WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اون که صدرصد راک اصلا از wwe به هالیوود رسید .. ولی کلا نظر من بیشتر رو استارهای قدرتی هست .
ولی در مقتیسه باتیستا و شان ، استار هایت فلایر بیشتر تو چشمه چون حرکات مردم پسند و پرش ها و پرش از نردبون انجام میده که بازی های نردبونی برای باتیستا ممکن نیست مخصوصا الان .

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
پس بازی 5 ستاره هم استار توش نقشی نداره :|:|)

دوستان خودتون مقايسه كنيد

- - -ویرایش - - -

هر چند استار هم موثره

يعني ميخوام بدونم تو چطوري خوندي؟

- - -ویرایش - - -

حتی از فینیشر گفتی آخ آخ بازم اینم لیست 50 فینیشر برتر تاریخ رسلینگ از نگاه خود کمپانی
WWE's list of the top 50 finishing moves of all time

50. JBL - Clothesline from Hell
49. Vader - Vader Bomb
48. Dusty Rhodes - Bionic Elbow
47. Ted DiBiase - Million Dollar Dream
46. Kerry Von Erich - Iron Claw
45. Rick Rude - Rude Awakening
44. Lex Luger - Torture Rack
43. Dudley Boyz - 3-D
42. Bam Bam Bigelow - Moonsault
41. Diamond Dallas Page - Diamond Cutter
40. Mankind - Mandible Claw / Socko
39. Honky Tonk Man - Shake Rattle and Roll
38. Yokozuna - Bonzai Drop
37. Flash Funk - 450 Splash
36. Sting - Scorpion Death Lock
35. Lita - Lita-sault
34. Kevin Nash - Jack-knife Powerbomb
33. Jerry Lawler - Piledriver
32. Rob Van Dam - Five-Star Frog Splash
31. Big Show - Chokeslam
30. CM Punk - GTS
29. Brock Lesnar - F-5
28. Bob Backlund - Crossface Chicken Wing
27. Batista - Batista Bomb
26. Mr. Perfect - Perfect Plex
25. Kurt Angle - Ankle Lock
24. Chris Jericho - Lion Tamer / Walls of Jericho
23. Edge - Spear
22. Iron Sheik - Camel Clutch
21. John Cena - Attitude Adjustment
20. Scott Hall - Razors Edge
19. Goldberg - Jackhammer
18. Rey Mysterio - 6-1-9
17. Road Warriors - Doomsday Device
16. Bruno Sammartino - Bearhug
15. Sgt. Slaughter - Cobra Clutch
14. Jeff Hardy - Swanton Bomb
13. Eddie Guerrero - Frog Splash
12. Macho Man Randy Savage - Flying Elbow Drop
11. Randy Orton - RKO
10. Bret Hart - Sharpshooter
9. Jimmy Snuka - Superfly Splash
8. Ric Flair - Figure Four Leg Lock
7. Hulk Hogan - Leg Drop
6. Jake "The Snake" Roberts - DDT
5. Shawn Michaels - Sweet Chin Music
4. The Rock - Rock Bottom / Peoples Elbow
3. Triple H - Pedigree
2. Undertaker - Tombstone Piledriver
1. Stone Cold Steve Austin - Stunner

اینم یه مورد دیگه میبینی که بنده خدا فینیشر شان مایکلز هم جزو 5 فینیشر برتر تاریخه و با اینکه فینیشرش فقط یه سوپرکیک بوده ولی به دلیل ظرافت و زیبایی که تو اجراش به کار میبرده تو رده فینیشرهای کلاسیک قرار میگیره ..رده فینیشر باتیستا رو هم نگاه کن 27 ( الانم باز میای میگی چرا منابع رو میاری پ چی نشونت بدم و با چه زبونی آخه بنده خدا تو وقتی حرف دنیای رسلینگ و خود منبع موثق wwe رو قبول نداری بعد بیای حرف منو قبول کنی ...:)))

آخ آخ از اینترنس هم گفتی ( دگه نمیدونم چه دلیل هایی میخوای بیاری اینا شد دلیل برتری باتیستا نسبت به مایکلز :-o) خب پس الان اینترنس مثلا هانتر از خیلی ها تو کمپانی مثل تیکر و یا همون گلدبرگ و استون کلد و ...هم زیباتره و سرتره پس کلا از اونا قویتره و میشه دلیل برتریشون ها ....عجبا

اينم يه نمونه ديگه

- - -ویرایش - - -

حركتو قبل فينيشرشو كه اصلا نگو با روح ادم بازي ميكنه وايييييييييي

نگاه تو رو خدا
مردونه خندتون نگرفت امان از اين ايراني

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اون که صدرصد راک اصلا از wwe به هالیوود رسید .. ولی کلا نظر من بیشتر رو استارهای قدرتی هست .
ولی در مقتیسه باتیستا و شان ، استار هایت فلایر بیشتر تو چشمه چون حرکات مردم پسند و پرش ها و پرش از نردبون انجام میده که بازی های نردبونی برای باتیستا ممکن نیست مخصوصا الان .

یعنی چی ؟؟ به تو چشم بودن و نبودن و ....استار تو اذعان مردم و...کار نداریم و اینکه باتیستا میتونه فلان حرکت و بزنه یا نه ( درضمن یادتون باشه که هی هیکل باتیستا رو یادآوری می کنید یکی مثل همین لسنر 2003 هم با اون هیکلش دیدید که تو رسلمینیا 19 چه های فلایری رو کارت انگل رفت و....) بحث ما کریره تاثیرگذاری تو کمپانی زیبایی مسابقاته ووووووو..... گفتم اینی که یکی میگی من از استار قدرتی خوشم میاد یا من از باتیستا خوشم میاد یا لزنر و یا هرکی این یه بحث سلیقه ایست ..ولی تاریخچه افتخارات یه فرد و رتبه اون از نظر منابع بزرگ رسلینگ در تاریخ و لقب های اون در قالب کمپانی و اونت بزرگی مثل رسلمینیا اینا ملاک برتریه واقعیست نه نظر من و شما و ....( باقیش دگه سلیقه ایه .....)

- - -ویرایش - - -

اونو که خوندم نوشتی حرکت قبل فینیشر و..... کلا اسم فینیشر اومد خواستم اینم برات بزارم ( جزو همون دلایلی که + فنی از باتیستا سر میشه)

به جایی که بیای از من آ تو بگیری بگو دیگه چه چیزای خوشگلی و زیبایی داره باتیستا که اونو از شان برتر میکنه ...احیانا یه موقع رنگ شرت یا رگ های عضله باتیستا نمیتونه موثر باشه !!!:-/ نظرت چیه ؟؟

- - -ویرایش - - -

یعنی من میام یه صفحه واسه تو دلیل و... میچینم و واست بازش میکنم بعد اونا رو نگاه نمیکنی ( خوشم میاد ازت :))) میگردی میگردی دنبال خط نوشته که یه چیزی پیدا کنی و سر و ته بیاری نقل قول کنی . ...عجبا:))

آقای فراستی از نظر شما جایگاه باتیستا تو این کمپانی کجاست ؟؟؟ آیا از نظر تو از اون 5 استار اول کمپانی که اسم هاشون هم میدونی بالاتره ؟؟

خب میدونم که میگی اره نامبر 1 ....خب چرا کمپانی و کارشناسان رسلینگ به همچین نتیجه ای نرسیدند ؟؟ آیا شما از اون ها بیشتر میفهمید ؟؟ آیا اون ها هم احساسی نظر دادند و گفتند شان مایکلز نقش تاثیرگذار تر و پررنگ تری توی این کمپانی داشته...چی فکر میکنی ؟؟ آیا اونا سخت در اشتباهند ؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظر من که قیاس ی استار قدرتی با ی ادم فلایر مثل شان مایکل کلا اشتباه اس ، ولی از لحاظ افتخارات و .. بله مایکل سره ، ولی خوب از نظر من باتیستا برتره چون علاقه شخصیه ، اون حرکت پرشی براک هم بخاطر سابقه ورزشی براک و بدن منعطفش هست از عهده هر کسی بر نمیاد واقعا با اون وزن سنگین هنره ، الانشم شاید براک لزنر بتونه دوباره بزنه ، ولی الان ربسک نمیکنه ، چون دیگه کاملا برا پول برگشته قراردادشم که محدودیت زمانی داره ،
ولی بحث باتیستا و شان ، عین درگیری بین طرفداران tlou و gta v میمونه که سلیقه اس .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
(ولی خوب از نظر من باتیستا برتره چون علاقه شخصیه)

پس دیگه بحثی باقی نمیمونه ....اونی که شما میگید یه چیز علاقه ایه و فن بودن ..ولی کمپانی از رو فن بودن به استاری حرف نمیزنه این مهمه

الان راو و دیدم خیلی دیگه داره جذاب میشه براک لسنر هم(تو سگمنت با معرفی خود هانتر) برگشت و چه گرد و خاکی هم به پا کرد و همون اول کاری مارک هنری بنده خدارو رو مچاله کرد >:)( بدنش هم خیلی رو فرم اومده بود دوباره )
غلط نکنم براک لسنر هم برگردوندن باتیستا هم 3 هفته دیگه برمیگرده باور کنید شاید میگم دیگه 90 درصد این 2 تا رو میخوان تو رسلمینیا 30 به هم بندازن( که کار خود هانتر) که چیییییییی میشه وااااای از اون استوری ها و فایت های پاوری تمام عیار این چند ساله اخیر کمپانی میشه ها .... براک لسنر که الان خیلی رو فرم بود و فقط کافی بود کسی بیاد تو دست و بالش و باهاش توشله بازی کنه ( راو دیشب و حتما ببینید چه اسپیر و F5 هم به مارک هنری زد و نعره ای می کشید لسنررر) و باتیستا هم از اینور آمادگی بدنی خوبی داشت تا همین 1 ماه پیش که تو یکی از سایت ها آخرین عکسشو دیدیم و...

من که به شخصه دوست ندارم باتیستا رو تو رسل با ارتون بندازن و واقعا هر جور حساب کنیم استوری باتیستا و لسنر یه چیز دیگه میشه ( تا الان که لسنر خیلییییییییی آماده بود و حالا باتیستا رو هم باید ببینیم )

Last edited by a moderator:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
آخ آخ از اینترنس هم گفتی ( دگه نمیدونم چه دلیل هایی میخوای بیاری اینا شد دلیل برتری باتیستا نسبت به مایکلز :-o) خب پس الان اینترنس مثلا هانتر از خیلی ها تو کمپانی مثل تیکر و یا همون گلدبرگ و استون کلد و ...هم زیباتره و سرتره پس کلا از اونا قویتره و میشه دلیل برتریشون ها ....عجبا
حاج اقا الياس من گفتم هر كي اينترنسش بهتر بود استار بهتريه؟ من گفتم يكي از عوامل اينترنسه نه همه عوامل.

- - -ویرایش - - -

الان راو و دیدم خیلی دیگه داره جذاب میشه براک لسنر هم(تو سگمنت با معرفی خود هانتر) برگشت و چه گرد و خاکی هم به پا کرد و همون اول کاری مارک هنری بنده خدارو رو مچاله کرد >:)( بدنش هم خیلی رو فرم اومده بود دوباره )
غلط نکنم براک لسنر هم برگردوندن باتیستا هم 3 هفته دیگه برمیگرده باور کنید شاید میگم دیگه 90 درصد این 2 تا رو میخوان تو رسلمینیا 30 به هم بندازن( که کار خود هانتر) که چیییییییی میشه وااااای از اون استوری ها و فایت های پاوری تمام عیار این چند ساله اخیر کمپانی میشه ها .... براک لسنر که الان خیلی رو فرم بود و فقط کافی بود کسی بیاد تو دست و بالش و باهاش توشله بازی کنه ( راو دیشب و حتما ببینید چه اسپیر و F5 هم به مارک هنری زد و نعره ای می کشید لسنررر) و باتیستا هم از اینور آمادگی بدنی خوبی داشت تا همین 1 ماه پیش که تو یکی از سایت ها آخرین عکسشو دیدیم و...

من که به شخصه دوست ندارم باتیستا رو تو رسل با ارتون بندازن و واقعا هر جور حساب کنیم استوری باتیستا و لسنر یه چیز دیگه میشه ( تا الان که لسنر خیلییییییییی آماده بود و حالا باتیستا رو هم باید ببینیم )

ممنون از خبر

به نظر من باتيستا بايد حداقل جز 10 استار برتر تاريخ باشه بر خلاف اون ليست 50 تايي كه همش رو هواس.ادي گوررو 11 باتيستا 49 .اين حقه واقعا؟ يا گلدبرگ با اينكه حضورش كم بوده در wwe اما به نسبت مدت حضورش تاثيرش فوق العاده عالي بوده اصلا تو ليست نيست.جري لالر كه فقط يه بار تو رسلمنيا شركت كرده چند سال پيش بعدشم از مايكل كول باخت رتبش 20. اين رتبه بندي نه تنها عقلاني نيست بلكه حتي احساسيم نيست.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
براک لزنر که تو رستلمانیا به احتمال فراوون حریف تیکر هست . گمانه زنی ها زیاده قرار بود هوگن هم برگرده تو رستلمانیا.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
مسابقه بین تیکر و باتیستا توی رسلمنیا اولین کاری که گفته هلزگیت میزنم بعد چکسلم و بعد سومی رو نمیدونم چیکار کنم هرکاری میکنم نمیشه از بچه هایی که این قسمت رفتن راهنمایی کنید hit batista with Undertakers OMG Dive

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مسابقه بین تیکر و باتیستا توی رسلمنیا اولین کاری که گفته هلزگیت میزنم بعد چکسلم و بعد سومی رو نمیدونم چیکار کنم هرکاری میکنم نمیشه از بچه هایی که این قسمت رفتن راهنمایی کنید hit batista with Undertakers OMG Dive
فکر کنم اون حرکتی باشه که وقتی حریف بیرون از رینگ وایساده و ما درون رینگ هستیم ، میدویم سمت طناب و اندرتیکر به بیرون از رینگ و به سمت حریف شیرجه میزنه.حالا نحوه انجامش رو یادم نیست ولی نباید کار سختی باشه.
من مدت هاست بیخیال wwe (چه واقعی و چه بازی ) شدم.
......
مسابقات نمادین و نمایشی مثل کشتی کچ در دنیا زیاده.چند وقت پیش شبکه من وتو داشت یه چیزی نشون میدان شبیه به کشتی کچ که خیلی خیلی از کشتی کچ بهتر بود و ادم وقتی میدید لذت میبرد.ایمش فکر کنم بود ..lucharorea یا یه همچین چیزی.
نمیدونم چرا این بلا سر دنیای کشتی کچ اومد.
......
راستی خبری از نسخه بعدی بازی نشد؟

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
فکر کنم اون حرکتی باشه که وقتی حریف بیرون از رینگ وایساده و ما درون رینگ هستیم ، میدویم سمت طناب و اندرتیکر به بیرون از رینگ و به سمت حریف شیرجه میزنه.حالا نحوه انجامش رو یادم نیست ولی نباید کار سختی باشه.
من مدت هاست بیخیال wwe (چه واقعی و چه بازی ) شدم.
......
مسابقات نمادین و نمایشی مثل کشتی کچ در دنیا زیاده.چند وقت پیش شبکه من وتو داشت یه چیزی نشون میدان شبیه به کشتی کچ که خیلی خیلی از کشتی کچ بهتر بود و ادم وقتی میدید لذت میبرد.ایمش فکر کنم بود ..lucharorea یا یه همچین چیزی.
نمیدونم چرا این بلا سر دنیای کشتی کچ اومد.
......
راستی خبری از نسخه بعدی بازی نشد؟

اینکارو کردم اما اینکاری که باید انجام بدم نبود یعنی نشد نمیدونم باید چیکار کنم آره حق با تو چیکار میشه کرد دیگه همش مسخره شده فقط حرکات نمایشی

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اینکارو کردم اما اینکاری که باید انجام بدم نبود یعنی نشد نمیدونم باید چیکار کنم آره حق با تو چیکار میشه کرد دیگه همش مسخره شده فقط حرکات نمایشی
برای انجام اون کار خودش اول یه توضیح میده...
فک کنم باید حریف رو تا یه دمیج مشخص برسونید، بعد تکیش بدید به طناب رینگ... بعد گزینه OMG خودش میاد...

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
شما باید باتیستا رو با lt و rt بگیری و اونو پرت کنید به تناب رینگ.بعد شما به فینیشر احتیاج دارید تا حرکت omg را انجام دهید و تمام.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
بچه ها دیشبم تو راو به طور رسمی اعلام شد که باتیستا تو رویال رامبل مچ 30 نفره حضور دارههه :d( پس قطعا و تقریبا میشه گفت به احتمال زیاد 90 درصد باتیستا قهرمان رویال می کنند و طی برنامه ریزی های کمپانی از همین طریق احتمالا میره واسه تایتل شات تو رسلمینیا با ارتون )
خب طبیعتا اگه همچین استوری در پیش باشه این میتونه بهترین برگشت با قهرمانی تو رویال و قهرمانی احتمالی کمربند تو رسل واسه انیمال باشه... پس با این اوصاف هم استوری احتمالی لسنر با باتیستا یه خوده کمرنگ میشه با حضور دیو تو رویال رامبل و البته میشد حدس زد بازگشت باتیستا رو میخوان با یه سوپرایز بزرگ یعنی قهرمانیش تو رویال و ...رقم بزنند که ایده بدی هم نیست و یه جورایی هم حقشه از نظرم

حتی توی نیمه های شو هم یه کلیپی از رامبل امسال پخش شد و آخرش آهنگ باتیستا و حضورش تو رامبل مچ تبلیغ شد بازم ( که با این کارا داره دیگه درصدش داره خیلی بالاتر میره واسه مشخص شدن قهرمان رویال امسال )
حالا باز اگه خود لسنر هم تو رامبل مچ 30 نفره حضور داشته باشه دیگه قضیه خیلی پیچیده میشه و حتی جالب.... حالا معلوم نیست و باید دید چی تو سر کمپانیه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
پرورپژه قهرمانی باتیستا تو رامبل منتفی هست چون هم یکبار قهرمان شده هم فکر نمیکنم کمپانی باتیستا فعلا حداقل تا رستلمامیا با کمربند درگیر کنه ، فقط چون سطح رامبل بره بالا برش گردوندن تو رامبل سال های قبلم افرادی مثل راب ون دم ، برگردوندن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر