WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
این ها فقط برای jtag عالیه وگرنه اگر بخوای معمولی بگیری کلی point باید بدی و کار خاصی هم نمیخواد اگر thq دست و دلباز بود این ها مجانی میشد ولی ممکنه زیاد point بگیره
در کل لیست خوبیه:d، جای angel به شدت خالیه نمیدونم چرا جایی نداشت.

چون kurt angle الان داره تو TNA فعالیت میکنه کمپانی رقیب WWE

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه قضیه kurt angel این نیست توی q&a 1 که مربوط به باسخ تصویری سوال های فن ها ار طرف تهیه کننده است. اقای لدسما در ابتدا سرود انجل در بازی قرار داد و تماشگران تیکه کلام معروفش میخوندن و این تصور ایجاد شد که 100 درصد در بازیه خود انجل هم در توییتش گفته بود در بازی حضور دارد به دلایلی سیاسی و مک ماهون این حرفها:d.... اضافه نشد همه گفتن تو dlc هست که بازم نبود.
fan axxess جایی که فن ها عضو میشن و میتونن این محتوا را دریافت کنن البته فقط اونایی که جلوشون زده مخصوص این هاست

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
Content Group #1 – “Attitude Era” Superstars Pack - November 2, 2012

• [*=left] “Attitude Era” Superstars Rikishi, Scotty 2 Hotty, Grand Master ***ay, Gangrel and Val Venis
    [*=left] Accelerator – enables players to unlock all in-game items, as well as customize individual WWE Superstar attributes
Each WWE Superstar will be available for a suggested purchase cost of 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network.
The Accelerator will be available for a suggested purchase cost of 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network.
Content Group #2 – WWE Superstars Pack - December 2012

• [*=left] WWE Superstars Tensai, Ryback, Drew McIntyre and Yoshi Tatsu
    [*=left] WWE Divas AJ Lee and Natalya
    [*=left] Undertaker “Ministry of Darkness” alternate attire
    [*=left] Championship Title Pack - 10 new Championships:
    - WWE John Cena United States Championship (Word Life)
    - WCW Cruiserweight Championship
    - WCW World Tag Team Championship
    - WCW Hardcore Championship
    - WCW n.W.o. World Heavyweight Championship
    - WCW United States Championship
    - ECW Classic World Heavyweight Championship
    - ECW World Television Championship
    - ECW World Tag Team Championship
    - AWA Classic World Heavyweight Championship
The Undertaker “Ministry of Darkness” alternate attire will be available free of charge
Each WWE Superstar and Diva will be available for a suggested purchase cost of 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network.
The Championship Title Pack will be available for a suggested purchase cost of 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network.
Content Group #3 – You’re Welcome in Five Languages Pack - January 2013

• [*=left] WWE Superstars Damien Sandow, Antonio Cesaro, Jimmy Uso and Jey Uso
    [*=left] WWE Diva Layla
    [*=left] “Attitude Era” Legends Brian Pillman and Chainsaw Charlie
    [*=left] Moves Pack - 20 new moves:
    - Brock Lesnar's Kimura Lock
    - Chris Jericho's Lionsault
    - Triangle Dropkick
    - The Hart Lock
    - Top Rope Super German Suplex
    - Superkick/Pedigree Combo
    - Delayed Vertical Suplex Powerslam
    - Omega Driver
    - Airplane Spin
    - Top Rope Brainbuster
    - Flapjack/Cutter Combo
    - Small Package Driver
    - Sleeper Suplex
    - Brock Lock
    - Spinning Double Leg Takedown
    - Fujiwara Armbar
    - Pin-Up Strong
    - Lift Single Underhook DDT
    - Corner Back Elbow Strikes
    - Half-Nelson Backbreaker
WWE Diva Layla will be available free of charge
Each WWE Superstar will be available for a suggested purchase cost of 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network.
The Moves Pack will be available for a suggested purchase cost of 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network.
WWE ’13 Fan Axxess Program
THQ also announced today the ability to pre-purchase downloadable content at a reduced price point through the WWE ’13 Fan Axxess Program. For a one-time purchase cost of 1600 Microsoft Points for Xbox 360 or $19.99 via PlayStation Network, a savings of more than 10 percent versus individual content purchases, consumers will receive the following items:​

• [*=left] Fan Axxess Program Exclusive: Legendary WWE Superstars Diamond Dallas Page and Goldust
    [*=left] All Content Groups: “Attitude Era” Superstars Pack, WWE Superstars Pack and You’re Welcome in Five Languages Pack
    [*=left] Online Badge

key-mosi

کاربر سایت
Aug 7, 2012
46
نام
مصطفی
سلام ، دوستان اگه اینارو ترجمه کنید یا لااقل خلاصه کنید خیلی خوب میشه !
راستی تو راستر هنوز اسم دو نفرو اعلام نکرده ! به نظرتون اون دو نفر کیا میتونن باشن ! wwe.thq.com/roster

به نظر من کشتی گیرای جدیدو thq نباید dlc کنه ! چون آپدیت کشتی گیرا یکی از مهم ترین و معمولی ترین کار هایی که باید هر سال انجام بشه نه این که بیشتر کشتی گیرای حال حاظر ، که تازه اومدن رو بذاره تو dlc !

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
پس تمام عکس هایی که امروز با زوق و شوق دیدیم،ماله DLC ها بودن.
اقایون پوینت رو میشه خرید . اصلا پوینت چیه؟همئن چیزی هست که از تموم کردن بازی ها میگیریم؟
Moves Pack 160 POINT میخواد؟SWEET MOTHER NATURE
حالا اگه DLC ها رو هم بگیریم.واسه هر پروفایلمون جداست؟یا باید واسه هر دو جواب میده؟
اگه سیو ها رو پاک کنیم،DLC ها هم میپرن؟
خواهشن جواب بدین.واسه بار دوم دارم میپرسم.
سلام ، دوستان اگه اینارو ترجمه کنید یا لااقل خلاصه کنید خیلی خوب میشه !
راستی تو راستر هنوز اسم دو نفرو اعلام نکرده ! به نظرتون اون دو نفر کیا میتونن باشن ! wwe.thq.com/roster

ترجمه نیاز نداره.داره محتوای DLC ها رو میگه

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
اقایون پوینت رو میشه خرید . اصلا پوینت چیه؟همئن چیزی هست که از تموم کردن بازی ها میگیریم؟
حالا اگه DLC ها رو هم بگیریم.واسه هر پروفایلمون جداست؟یا باید واسه هر دو جواب میده؟

فکر نکنم این جا رو بخون:Each WWE Superstar and Diva will be available for a suggested purchase cost of 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network
حرف از دلار اومده فکر کنم باید پوینت رو خرید

واسه هر پروفایل جدا نیست save ها ربطی به این ندارند

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین

پوینت خریدنیه که سایتهای ایرانیم دارن ولی خیلی گرونه.من مجانی از بینگ میگرفتم با س-ا-ک-س آمریکا دستم رو شد اکانتمو بستن :(
ولی اگه خواستی بخری فکر کنم دو سه تا سایت ایرانی هستن که میفروشن.بگو پ.خ کنم برات.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
جزئیات همه DLC ها قیمت و زمان عرضه:
Content Group #1 – “Attitude Era” Superstars Pack - November 2, 2012 “Attitude Era” Superstars Rikishi, Scotty 2 Hotty, Grand Master ***ay, Gangrel and Val Venis
Accelerator – enables players to unlock all in-game items, as well as customize individual WWE Superstar attributes
WWE 13 Gamers will be able to buy above mention DLC characters individually as well for a suggested purchase cost of 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network.
The Accelerator will be available for a suggested purchase cost of 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network.
Content Group #2 – WWE Superstars Pack - December 2012
WWE Superstars Tensai, Ryback, Drew McIntyre and Yoshi Tatsu
WWE Divas AJ Lee and Natalya
Undertaker “Ministry of Darkness” alternate attire

Championship Title Pack - 10 new Championships:
WWE John Cena United States Championship (Word Life)
WCW Cruiserweight Championship
WCW World Tag Team Championship
WCW Hardcore Championship
WCW n.W.o. World Heavyweight Championship
WCW United States Championship
ECW Classic World Heavyweight Championship
ECW World Television Championship
ECW World Tag Team Championship
AWA Classic World Heavyweight Championship
WWE 13 gamers will get Undertaker “Ministry of Darkness” alternate attire for FREE OF COST.
Each WWE Superstar and Diva will be available for 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network.
The Championship Title Pack will be available for 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network.
Content Group #3 – You’re Welcome in Five Languages Pack - January 2013
WWE Superstars Damien Sandow, Antonio Cesaro, Jimmy Uso and Jey Uso
WWE Diva Layla
“Attitude Era” Legends Brian Pillman and Chainsaw Charlie
Moves Pack - 20 new moves:
Brock Lesnar's Kimura Lock
Chris Jericho's Lionsault
Triangle Dropkick
The Hart Lock
Top Rope Super German Suplex
Superkick/Pedigree Combo
Delayed Vertical Suplex Powerslam
Omega Driver
Airplane Spin
Top Rope Brainbuster
Flapjack/Cutter Combo
Small Package Driver
Sleeper Suplex
Brock Lock
Spinning Double Leg Takedown
Fujiwara Armbar
Pin-Up Strong
Lift Single Underhook DDT
Corner Back Elbow Strikes
Half-Nelson Backbreaker
WWE Diva Layla will be available free of cost
Each WWE Superstar will be available for 80 Microsoft Points for Xbox 360 or $0.99 via PlayStation Network.
The Moves Pack will be available for 160 Microsoft Points for Xbox 360 or $1.99 via PlayStation Network.
WWE 13 Fan Axxess Program
THQ has also announced today gamers can pre-purchase all the above DLC content at a reduced price via WWE 13 Fan Axxess Program. Interested gamers can get all the above mention DLC for 1600 Microsoft Points for Xbox 360 or $19.99 via PlayStation Network, a savings of more than 10 percent versus individual content purchases, consumers will receive the following items:

• Fan Axxess Program Exclusive: Legendary WWE Superstars Diamond Dallas Page and Goldust
  • All Content Groups: “Attitude Era” Superstars Pack, WWE Superstars Pack and You’re Welcome in Five Languages Pack
  • Online Badge

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دانیال صفحه اول ابدیت کن :)، لیست راستر ها و dlc ها و عکس بزار ;). که همه بدونن چه کسایی هستن و اطلاعات بروز شه چقدر مسخره که فن قفل براک لزنر جزو dlc گذاشتن.
بهـــــترین pack
Content Group #1 – “Attitude Era” Superstars Pack - November 2, 2012

دوستان اینو از دست ندید، تاریخش هم تقریبا همون زمان عرضه بازیست و عالیه، من خودم ی 800 mp برای این dlc گرفتم

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همان طور که میشد انتظار داشت، اطلاعاتی جدید از بازی توسط فردی که در کنفرانس مطبوعاتی هفته قبل حضور داشته لیک شده (قرار بود این اطلاعات کامل در روز دوشنبه منتشر شه) ولی با این که کامل نیست ولی کاملا جدید و جالب است
- شما میتوانید به میل خود راستر را در شوی هفتگی محدود کنید، برای ppv ها مطمئن نیستم.(universe
2- من ممکن است اشتباه کنم، اما, من تقریبا یقین دارم که 4-5 شوی بسیار بزرگ هفتگی و 7 تا برای ppv ها(universe)
3-شما میتوانید,در طول هفته هر طور که میخواهید، بسیاری شوی بزرگ و جزیی (کوچک) داشته باشید،همچنین میتوانید متعدد ppv در ماه داشته باشید اما ان ها باید در روز یکشنبه باشند.شما میتوانید هر هفته از ماه ppv جدید داشته باشید اگر بخواهید.
4- ما همه چیز را دیدیم.نسخه کامل بازی ان جا بود.Paul Heyman امسال بخش داستانی universe mode نوشته که برای ان ها وزنه است.من فکر میکنم ان ها گفتند بالای 200 داستان قرار دادند, اما ممکن است اشتباه کنم.
5-خوب چگونه ان ها را توصیف کنم,با هر دو فرض.به یاد داشته باشید که بخش داستانی طولانی نیست.و ممکن است فقط چند هفته یا 1 ماه در universe باشد.
6-شما میتوانید شو را در هر روزی از هفته قرار دهید؛و میتوانید بر طبق میل خود بخش داستانی یا مصدومیت ها را خاموش یا روشن کنید.(مصدومیت نقطه قوت میتونه باشه بخش داستانی universe منظورش است) اگر شما میخواهید بدون داستان بازی کنید به سادگی میتوانید ان ها را خاموش کنید.
7- انحصار اطلاعات این سه شنبه تمام میشود. و شما میتوانید اثبات این سخنان را ببینید،من واقعا نمیتوانم ارسال هر post ثبات کنم,من یک دعوتنامه داشتم،اما در سراسر ان اطلاعات یافت میشد که ما مجاز به گرفتن عکس از این رویداد نبودیم.
8-بخش ساخت کشتی گیر,قسمت های مختلفی داشت,شما میتوانید برای کشتی گیر خود ضربه گیر در بایش قرار دهید،یا فقط ضربه گیر قرار دهید بدون بوشیدن کفش مثل kana ! ان ها همچنین,بازگرداندن که بتوانید کشتی گیر ساختگی خود را هر رنگی کنید که میخواهید،بنابرین اگر میخواهید کشتی گیر ساختگی تمام سبز شود شما میتوانید ان را انجام دهید....story desinger صحنه های اضافه شده(این جا متاسفانه چون ستاره زده دقیق نفهمیدم اما منظورش این بود) اما در باقی موارد شبیه قبل است.
9-صحبت کردن از لباس ها titantrons و موزیک گروه apa در بازی.تغییر لباس ان ها وجود دارد ان فقط برای Acolytes (یکی از اعضا)نیست.
10-create an arena با این وجود جذاب بود. شما میتوانید ساعت های را با ان سبری کنید.تنها چیزی که در مورد ان نا امید کننده بود, ,سالن های ورزشی کلاسیک. که واقعا وجود ندارد
11-چیز های دیگر مانند Create an entrance, titantron video, finisher تقریبا یکسان است (مثل نسخه قبل)
12- سوال؛ ایا واقعا میتوانید رنگ بوست را در چرخ رنگ در این زمان تغییر داد؟ من متنفر بودم به داشتن تنها یک نوع پوست انسان ,شما میتوانید انتخاب کنید .
جواب؛ بله
13- سوال , صبر کنید, ضربه گیر با, در این نسخه چیز واقعی است نه فقط یک لایه در بالای چکمه؟
جواب؛ ضر به گیر جدا است از چکمه در حال حاضر, جواب, بله.
منبع

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بابا سحرخیز
بازم گل کاشتی.فقط لطفا منبع رو هم بده چون بعضی جاها رو متوجه نشدم.
در مورد ضربه گیر،خوب توی نسخه های قبلی هم بود.البته ضربه گیر فقط ماله ظاهر ادم هست و تاثیری در بازی نداره.
راجع به رنگ کشتیگیر هم منظورش فکر کنم این باشه که مثل wwe12 نیست که فقط چند رنگ پیشفرض باشه و حالا میشه مثل نسخه های قبل رنگ ها رو با انعظاف پزیری بیشتر انتخاب کنیم.
شماره 13 رو نفهمیدم.بد ضربه؟
راجع به اینکه در بخش univers مصدومیت با ادم میمونه،خیلی عالیه.واقع گرایانه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بابا سحرخیز
بازم گل کاشتی.فقط لطفا منبع رو هم بده چون بعضی جاها رو متوجه نشدم.
در مورد ضربه گیر،خوب توی نسخه های قبلی هم بود.البته ضربه گیر فقط ماله ظاهر ادم هست و تاثیری در بازی نداره.
راجع به رنگ کشتیگیر هم منظورش فکر کنم این باشه که مثل wwe12 نیست که فقط چند رنگ پیشفرض باشه و حالا میشه مثل نسخه های قبل رنگ ها رو با انعظاف پزیری بیشتر انتخاب کنیم.
شماره 13 رو نفهمیدم.بد ضربه؟
راجع به اینکه در بخش univers مصدومیت با ادم میمونه،خیلی عالیه.واقع گرایانه.
بد ضربه = ضربه گیر با , چون من حرف p فارسی درست کار نمیکنه ,چشم منبع هم قرار میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر