WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه این بخواد کل توانایی ها باشه که باید فاتحه بازی خواند ..این توانایی های همون ۵ تای هست که تو دمو بودن
بازی ۹۳ راستر داره اونجایی که معرفی نشدن مونده باید زیادتر باشه ،ولی احتمالا همبیناست

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
گرافیک خیلی خوب بود ولی به اندازه ی عکس هاییکه قبلا از بازی داده بودن نبود ولی بازم قابل قبوله فقط یه نکته ی منفی دیدم که اگه درست دیده باشم واقعا در حد این بازی نیود و این نکته این بود که وقتی با هم دو کشتیگیر درگیر می شدن دقیقا دستشون رو بدن هم نیود و یکم با حریف فاصله داشت

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بد نبود

- - -ویرایش - - -

شوخي كردم حرف نداشت:-o واقعا عالي بود :bighug: نميتونم انكار كنم اين خوده شاهكاره شما هم ببينيد گرافيك و گيمپلي هردو بينظير

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیدم ،واقعا اونایی که چهرشون اسکن شده فوق العاده هستن ، triple h ماورای تصورم بود ، همه اجزا صورتش دراومده ، هوگن همین طور ،
دو تا omg هم تایید شد یکیش مال RVD هشت ، یکیش هم مال گروه سه نفره این ambrose
باتیستا رو هم با ریش و مو درست کردن که موجبات تعجب من فراهم شد !! احتمالا اسکن نشده ، ولی پانک نبود مخصوصا .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
:-o باورم نمیشه این بازی به این شکل فوق الاده ساخته شده واقعا این توی 360 هم میشه به این طبیعی مشاهده کرد ؟ واو حرف نداشت جون مادرتون لوس بازی در نیازید وای اینجوری اونجوری دیگه خود سوپراستارها را هم بدن دست یک سری افراد میخوان بگن من ازش توقع دارم فلان جور باشه مثل اینکه خودش تو کمپانی بازی سازی فعالیت میکنه
اقا دمیشون گرم عالی بود

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
:-o باورم نمیشه این بازی به این شکل فوق الاده ساخته شده واقعا این توی 360 هم میشه به این طبیعی مشاهده کرد ؟ واو حرف نداشت جون مادرتون لوس بازی در نیازید وای اینجوری اونجوری دیگه خود سوپراستارها را هم بدن دست یک سری افراد میخوان بگن من ازش توقع دارم فلان جور باشه مثل اینکه خودش تو کمپانی بازی سازی فعالیت میکنه
اقا دمیشون گرم عالی بود

خیر روی نسل قبل چنین چیزی وجود نداره عکس هاشم اومد نسل قبل در سطح همون نسخه ۱۴ هست
و همون نهایت قدرت نسل قبله و خوبه

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اقا دمیشون گرم عالی بود

شدید با فرشید موافقم ، وجدانا دیگه بکشید بیرون از wwe2k15 ، یهو که نمیشه بهترین بازی بشه ، سال به سال بهتر میشه ، امسال هم که معرکه است ، سال بعد 2× معرکه میشه .

- - -ویرایش - - -

خیر روی نسل قبل چنین چیزی وجود نداره عکس هاشم اومد نسل قبل در سطح همون نسخه ۱۴ هست
و همون نهایت قدرت نسل قبله و خوبه

حالا شاید گیم پلی رو تغییر داده باشن ، یعنی فقط همین گیم پلی رو تغییر بدن و گیم پلی مثل نسل 8 بشه ، کافیه .

zizizo

کاربر سایت
Sep 16, 2013
40
نام
مصطفی
10644437_10152538201633355_1733468996610483519_o.png

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شدید با فرشید مواانا دیگه بکشید بیرون از wwe2k15 ، یهو که نمیشه بهترین بازی بشه ، سال به سال بهتر میشه ، امسال هم که معرکه است ، سال بعد 2× معرکه میشه .

- - -ویرایش - - -

حالا شاید گیم پلی رو تغییر داده باشن ، یعنی فقط همین گیم پلی رو تغییر بدن و گیم پلی مثل نسل 8 بشه ، کافیه .
تفاوت ها مشخص میشه ولی توقع معقولی از نسل قبل داشته باشید در حد همون ۱۴ با ابدیت مشخصه سازنده تمام فکر و ذکرش نسل بعد و نسخه نسل قبل رفع تکلیف تضمین فروشه

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اولین باری که هانتر فیس واقعا درس و درمون و شبیه به خودش هست.
بسی کیف کردیم.
Barret خدا بیامرز هم تو تریلر بود که:d.
از لحاظ گرافیک از نظر من حداقل بازی کامل و اوکی میمونه گیم پلی که تا خودت بازی نکنی معلوم نمیشه!
===============
@zizizo

اوففففففف اوففففف نکن اینکارو با ما=((

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گفته میشه،دیروز تو مراسمی که برای نشان دادن راستر ها بوده ،کاور نسخه PC نمایش دادن
pc و x1 و ps4
باید منتظر تاییدش بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر