WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
:dالیاس استینگ حرف نداره ولی انگل باز جای کار داره رو ابرو هاش و دماغش . کلش خوب دراوردی ، جف هارویتم عالیه .

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام چندین سوال دارم
1.این جف هاردی و این قدیمیهارو که میزارین چجوری باید به بازیم اضافه کنم؟
2.بلطفا لینک دی ال سی هارو بدید دان کنم

sina shirdel

کاربر سایت
Sep 3, 2013
40
سلام.لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.من دو فصل دوم بخش داستانی رسلمنیا اولین مرحل که شان مایکلز و بازیکن دیگه بر سر کمربند .همه آبجکت هارو انجام میدم به جز آخری یا 4 که نمیدونم چه کاری رو باید انجام بدم :confused:.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اینم 2 پک آخرین دی ال سی بازی ;)

فک کنید اون دی ال سی آخری هم( پک لجندها و کرتیشن فیس ) که عرضه اش ژانویه 2014 بوده 1 ماه قبلش توسط هکرهای محترم هک شده و پروندشون بسته شد :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم نظر بدم ، به نظرم سیستم تشخیص وزن واقعا چیز بدردنخور و غیر قابل استفاده است ، باید این تغییر کنه ، و واقعی شه ، که کسایی مثل اندره جایانت یا یاکوزونا نشه بلند کرد ، من کلا نشد یاکوزونا یا جایانت بردارم بخاطر سیستم مسخره تشخیص وزن بازی از تعادل میندازه ،
مشکل بزرگیه به نظرم .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
منصور جان خوبی عزیز اقا اگر هنوز قصد خرید دی ال سی ان دبلیو او را داری باید بگم امکان خریدش هست روششم اینه که شما پوینت را خریداری میکنی بعد وارد سایت اکس باکس میشی و میری با پروقایل خودت اون بازی را انتخاب میکنی و بعد اگر دی الی سی اونو قرار داده بود که شامل ان دبلیو او هم میشه پوینت را وارد میکنی و بعد که به لایو وصل شدی خودش وارد دنلودت میشه اینو من از همونی که گلد را خریدم فهمیدم و قیمتشم میشه 39 هزار تومان به زودی خریداری میکنم
در ضمن با تشکر از علی اقا که چند تا استار را که به دردم میخورد را برامون گذاشت دارم دوباره استارهایی که ساخته بودم در 12 را دوباره در 14 میسازم جلبه که لکس لوگر ار فرمولشو از 12 برداشتم دقیقا همون را ذر 14 ساخت فرمولها به هم میخوردند
اینار را کلا گفتم که شاید کسی علاقه به ساخت استار داشته باشه
یک موضوع دیگه سیو علی اقا یک باگ داره اونم اینه که وقتی یک استار را خودت میسازی در کمربندها به دیوا شناخته میشه تنها راهش اینه که یکی از همونهایی که دنلود شده را ریست کنی و همه ابجگتها را پاک کنی خلاصه یک استار خام ازش بسازی و روی همون استار مورد نظرت را درست کنی
استار = کشتی گیر

نه نه من 39 نومان پول دادم اما نمیشه خرید کنم توی حساببم امده اما از من کریدت کارت میخواهد توی سابت xbox.co,m اوکی شد 10 دلار برام حساب کرد از اینجا به بعدش نمیدونم چی کار کنم باید وی p ان نصب کنم؟

Last edited by a moderator:

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
نه نه من 39 نومان پول دادم اما نمیشه خرید کنم توی حساببم امده اما از من کریدت کارت میخواهد توی سابت xbox.co,m اوکی شد 10 دلار برام حساب کرد از اینجا به بعدش نمیدونم چی کار کنم باید وی p ان نصب کنم؟
بله ولي دنگ و فنگ زيادي داره منم الان ١٨٠٠ پوينت براي اين بازي خريدم اما هنوز نتونستم باهاش كاري كنم

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
اقا من این 2 تا دی ال سی اخری رو دانلود کردم
ولی سوپر استاری نمیبینمک
چجوری باید سوپر استارهای اضافه شده رو پیدا کنم ؟

میدونستم باوووو گفتم (هنوز) ps3 رو داری یا نه /:)
آره وقت گیر که وقت گیره راست میگی ولی اگه تهش خوب دربیاد مثل همین انگل و استینگ میرزه ..خودم که خداییش باشون بازی میکنم حال میکنم و اصن حس استار ساختگی بهم دست نمیده چون جفت اینا هم تاپ استار بودن و جاشون تو این راستر فول امسال بازیا خالی بود اینقد وقت گزاشتم و دوباره ویرایشش کردم وگرنه به قول تو اصن حسش نیس و پدرت درمیاد و خیلی ریزه کاری داره:-$

واقعا هم راستر ارجینال خود بازی امسال هم فقط یه انگل و استینگ و ( تو تاپ استارای درجه 1 ) کم داشت و اینا رو که گذاشتم دیگه باور کن کینگ اف د رینگ نمیتونم بسازم بر فرض مثال خواستم بسازم تو 16 تا تاپ ها 5 تا از استارای درجه 1 این دهه ای هم فک کن مثل ارتون و ادج و مثلا بیگ شو و کین و... میوفتند بیرون یعنی همچین وضعیه :d فول راستر واقعا امسال ها ...مطمئنم دیگه به فول راستری امسال تکرار نمیشه یعنی تجربه نشون داده سری سازنده های این بازی همیشه یه عملکرد موفقشون تو سری های بعد یا ناقص میشه یا دیگه تکرار نمیشه اصن و از دستشون درمیره ...

اسکات استاینر که تو ارجینال خود بازی هست و تو دی ال سی هاش هست جف هاردی رو هم بیا اینم بهتر از این در نمیاد دگه :>

این جف هاردیش عاااااااااالیه
پس چرا توی اون سیوی که گزاشتی جف هاردیش اینهمه زشت و بد بود
الان من در لایو چجوری میتونم خودم سوپر استار دانلو.د کنم ؟

Last edited by a moderator:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اینم یه نوع مدل استفاده از پک creation suit که مثلا میتونی واسه گلدبرگ(یا اون 13 نفر دیگه) لباس دوم یا سوم بسازی و اضافه میکنی به همون کارکتر اصلیش تو منوی بازی و با تغییر جهت دسته لباس دارش و استفاده میکنی:>
اینا رو چون خودم خیلی عشق گلدبرگ بودم لباس های دوم سومش و ساختم ( همون استیل کابشن و شلوارش تو دیبوت راو 2003 ش مقابل راک و لباس دیگش که با تیشرت بود تو همون 2003 تو wwe بود ):)

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
الیاس لطفا بگو ماسک این جف هاردی رو چجوری ساختی؟
من جف هاردی رو کامل برا ایسک باسک ساختم فقط ناسکش رو نمیتونم درست کنم لطفا کمک کتن

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
الیاس لطفا بگو ماسک این جف هاردی رو چجوری ساختی؟
من جف هاردی رو کامل برا ایسک باسک ساختم فقط ناسکش رو نمیتونم درست کنم لطفا کمک کتن

جف هاردی ماسک نمیزنه صورتشو رنگ میکنه ببین تمام ساخت اینجور چهره ها به فرمول نیاز داره و برای ساخت بهترش حتمی باید تصویری روش ساختشو ببینی اما تا اینجا که دیدم این چهره بیشتر از قسمت ساخت لوگوها خودت باید بسازیش مدلشو را از چهره یا عکس اصلی نگاه میکنی و شبیه به اون میسازیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر