WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
در خصوص پکیج ویژه nxt یک توضیح بدم که استاران این پکیج(آپلو کروز،شینسکه ناکامورا و نایا جکس) به صورت DLC برای کنسول های نسل هفت در دسترس قرار خواهد گرفت.

و یک سئوال:هنوز اطلاعاتی از لیست استاران و ورزشگاه های قفل شده و همچنین خط داستانی بازی بیرون نیومده؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
در خصوص پکیج ویژه nxt یک توضیح بدم که استاران این پکیج(آپلو کروز،شینسکه ناکامورا و نایا جکس) به صورت DLC برای کنسول های نسل هفت در دسترس قرار خواهد گرفت.

و یک سئوال:هنوز اطلاعاتی از لیست استاران و ورزشگاه های قفل شده و همچنین خط داستانی بازی بیرون نیومده؟
چرا استار ها صفحه قبله ارناهای قفل شده همون ارناهای همیشگی WWE تو ppv های امسال + 2 تا ارنا WCW با گلدبرگ خط داستانی هم امسال نداره و تمرکزشون رو MY career و Universe بوده

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خیلی دوست دارم یه روز پیشرفت شگرف تو گرافیک بازی ببینیم البته تا اومدن این نسخه باید منتظر موند ولی چنگی به دل نمیزنه باز!

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
چیزی که من متوجه شدم این بازی فقط 5 تا dlc داره.
دو تا گلدبرگ به علاوه اون سه استار nxt نایا جکس و آپولو کروز و ناکامورآ درسته؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چیزی که گفتن بازی 150 راستر داره حالا 120 تا تقریبا گفتن اره یک مورد Nxt Star ولی مثل این که چند تا ورژن از هر راستر باید باشه چون تو تویتتر 2k گفته بودن هنوز نگفتیم
اندرتیکر یکی از اوناس که احتمالا دو ورژم داره

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید

پارسال هم وقتی راسترها معرفی شدن دی ال سی ها چند ماه بعد مشخص شدند امیدوارم که این نسخه هم مثل سال قبل دی الی سی هاش کامل معرفی نشده باشند

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک تریلر جدید دیشب دادن به اسم Whos Next که اقا حامد تو تریلرهای درخواستی مستقیمش کرد حتما ببینید
مبارزه بین جمعیت نشون میده که نرده های کنار مردم دیگه انیمیشن برخورد دارن و مثل قبل زمخت نیستن هل بدی راستر به طرفشون
مبارزه تو بکستیج بین گلدبرگ و لزنر بود که میزم تو بکستیج هست و براک یک F5 رو میز به گلدبرگ میزنه وسیله دیگه ام هست جدید که گلدبرگ یک ضربه باهاش میزنه
نردبان کنار اپارون جالبه بزاری راستر طرفش هل بدی میافته روش ..
فینیشر زدن رو وسابویل بهبود داشته یک صحنه نشون میده اندر خوابیده رو میز گزارشگرها بالای قفس طرف میپره روش با دوربین جدید و کاملا طبیعی شده پرش از بالای قفس رو میز
یا یک فن یکی از راستر پاوربمب کنار رینگ میزنه طرف میکوبونه به کناره رینگ
پرش از کناره استیج و رمپ ورودی

لینک تریلر مستقیم

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
یک تریلر جدید دیشب دادن به اسم Whos Next که اقا حامد تو تریلرهای درخواستی مستقیمش کرد حتما ببینید
مبارزه بین جمعیت نشون میده که نرده های کنار مردم دیگه انیمیشن برخورد دارن و مثل قبل زمخت نیستن هل بدی راستر به طرفشون
مبارزه تو بکستیج بین گلدبرگ و لزنر بود که میزم تو بکستیج هست و براک یک F5 رو میز به گلدبرگ میزنه وسیله دیگه ام هست جدید که گلدبرگ یک ضربه باهاش میزنه
نردبان کنار اپارون جالبه بزاری راستر طرفش هل بدی میافته روش ..
فینیشر زدن رو وسابویل بهبود داشته یک صحنه نشون میده اندر خوابیده رو میز گزارشگرها بالای قفس طرف میپره روش با دوربین جدید و کاملا طبیعی شده پرش از بالای قفس رو میز
یا یک فن یکی از راستر پاوربمب کنار رینگ میزنه طرف میکوبونه به کناره رینگ
پرش از کناره استیج و رمپ ورودی

لینک تریلر مستقیم
سلام به همه دوستان گل و کشتی کج دوست :D
پارسال این همه صبر کردیم با شوق و ذوق رفتیم بازی رو همون روزای اول خریدیم ولی بازم خیلی به دلم ننشت امیدوارم امسال خوب شده باشه .
منصور جان نظر چیه در مورد نسخه امسال ؟!

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همه دوستان گل و کشتی کج دوست :D
پارسال این همه صبر کردیم با شوق و ذوق رفتیم بازی رو همون روزای اول خریدیم ولی بازم خیلی به دلم ننشت امیدوارم امسال خوب شده باشه .
منصور جان نظر چیه در مورد نسخه امسال ؟!
اقا وحید نیستی داداش ؟ بچه ها خالی کردن پشت ما رو کلا ! امسال چیزی که روش مانور دادن اضافه شدن بکستیج و مبارزه بین جمعیت هست مثل نسخه Here comes the pain یادت یاشه میرفتی از رینگ تو بکستیج یا میشد بری کناره های استیج مبارزه کنی کنار رمپ ازاد کردن مثل اون شده ازادی دادن بعد لادرمچ هم کلا تغییر دادن مینی گیم گرفتن کمربند خیلی سخت شده و مشتای که اون بالا میزمن بهم انیمیشنش عوض شده کلا و اضافه شدن لادر به گوشه اپارون و رینگ میتونی بزاری. بعد واسه سیستم ریورس سبک سنگین زمان بندی کردن omg ها قابل ریورسه از بالای نردبون حتی یکسری وسایل جدید مثل سطل اشغال برگردوندن تو بکستیج میتونی مبارزه کنی راستر ها 136 تان دوربین جدیدی برای مبارزه بیرون رینگ گذاشتن حالت اسپلیت اسکرین پیدا میکنه میشه مثل واقعیت و فینیشر ها دیگه مثل فن قدرتی نیست بیرون رینگ
مثل گذشته نیست و نوعش عوض شده با دوربین های جدید مثل پریدن از بالای قفس رو میز گزارشگر
خلاصه صداگزاری افتضاحه هنوز مخصوصا گزارشگر ها من بخاطر بک استیج و مبارزه بین مردم امسال میگیرم بازی پارسال نگرفتم امسال بخش داستانی هم نداره تمرکز کردن قشنگ رو یونیورس و my career
هر چند هنوز معتقدم 2k داره مسیر درست میره پارسالم نقدای مثبت بازی خیلی زیاد بود و زرد و قرمزاش خیلی کم که اونا هم بعضا ایراداشون از گیم پلی نبود

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اقا وحید نیستی داداش ؟ بچه ها خالی کردن پشت ما رو کلا ! امسال چیزی که روش مانور دادن اضافه شدن بکستیج و مبارزه بین جمعیت هست مثل نسخه Here comes the pain یادت یاشه میرفتی از رینگ تو بکستیج یا میشد بری کناره های استیج مبارزه کنی کنار رمپ ازاد کردن مثل اون شده ازادی دادن بعد لادرمچ هم کلا تغییر دادن مینی گیم گرفتن کمربند خیلی سخت شده و مشتای که اون بالا میزمن بهم انیمیشنش عوض شده کلا و اضافه شدن لادر به گوشه اپارون و رینگ میتونی بزاری. بعد واسه سیستم ریورس سبک سنگین زمان بندی کردن omg ها قابل ریورسه از بالای نردبون حتی یکسری وسایل جدید مثل سطل اشغال برگردوندن تو بکستیج میتونی مبارزه کنی راستر ها 136 تان دوربین جدیدی برای مبارزه بیرون رینگ گذاشتن حالت اسپلیت اسکرین پیدا میکنه میشه مثل واقعیت و فینیشر ها دیگه مثل فن قدرتی نیست بیرون رینگ
مثل گذشته نیست و نوعش عوض شده با دوربین های جدید مثل پریدن از بالای قفس رو میز گزارشگر
خلاصه صداگزاری افتضاحه هنوز مخصوصا گزارشگر ها من بخاطر بک استیج و مبارزه بین مردم امسال میگیرم بازی پارسال نگرفتم امسال بخش داستانی هم نداره تمرکز کردن قشنگ رو یونیورس و my career
هر چند هنوز معتقدم 2k داره مسیر درست میره پارسالم نقدای مثبت بازی خیلی زیاد بود و زرد و قرمزاش خیلی کم که اونا هم بعضا ایراداشون از گیم پلی نبود

مرسی منضور جان از توضیحاتت
به نظرم چیزایی ک گفتی به بازی اضافه شده میتونه بازی رو جذاب تر کنه مث همین مبارزه بین تماشاگرا و بک استیج ولی بازم خیلی چیزا کم داره اگه گیم پلی همون مال پارسال باشه که ناامید میشم به کل . به نظرم این بازی با این راهی که پیش گرفته حداقل باید 2 یا 3 سال دیگه صبر کنیم تا یه بازی خوب و کامل ببینم .

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
2 تا خبر دیگه :
1- توسط 2k تایید شده که این چند نفر و چند نفر معرفی نشده دارای attire یا ورژن های متفاوتی هستن
  • Scott Hall
  • Kevin Nash
  • Shawn Michaels Alt. Attires
  • Triple H Alt. Attires (Hunter Hearst Helmsley?)
  • Stone Cold Alt. Attires (Stunning Steve Austin?)
  • The Rock Alt. Attires
  • The Undertaker Alt. Attires
  • Kane Alt. Attires
  • more to be confirmed...
مد سوپلکس سیتی جایگزین شوکیس شده که درباره براک لزنر کسانی که نسخه 14 بازی کردن احتمالا مد Streak undertaker یادشونه شبیه اونه و میشه رنک تو لیدربورد دید..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ایول بدون حضور کاراکتر اسکات هال و کوین نش بدرد نمیخورد پس ورودی nwo هم با اهنگش داره و احتمالا امسال هم نمیشه روی ورودی هاشون اهنگ کاستوم گذاشت و من نیاز به وردی ان دبلیو او داشتم که با تایید attire این دو باید باشه
امیدورام ساخت راسترها کاملتر و اسونتر اما در عین حال با جزئیات بیشتری باشه مثل موها و لباسهای بیشتر و همینطور کوتاه و بلند کردن دست و پاها توی نسخه 16 روی وان ساخت راسترهای من بیش از 100 هزار بار دنلود شد که این واسه من خیلی خوبه و بیش از 30 نفر را درخواستی ساختم دهنم سرویس شد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ایول بدون حضور کاراکتر اسکات هال و کوین نش بدرد نمیخورد پس ورودی nwo هم با اهنگش داره و احتمالا امسال هم نمیشه روی ورودی هاشون اهنگ کاستوم گذاشت و من نیاز به وردی ان دبلیو او داشتم که با تایید attire این دو باید باشه
امیدورام ساخت راسترها کاملتر و اسونتر اما در عین حال با جزئیات بیشتری باشه مثل موها و لباسهای بیشتر و همینطور کوتاه و بلند کردن دست و پاها توی نسخه 16 روی وان ساخت راسترهای من بیش از 100 هزار بار دنلود شد که این واسه من خیلی خوبه و بیش از 30 نفر را درخواستی ساختم دهنم سرویس شد
اینا اکثرا رفتن سمت راستر های wcw حالا اگه ایران نسخه pre order نیارن که اصلا ارزش نداره بدون گلدبرگ چون دو لباسش هست هم مال WCW هم مال WWF خوبیشم اینه خود گلدبرگم بردن استودیو صورتش کامل اسکن کردن عالیه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اینا اکثرا رفتن سمت راستر های wcw حالا اگه ایران نسخه pre order نیارن که اصلا ارزش نداره بدون گلدبرگ چون دو لباسش هست هم مال WCW هم مال WWF خوبیشم اینه خود گلدبرگم بردن استودیو صورتش کامل اسکن کردن عالیه

والا اگر استینگ هم با استایل قدیمیش بود عالی میشد ولی باز هم خوبه امیدوارم کسانی مثل ریک فلایر هم همون نسخه قدیمیش باشه پارسال دی ال سی که داد استیو ری و بوکتر قدیمی داستین رودز رادی پایپر که با توجه به اینکه امسال فوت کردم عجیب بود توی تنسخه امسال حضور نداره در کل بد نیست اما نسبت به پارسال به جز گلدبرگ راستر جدیدی wcw که به این نسحه اضافه نشذه هیچ کم هم شده
در مورد نسخه pre order گلدبرگ بگم که با توجه به اینکه کسی مثل من که حتما سیزن پسش را میخره نگران نداشتن گلدبرگ نیست هرچند نسخه پارسالی که گرفتم کد ارنولد تو بود اما با سیرن پس همش اکی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر