WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
منصور جان میشه بگی برای زیاد موندن روی زمین دقیقا کدوم تنظیمات رو باید درست کرد؟
ماشاالله دشمنامون توی مسابقه معمولی عالی عمل میکنند(هوش مصنوعی) ولی در لادر مچ بسیار شوت و خنگ هستند

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منصور جان میشه بگی برای زیاد موندن روی زمین دقیقا کدوم تنظیمات رو باید درست کرد؟
ماشاالله دشمنامون توی مسابقه معمولی عالی عمل میکنند(هوش مصنوعی) ولی در لادر مچ بسیار شوت و خنگ هستند
تو تنظیمات که بری ، بخشی واسه ai هست . و general و که یکجاش شامل damege finisher میشه با ابجکت که میزاریش رو ماکسیموم . بدنش قرمز کنی خوب رو زمین میمونه فینیشر بزنی ، اگه از بالای لادر بزنی فینیشر که راحت رو زمیم بیهوشه . .. اره هوش مصنوعی خیلی خوبه هم سریع تر فینیشر میگیرن مسابقات جذاب تر شده .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
من اولین بارم که میخوام dlcبزنم من دی ال سی ultimate warriorدانلود کردم چطور به ایکس بکس منتقل کنم

اگه دستگات جیتگ شده هست میتونی dlc بریزی و تو بخش جیتگ هم کامل این چیزها توضیح داده شده.
در کل باید dlc رو در هارد داخلی یا فلش یا هارد اکسترنال کانفیگ شده با ایکس باکس بریزی و dlc بازی wwe 2k14 هم باید در مسیر Hdd1/Content/0000000000000000/545408B2/00000002 ریخته بشه.

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
این بازیش چرا یجوری است اصلا درست نیست خیلی قدیمی است
مثلا کمربند هنوز در دست سینا است
یا قهرمان اینترکانترتال که اکسل هست اصلا درون بازی نیست گلداست هم نیستش
باید چیکار کنم درست بشه ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این بازیش چرا یجوری است اصلا درست نیست خیلی قدیمی است
مثلا کمربند هنوز در دست سینا است
یا قهرمان اینترکانترتال که اکسل هست اصلا درون بازی نیست گلداست هم نیستش
باید چیکار کنم درست بشه ؟
سینا رو میتونی تو my درست کنی جاش عوض کنی ..الان کمربند world دست سیناس .. ولی اکسل و گلداست کلا نیستن و چاره ای هم نیستش ..توی dlc هم نیستن میره تا 15

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
سلام من مي خوام seasons pass اين بازيو بخرم و همه ي اپديتهاي ايكس باكسم انجام دادم (بدون وي...ان،بازيمم كرك شدس ) ولي هر وقت مي خوام بخرم ارور مي ده لطفاً سريع كمكم كنيد باتشكر

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینو یه بار نگاه کنید خالی از لطف نیست:
watch?v=CozhRUq8Pmc
:(
یک خوبی که داشت 2007 سیستم استقامت هوشمندش بود . مثلا بازی last man stading میزاشتی بدنت قرمز میشد روی زمین میافتادی .. من سر همین موضوع خیلی حال کردم .دو تامون افتادیم زمین تا شماره 10 ، و بازی مساوی شد ، البته انیمیشن قدیمی تو 14 برگشته ولی اون مورد هوشمند بودن stamania عالی بود ،

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان توی این نسخه ی 14 مثل قدیم عکس بدن بالا صفحه هست که مثلا نشون بده کجای ادم قرمز شده بر اثر ضربه ؟؟ تو نسخه های قدیم مثلا اول بدن طرف زرد و نارنجی و اخر قرمز میشد ؟؟تو این نسخه هم هست ؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان توی این نسخه ی 14 مثل قدیم عکس بدن بالا صفحه هست که مثلا نشون بده کجای ادم قرمز شده بر اثر ضربه ؟؟ تو نسخه های قدیم مثلا اول بدن طرف زرد و نارنجی و اخر قرمز میشد ؟؟تو این نسخه هم هست ؟؟
تو 13 و 12 هم بود با زدن lb میتونی ببینی کجای بدنش چه رنگیه و به کجاش بیشتر ضربه بزنی ، البته hud روشن کنی مشخص میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر