X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
مایکل آنجلو :biggrin1: از همین عکس دوناتِلویی که گذاشتی مایکی ـش رو نداری ؟ :biggrin1:
اصلاً یه فکری به یاد بازی به شدت تاثیر گذار , خفن و سوپر طرفدار , دار لاکپشت های نینجا بیاییم ایندفعه نظر سنجی رو 4 نفره کنیم و اینا رو بذاریم توش :biggrin1:
Leonardo
Michaelangelo
Raphael
Donatello
:biggrin1: یعنی اینا خدا بود اون بازی میکرو و سگا ـشون :biggrin1: این نسل هم با گرافیک بهبود یافته و HD به صورت آنلاین عرضه شد دیگه :biggrin1:
به شدت موافقم احسان:d یعنی ایده ت خدا بود!!!:d من یکی که عاشق این 4تام!!!.... هر چند برد مایکل آنجلو از همین الان حتمیه ولی باز اشکال نداره!:d آقا همینو بزارید.......

6h97unyprk0i5z4vwalr.jpg

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوب شد اومدی علی جون! بچه ها میخوام نظر سنجی رو عوض کنم.
برای بار آخر میپرسم ایا وکیلم......؟؟؟؟!!!!:d
الان کدوم نینجاها روبندازم جلوی هم؟:-/
یه نفر هم در راه خدا بیاد و جمع بندی بکنه.من که نبودم.صاحب تاپیک هم که فعلا کار داره.هیچکس هم به غیر از علی دانته خودمون اینجا نیست .چون اخرین نفر تو پست دادی پس جمع بندی رو هم تو میکنی!!!پس علی جون متاسفانه راه فراری نیست!!! در نرو!!!!:d

علی جون من در نرفتم :D برقمون در رفت :D

--------------------------------------------------
@ احسان
آقا منم موافقم اصلا این 4 تا لاکپشت فوق العادن :D رای من از همین الان مایکل آنجلو ( دانته از نوع لاکپشتیش :D )

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بچه ها من قبلن یه مروری بر کارتون لاک پشتهای نینجا نوشته بودم الآن دوباره اینجا میزارمش ;)

یک سری عکس از سری قدیم و جدید لاک پشت های نینجا میزارم خاطراتتون زنده شه :)

Shredder
همیشه دشمن اصلی و قسم خورده لاک پشت ها shredder بوده. توی سری جدید کارتون لاک پشت ها هویتش کاملا عوض شده ظاهرا از یک سیاره دیگه اومده
iroaz2eoa6kgfe6ec5ms.jpg

مستر اسپلینتر
استاد لاک پشت هاست و تو فاضلاب بهشون آموزش میده. در گذشته استاد فنون رزمی بوده که بعدها به موش تبدیل میشه! (من تا مدتها فکر می کردم این گرگه!!!!:)))

April O'Neil
دختر خبرنگار که با لاک پشت ها دوسته و همیشه با لباس زرد محل کارش دیده شده!!!:d

Casey Jones
اینهم جزو خوب ها حساب میشه و خیلی وقت ها به کمک لاک پشت ها میاد. موقع مبارزه یه ماسک هاکی رو صورتش میزاره
2zlx1uk39mt3hrfeve3n.jpg

Krang
مغز متفکر پشت همه بدبختی هاست! اکثر اوقات توی یه بدن روباتی بزرگ دیده میشه
xdd11k14lyveftqr4s2.jpg
ljn46hmo29wppfpme448.jpg

The Foot Clan
ضعیفترین نوع رباط های نینجاها حساب میشن و دشمنان عادی لا کپشت ها حساب میان
7td12ft8scnlznyf4a6s.jpg

Bebop & Rocksteady
یعنی عاشق این دوتام!:x یک از یک خنگتر! هر دو از ترکیب حیوانات با انسان بوجود اومدن.
cycdc96kizxg3ymare2x.jpg
5n5rrakcbnb1op0xmri7.jpg

Dr Baxter Stockman
یکی از دشمنای اصلی لاکپشت ها به حساب میاد. یک دانشمند دیوانست که برای شردر کار میکنه....تو سری قدیمی آخرش با یک مگس ترکیب میشه . اما تو سری جدیدش خیلی جالب شده! هر اشتباهی که میکنه شردر اونو مجازات میکنه و یکی از اعضای بدنشو میکنه(!) و دکتر مجبور میشه یک عضو مکانیکی جای اون بزاره!....تا اینکه آخر کار دیگه هیچی از این بنده خدا باقی نمی مونه و میشه یه تیکه مغز تو شیشه بعلاوه یک چشم!:))

technodrome
یک سلاح متحرک غولپیکر که مقر و پایگاه اصلی شردر و افرادش هم بحساب میاد
1zpski3rgmyelkkuza7a.jpg

اینهم یک سری عکس از آدم بدهای این سری

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اينجو صحبت نباشه ها فقط و فقط رافائل !!!!!!>:d:d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب اکثریت گویا موافق هستن :D خودم چون از بچگی با اینا بزرگ شدم دارم براتون یه چیزهایی آماده میکنم :D فقط منتظر تایید نظر سنجی هستیم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط دانتلو!!! آقا من رفتم عوضش کنیم!!!! به پیش!!!
خب بچه ها فقط باید یه کاسه سماق بگیریم دستمون و تا اومدن جناب DINOSAUR منتظر بمونیم!!!!:d

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من یکم دیر رسیدم مثل اینکه!!
میخواستم پیشنهاد بدم بین الن ویک و ایزاک کلارک بذارین!!:(

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,821
همشونو دوست دارم ، با همشونم خاطره دارم ، ولی از بچگی با Leo بیشتر حال میکردم ، چون یه جورایی سر دستشون بود.....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آخخخخخخخخ دوباره اسم بنفشه يادم رفت اسمش چي بود؟
من عاشق بنفشه بودم و هستم چون علاوه بر مهارت در فنون رزمي استاد اكتشفات و اختراعات هم هست و يه جورايي مثه خودم در كارهاي الكترونيكي دستي دارد:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به به این نظر سنجی هم تایید شد :D نیاز به توضیح نداره که رای من مایکی ـه :D
فعلاً اینو داشته باشید تا بیشتر از اینا براتون ردیف کنم :D البته دیگه اکثراً آشنایی دارید ولی خالی از لطف نیست :D
45232894159896135197.jpg

خب نیاز به توضیح نداره که زندگی این 4 لاکپشت محبوب ما از جایی شروع میشه که 4 تا بچه لاکپشت توی یه فاضلاب شهری توسط مایعی سبز رنگ به اسم TGRI آلوده میشن ! (که در واقع اون مایع حاصل یه سری تحقیقات بیولوژیکی بوده !) از قضا در همون موقع یک موش هم در اونجا وجود داشته که به همراه این بچه لاکپشت ها آلوده میشه ! :D این مایع باعث میشه رفته رفته این موجودات رفتار و حرکات انسانی پیدا کنن و رشدشون مثل یک انسان پیش بره ! از اونجایی که موشی که همراه این لاکپشت ها بود سن بیشتری نسبت به اونها داشت شروع میکنه به تلاش برای بقای خودش و اون 4 بچه لاکپشت که دیگه مثل بچه های خودش شده بودن , موش برای حفاظت از خودش و بچه ها از استاد خودش هاماتو یوشی که یک انسان بود نینجتسو رو یاد میگره, (البته در سری ابتدایی این خود هاماتو یوشی بود که به موش تبدیل میشد ولی خب چون خیلی غیر عادی بود داستان رو تغییر دادن و این موش دست آموز هاماتو یوشی بود که فنون نینجتسو رو از استادش یاد گرفت , به جای اینکه خود یوشی رو تبدیل به موش بکنن ! ) بعد از گذشت مدتی و بزرگ شدن لاکپشت ها , موش شروع میکنه به تعلیمات فنون نینجتسو به لاکپشت ها از همینجاست که موش به عنوان استاد اسپلینتر و 4 لاکپشت به نام های لئوناردو , رافائل , مایکل آنجلو و داناتلو متولد میشن .شخصیت های ما توی نیویورک زندگی میکنن و رابطِشون با دنیای بیرون خبرنگاری به نام آپرین اُنیل ـه که اول توی خونه اون زندگی میکردن ولی بعد بنا به مشکلاتی که پیش میاد خونه ـشون رو به فاضلاب منتقل میکنن :D البته بعداً کیسی هم اضافه میشه :D

داستان زندگی این 4 لاکپشت به قدری در انواع بازی و انیمه و انیمیشن و فیلم و ... گسترده هست که قابل توضیح در چند پاراگراف نیست ولی در کل هدف کلیشون از بین بردن Shredder شخص منفی اصلی داستان هست که هر دفعه بنا به قضیه ای قصد به دست گرفتن کنترل کل دنیا رو داره ! گاهی با نابودی , گاهی با استفاده از مایع TGRI و ...

البته در این راه فوت نینجا ها و یه سری همدستان ویژه ای هم همراهش هستن که کیان زحمتشون رو کشید و من دیگه زیاد بهشون نمی پردازم و بیشتر میرم سراغ لاکپشت ها :D

و اما خلق و خوی این 4 تا لاکپشت :

(Leonardo (レオナルド
25388137797930406711.jpg

در واقع سرگروه شجاع و فداکار گروه و با فکر ترین فرد گروه هست که یه جورایی مثل ریو زندگیش رو وقف مبارزه و تمرین و تمرکز میکنه و چون بیشترین مهارت و تمرکز رو بین بقیه دارا هست اسپیلینتر سرپرستی گروه رو به اون واگذار کرده . لئو بزرگترین برادر هست :D

بین لاکپشت ها لئو (Leo) صداش میزنن و سلاحش دو تا Katana هست :D

(Raphael (ラファエル
09076037192140279196.jpg

به شدت خشن و مغرور یه جورایی کریتوس لاکپشت هاست (:D) و در ضمن زیاد هم موافق با سرگروه بودن لئوناردو نیست معتقده که همیشه باید بزنی به دل دشمن و مبارزه کنی و کلاً روش های مسالمت آمیز و نینجایی زیاد تو کَتِش نمیره ولی این هیچ وقت جلوی وفادار بودنش به گروه رو نمیگیره و همیشه به فکر کمک به برادرانش هست ,در کل یه جورایی بچه ی شر گروه ـه و به شدت روحیه تهاجمی و خشک و خشنی داره ! همچنین به شدت با کیسی جونز رفیق ـه چون اونم مثل رافائل اهل دعواست :D

بین لاکپشت ها راف (Raph) صداش میزنن و از دو تا Sai استفاده میکنه :D

(Michelangelo (ミケランジェロ
50330998924653154430.jpg

در واقع میشه لقب اسگل ترین و شوخ ترین لاکپشت رو بهش داد :D هیچ شرایطی رو جدی نمیگیره هیچ چیز رو به پیتزا ترجیح نمیده و همیشه سر به هواست اهمیتی به سرگروه شدن و ... هم نمیده همین که با بقیه هست خیلی حال میکنه , البته این ها چیزی از قدرت مبارزه ـش کم نمیکنه ! یه جورایی میشه گفت از اعضای سریع گروه توی مبارزات هست ولی مبارزاتش هم مثل کارهاش فان ـه , در ضمن اون کوچکترین برادر هم هست :D

بین لاکپشت ها مایکی (Mikey) صداش میزنن و از دوتا Nunchaku استفاده میکنه :D

(Donatello (ドナテッロ
31862738220407008821.jpg

مغز متفکر تکنولوژی گروه در واقع یه جورایی اختراعات و تجهیزات الکترونیکی , مهندسی و ... گروه پای داناتلو ـه از بی سیم و انواع ردیاب گرفته تا حتی ماشین لاکپشت ها خلاصه هر چی تکنولوژی دارن از این داناتلو ـه :D به شدت شخصیت صلح طلبی داره و مخالف استفاده از خشونت ـه حداقل تا جایی که میشه با بحث قضیه رو حل کرد :D

بین لاکپشت ها دن (Don) صداش میزنن و سلاحش یه دونه Bَo ـه :D
-------------------

جالبه بدونید در ابتدا هر چهار لاکپشت از چشم بند قرمز استفاده می کردن که بعد به مرور زمان به یک رنگ اختصاصی برای هر کدوم تبدیل شد
و در آخر شعار معروفی که همیشه از این 4 لاکپشت می شنوید :

cowabunga
61768877976711680064.jpg

:D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,298
نام
امیر حسین
رای منم مایکی ـه! خیلی بچه ی باحالیه کلا! ازش خوشم میاد شدید :d
بعدشم رافائل! :d اون 2تای دیگه هم نخودی هستن و اصلا باهاشون حال نمیکنم :d

راستی احسان این انیمیشن غربیه دیگه ؟ :d (به غیر از نینجا و سامورایی ها هیچ بویی از شرق نبرده از نظر طراحی و ... برای همین فکر کنم غربیه :d )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
رای منم مایکی ـه! خیلی بچه ی باحالیه کلا! ازش خوشم میاد شدید :d
بعدشم رافائل! :d اون 2تای دیگه هم نخودی هستن و اصلا باهاشون حال نمیکنم :d

راستی احسان این انیمیشن غربیه دیگه ؟ :d (به غیر از نینجا و سامورایی ها هیچ بویی از شرق نبرده از نظر طراحی و ... برای همین فکر کنم غربیه :d )
بلی در ابتدا یه کمیک آمریکایی بوده :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,210
نام
حامد
رای ما هم به لئوناردو که از بچگی شیفتش بودم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این مایکی خیلی باحاله. یه جورایی مثل خودمه. اوسگول و البته بعضی وقتها شُتُر. :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من به رافایل رای دادم هرچند بین این چهار تا هنرمند داوینچی رو بیشتر از باقی قبول دارم!!:d
کسی جمع بندیه نظرسنجی قبلی رو نذاشتا!!
صاحب تاپیک کجاست!!!:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر