WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
:-/
همه رو پولی کردن !! باید بودجه بندی کنم راستر های WWF مثل ماچو من بگیرم یا بیخیال شم !!!
شرم اوره ؟
خداکنه گیم پلیش خوب باشه از نظر راستر تعطیله.
خیلی کمه !!! متاسفانه همین کضعیت روی نسل بعدم هست و الان اطمینان پیدا کردم راستر های نسل بعدم همینه8-|
Ali triple
بخش superstar head هنوز هست؟ تو بازی؟
بعد دو بازی 3 stage of hell و Casket تو مد معمولی قابل بازین؟
بعدم فیس ها چطوره ؟ مخصوصا باتیستا قدیمی؟

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
:-/
همه رو پولی کردن !! باید بودجه بندی کنم راستر های WWF مثل ماچو من بگیرم یا بیخیال شم !!!
شرم اوره ؟
خداکنه گیم پلیش خوب باشه از نظر راستر تعطیله.
خیلی کمه !!! متاسفانه همین کضعیت روی نسل بعدم هست و الان اطمینان پیدا کردم راستر های نسل بعدم همینه8-|
Ali triple
بخش superstar head هنوز هست؟ تو بازی؟
بعد دو بازی 3 stage of hell و Casket تو مد معمولی قابل بازین؟
بعدم فیس ها چطوره ؟ مخصوصا باتیستا قدیمی؟

سلام
اگه منظورت از بخش superstar head ساخت سوپر استار هست بله هنوز هست و مثل قبله.
دو بازی فوق هم تو مدهای معمول ندیدم.
فیسها هم خیلی توفیقی نسبت به ورژن قبل نکردن و چندتا عکس گذاشتم خودت ببین.
images.php

images.php

images.php

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
:-&
سلام
اگه منظورت از بخش superstar head ساخت سوپر استار هست بله هنوز هست و مثل قبله.
دو بازی فوق هم تو مدهای معمول ندیدم.
فیسها هم خیلی توفیقی نسبت به ورژن قبل نکردن و چندتا عکس گذاشتم خودت ببین.
images.php

images.php

images.php
:-&:-&:-& اينا كه از قبلم بدترن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک بخش سوال و جواب Q&A در توییتر بصورت زنده سازنده های بازی با طرفداران داشتن برای نسخه های نسل بعدی ، اطلاعات به نظر میاد وضعیت نسل بعد خیلی بهتره
، خلاصش گفتن که نسخه های ps4 و x1 راستر های بیشتری دارن ، حدود 90 نفر واسه بازی اسکن شدن .
بعد گفتن dean amborse لباس جدیدش نداره ولی تو بخش edit شما میتونید لباس جدیدش درست کنید .
بعد گفتن بخش CAW برای نسخه های ps4 و x1 فقط 25 Slot داره امسال و سعی میکنن سالهای دیگه بیشترش کنن . ابن خودش یک نکته منفیه و خیلی کمه مخصوصا برای اونایی که عاشق ساختن راسترهای قدیمی هستن . گفتن دلیلش بخاطر کیفیت بالا گرافیکی راستر ها هست ، در حالی که نسخه 360 و ps3 حدود 100 slots دارن
امسال ارنایی برای WCW تو بازی نیست.
گفتن دیواها رو هم میشه ادیت کرد .
بخش جدید edit tools و paint اجازه میده همه ی راستر های بازی ادیت شن البته مو و صورت جیزی نگفتن ولی مثل پارسال لباس و.. میشه
دلیل 25 slot برای کیفیت بالای راستر های ساختگی هست در سطح راستر های اصلی .

اینجا میتونید بخونید:

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بازی را هنوز نخریدم همانطور که گفتم اون جیزهایی .که شما تو تریلر میبنید مربوط به نسل جدید هست
با داشتن این راسترها و اینکه تفاوت زیادی نیست من برای یک مدت احتمالا بازی میکنم برمیگزدم همین ۱۴ حالا سوالم اینه علی تریپل عزیز میشه استیگ و چند تا استار wcw را باز کرد ؟

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
یعنی روی خود بازی تو نسل قبل هیچ کاری نکردن !!! هیچی !
هنوز با ری میستریو میشه بیگ شو رو بلند کرد ، با بیگ شو میشه رفت بالا قفس ها تو المنیشن چیمبر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
اون قسمت ریپلی در حین بازی یا Highlight Reel هم حذف کردن(یا من ندیدم)(
Devil_Troll_devi.png
خواستیم اندام دیواها رو دقیق دید بزنیم نامرد 2k دستمون رو تو این ورژن خونده و اصلا ناامیدمون کردن
1382446772132.gif
)

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دی ال سی هاشو نصب کردم بازی از نظر استار بهتر شد .
استینگ ، هوگن ، پیچ ، Showcase Randy Vs Christian ، Show case HALL OF PAIN mark henry,Show case PATH OF THE WARRIOR ، پک دبلیو سی دبلیو که شامل سوپراستارهایی مثل : ، لکس لوگر ، دایمون دالاس پیچ ، بم بم بیگلو ( کسایی که کشتی کج سگا رو بازی کردن قطعا با بم بم بیگلو خیلی خاطره دارن :d ) و یه چند تا دیگه ... چند تا سوپراستار ان اکس تی هم اومده و 30 تا حرکت جدید هم اضافه شده .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
دی ال سی هاشو نصب کردم بازی از نظر استار بهتر شد .
استینگ ، هوگن ، پیچ ، Showcase Randy Vs Christian ، Show case HALL OF PAIN mark henry,Show case PATH OF THE WARRIOR ، پک دبلیو سی دبلیو که شامل سوپراستارهایی مثل : ، لکس لوگر ، دایمون دالاس پیچ ، بم بم بیگلو ( کسایی که کشتی کج سگا رو بازی کردن قطعا با بم بم بیگلو خیلی خاطره دارن :d ) و یه چند تا دیگه ... چند تا سوپراستار ان اکس تی هم اومده و 30 تا حرکت جدید هم اضافه شده .
منم دی ال سی شو دارمم و دانلود کردم اتفاقا ولی نصبش نکردمم فعلا چون میدونستمم همه چی رو باز میکنه و اون لذت مد داستانی بازی رو از بین میبره :( ولی جای گلدبرگ تو این ها بازم خالیه ها یعنی هم فقط 1 سال گلدبرگ و گذاشتن و تموووووووم )xاسکات استینر هم به همین ترتیب - بچه ها فک کنید ادج هم نیست - برت هارت نیییست چهارمین استار برتر تاریخ :bighug: کلا از نظر راستر تعطیییییییییییییییله امسال :-$

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
دوستان من تازه عضو شدم و در ضمینه ایکس باکس تقریبا آماتورم:d چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین:
من می خواستم بدونم راه دیگه ای جز جی تگ نیست که بشه DLC بازیها رو گرفت چون تو این 5 سالی که ایکس باکس گرفتم فقط رایگانهاشو می تونستم از لایو بگیرم
و اینکه چه جوری با کنسول جی تگ شده DLC رو از کامپیوتر بگیرم؟

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
منم دی ال سی شو دارمم و دانلود کردم اتفاقا ولی نصبش نکردمم فعلا چون میدونستمم همه چی رو باز میکنه و اون لذت مد داستانی بازی رو از بین میبره :( ولی جای گلدبرگ تو این ها بازم خالیه ها یعنی هم فقط 1 سال گلدبرگ و گذاشتن و تموووووووم )xاسکات استینر هم به همین ترتیب - بچه ها فک کنید ادج هم نیست - برت هارت نیییست چهارمین استار برتر تاریخ :bighug: کلا از نظر راستر تعطیییییییییییییییله امسال :-$

باز کردن تمام استارها دست خودته ، تا خودت نرو تو option و بعد unluckables و باز کردن همشونو نزینی سوپراستارا باز نمیشن .

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
دوستان من تازه عضو شدم و در ضمینه ایکس باکس تقریبا آماتورم:d چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین:
من می خواستم بدونم راه دیگه ای جز جی تگ نیست که بشه DLC بازیها رو گرفت چون تو این 5 سالی که ایکس باکس گرفتم فقط رایگانهاشو می تونستم از لایو بگیرم
و اینکه چه جوری با کنسول جی تگ شده DLC رو از کامپیوتر بگیرم؟

برو اینجا هم دی ال سی هست هم آموزش
http://forum.bazicenter.com/thread58843/

- - -ویرایش - - -

من هنوز بازی نکردم ولی فکر نکنم به پارسالی برسه تو این عکسا نه خبری از گلدبرگ هست نه خبری از آندرتیکر جوان نه یوکوزونا نه کاکتوس جک نه ادی خدا بیامرز نه ریک فلیر نه آندره دجاینت نه ...
اگه واقعا اینجوری باشه باید گفت آخه پسرفت تا چه حد؟!
گیم پلیم که میگن همونه
فکر نکنم حالا حالاها حال داشته باشم برم بخرمش خراب کردن
کاش یه سال این بازی رو میدادن به EA

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
باز کردن تمام استارها دست خودته ، تا خودت نرو تو option و بعد unluckables و باز کردن همشونو نزینی سوپراستارا باز نمیشن .

میدونمم بابا مثل پارساله دقیقا .... منظورمم اینه نمیخوام فعلا استارها رو با دی ال سی باز کنم تا مد داستانی بازی رو نرفتمم ( بی مزه میشه چون استارهای داخل بازی از مد داستانی باز میشن ) اگه همون اول با دی ال سی بازشون کنی از نظر من مد داستانی واست بی مزه دیگه ...( اون objectiv ها و اینا واست بی معنی میشه و میگی انجامش هم ندادم هم ندادمم ) بازم هر کسی یه جوریه دیگه
ولی انصافا مد داستانیش هم قشنگه ها مخصوصا استوری لاین های هانتر و شان ... ( واقعا استوووووری داشتند ها بی نظییییییر بودند یکی اون میبرد یکی اون یکی مساوی میشدند از سامراسلم 2002 هم دقیقا کلید خورد استوری هاشون تا بد بلوود 2004 و اون هل این سل معروفشون که 40 دقیقه طول کشید و جفتشونو بیهوش از قفس بردند تموم میشه- فقط تو فیلم های واقعیش قبل اینی که به بدبلوود 2004 برسه نگاه کنید یه فیلم از راو قبل بدبلود نشون میده تو قسمت بالایی ورزشگاه شان و هانتر چه زد و خوردی با هم میکنند مطمئنم ندیدید منم ندیده بودمم کفتون میبره >:) ) واسه من که خیلی خاطراتی بوود استووری هاشون خیلی لذت بردمممممم ... خدا کنه این قضیه مد های داستانی رو همینجوری ادامه بدند هر سال و استوری های خاطراتی و قشنگ و بزارن واسه مد داستانی - اصن سمت 2010 به اینور نیان که خیلی چرته ( تا 2012 که مد داستانیش روود تو رسلمینیا بوود خیلی مسخره بود آدم ع*ن*ش میگررررفت با یه سری استارهایی مثل شیمس یه سری استوری تکراری از رویال تا رسلمینیا :| از 2013 به اینور مدهای داستانی خیلی خوب شد وقتی برگشتن به گذشته و اون استوری های جذاب و دور از قانون pg ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از لحاظ راستر واقعا پسرفت بزرگی داشته بازی و خیلی راسترهاش نآمید کننده است، از 92 راستر به 62 رسیدن هنره !! من خودمم میدونم راسترها رو بیشتر بر اساس داستان قرار میدن ولی میتونستن راحت ادی و ادج و میک فولی اضافه کنن مشکلی نداشت، حالا گعدفرگ میشه گفت نتونستن به توافق برسن ، باز اونایی که DLC کردن میتونه ی مرحم کوچیک باشه ، ولی از نظر من ضعفه عمیقیه ، برای همینم بود کلا راستر ها رو معرفی نکردن کامل ، چون راستری نبود انچنان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر