WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
اقا شما گفتید رالمنیا بازی کنم اون سوپر استارهای قفل باز میشه
من الان راسلمنیا 15 هستم چشمام ترکید اینقدر بازی کردم ولی هنوز هیچکی باز نشده
لطفا جواب بدید خسته شدم اینهمه بازی کردم و هیچکی ازاد نشده

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
سلام مي شه دقيق در باره ي سيزن پس و دي ال سي و دانلودينگ كانتكت و كلاً چيزايي كه براي دانلود مي زارن توضيح بديد و اگر راهي هم هست كه بشه باهاش بدون پرداخت پول اين مزايا رو گرفت بگيد . ( متن هاي بالا رو خوندم ولي درست متوجه نشدم)

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
برای اینی که شما اون نکات امنیتی رو رعایت نکردی و به قول خودت زارت زارت بن شدی :d سونی و لایو رو خیلی راحت میشه دور زد همشون بستگی به هوش و حواس خودت داره وبس مطلقا......

واسه آنلاین هم من کامپیوتر نیستم یا مد استریک تیکر که بخواد قلق حرکتام دستت بیاد و سری REVERSE کنی .... من 15 نوع متفاوت تو یه گیم بازی می کنم حالا بماند >:)

جات خالی همین الان دارم آنلاین بازی می کنم و رکورد و افزایش میدم.....یکی پس از دیگری >:)
به قول گلدبرگ WHO S NEXT >:)
You are next
>:)

rahman24

کاربر سایت
Jun 17, 2011
5
سلام. میدونم اینجا جاش نیست اما به سوآلم لطف کنید جواب بدید
توی بازی WWE 13 چطوری فینیشر حریف رو به خودش بزنم؟؟؟
مثلا پدیگری رو به تریپل ایچ چطوری بزنم؟؟؟
نسخه تبدیل شده wii رو دارم رو کامپیوتر بازی میکنم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام. میدونم اینجا جاش نیست اما به سوآلم لطف کنید جواب بدید
توی بازی WWE 13 چطوری فینیشر حریف رو به خودش بزنم؟؟؟
مثلا پدیگری رو به تریپل ایچ چطوری بزنم؟؟؟
نسخه تبدیل شده wii رو دارم رو کامپیوتر بازی میکنم.

Rb با جهت بالا میگیری ، موقعی که فینیشرت پر شد ، بعد y میزنی .. اول taunt طرف اجرا میکنه بعد که بلند شد y.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
Rb با جهت بالا میگیری ، موقعی که فینیشرت پر شد ، بعد y میزنی .. اول taunt طرف اجرا میکنه بعد که بلند شد y.

البته در ادامه حرفای منصور اون استاری که شما قصد دارید باهاش این کارو بکنید باید تو MOVE هاش یا همون حرکاتش قسمت ABILITY گزینه MOVE THIFT داشته باشه ( خودتون میتونید برید کاستوم این گزینه رو به هر استاری که دوست دارید اضافه کنید تا بتونید فینیشر دیگران رو رو خودشون اجرا کنید ) برای همه استارا پیش فرض نیست... مثلا راک و استون کلد و ...پیش فرض این مورد رو دارند ولی همه نه

- - -ویرایش - - -

یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی ؟
یعنی باید تا رالمنیا 30 ادامه بدم بعد باز میشن ؟
دوست من شما فقط سعی کردی بازی ها رو ببری و اون objective ها رو انجام ندادی ( تا اونا رو انجام ندی بازی رو هم ببری چیزی برات UNLOCK نمیشه )

اون objective ها هم منظور همون عملیاتیه که شما باید حتما طی مدت زمان داخل بازی اون رو انجام بدید ( قبل اینی که دکمه استارت بازی رو بزنی زمانی که داره عکس مربوط به مسابقه رو نشون میده یه 2-3 مورد برات نوشته اونا رو باید حتما اجرا کنی )

جوری هم نیست که بشه همش رو واست توضیح داد با هر جملش مشکل داشتی و واست نا مفهوم بود تایپش کن تو گوگل ترانسلیت یه چیزایی متوجه میشی و دستگیرت میشه ....

- - -ویرایش - - -

ببخشيد چرا كسي جواب سوال منو نمي ده؟؟؟؟؟

دوست من خیلی واضح و ...توضیح داده شده چند بار مکرر (اگر نقل قول های من به کاربر TRUST N1 رو بخونید 2-3 ص قبل کاملا متوجه میشید )

برای اون فایل های دانلودی هم که تو این پست گذاشته شده از دوستمون علی آقا بپرسی راهنماییت میکنه برای اجرا شدنش ...

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
من تا رسلمنیا 21 رفتم تا اینجا که خوب بوده همه چیزاشم کامل گرفتم .فقط توی رسل منیا 18 مسابقه بین کریس جریکو وتریپل اچ باید چه کنم؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان یه سوال این سری سر شکستن نداره؟من هرچقدر میزنم سرش نمیشکنه:-/

رفیقت گلدبرگ ازاد کردی ؟؟ حرف نداره خدایی بازی باهاش. شنیده بودم سال 2003 با جریکو تو بوستیج واقعا درگیر میشن .. قبلش گلدبرگ درباره جریکو گفته بوده ، استار کوتاه قد .. بعد جریکو باهاش دهن به دهن میشه گردن جریکو میگیره میچسبونه به دیوار بعد جریکو دستش میندازه میخوابونتش زمین میان جداشون میکنن .. اخلاق نداره گلدبرگ تو تویتتر هم با اسکات هال درگیر شده بود اسکات هال گقته بود به گلدبرگ اهمیت نمیدم اونم گفته تسکات هال ادم بی مصرفی ..
تو کتاب جریکو اون مورد گفته خودش.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
رفیقت گلدبرگ ازاد کردی ؟؟ حرف نداره خدایی بازی باهاش. شنیده بودم سال 2003 با جریکو تو بوستیج واقعا درگیر میشن .. قبلش گلدبرگ درباره جریکو گفته بوده ، استار کوتاه قد .. بعد جریکو باهاش دهن به دهن میشه گردن جریکو میگیره میچسبونه به دیوار بعد جریکو دستش میندازه میخوابونتش زمین میان جداشون میکنن .. اخلاق نداره گلدبرگ تو تویتتر هم با اسکات هال درگیر شده بود اسکات هال گقته بود به گلدبرگ اهمیت نمیدم اونم گفته تسکات هال ادم بی مصرفی ..
تو کتاب جریکو اون مورد گفته خودش.

نه رفیق زیاد وقت نمیکنم بازی کنم ولی یه مقدار بازی میکنم هنوز اونجا نرسیدم.آره گلدبرگ واقعا عالی بود من یه کلیپ از درگیری واقعی با تریپل ایچ داشتم که گلدبرگ تریپل ایچ رو از گردنش میگیره از پنجره ماشین میکشه بیرون و ... البته کار قبلی گلدبرگ خط شکن تیم راگبی بوده که پاش از زانو میشکنه و به کشتی کج رو میاره به همین خاطر هم هست لنگ میزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر