WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره ی مدت مزخصی اجباری بودم ، ولی اینا همش بهونه اس ی عکس بزار اگه واقعا خوب باشه میگم دمت گرم عجب چیزیه;;) ، همینی که علی گذاشته یکذره ادیت شه خوب میشه انکل ، ولی من میخوام انگل مو دار درست کنم ، مثل سال 1999 قدیمیش بهتره . اگه بشه ، عباس جدیدی هم بسازم حالشو بگیریم سر مدآلش بازی بزارم انتقام ناداوری بگیرم . :))

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
اره ی مدت مزخصی اجباری بودم ، ولی اینا همش بهونه اس ی عکس بزار اگه واقعا خوب باشه میگم دمت گرم عجب چیزیه;;) ، همینی که علی گذاشته یکذره ادیت شه خوب میشه انکل ، ولی من میخوام انگل مو دار درست کنم ، مثل سال 1999 قدیمیش بهتره . اگه بشه ، عباس جدیدی هم بسازم حالشو بگیریم سر مدآلش بازی بزارم انتقام ناداوری بگیرم . :))

اون مدال واقعا حق عنگل بود و اینو برای این میگم که منم اول عرررق ملیم گرفته بود میگفتم حق جدیدی هست که داورا خوردن ولی تو یه مصاحبه که از عنگل شد گفت بعد از گرفتن اون مدال دولت امریکا چقدر بهش تصحیلات و جایزه داده و چقدر در مراکز اموزشی و غیره بخاطره همون مدال بهش اعتبار و چیزهای دیگه دادن و در کل میگفت زندگی خودش و اطرافیانش با گرفتن اون مدال متحول شده و وضعش توپ شده و حالا شما حسابش رو بکن عباس اون مدال رو گرفته بود اون زمان حتما چهارتا گل( از نوع سرخاک )مینداختن گردنش و یه 50 هزارتومن پول اون زمان هم میدادنش و در بهترین حالت پیام تبریک مقام عظمی رو هم دریافت میکرد و همه چی تموم میشد میرفت پی کارش
images.php

- - -ویرایش - - -

یا منصور (عج) نبودی یه مدت:d
فرمولش که دیگه خیلی سخته باوووو اون همه گزینه ادیت و شماره رو بخوای یکی یکی دربیاری از فرمول فیثاغورث هم زجرآورتره :bighug: ولی عکس و وقت کنم تو بازی بودم یکی میگیرم میزارم

آره تو رینگ که قیافشون خوبه و یکی مثل عنگل :d زیاد استایل خاصی نداره که بخاد نافرم دربیاد همون کلش نورانی باشه با یه دوبنده کشتی کفایت میکنه تو رینگ :)) اصل اون face شات تو منوی بازیشه که چقد face ش شبیه خودش ساخته شده باشه که اونجام قیافش خوب جلوه بده و یه خوده نزدیک به خودش باشه حداقل آدم یه حسی بهش دست بده :( این یارویی ک من میگم رو face شات منوی بازیش هم خوب کار شده و نزدیک به خودشه
ولی درکل کارت درسته حاج علی سیو هارو میزاری واسه بچه ها..منم خودم اگه xbox داشتم همین سیو این یارو عنگله رو :d میزاشتم واسه بچه ها ولی سیوم ps3 متاسفانه

میگم راستی اگه سیو ps3 wwe2k14 داری با همه کاراکترهایی که ساختی برام اپلود کن و کلک ملک نزنی و سیو خودت باشه >:)و ریجنش هم فرقی نداره هر چی باشه یه جوری به ps3 کلک میزنم اخر و سیو رو فشرده کن و اپلود کن چون من ورژن ps3 رو در حد تست که ببینم اجرا میشه یا نه بازی کردم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
میگم علی تو همین سیوی که گذاشتی باز میشه خودمون ادم بسازیم اضافه کنیم ، نمیتونی به این سیو ی ایرون شیخ و جف هاردی قدیمی و ی انگل مو دار اضافه کنی ؟؟
جدیدا گلم نمیندازن گردنشون ، فوتبال ساحلی اومدن فرودگاه یک دستگاه چفیه بر گردنشون اویختن به عنوان تشکر ازشون که خیلی هم خوب به قول معظم له .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
میگم علی تو همین سیوی که گذاشتی باز میشه خودمون ادم بسازیم اضافه کنیم ، نمیتونی به این سیو ی ایرون شیخ و جف هاردی قدیمی و ی انگل مو دار اضافه کنی ؟؟
جدیدا گلم نمیندازن گردنشون ، فوتبال ساحلی اومدن فرودگاه یک دستگاه چفیه بر گردنشون اویختن به عنوان تشکر ازشون که خیلی هم خوب به قول معظم له .

مو میتونی براحتی بزاری و به بخش ساخت و ساز میری و بعد سوپرستار و بعد گزینه ادیت میزنی و اینجا یا همون عنگل رو ادیت میکنی یا یه کپی ازش میزنی جای هر کدوم از سوپرستارها که نخواستی جایگزین میکنی و حالا دوتا عنگل داری و میری هر مویی که خواستی عین عکس زیر که خودم پشم براش گذاشتم میکنی و اصلا دوتا شاخ و دم هم براش بزار که بشه علی و غول جنگل
sadtrollface.png

برای ساخت استار جدید هم هر کدوم از اون قبلیها رو که نخواستی حذف میکنی و بیا برو شمایل عظمی رو بساز تا یه خورده یات بگیری
trolldad.png

31553607739723914429.jpg

علی تریپل همه ی ویدیو ورودی وحرکات رو داره برای کشتیگیر جدید

trust n1چرا برات نیومد

کسی بغیر علی این سیو گرفته بیاد

سیو کاملا تست شده و میاد و همونطور که گفتم با برنامه Concept فقط کافیه همه فایلهای سیو رو Resign کنید و برای راحتی و سرعت بیشتر هم از تب دوم که مولتی con هست استفاده کنید که همه رو یکجا انتخاب و Resign فقط کنید:>

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
chyna رو ببین .:d چه قد باربی ساختنش قطر بازوها ش دست کمی از بازوهای باتبستا نداشت تو کشتی کج . البته مغلطه کردم . ولی خیلی بد بدن و بیریخت بود بدنش . :-&

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
با تشکر از منصور که راهنمایی کرد من چون با برنامه هریزون اینکار را میکنم اصلا یادم نبود سیو جدید اقا علی را جایگزین کنم برای همین استارها نمیومد که خدا را شکر دزست شد
علی عاشقتم خیلی کارت درسته علی خیلی مردی دمت گرم علی تو بی نظیری علی
خیلی ممنون از سیوت بیشترشون حرفه ایی ساخته شده بودند مثلا دی دی پی را من نتونستم چهرشو به این خوبی درست کنم اما بعضیاشون ربطی نداشتند و میتونم بهتر درست کنم اما در کل سوالم اینه
میتونی بگی چظور اینها را بدست میازی؟
سوال اصلی من اینه ممکنه سیو دیگه ایی بیاد که استارهای دیگه داشته باشه یادمه توی 12 دو تا سیو استارهای ساختگی گذاشتی و ایا میشه مثلا اگر دی دی پی توی اون نبود پاک نکنیم و و استارهای جدید اضافه کنیم
خواهشا علی اگر بازم سیو گیرت امد بزار خیلی بهش نیاز دارم
بازم مرسی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
با تشکر از منصور که راهنمایی کرد من چون با برنامه هریزون اینکار را میکنم اصلا یادم نبود سیو جدید اقا علی را جایگزین کنم برای همین استارها نمیومد که خدا را شکر دزست شد
علی عاشقتم خیلی کارت درسته علی خیلی مردی دمت گرم علی تو بی نظیری علی
خیلی ممنون از سیوت بیشترشون حرفه ایی ساخته شده بودند مثلا دی دی پی را من نتونستم چهرشو به این خوبی درست کنم اما بعضیاشون ربطی نداشتند و میتونم بهتر درست کنم اما در کل سوالم اینه
میتونی بگی چظور اینها را بدست میازی؟
سوال اصلی من اینه ممکنه سیو دیگه ایی بیاد که استارهای دیگه داشته باشه یادمه توی 12 دو تا سیو استارهای ساختگی گذاشتی و ایا میشه مثلا اگر دی دی پی توی اون نبود پاک نکنیم و و استارهای جدید اضافه کنیم
خواهشا علی اگر بازم سیو گیرت امد بزار خیلی بهش نیاز دارم
بازم مرسی

خواهش میکنم دوست عزیز و سیوها رو تو سایتهای مختلف مثل 360haven.com و xbox360iso و ps3iso و غیره معمولا میزارن و حتی تو سرچ هم میشه با روشهایی پیدا کرد و بعضی سیوها رو سایتهای گمنامی میزارن یا یه کاربر میاد همینطوری اپلود میکنه و این سیوی هم که الان گذاشتم خودم مجبور شدم با ادیتور هکش کنم و کاراکترهای مخفی رو باز کنم و زنها رو بیارم به قسمت مردها و dlc هم باز کردم و چندتا کاراکتره مخفی هم باگ داشتن که موقع انتخاب بازی فریز میشد و اونا رو نزاشتم و با یه کلک که همیشه میزنم بخش دیواها میشه همه کاراکترها رو انتخاب کرد بدون از دست دادن زنی در بخش دیوا و یه تستش هم همیشه میکنم و بعد اپلود میکنم تو یه سایت که دوستان راحت بتونن دان کنن و همیشه هم روش تست شده خودم برای resign کردن رو میگم و سیو wwe تا همین ورژن اخری یه خورده بدقلقه و با بعضی برنامه ها اگه rehash بشه خراب میشه و برای همین تاکید دارم با همون برنامه concept فقط resign بشه و این سیوی که من گذاشتم براتون تکمیل ترین سیو توی اینترنته چون کسی ندیدم کامل هک شدش رو تا الان بزاره و کاراکترها هم میشه با یه ادیتور که انجکتور داشته باشه تو هر سیوی حتی مال خودتون وارد کرد ولی تا الان این قابلیت هنوز نیومده و سیوهای زیادی هم در اینده میاد و اگه ببینم اینجا میزارم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
علی تریپل چه اصراری به استفاده از این برنامه داری هم قدیمیه هم ببخشید برنامه چرتیه ، با horizion کارها راحت و ساده میشه و بدون دردسر سیو میریزی .
علی ی چندتا سیو دیگه میتونی بزاری بدون واریوور و اندر و اوردن زن ها به بخش مردها ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
علی تریپل چه اصراری به استفاده از این برنامه داری هم قدیمیه هم ببخشید برنامه چرتیه ، با horizion کارها راحت و ساده میشه و بدون دردسر سیو میریزی .
علی ی چندتا سیو دیگه میتونی بزاری بدون واریوور و اندر و اوردن زن ها به بخش مردها ؟

اگه با هوریزون راحت میشد که نمیگفتم برید از این استفاده کنید و هوریزون rehash و resign با هم انجام میده و اینجا شما فقط باید resign کنید و سیو ممکنه خراب بشه با هوریزون همونطور که دوستمون در پست بالا اشاره کرده و تو اموزش خارجی هم به همین نکته اشاره کرده و من که از خودم نساختم و سیوی که من گذاشتم 129 تا فایل داره که باید همش پچ بشه بعد با اون برنامه محدود هوریزون باید بشینی دستی 129 تا فایل رو دونه دونه پچ کنی در صورتی که با اون برنامه با یک کلیک کار تموم میشه و هورزیون و مدیو و برنامه های دیگه همه معمولا استفاده میکنم چون خیلی از بازیها رو مد شده بازی میکنم و به همش نیازه و یکی از مراحل درست کردن سیو هک شده wwe کار با مدیو یا هوریزون هست.
سیو گذاشتن هم اپلودش وقتگیره و اینترنت منم نامحدوده و سرعت اپلودش پایینه و همینم چندبار قطع شد وسط اپلود و با ادیتوری که قبلا گذاشتم میتونی راحت هر کاری خواستی بکنی.

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
اگه با هوریزون راحت میشد که نمیگفتم برید از این استفاده کنید و هوریزون rehash و resign با هم انجام میده و اینجا شما فقط باید resign کنید و سیو ممکنه خراب بشه با هوریزون همونطور که دوستمون در پست بالا اشاره کرده و تو اموزش خارجی هم به همین نکته اشاره کرده و من که از خودم نساختم و سیوی که من گذاشتم 129 تا فایل داره که باید همش پچ بشه بعد با اون برنامه محدود هوریزون باید بشینی دستی 129 تا فایل رو دونه دونه پچ کنی در صورتی که با اون برنامه با یک کلیک کار تموم میشه و هورزیون و مدیو و برنامه های دیگه همه معمولا استفاده میکنم چون خیلی از بازیها رو مد شده بازی میکنم و به همش نیازه و یکی از مراحل درست کردن سیو هک شده wwe کار با مدیو یا هوریزون هست.
سیو گذاشتن هم اپلودش وقتگیره و اینترنت منم نامحدوده و سرعت اپلودش پایینه و همینم چندبار قطع شد وسط اپلود و با ادیتوری که قبلا گذاشتم میتونی راحت هر کاری خواستی بکنی.
سلام اين سيوي كه گذاشتينو وقتي مي ريزم كستم سوپر استارهاش ارور مي دن و نمي يان مشكل چيه؟ باتشكر بابت زحماتتون

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
نمیتونید یک سیو درست کنید خودتون داخلش اکسل و بیگ ای لنگستد رو بسازید و... ستاره های دیگر رو ؟
درضمن یک سوال الان در کشتی کج کمربند رندی دبلیو دبلیو ای چمپیونز مهمتره یا وورد هیوی چمپیونز جان سینا ؟؟؟؟
:-/

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
نمیتونید یک سیو درست کنید خودتون داخلش اکسل و بیگ ای لنگستد رو بسازید و... ستاره های دیگر رو ؟
درضمن یک سوال الان در کشتی کج کمربند رندی دبلیو دبلیو ای چمپیونز مهمتره یا وورد هیوی چمپیونز جان سینا ؟؟؟؟
:-/

کمربند رندی اورتون

Sent from my Xperia z using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر