WWE Smackdown vs Raw 2010 , X360 Version

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
عزیز باید بیاریش بالای قفس جایی که میز گزارشگرها هستند همانطور که پرت میکنی پایین اینکار را روی همان قسمت انجام بده اینطوری اون را از بالا روی میز پزارشگرها میندازی

دور تا دور رینگ قفس هستش به هیچ میزی دسترسی ندارم . (بیرون رینگ یه فضای خالی نیم متری بین قفس و رینگ هستش اما تا میام از RB و آنالوگ استفاده میکنم Undertaker رو میکوبه به قفس :cheesygri هیچ دکمه دیگه ای هم کار نمیکنه) .
Help Me:(

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
ای بابا منم مشکل اقای Extreme با شاین مایکل هفته 8 با jbl گیر کردم تو قفس:D

شما برو بالای استیل کیج(قفس) بعدش دایوینگو بزن(بپر روش:biggrin1:)البته این کارو باید سریع انجام بدی چون JBL سریع بلند میشه باید حتما JBL روی زمین افتاده باشه بعد بپری

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
شما برو بالای استیل کیج(قفس) بعدش دایوینگو بزن(بپر روش:biggrin1:)البته این کارو باید سریع انجام بدی چون JBL سریع بلند میشه باید حتما JBL روی زمین افتاده باشه بعد بپری

خو اوستا این کارو کردم اما هیچی نمیشه؟:D

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
خو اوستا این کارو کردم اما هیچی نمیشه؟:D

این کار objective این بازیه برای برد باید وقتی رفتی بالای کیج از کیج بیای بیرون جهتو به سمت بیرون کیج بگیر و بعدش دکمه ای که با اون از کیج اومدی بالا رو بزن (یعنی اگر از سمت چپ اومدی بالا جهت چپ رو با دکمه A(دکمه ای که باهاش از قفس اومدی بالا) رو بزن از قفس میاد بیرون و برنده میشی

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
شما با این کدها میتونی استارها رو ازاد کنی (my wwe>>>>code)
Dirt Sheet and Vince's Office Backstage Brawl areas

Enter "BonusBrawl" as a case-sensitive code to unlock the Dirt Sheet and Vince's Office Backstage Brawl areas. -From: Matthew Hamilton
Wrestle as The Rock

Enter "The Great One" as a case-sensitive code to unlock The Rock.
John Cena's alternate attire

Enter "CENATION" as a case-sensitive code to unlock John Cena's alternate attire.
Randy Orton's alternate attire

Enter "ViperRKO" as a case-sensitive code to unlock Randy Orton's alternate attire.
Santino Marella's alternate attire

Enter "Milan Miracle" as a case-sensitive code to unlock Santino Marella's alternate attire.
Shawn Michaels' DX attire

Enter "Bow Down" as a case-sensitive code to unlock Shawn Michaels' DX attire.
Triple H's DX attire

Enter "Suck IT!" as a case-sensitive code to unlock Triple H's DX attire.

کلمات قرمز رو وارد کن(به حروف بزرگ و کوچک دقت کن-علامتها رو هم بزار)
در ضمن بخش road to Wrestlemania هم بخش داستانیه که هر کدوم از استارها داستان مخصوص خودشون رو دارن

داداش من کدها رو زدم ولی هیچی ازاد نکرد؟؟ مطمئنی که با این کدها بازیکن ازاد میکنه
شما ازاد کردی؟؟
من چند دفه زدم نشد

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
داداش من کدها رو زدم ولی هیچی ازاد نکرد؟؟ مطمئنی که با این کدها بازیکن ازاد میکنه
شما ازاد کردی؟؟
من چند دفه زدم نشد

شرمنده یه چیزی یادم رفت بگم:biggrin1:این کدها برای ازاد کردن لباس های جدید استارهاست و یه کد "BonusBrawl" هست که یک arena رو ازاد میکنه .فقط یه کد هست که راک رو ازاد میکنه بقیه استارها رو باید تو بخش داستانی ازاد کنی

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
این کار objective این بازیه برای برد باید وقتی رفتی بالای کیج از کیج بیای بیرون جهتو به سمت بیرون کیج بگیر و بعدش دکمه ای که با اون از کیج اومدی بالا رو بزن (یعنی اگر از سمت چپ اومدی بالا جهت چپ رو با دکمه A(دکمه ای که باهاش از قفس اومدی بالا) رو بزن از قفس میاد بیرون و برنده میشی

بابا اینقدرم نوب نیستیم اخه یه بار هم Dive کردم روش:D هم از قفس رفتم بیرون اما برنده نشدم:D

ممنون واسه توضیحات

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
بابا اینقدرم نوب نیستیم اخه یه بار هم Dive کردم روش:D هم از قفس رفتم بیرون اما برنده نشدم:D

ممنون واسه توضیحات

ببین قانون این بازی اینه که وقتی دو تا پاش به زمین برسه برنده اس حالا دیگه نمیدونم شما چه جوری برنده نمیشی:confused: این بازی با اینکهobjective داره ولی بعد از بازی چیزی ازاد نمیشه(استار-لباس یا arena

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
شرمنده یه چیزی یادم رفت بگم:biggrin1:این کدها برای ازاد کردن لباس های جدید استارهاست و یه کد "BonusBrawl" هست که یک arena رو ازاد میکنه .فقط یه کد هست که راک رو ازاد میکنه بقیه استارها رو باید تو بخش داستانی ازاد کنی

دمت گرم داداش نیم ساعت تمام داشتم کد میزدم :)
خوب این کد راک کدومه؟؟؟
ممنون

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
منظورت از(سعی کن روزی 2 یا 3 ساعت بازی نکنی چون همین باعث کمردرد میشه به مرور زمان .)چی بود؟؟؟:thinking:
نه آبادان نیستم.
دارم جور میکنم برای کانادا یا واشینگتون.میدونم که از جایی که اومدی رو اعلام میکنن اما کار من پیچیده تر از این حرفاست.
راستی اگه اومدم میبینید که سبک منم (فینیشر پایانی )به شکم طرف ضربه وارد میکنم.:laughing:

خب اسم این فینیشرت رو که میگی چیه ضربه به شکم که یکی 2 تا نیست
راستی یک کاری میگم بکن وقتی اومدی برای ایرانی ها سلام بفرست تا من بفهمم تو هستی کلی ذوق کنم در ضمن به تریپل اچ سلام برسون بگو یک نفر تو بازی سنتر میگه خیلی دمت گرم .
ببین کلی کار دارم با wwe بزار برات لیست کنم که وقتی با هموشون دوست شدی بهشون تک تک بگی ما که ارزو بدل شدیم شما جوانها میتونید برید ببینیدشون.
فقط من یک سوال عجیب برام پیش اومده اونم اینه که تو سربازی رفتی میخواهی بری خارح ؟
یک دیگه اینکه تا اونجا که ما خبر داریم تمام سوپراستارها حداقل 10 سال دارن کج کار میکنن که تونستن برسن به اینجا اونوقت تو چطور با این سن کم wwe میخوادت احتمالا تو باید هیکلی مثل جان سینا یا شیموس داشته باشی و همچین قدرت بدنی ....
راستی چرا توی سایت wwe اسم این به قول تو گیم را همچین چیری تعریف نکرده و به جاش ازورلد رستلینگ اینترتینمت استفاده کرده احتمالا wwe داره اشتباه کنه وقتی رفتی بگو این را هم اصلاح کنن.
راستی تو پیش کی تست دادی که wwe تو را میخواهد بخره ؟
اگر رفتی مستقیم وارد wwe میشی ؟
شوهر خالت مگه ایرانی نیست چرا توی لیست wwe ایرانی وجود نداره؟
خیلی سوال دارم فکر کنم اگر همینطور پیش بره تا صبح باهات کار دارم
راستی کی وقت داری برای سایتها بیام و ازت گزارش بگیرم؟
در اخر هم بگم ارزو بر جوانان عیب نیست.

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
راستی یک کاری میگم بکن وقتی اومدی برای ایرانی ها سلام بفرست تا من بفهمم تو هستی کلی ذوق کنم در ضمن به تریپل اچ سلام برسون بگو یک نفر تو بازی سنتر میگه خیلی دمت گرم .
ببین کلی کار دارم با wwe بزار برات لیست کنم که وقتی با هموشون دوست شدی بهشون تک تک بگی ما که ارزو بدل شدیم شما جوانها میتونید برید ببینیدشون.
فقط من یک سوال عجیب برام پیش اومده اونم اینه که تو سربازی رفتی میخواهی بری خارح ؟
یک دیگه اینکه تا اونجا که ما خبر داریم تمام سوپراستارها حداقل 10 سال دارن کج کار میکنن که تونستن برسن به اینجا اونوقت تو چطور با این سن کم wwe میخوادت احتمالا تو باید هیکلی مثل جان سینا یا شیموس داشته باشی و همچین قدرت بدنی ....
راستی چرا توی سایت wwe اسم این به قول تو گیم را همچین چیری تعریف نکرده و به جاش ازورلد رستلینگ اینترتینمت استفاده کرده احتمالا wwe داره اشتباه کنه وقتی رفتی بگو این را هم اصلاح کنن.

منم یه سوال دارم اونم اینکه برای ثبت نام بابامون هم باید ببریم؟:D

راستی دوست عزیز اگه تونستی یه فرم ثبت نام هم واسه من بده لازم دارم:D

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

نه شوهر خالم ایرانی نیست.میخواستی از زیر زبونم بکشی بگم کجایی هست بری سرچ کنی پیدا کنی:p
نه سربازی نرفتم اما دارم یه کارایی میکنم.از تریق درسی:sick:
مبحث game هم اعلام نمیکنن.بازیای زیادی هستن که game هستن اما اسم بازی رو که دیگه game نمیگن:confused:در ضمن...
در مورد هیکل هم 181 قدم هست و 98 کیلو با درصد چربی14 درصد:eek::eek::cool:
و استخان پهن با درصد نیروی 8/9 میلیون:cool::cool::cool::cool:هستم
مقاوت بدن به مواد بی حس کننده:confused::confused:
افتخارات:
در کلاس دوم ابتدایی در زمینه کشتی تیمی آزاد بدون وار در مدرسه با حریف پنج ابتدایی در دور فینال سر 43 ثانیه ضربه فنی شد.:cool:و....

در خیابان با 3 آدم ...به علت ... به ترتیب اعضا باعث شکستن کتف وسر و فک شدم خودمم دندونم و بینیم شکست.اما خدایی خیلی حال داد .یه فایت تمام و کامل بود.داور هم 110 نه ببخشید 220 بود.:((
البته این آخری بین افتخارات نیست:biggrin1:

حالا به قول شما آرزو بر جوانان عیب نیست .اگه رفتم که هیچ اگه هم به خاطر مشکلاتم یا...نرفتم که بالاخره یا نتونستم یا دروغ گفتم دیگه.

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نه شوهر خالم ایرانی نیست.میخواستی از زیر زبونم بکشی بگم کجایی هست بری سرچ کنی پیدا کنی:p
نه سربازی نرفتم اما دارم یه کارایی میکنم.از تریق درسی:sick:
مبحث game هم اعلام نمیکنن.بازیای زیادی هستن که game هستن اما اسم بازی رو که دیگه game نمیگن:confused:در ضمن...
در مورد هیکل هم 181 قدم هست و 98 کیلو با درصد چربی14 درصد:eek::eek::cool:
و استخان پهن با درصد نیروی 8/9 میلیون:cool::cool::cool::cool:هستم
مقاوت بدن به مواد بی حس کننده:confused::confused:
افتخارات:
در کلاس دوم ابتدایی در زمینه کشتی تیمی آزاد بدون وار در مدرسه با حریف پنج ابتدایی در دور فینال سر 43 ثانیه ضربه فنی شد.:cool:و....

در خیابان با 3 آدم ...به علت ... به ترتیب اعضا باعث شکستن کتف وسر و فک شدم خودمم دندونم و بینیم شکست.اما خدایی خیلی حال داد .یه فایت تمام و کامل بود.داور هم 110 نه ببخشید 220 بود.:((
البته این آخری بین افتخارات نیست:biggrin1:

حالا به قول شما آرزو بر جوانان عیب نیست .اگه رفتم که هیچ اگه هم به خاطر مشکلاتم یا...نرفتم که بالاخره یا نتونستم یا دروغ گفتم دیگه.

عزیز دلم من 10 سال از تو بزرگترم شغل من ایجاب میکنه ادمها را بدون دیدن بشناسم .
من وقتی از خودم در مورد مدریت به شما گفتم دروغ نگفتم میتونی خیلی راحت سایت بهت بدم بری از مدیران هم سوال کنی چیز عجیبی هم نیست.
من کامل با جدید ترین خبرها جدیدترین ایمیلها سر کار دارم طوری که حتی مثلا میدونستم در رویال رامبل امسال ادج برمیگرده و برنده میشه .
من اینقدر تو این رشته و خصوصا استوری لاینهای wwe اشنا شدم که بیشتر مسابقات را پیشبینی میکنم و درست هم از اب درمیاد.
اینکه شما میاد از دور بازتون برای من میگید این ربطی به wwe نداره شما برو جلو اینده با هیکلت حال کن اما مطمئن باش wwe اونقدر این اندامها را دیده که نیازی نداره .
هر کسی که میاد اونجا باید یک چیزی داشته باشه که برای اونها جذاب باشه .
اگه wwe به کسی مثل شما نیاز داشته باشه پس چرا افرادی با اون هیکل را اخراج میکنه
مستر مک ماهون وقتی سوپراستاری را به اونجا دعوت میکنه اونها 1 سال اول تازه میرن توی هوس شو و رینگهای اموزشی تا اماده بودن درون رینگ را به اونها ثابت کنند.
wwe یک بیزنس هست که رقابت شدیدی با tna و مقداری ufc داره برای همین بهترین شخصیتها و بهترین افراد برای استوری لاین و بهترین سوپراستارها را میاره که برای مردم جذابیت داشته باشه .
فکر میکنی شیموس برای چی کمربند wwe را داره ؟
میدونی کی اون را تعیید کرده و استعداد اون را با اینکه منفور هست پیدا کرده ؟ تریپل اچ
ایشون داماد مستر مک ماهون هست اون نفوذ داره توی wwe که میتونه بگه که چه کسی قهرمان بشه یا نه تازه همون هم مستر مک ماهون باید تعیید کنه
برای همین هست که من حرف تو را باور نمیکنم پسرم کسانی که توی wwe مسایقه میدن توی خیابان دعوا نمیکنن .
شما اگه زور زیادی داری دلیل نمیشه که توی خیابان نشون بدی .
توی همین مملکت خودمون هم اونقدر ورزشهای رزمی هست که حتمی بری کشتی کج
عزیز از من ناراحت نشو من بچه نیستم که با یک یا 2 تایپک حرفت را باور کنم چون من هم توی خیابان با 3 یا 4 نفر هم دعوا شده و حتی اسیب هم ندیدم پس باید برم و خودم را با ادمهای مثل تریپل اچ مقایسه کنم یا با ولگردهای سر خیابون .
البته منظورم شما نبودید توهین نمیکنم .
من فکر میکردم که توی جوابهام منظورم را گرفتی اما دیدم نه برعکس
به هر حال من هم یک روزی که مثل تو قدرت جوانی در خودم میدیم فکر میکردم میتونم برم توی wwe یا کلا کشتی کج یا حتی قصد داشتم یک فوتبالیت درجه یک بشم زندگی من همش ورزش بود چندین سال بدنسازی کرد کردم در همون حال وارد بوکس شدم بعد رفتم بسکتبال بعد رفتم فوتبال ...
الان 31 سالمه و دارم با جوانی مثل تو صحبت میکنم و میگم به جز wwe رشته های دیگه ورزشی هم هست که تو میتونی توش موفق بشی البته اگه مثل من ولش نکنی.
به هر حال موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر