WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من نمیدونم درست رفتم یا نه فلشمو با xbox فرمت کردم زدم به کامپیوتر با هورایزن رفتم تو tools توی device explorer بعد سیو رو ریختم توی پوشه ی game تا حالا درست بود به غیر از اینا هیچ کار دیگه ای نکردم

ببین پروفیلتو باید همراه با سیو بریزی روی فلش وصل کن به کامپیوتر بعد برنامه هریزون را باز کن بعد اون گوشه سمت راست اینجکت کن و پروفیالتو و سیو را بریز روش بعد هم که اکستراکت میکنی و تمام دیگه تا اونجای که یادمه همینطوری بود

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
من نمیدونم درست رفتم یا نه فلشمو با xbox فرمت کردم زدم به کامپیوتر با هورایزن رفتم تو tools توی device explorer بعد سیو رو ریختم توی پوشه ی game تا حالا درست بود به غیر از اینا هیچ کار دیگه ای نکردم
اگه device id و console id درست وارد کنی از روی پروفایل بدست میاد ، بعدش دیگه تمومه سیو resign and rehash میکنی ، و تو فلش میریزیش ، بعد حتما باید move کنی ، و اینکه سیو قبلیتم پاک کرده باشی ، پس باید داشبوردت باشه رو فلش .

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
اگه device id و console id درست وارد کنی از روی پروفایل بدست میاد ، بعدش دیگه تمومه سیو resign and rehash میکنی ، و تو فلش میریزیش ، بعد حتما باید move کنی ، و اینکه سیو قبلیتم پاک کرده باشی ، پس باید داشبوردت باشه رو فلش .
داشبوردمو چه طور بریزم روی فلش

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
اقا این که کار نمیکنه اقا علی سیو را به هر شکلی میریزم قبول نمیکنه فیلد میده
من فلش را کانفیگ کردم با اکس باکس بعد روشی که گفته بود در تایپک را هم انجام دادم اما یک چیزهاییش برام گنگه
ا برنامه ی USBXTAFGU فلش را انتخاب کنید و ذخیره ی مورد نظر را شناسایی کنید و در یک مکان دلخواه کپی کنید
حالا اون ذخیره را از فلش حذف کنید اما پوشه ای که ان ذخیره را در انجا مشاهده کردید را نبندید و باز بذارید
کدوم سیو خود سیوی که شما گذاشتید که جاش معلومه
حالا با برنامه ی Concept اون کپی اون ذخیره که گفتم در یک مکان کپی کنید را با گزینه ی Current CON File باز کنید و Profile ID و Device ID را یادداشت کنید ( ترجیحا در Notepad )
حالا با استفاده از همون برنامه ی Concept اون ذخیره ای که میخواهید به کنسول تون انتقال بدید را باز کنید و Profile ID و Device ID که یادداشت کردید را جایگزین کنید
من سیو را که باز میکنم اینو میده
0000000000000000 ای دی 0000000000000000000000000000000000000000 دیوایس
حالا ذخیره ی اماده شده را به همون پوشه ای که گفتم بعد از باز کردن با USBX باز نگه دارید Inject کنید
این ذخیره روی همون سیو شده ؟ یا یک جای دیگه ؟

شما را به خدا کمکم کنید

اون ایدی که تو نوشی که معلومه یه جا رو اشتباه رفتی و ازنظر کار کرد هم مطمئن باشید کار میکنه.

ببین کلی میگم شما باید یک سیو بازی از دستگاتون بکشید بیرون و ماله هر بازی که میخواد باشه تا بتونید
Profile ID و Device ID رو بفهمید و سیو رو به هر صورت که از دستگاه کشیدی بیرون اون وقت با برنامه
Concept اون رو باز میکنی و اونجا
Profile ID و Device ID رو بهت نشون میده برای مثال
E0000199487155A1 و 3830313136314242413330304557554A72424856 باید اینجوری باشه نه همش 000000 که شما گذاشتی و 0000000000 مسیر پیش فرض کنسول برای ریختن dlc یا theme و غیره هست و اگه شما پروفایل داشته باشی باید یه ارقامی مثل اونی که من نوشتم باشه و شما هم حتما سیو خود wwe 2k14 رو از کنسولت استخراج کن و اون موارد بالا رو بفهم و بعد هم سیو هک شده رو باز کن و مقادیر رو که یاداشت کردی وارد کن و فقط هم گزینه Resign رو بزن چون بعضی دوستان گفتم rehash رو هم باید بزنی و بعد باید سیو رو با همون برنامه usbxtaf در مسیر درستش جایگزین کنی و بعد به دستگاه بزنی و جایگزین سیو قبلی wwe14 کنی و اگه همه کارها رو درست انجام داده باشی در بازی سیو رو درست تشخیص میده و نمیزنه سیو خراب است.

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
داشبوردمو چه طور بریزم روی فلش
شما فلش که با xbox قابل استفاده کردی برو ، یکخورده wwe 2k14 بازی کن اولش بزن همه سیو شن استارت بازی خواستی بزنی ، بعد خودش پروفایلتو ذخیره میکنه رو فلش که حجمش 160 کیلوبایته فلش بزنی به pc و هوریزیون اجرا کنی ، پروفایل میتونی انتخاب کنی .. تا اینجاش برو.

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
اقا علي تريپل سيو رو ريختيم ولي قسمت ديواس و دانلودينگ كانتنتش بستس.بهتون هم گفته بودم ولي راه حلش رو پيدا كردم.وقتي هونجا كه ميرين سيو رو ميريزين رو فلش قسمت دانلودينگ كانتنتش رو هم بذاريد ديگه ما هم به روش غير رندوم ميتونيم التيميت وارير و اندرتيكر (بايكر) رو سريع تر بياريم يا شايد سيو به اسم التيميت وارير باشه يا اندرتيكر بايكر.خيلي ممنون ميشم اگه بذاريدش

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اون ایدی که تو نوشی که معلومه یه جا رو اشتباه رفتی و ازنظر کار کرد هم مطمئن باشید کار میکنه.

ببین کلی میگم شما باید یک سیو بازی از دستگاتون بکشید بیرون و ماله هر بازی که میخواد باشه تا بتونید
Profile ID و Device ID رو بفهمید و سیو رو به هر صورت که از دستگاه کشیدی بیرون اون وقت با برنامه
Concept اون رو باز میکنی و اونجا
Profile ID و Device ID رو بهت نشون میده برای مثال
E0000199487155A1 و 3830313136314242413330304557554A72424856 باید اینجوری باشه نه همش 000000 که شما گذاشتی و 0000000000 مسیر پیش فرض کنسول برای ریختن dlc یا theme و غیره هست و اگه شما پروفایل داشته باشی باید یه ارقامی مثل اونی که من نوشتم باشه و شما هم حتما سیو خود wwe 2k14 رو از کنسولت استخراج کن و اون موارد بالا رو بفهم و بعد هم سیو هک شده رو باز کن و مقادیر رو که یاداشت کردی وارد کن و فقط هم گزینه Resign رو بزن چون بعضی دوستان گفتم rehash رو هم باید بزنی و بعد باید سیو رو با همون برنامه usbxtaf در مسیر درستش جایگزین کنی و بعد به دستگاه بزنی و جایگزین سیو قبلی wwe14 کنی و اگه همه کارها رو درست انجام داده باشی در بازی سیو رو درست تشخیص میده و نمیزنه سیو خراب است.
علی اقا من dlc برای جیتگ صفحه قبل رو دان کردم و ریختم . چه چیزهایی اضافه شده ؟

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
دارم یه مقاله می نویسم درباره ی what we want in wwe 2k15
که قرار میدم

What We Want In Wwe 2k15

"مقدمه"

با سلام به دوستان WWE 2K14 هم با محتویات اپدیت شده و تکراری عرضه شد و باز کام یک بازی ایده ال را برای ما به جا گزاشت

من که شخصا به WWE 2K15 امیدوار هستم {نظر شما دوستان رو نمی دونم} و امیدوارم تیم ژاپنی نه چندان قوی و تنبل YUKES

به این بازی جان تازه ای ببخشد تا عناوین WWE به یک بازیه رده بالا تبدیل شود و کام یک بازی ایده ال را در دل ما نگزارد و نا امیدمان

نکند

به راستی عناوین کشتی کج چه بدی هایی دارند؟

یکی می گوید نبود تنوع در نوع مسابقات یا تکراری بودن بازی یا طراحی بد استاران و قسمت داستانی و .......

من قصد دارم تمام این انتظارات را در قالب یک مقاله بنویسم و امیدوارم مورد پسند شما دوستان به عنوان اولین مقاله ام قرار بگیرد

قسمت اول:مسابقات

3ela1cme2iovwv1fcs.jpg

مسابقه تگ تیم 3 به 3
نوع مسابقه:{NORMAL} {LADDER} {TLC} {ELIMINATION} {TORNADO TAG}{[E.RULES}
نیاز به توضیح خاصی ندارد

hxmgwxqvtz05dhf8rfr.jpg

AMBULANCE MATCH
در این مسابقه باید حریف را به داخل امبولانس برد و پیروز مسابقه شد!

y4knpobsn3p9dbbcgc5f.jpg

BURIED ADLIVE MATCH

اگر به مسابقات کشتی کج در دوران قبل از PG نگاه کرده باشید باید با این نوع مسابقه اشنا باشد که برای اولین بار اندرتیکر این نوع مسابقه رو ایجاد کرد
در این مسابقه همان طور که در اسم پیداست باید طرف مقابل را زنده به گور کرد!تا پیروز مسابقه شد!

carwyjaqthmqjosw12ux.jpg

STRETCHER MATCH
حتما با این نوع مسابقه نیز اشنایید که باید حریف را بر روی ان تخت چرخدار قرار داد و سپس بر روی رمپ ارنا برد تا پیروز مسابقه شد!

aubiuhb19061ruul1lcf.jpg

TAG TRAM TURMOIL MATCH
بسیاری از شما دوستان اشنایی با این مسابقه ندارید زیرا این نوع مسابقه در طول فعالیت کمپانی بسیار کم اتفاق افتاده است!
در ابتدای مسابقه 2 تیم در رینگ حضور دارند و اگر تیمی باخت تیمی دیگر وارد میشود این کار تا 5 تیم ادامه میابد تا فرد برنده مشخص شود!

13pyysscgf67a87266h.jpg

HARD_CORE MATCH
اگر بازی قدیمی HERE COMES TO PAIN رو تجربه کرده باشید حتما با این نوع مسابقه اشنایید
نیاز به توضیح خاصی ندارد و همه چیز از عکس هویداست!

sbnya4jr2q7y4tw4gbpm.jpg

LUMBERJACKS MATCH
اگر مسابقات کشتی کج را دنبال کنید با این نوع مسابقه مواجه می شوید
نیاز به توضیح خاصی ندارد!!

kmrtn0j3iht6z10yc34m.jpg

CHAIRS MATCH
همینطور که از اسم پیداست در پایین رینگ فقط صندلی وجود و تعداد صندلی ها 6 الی 10 عدد است
و همینطور صندلی هایی به بزرگیه BIG SHOW وجود دارد!!!

jfvf509srwozs1dmrasi.jpg

CASKET MATCH
در این مسابقه پس از کتک کاری ها سوپر استار باید حریف را در داخل طابوت بگزارد تا پیروز مسابقه بشود!
این مورد را هم اگر اشتباه نکنم اندرتیکر اولین مسابقه ی CASKET را انجام داده است!!

قسمت دوم:GRNERAL

duezqwahaufwbp3a4348.jpg

شکستن در HELL IN CELL

1qtnqc7j0dnk9freuao.jpg

حمل صندلی به بالای نردبان و وجود میز و صندلی و نردبان در HELL IN CELL

bxcjo4ghwpruvvuwcmvn.jpg

استفاده کردن از مانیتور ها و کاور میز گزارشگر!به عنوان WEPON

hefbbl3qms9lb5qvztpk.jpg

بله حمله به گزارشگر ها بعد از شکستن میزشان!

w0rr1e3zorjctynaxh9z.jpg

رفتن به سمت راست و چپ رمپ ارنا

7hp5e16vgxck7mbi6m7.jpg

یکی از معذلاتی که من را بسیار ازار میدهد مورد بالایی است!
شما در مسابقه EXTREME RULES نمی توانید بیش از چهار wepon به رینگ ببرید
یا نمی توانید بیشتر از 2 میز به رینگ بیاورید و همینطور نردبان

ve3s3hzj15abora5xfad.jpg

محدود بودن WEAPONS در پایین رینگ!
که به صندلی.نردبان.چوب بیسبال.چوب.پتک.میز خلاصه میشد!

84ufyl0yjitheo67ba3b.jpg

فیزیک بد میز ها و نزدیک کردن به واقعیت

puu3hjny8gaopd5dwp3.jpg

قرار دادن نردبان در دو لبه ی BARRICADE {محافظ تماشگران} و میز گراشگران و یا گوشه ی رینگ!

1g6umnjtu5gjp6rbarv1.jpg

افزایش فینیشر هایی که از بالای نردبان صورت میگیرد و همینطور هنگام سوپلکس حریف به بیرون از رینگ پرتاب شود و یا هنگام AA سینا

x32yo1ovtj0oohkuo7fx.jpg

متنوع نبودن سایز نردبان ها!
وجود سه سایز کوچک متوسط و بزرگ همانند عکس

8w5ncp7yp0j2cq6ii81.jpg

وجود بیش از 2 نردبان در ارنا همانند عکس!

Last edited by a moderator:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
Wwe2k14 منو واقعا نا امید کرد مخصوصا بخش راستر که واقعا کم بود حتی کمتر از نسخه 13 ! شاید بخاطر این بود که از قبل THQ رو این بازی کار میکرده. حالا امیدم به Wwe2k15 هست که واقعا انقلابی تو بازی های کشتی کج باشه و بترکونه و بهترین نسخه باشه! خدا کنه 2k کار خودشو بکنه! چون 2k یه ورزشی ساز قهاره!

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
تلبته اون موردی که دوست عزیز hamed kami اشاره کرده که هنگام سوپلکس حریف به بیرون پرتاب شود ، بازی اگه tlc باشه هنگامی که نردبان تو رینگ نزدیک طناب باشه یا کلا .. فینیشر از بالاش زده شه حریف به بیرون رینگ پرتاب میشه .. من امدروز تست کردم ، با مایکل که رو تریپل اچ زدم و دوتامون از رینگ به بیرون پرت شدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر