتمن رو با بازی های دیوانه کننده جک نیکلسون بزرگ در نقش جوکر رو هیچ وقت فراموش نمیکنم(و صدالبته بازی موندگار حیث لجر فقید) و احترام زیادی به سری داستان این سوپرهیرو قائل هستم !
ولی خب اینجا دیگه بحث سلیقه گیمرهای مختلف با هر رده سنی هم مطرحه و صرفا نمیشه به خاطر قدمت یه کرکتر اون رو برنده بی چون و چرای یک نظرسنجی دونست ! شاید خیلی ها با داستان پردازی و شخصیت واقع گرایانه جان مارستن و همراه شدن با داستان زندگیش و به قولی همزادپنداری راحت تری که نسبت به شخصیت داستانی و تخیلی بتمن بیشتر ازتباط برقرار کنن . از تاثیر بی اطلاعی نسبت به یک طرف نظرسنجی میشه ایراد گرفت ولی هیچ وقت سلیقه و نظرشخصی کسی رو نمیشه زیر سوال برد .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان محترم اگر به قدمت بود که الان ماریو باید اول میشد پس لطفا بحث قدمت رو وسط نکشید هرکس سلیقه ای داره ;)

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوست عزیز حرفت رو قبول دارم .این درسته که بتمن از لحاظ پیشینه و قدمت اصلا قابل مقایسه با جان و مارستن نیست . من خودم بتمن رو با بازی های دیوانه کننده جک نیکلسون بزرگ در نقش جوکر رو هیچ وقت فراموش نمیکنم(و صدالبته بازی موندگار حیث لجر فقید) و احترام زیادی به سری داستان این سوپرهیرو قائل هستم !
ولی خب اینجا دیگه بحث سلیقه گیمرهای مختلف با هر رده سنی هم مطرحه و صرفا نمیشه به خاطر قدمت یه کرکتر اون رو برنده بی چون و چرای یک نظرسنجی دونست ! شاید خیلی ها با داستان پردازی و شخصیت واقع گرایانه جان مارستن و همراه شدن با داستان زندگیش و به قولی همزادپنداری راحت تری که نسبت به شخصیت داستانی و تخیلی بتمن بیشتر ازتباط برقرار کنن . از تاثیر بی اطلاعی نسبت به یک طرف نظرسنجی میشه ایراد گرفت ولی هیچ وقت سلیقه و نظرشخصی کسی رو نمیشه زیر سوال برد .

من هم نگفتم که هر کسی که از شخصیت Batman شناخت خوبی داشته باشه حتما و بی چون و چرا بهش رای میده ، بازی RDR یک بازی فوق العاده بود و زندگی شخصیت John Martson رو به شکل خارق العاده ای نشون داد ، کسی که RDR رو بازی کنه به راحتی با شخصیت John Marston ارتباط برقرار میکنه و بهش علاقه مند میشه ولی 3 گانه آرکام بازی هایی نیستن که با بازی کردنشون بشه با شخصیت Batman اشنا شد و باهاش خو گرفت ، طرفدار های John Marston محترم هستن و حرف من این بود که برای شناخت شخصیت Batman که به عقیده خیلی ها بزرگترین Super Hero دنیاست چیزی بیشتر از چند تا بازی و فیلم لازمه ! اولا باید شناخت ایجاد بشه بعد حرف از سلیقه و انتخاب پیش بیاد .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باریکلا بچه ها به درک جان دارن نزدیک میشن ، فقط پک های عمیق جان به سیگار یادتون بیارید ، یا اون مرحله ای که جان به مکزیک میره با اون موزیک دیوونه کننده اولش تو صحرا های مکزیک ، ادم حالی به حالی میشه .:((

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
با رای من جان جلو افتاد :d

چیزی تا پایان رای گیری نمونده . امیدوارم با جان بره بالا

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
77578744817180243824.jpg

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
بتمن بحثش مفصله و تا حدی حتی نمیشه بهش گفت ابرقهرمان یا سوپر هیرو پس در مقایسه جفتشون تو یک سطح تخیل هستند نه که بتمن ماوراییه !
بتمن شخصیتش خیلی عمق داره اما جان مارستون به دلیل روایت زیبای بازی ، شخصیت دوست داشتنیی هست.
قطعا بتمن

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
BATMAN FOR LIFE

اینایی که هی میگم بتمن شخصیت کمیکه و ماله گیم نیست :|...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر