WWE 2K15 | Xbox 360

DOLPH ZIGGLER

کاربر سایت
Aug 18, 2014
5
نام
حسین
بعید می دونم، چون که اگه به صورت دین آمبروز نگاه کنین می بینین که خود واقعی ـش عمرا اینطوری بشه، اما جان سینا، رینز و اورتون اینطوری نیستن. rvd هم مال خود بازی احتمالا. به نظرتون روسف، آدام رز و بودالاس رو می زارن؟
در مورد قسمت یونیورس چیزی بیرون اومده؟

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
45292656452753197314.png

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این لیست یکی از سایت ها یکماه پیش گذاشته بود و ادعا داشت،لیست کامل راستر ها لو رفته
با تعداد راستر های الان و 36 تایی که مونده بررسی کنیم ،احتمال واقعی بودنش خیلی بالاست
اگه واقعی باشه باید قید راستر های قدیمی زد و اولین بار جند راستر NXT هست
ولی لیست خوبیه ،sycho sid شایعه حضورش بود.
Alberto Del Rio
Aiden English NXT
Alexander Rusev NXT
AJ Lee
Bad News Barrett
Batista
Big E
Big Show
Big Show classic
Bray Wyatt
Bob Backlund
Bo Dallas NXT
Buddy Rogers
Bret Hart
Brie Bella
Brock Lesnar
Brock Lesnar classic
Brodus Clay
Bruno Sammartino
Cameron
Cesaro
Chris Jericho
Christian
CM Punk
Cody Rhodes
Corey Graves NXT
Curtis Axel
Damien Sandow
Daniel Bryan
Darren Young
Dean Ambrose
Diesel
Dolph Ziggler
Eddie Guerrero
Edge
Enzo Amore NXT
Erick Rowan
Fandango
Hulk Hogan
Ivan Koloff
Goldust
Jack Swagger
JBL
Jey Uso
Jimmy Uso
John Cena
John Cena classic
Kane
Kane classic
Kofi Kingston
Konnor NXT
Luke Harper
Mankind
Mark Henry
Mr. McMahon
Naomi
Natalya
Nikki Bella
Randy Orton
Randy Orton classic
Randy Savage
Rey Mysterio
Ric Flair
Rob Van Dam
Roman Reigns
R-Truth
Sami Zayn NXT
Seth Rollins
Shawn Michaels
Sheamus
Sin Cara
Sycho Sid
Stan Stasiak
Steve Austin
Sting Pre order DLC
Summer Rae
Tamina
The Great Khali
The Iron Shiek
The Miz
The Rock
The Rock classic
Titus O’Neil
Triple H
Triple H classic
Tyler Breeze NXT
Ultimate Warrior
Undertaker
Undertaker [classic
Viktor NXT
Xavier Woods NXT
Yokozuna

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
این لیست یکی از سایت ها یکماه پیش گذاشته بود و ادعا داشت،لیست کامل راستر ها لو رفته
با تعداد راستر های الان و 36 تایی که مونده بررسی کنیم ،احتمال واقعی بودنش خیلی بالاست
اگه واقعی باشه باید قید راستر های قدیمی زد و اولین بار جند راستر NXT هست
ولی لیست خوبیه ،sycho sid شایعه حضورش بود.
Alberto Del Rio
Aiden English NXT
Alexander Rusev NXT
AJ Lee
Bad News Barrett
Batista
Big E
Big Show
Big Show classic
Bray Wyatt
Bob Backlund
Bo Dallas NXT
Buddy Rogers
Bret Hart
Brie Bella
Brock Lesnar
Brock Lesnar classic
Brodus Clay
Bruno Sammartino
Cameron
Cesaro
Chris Jericho
Christian
CM Punk
Cody Rhodes
Corey Graves NXT
Curtis Axel
Damien Sandow
Daniel Bryan
Darren Young
Dean Ambrose
Diesel
Dolph Ziggler
Eddie Guerrero
Edge
Enzo Amore NXT
Erick Rowan
Fandango
Hulk Hogan
Ivan Koloff
Goldust
Jack Swagger
JBL
Jey Uso
Jimmy Uso
John Cena
John Cena classic
Kane
Kane classic
Kofi Kingston
Konnor NXT
Luke Harper
Mankind
Mark Henry
Mr. McMahon
Naomi
Natalya
Nikki Bella
Randy Orton
Randy Orton classic
Randy Savage
Rey Mysterio
Ric Flair
Rob Van Dam
Roman Reigns
R-Truth
Sami Zayn NXT
Seth Rollins
Shawn Michaels
Sheamus
Sin Cara
Sycho Sid
Stan Stasiak
Steve Austin
Sting Pre order DLC
Summer Rae
Tamina
The Great Khali
The Iron Shiek
The Miz
The Rock
The Rock classic
Titus O’Neil
Triple H
Triple H classic
Tyler Breeze NXT
Ultimate Warrior
Undertaker
Undertaker [classic
Viktor NXT
Xavier Woods NXT
Yokozuna

به نظرم واقعی نباشه ، چون ایرون شیک رو بیارن واسه کدوم استوری ، مگه اینکه مثل اون مسابقات شان مایکل و تریپل اچ یه مودی هم مثلا مسابقه های تاریخی بذارن مثل ایرون شیک و هالک هوگن و این حرفا .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکسری اخبار دیگه از گیمز کام اومده
گفته شده دو تا هالک هوکن،فقط مخصوص نسخه های نسل بعد هستن و روی نسل قبل با DLC هم نخواهند اومد .
2k گفته مار روی بازی تموم نشده و این گمانه زنی هست بازی تاخیر بخوره جون تا قبل همیشه بازی،تا 1 سپتامبر گلد میشده
اگه این اتفاق بیافته به نظر من خوبه .
لز 2k پرسیدن چرا تریلری منتشر نمیکنید از بازی ؟ گفته که wwe تا امدن لگوی جدید اجازه نداده بهشون تریلری منتشر کنن
لنگار قراره لگو جدید شه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
تاخیر بخوره؟نه:-o من این بازی رو همیشه به عنوان کادوی تولدم از طرف شرکت thq قلمداد میکردم.هر سال نزدیکای روز تولدم این بازی میومد.
میدونم واسه گفت این جمله یکمی زوده ولی "لعنت به 2k games" :d (شوخی کردم.)یادتونه چقدر در این چند سال ما به thq فحش دادیم؟و به کوری لدیزما:d
ظاهرا امسال باد COD رو به عنوان کادوی تولد دریافت کنم :p
امیدوارم تاخیر نخوره ولی
....
چند وقتی هست بی کنسول شدم و دلم لک زده واسه به وجود اوردن یک نمایش زیبا

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
یکسری اخبار دیگه از گیمز کام اومده
گفته شده دو تا هالک هوکن،فقط مخصوص نسخه های نسل بعد هستن و روی نسل قبل با DLC هم نخواهند اومد .
2k گفته مار روی بازی تموم نشده و این گمانه زنی هست بازی تاخیر بخوره جون تا قبل همیشه بازی،تا 1 سپتامبر گلد میشده
اگه این اتفاق بیافته به نظر من خوبه .
لز 2k پرسیدن چرا تریلری منتشر نمیکنید از بازی ؟ گفته که wwe تا امدن لگوی جدید اجازه نداده بهشون تریلری منتشر کنن
لنگار قراره لگو جدید شه

لوگو رو رفتن تو کارش اساسی ، لوگو روی ساختمان کمپانی رو عوض کردن : عکس
لوگو روی کمربند رو هم عوض کردن : عکس
به نظرم قدیمه بهتر بود ولی خوب باید یه تنوعی هم باشه ، یکی از دوستان میگفت از دبلیو دبلیو ای بعید نیست مثل لوگو دبلیو دبلیو اف بیاد لوگو قبلی رو هم رو ویدیو ها سانسور کنه :d:|

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
به به دوستان قدیمی :x>:)

انگار همین دیروز بود داشتیم در مورد 2k14 صحبت میکردیم :d

قبل هر چیز آخ چه حالی کردم یعنی به معنای واقعی سینا رو له کرد لسنر 16 تا سوپلکس تو یه بازی :-o:)) فقط داشتم راو رو میدیدم الان چقد باحال میشد تو همون پروموی قهرمانی لسنر ( مثلا باتیستا برمیگشت و اینجا وقتشه و میتونند بالاخره بین لسنر و باتیستا هم یه استوری راه بندازند که قطعا دیگه اینجا به همین بهانه هم باتیستا خود به خود فیس میشد ) یعنی من نمیدونم باتیستا رو فقط برگردوندند یه رویال و ببره و فرت و فرت به رومن رینز و شیلد ببازه :bighug:

خب به بازی هم که برسیم ......... گرافیک شاخش که ماله نسل هشتم کنسول های - تو اصل بازی چه اتفاقی افتاده ؟؟! اصلا از ریشه به نظرتون تغییری درش ایجاد شده ؟ من که چیزی ندیدم ... قرار بود خیر سرشون کلا موتور بازی و اصلا کلا فضای گیم رستلینگ و تغییر بدند - من هیچ فرق فاحشی بین 14 و این 15 ( تا اینجایی که نمایش داده شده ) ندیدم ... یه سری تغییرات ایجاد شده ولی کافیییییییییییییییییی نییییییییست .. اینا چرا نمیخوان بفهمن ؟؟! اصلا از گرافیک بکشیم کنار مهمترین و مهمترین و بازم میگم مهمترین کاری که باید بکنند تعداد استاران درون یه رینگ و به 8 یا بیشتر افزایش دادند یا نه ؟؟؟؟؟؟
اولین و آخرین باری که فقط و فقط این اتفاق افتاد یادمه تو wwe smackdown just bring it بود ماله 2001 (اولین کشتی کج ps2 ) که 8 تا استار درون رینگ در آن واحد میتونستند حضور داشته باشند دیگه بعد اون اتفاق نیوفتاد - واقعا چرا؟؟؟؟ چرا اینا اینجوریند ... خب ببینید همین بازی های واقعی رو تو رویال چند نفر میتونند تو یه رینگ بمونند .. اصلا تو گیم با 6 تا استار حال میده تو رینگ رویال رامبل ؟؟ ( باید هم حتما یکی از اون 6 تا تشریفش و ببره بیرون تا اون یکی دیگه بیاد تو - شاید 10 دقیقه هم طول بکشه )خب یه ذره هم نباید همین چیزهاتون هم به واقعیت تبدیل کنید ؟!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همه مشکلات این بازی از نسل هفتم شروع شد تا الان ، لعنت به مک،ماهون و youkes که قدر طرفدارای دو اتیشه مثل ما رو نمیدونن ،
من دارم بخاطر این بازی ps4 میگیرم و پول ارجینال میدم ولی موارد دلخواهم تو بازی نمیبینم.

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
همه مشکلات این بازی از نسل هفتم شروع شد تا الان ، لعنت به مک،ماهون و youkes که قدر طرفدارای دو اتیشه مثل ما رو نمیدونن ،
من دارم بخاطر این بازی ps4 میگیرم و پول ارجینال میدم ولی موارد دلخواهم تو بازی نمیبینم.

منم الان تمام فکر و ذهنم شده fifa 15 بگیرم یا wwe 2k15 برای ps4

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
منم الان تمام فکر و ذهنم شده fifa 15 بگیرم یا wwe 2k15 برای ps4

هر جوره بخوای حساب کنی فیفا در هر شرایط از wwe شاختره - برای تعویضش هم کارت راحت تره چون طرفداراش خیلی خیلی بیشتر از سری گیم های wwe .. ولی اگه مثل ما دیوونه باشی ( دیوونه ایم ما )و عادت کرده wwe و گیم هاش باشی ( از اونایی که با این کمپانی + گیم هاش بزرگ شدند ) خب قطعا در بدترین شرایط و ناامیده کننده ترین حالت بازهم گیم اولت wwe یه و میگیریش چون باهاش بزرگ شدی و در هر شرایط باهاش بازی میکنی .... ولی اگه طرفدار دو آتیشه گیمش نیستی و سرسری به سرت زده یک کدوم رو بگیری بی برو برگرد همون فیفا رو بگیر - به ماها نگاه نکن ...:d

DOLPH ZIGGLER

کاربر سایت
Aug 18, 2014
5
نام
حسین
اگه بخوان این همه استار بزارن، یا مجبورن هیچ کدوم رو قفل نکن، یا اینکه تعداد کمی رو قفل کنن. مثلا باز کردن 50-60 تا استار کار سختیه. ایکاش مثل 14 ـش باشه که توی دو روز همه رو باز کنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر