World of Warcraft: Mists of Pandaria معرفی شد

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
با آغاز کنفرانس سالیانه ی BlizzCon میلیون ها هوادار بازی های شرکت Bilizzard خود را برای شنیدن اخبار جذاب در مورد بازی های این شرکت آماده کرده اند.

10-Mists-of-Pandaria.jpg

امروز در این کنفرانس بسته ی الحاقی چهارم World of Warcraft با نام Mists of Pandaria معرفی شد. این بسته که طعنه ای به انیمیشن "پاندای کونگ فو کار" است، نژاد پاندا ها را به میدان جنگ میفرستد.

در این بسته همچنین یک کلاس جدید با نام راهب معرفی شد.

محلی که Pandaria در اون جریان داره، چین باستان است. مکانی سرشار از حوادث گوناگون که سطح توانایی های شما را تا 90 بالا خواهد برد.

ضمناً در این بسته چالش هایی خشن تر، سناریو های جدید برای PVE، سیستم جدید نبرد و سیستم جدید استعداد وجود خواهد داشت.

Chris Metzen توسعه دهنده ی این عنوان و داستان در مورد Pandaria گفت:" این سرزمین نزدیک به 10,000 سال داستان در خود دارد.سرزمینی زیبا، متوازن، متعادل و سرشار از صلح. تمام این ها مربوط به زمانی قبل از رسیدن ماست، قبل از زمان آغاز جنگ بی پایان اقوام."

او به طور مرموزی اعلام کرد در فاز بعدی نبرد در World of Warcraft دشمن اصلی شما خود جنگ است. جنگی بسایر خشن در پیش است، جنگی که مشابه آن را از زمان Warcraft 2 مشاهده نکرده اید.

جنگی میان Alliance و Horde سرزمینی آرام، که طوفانی را با ورود شما تجربه خواهد کرد.

نژادی که شما با آنها به ماجراجویی های تازه میپردازید و به شما می خواهد یاد بدهد که "شما که هستید؟" و "شما برای چه می جنگید."

Bilizzard هنوز تاریخی را برای انتشار این بسته در نظر نگرفته است.

منبع
پ.ن: تصویر واقعی نمی باشد.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
ممنون بابت خبر :D ولی اطلاعاتی که گذاشتین خیلی پیش پا افتاده بود ، اطلاعات کامل تری بیرون درز کرده و البته اسکرین شات !!!! یه چیز دیگه یعنی ازنجا انقدر طرفدار WOW کمه ؟!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ممنون بابت خبر :D ولی اطلاعاتی که گذاشتین خیلی پیش پا افتاده بود ، اطلاعات کامل تری بیرون درز کرده و البته اسکرین شات !!!! یه چیز دیگه یعنی ازنجا انقدر طرفدار WOW کمه ؟!

عماد من اینو توی همون لحظه هی اولیه اومدن خبرش گذاشتم.

پ.ن: اگه لینکی داری اطلاعات رو جامع داشته باشه بده تکمیلش کنم. دستت درد نکنه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
با توجه به اینکه بلیزارد دیر به دیر بازیهاشو منتشر میکنه، حداقل نباید تا سال 2013 منتظر این بسته بود.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
با توجه به اینکه بلیزارد دیر به دیر بازیهاشو منتشر میکنه، حداقل نباید تا سال 2013 منتظر این بسته بود.
cataclysm به آخر داستانش رسیده و آخرین patch ـه این expansion کمتر از 2 ماه دیگه عرضه میشه. MoP قطعا توی 2012 عرضه میشه ولی تاریخ دقیقش مشخص نیست.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
قل که نیست بانک درست کردن برا خودشون . مردمم گزشتن سر کار هر 2 سال یه بار یه چنتا چیز اضافه میکنن .
کسی رو زور نکردن که بازی کنه.هر کی می خواد بازی میکنه هر کی هم که نمیخواد نمیکنه.ولی خداییش این پک دیگه خیلی مسخره است یعنی در مقابل با پک های قبلی بخصوص bc هیچی نداره.من انتظار یک چیز حماسی تر داشتم نه یک پاندا!!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من نمی فهمم به دوستانی که wow بازی نمی کنن چه ربطی داره که چی میره تو پاچه ی ما؟؟
شما بشین بازی پر جزئیات خودتو بکن به بقیه کاری نداشته باش

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
این اصلا به کانگفو پاندا هم ربط نداره اگه یادتون باشه توی Dota هم یه Char بود پاندا بود ، در کل من خوشم اومد میخوان تغییرات اساسی بدن ، فکر هم نکنم 2 3 ماه دیگه بیاد :D 5 6 ماه رو شاخشه !!
فقط کاش مثل Cata انقدر چرت و چیپ نباشه :|

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
این اصلا به کانگفو پاندا هم ربط نداره اگه یادتون باشه توی Dota هم یه Char بود پاندا بود ، در کل من خوشم اومد میخوان تغییرات اساسی بدن ، فکر هم نکنم 2 3 ماه دیگه بیاد :D 5 6 ماه رو شاخشه !!
فقط کاش مثل Cata انقدر چرت و چیپ نباشه :|
اون که درسته ولی اونقدر پشتوانه قوی نداره که بخواد به عنوان یک پک جدید اضافه بشه.cata هم درسته خیلی مسخره بود ولی لااقل از داستان قوی بهره می برد.این جنگ pet ها هم که شبیه پوکمون هست خیلی مسخره هست.کلا من هنوز نظرم رو titan هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر