World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

pg.kingsize

کاربر سایت
Jan 21, 2014
33
int نیاز اول هر هیلر هست اما وقتی تمام ایتم های شما بهتون int میده دیگه نیاز بیشتر به int ندارید ( در مورد Disc میگم کلاس هیلر های دیگه رو نمیدونم )
البته توی Stat های بالا یادم رفت بگم که بعد از mastery نیاز به Spirit هست بعنی اینجوری میشه ... crit >> mastery >> spirit >> haste
بعد اساس هیلری Disc به Divine Aegis هست یعنی شما یک Penance میزنی حدود 200k هیل میکنی بعد اگر crit بالا باشه 300k هم shield یا Divine Aegis میندازی روی اون هیرو که مجموع میشه 500k

مسلما نیاز اول هر هیلری..دقت کنید هر هیلری int هست..چون هم spell power میده هم spell crit..الان اگه شما این socket های crit که زدی رو تبدیل به int..int + spirit..int+crit کنی که هم bonus رو داشته باشی هم خوده socketo علاوه بر اینکه crit شما مقدار زیادی کم نمیشه , spell power شما هم زیاد میشه

Behzadmetal

کاربر سایت
Aug 27, 2013
127
مسلما نیاز اول هر هیلری..دقت کنید هر هیلری int هست..چون هم spell power میده هم spell crit..الان اگه شما این socket های crit که زدی رو تبدیل به int..int + spirit..int+crit کنی که هم bonus رو داشته باشی هم خوده socketo علاوه بر اینکه crit شما مقدار زیادی کم نمیشه , spell power شما هم زیاد میشه

پس شما لطف کن به بهترین پریست دنیا هم بفهمون که کل این expansion اشتباه میکرده
Jhazrun @ Lightning's Blade - Community - World of Warcraft

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
به نظر من، همه دوستان از یه جهاتی درست میگن. ولی این بحث stat weight اگه دقیق بخای بررسی کنی باید فایت، تکتیک، وضعیت فعلی stat ها، ترکیب رید و استایل healer و یه سری موارد جزئی تر رو لحاظ کنی و تا یه حدی بحث شخصی میشه. توی تئوری بدون لحاظ جزئیات برای همه healer ها بیشترین وزن و int داره (از بحث های haste soft cap و mana regen چشم پوشی کنید) دوستان که بحث secondary stat و میکنن دلیلش توی gemming ـه که 2x ـ stat میده. مثالش توی سوکت زرد 320 crit و میشه با 160 crit و 80 int عوض کرد ولی در شبیه سازی، وزن crit و بیشتر از 0.5 در مقابل 1 واحد int در نظر میگیرن پس با این فرضیات بدون لحاظ کردن bonus آیتم، gem ـ 320 خروجی بهتری میده از لحاظ hps احتمالا.
حالا از یه طرف دیگه یه عده مثلا به این نتیجه رسیدن که sp از یه حدی (حدود 30-32 k) که بگذره overheal زیاد میشه در این صورت از این مرز به بعد وزن crit بیشتره واسه همین از int بیشتر چشم پوشی می کنن. از یه طرف دیگه هر چی DA بیشتر proc بشه ممکنه باعث بشه overheal بقیه healer های raid بالا بره. پس خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت.
کلا هیچ کدوم ازینا دلیل نمیشه که build های دیگه بلا استفاده باشن.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تمام disc ها و سایت ها میگن که crit حرف اول رو میزنه بعد شما میگی برو int ؟
من اصلا نمیگم به int نیاز نیست من میگم همون مقدار int که توسط ایتمها گیرتون میاد کافیه
شما برو Recount هر Disc priest رو میخوای چک کن ... اولین چیزی که برای هیلیریش در سطر قرار داره Divine Aegis هست .. Divine Aegis چجور بکار میره ؟ هر موقع crit heal کنید ... حالا Crit شما 20% باشه بهتره یا 50% ؟
دوم و سوم هم مغمولا برای من Power Word: Shield. , Atonement هست حالا باس های مختلف ممکن هست فرق کنه مثلا باس 3 SoO از Prayer of Mending زیاد استفاده میکنم .. ولی با این حال همچنان Divine Aegis اول هست و خواهد ماند ( فعلا تا اخر این Expansion )

من سر باس iron jug HC از دروید با همین ایتم ها و Stat ها بیشتر هیل کردم ... درویدی که بیشترین over heal بین کلاس های هیلر داره .. نفر اول شمن بود با حدود 175k Hps ، دوم من بودم با 168k Hps و نفر سوم دروید بود با 165k hps
بعد شما لطف میکنی link armory هیرو disc خودتون بزارید :)

به نظر من، همه دوستان از یه جهاتی درست میگن. ولی این بحث stat weight اگه دقیق بخای بررسی کنی باید فایت، تکتیک، وضعیت فعلی stat ها، ترکیب رید و استایل healer و یه سری موارد جزئی تر رو لحاظ کنی و تا یه حدی بحث شخصی میشه. توی تئوری بدون لحاظ جزئیات برای همه healer ها بیشترین وزن و int داره (از بحث های haste soft cap و mana regen چشم پوشی کنید) دوستان که بحث secondary stat و میکنن دلیلش توی gemming ـه که 2x ـ stat میده. مثالش توی سوکت زرد 320 crit و میشه با 160 crit و 80 int عوض کرد ولی در شبیه سازی، وزن crit و بیشتر از 0.5 در مقابل 1 واحد int در نظر میگیرن پس با این فرضیات بدون لحاظ کردن bonus آیتم، gem ـ 320 خروجی بهتری میده از لحاظ hps احتمالا.
حالا از یه طرف دیگه یه عده مثلا به این نتیجه رسیدن که sp از یه حدی (حدود 30-32 k) که بگذره overheal زیاد میشه در این صورت از این مرز به بعد وزن crit بیشتره واسه همین از int بیشتر چشم پوشی می کنن. از یه طرف دیگه هر چی DA بیشتر proc بشه ممکنه باعث بشه overheal بقیه healer های raid بالا بره. پس خیلی چیزا رو باید در نظر گرفت.
کلا هیچ کدوم ازینا دلیل نمیشه که build های دیگه بلا استفاده باشن.
در مورد Disc این را زیاد قبول ندارم .. شاید holy این جور باشه اما disc نه ... اخه یه چیزی هست over heal در Disc کمتر از بقیست چون اگر مثلا 100k shield از نوع
Divine Aegis روی هیرو باشه شما یک Crit heal کنی و باز هم 100k دیگه بوفته روی همون هیرو این 100k دوم از بین نمیره بلکه با قبلی اضاف میشه و میشه 200k
Divine Aegis ... همین مسئله هست که باعث شده disc بشه کلاس هیلر مخصوص تانک چون کافیه 200k هیل تانک بیاد پایین شما یک Penance بزنی به تانک علاوه بر اینکه هلتش رو پر کنی 300k هم shield بهش بدی

سر یک سری باس ها که بعضی کلاس ها بهترین هستند سر یک سری باس ها بعضی کلاس ها بدترین .. مثلا Disc بدترین برای malkrok هست ( باس 9 SoO ) .. که در چنین مواردی تقریبا کاریش نمیشه کرد
اما بعضی باس ها هم هستند کافیه یک تلنت یا 1 glyph عوض کنید تا راحت مشکل هیلرتون سر اون باس برطرف بشه
Jhazrun @ Lightning's Blade - Community - World of Warcraft

پس من چی هستم اینجا :|
http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Txp/simple
:D

آخرین ویرایش:

pg.kingsize

کاربر سایت
Jan 21, 2014
33
Jhazrun @ Lightning***39;s Blade - Community - World of Warcraft
دوست من اگه قرار بود همه socket های شماsecondry باشه.مطمئن باش blizz تمام socket bonus هارو زرد یا آبی میکرد..چرا قوی ترین آیتم ها باید socket bonus قرمز داشته باشند؟

- - -ویرایش - - -

تمام disc ها و سایت ها میگن که crit حرف اول رو میزنه بعد شما میگی برو int ؟
من اصلا نمیگم به int نیاز نیست من میگم همون مقدار int که توسط ایتمها گیرتون میاد کافیه
شما برو Recount هر Disc priest رو میخوای چک کن ... اولین چیزی که برای هیلیریش در سطر قرار داره Divine Aegis هست .. Divine Aegis چجور بکار میره ؟ هر موقع crit heal کنید ... حالا Crit شما 20% باشه بهتره یا 50% ؟
دوم و سوم هم مغمولا برای من Power Word: Shield. , Atonement هست حالا باس های مختلف ممکن هست فرق کنه مثلا باس 3 SoO از Prayer of Mending زیاد استفاده میکنم .. ولی با این حال همچنان Divine Aegis اول هست و خواهد ماند ( فعلا تا اخر این Expansion )

بعد شما لطف میکنی link armory هیرو disc خودتون بزارید :)

من تازه وارد blizz شدم..به این قضیه هم از دید priest discipline نگاه نکردم.طبق معمول همه ی بحث های ایرانیا بجای بحث تو محیط دوستانه خیلی سریع طرف مقابل و به چالش میکشید ..مطمئن باش اول 1 یا دو سایت و چک میکنم بعد میام تو بین این همه پلیر نظر میدم..اینم یکی از همون site ها :http://www.icy-veins.com/discipline-priest-wow-pve-healing-statistics-priority-reforging این قسمتشم خیلی جالبه : TThe statistic priority as a Discipline Priest is very much subject to personal preference. Your final choice will depend greatly on your spell usage, healing style, and encounter requirements
متاسفانه تنها چیزی که از پلیرهای بزرگ یاد میگیریم ظاهر اوناست..فقط به gem ,enchant,reforge نگاه میکنیم..به این دقت میکنیم که state اونا بر اساس rotation اوناست؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من تازه وارد blizz شدم..به این قضیه هم از دید priest discipline نگاه نکردم.طبق معمول همه ی بحث های ایرانیا بجای بحث تو محیط دوستانه خیلی سریع طرف مقابل و به چالش میکشید ..مطمئن باش اول 1 یا دو سایت و چک میکنم بعد میام تو بین این همه پلیر نظر میدم..اینم یکی از همون site ها :Discipline Priest Healing Statistics Priority and Reforging (WoW MoP 5.4) - Icy Veins این قسمتشم خیلی جالبه : TThe statistic priority as a Discipline Priest is very much subject to personal preference. Your final choice will depend greatly on your spell usage, healing style, and encounter requirements
متاسفانه تنها چیزی که از پلیرهای بزرگ یاد میگیریم ظاهر اوناست..فقط به gem ,enchant,reforge نگاه میکنیم..به این دقت میکنیم که state اونا بر اساس rotation اوناست؟
مشکل ما ایرانی ها هم این هست که در مورد چیزی اطلاع نداریم نظر میدییم
جبهه گیری ؟! چون ازت خواستم link armory تو بدی ؟! .. اگر ازت خواستم واسه این بود اصلا بدونم چقدر تجربه بازی کردن با disc priest رو داری ... من توی این 2 صفحه هر حرفی در مورد هیلری زدم گفتم منظورم در مورد Disc بوده و هیچ نظری در مورد کلاس های هیلر دیگه ندادم
من 1 Expansion کامل با این spect بازی کردم و تجربه کافی را بدست اوردم که بدونم چی برای Disc خوبه اما این به این معنی هم نیست من مطالعه نکردم
من 3 بار گقتم و برای بار چهارم هم میگم مقدار int که توسط ایتمها داده میشه برای Disc کافی هست
الان int من حدود 25k هست که میشه حدود 40k SP ... لینک زیر بهترین هیلر گیلدمون که شمن هست با 27k int و 47k SP
Sovran @ Kazzak - Community - World of Warcraft
خودت میبینی اختلاف کم هست با این که من فقط از int ایتم ها استفاده کردم .. شاید بگی 7 هزار تا اختلاف SP هس، پس این چیه ؟
من در مورد هیلینگ شمن نمیدونم اما حتما لازمش هست که gem int زده ..

armory این شمن چک کردم الان روی ele هست
حالا برو نظر mox1x2 بخون چند تا بالا تر .. چی گفت ؟ گفت این احتمال بالاتر میبره که SP بیشتر over heal بالاتر !
اما Disc کافیه crit کنه هم هیل کنه هم shield اون وقت از 400k heal + shield شاید 10% فقط over heal بشه

من خیلی چیزا را تست کردم تا به این Stat + reforge + gem رسیدم

امیدوارم منظورم درست رسونده باشم

آخرین ویرایش:

pg.kingsize

کاربر سایت
Jan 21, 2014
33
من خیلی چیزا را تست کردم تا به این Stat + reforge + gem رسیدم

ایکاش این جمله رو زودتر میگفتی..خیلیا میرند 2 تا دمو با یه لینک آرموری میبینند بعد میگن چون بهترین پلیر دنیا state فلان کار کرده ما هم باس این کارو بکنیم..قانع شدم

الان شما میتونید connect شید؟

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
دوستان یه جا به مشکل برخوردم اگه میشه یه راهنمایی بکنید(در واقع نظرتونو بگید :D) :
با توجه به اینکه من به آخرای این اکسپنشن رسیدم و الانم آیتم لولم نسبت به حالت معمول پایین تره(515 هست:|) و اگه بخوام به حالت معمول برسم خیلی زمان بیشتر میبره و بعید هم هست بازم با همین هیرو ادامه بدم یا اینکه برم سراغ یه هیرو دیگه تا وقتی که اکسپنشن بعدی بیاد و از همون اولش شروع کنم؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان یه جا به مشکل برخوردم اگه میشه یه راهنمایی بکنید(در واقع نظرتونو بگید :D) :
با توجه به اینکه من به آخرای این اکسپنشن رسیدم و الانم آیتم لولم نسبت به حالت معمول پایین تره(515 هست:|) و اگه بخوام به حالت معمول برسم خیلی زمان بیشتر میبره و بعید هم هست بازم با همین هیرو ادامه بدم یا اینکه برم سراغ یه هیرو دیگه تا وقتی که اکسپنشن بعدی بیاد و از همون اولش شروع کنم؟
انچنان هم اخراش نیستی ولی خوب چون همه از تو achivement میخوان Raid مشکل میشه
بستگی یک جورایی به خودت داره .. مثلا من 2 تا هیرو دارم حوصله ندارم با 2 تاش بازی کنم بعضی هم هستند 7-8 تا هیرو 90 دارند
ولی خودم اینکه ilvl هر چی بالاتر باشه اون وقت که خواستی lvlup کنی کارت خیلی راحت تر میشه

Greyrebel

کاربر سایت
Nov 24, 2013
35
نام
Plum Flower
دوستان شما هم امروز نمیتونین وارد بازی بشین یا فقط من این مشکل رو دارم ؟

نیاز به آپدیت داره به پچ 5.4.7 ولی نمیدونم چرا لانچر من آپدیت نمیکرد و هنوزم نمیکنه ..... من از یه سایت manual patch download کردم از 5.4.2 به 5.4.7 الان میتونم بازی کنم ... نمیدونم چرا لانچر آ پدیت نمیکنه !

آخرین ویرایش:

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
شما هم مشکل دیدن آرموری دارین یا فقط منم؟‌
آرموری خودم رو که نمیتونم ببینم ولی از بعضی هارو میتونم نه همه رو تا میرم تو آرموری میگه :‌ Oops SomeThing Is Broken :|
WTF is Wrong ?

Behzadmetal

کاربر سایت
Aug 27, 2013
127
دوست من اگه قرار بود همه socket های شماsecondry باشه.مطمئن باش blizz تمام socket bonus هارو زرد یا آبی میکرد..چرا قوی ترین آیتم ها باید socket bonus قرمز داشته باشند؟

- - -ویرایش - - -

من تازه وارد blizz شدم..به این قضیه هم از دید priest discipline نگاه نکردم.طبق معمول همه ی بحث های ایرانیا بجای بحث تو محیط دوستانه خیلی سریع طرف مقابل و به چالش میکشید ..مطمئن باش اول 1 یا دو سایت و چک میکنم بعد میام تو بین این همه پلیر نظر میدم..اینم یکی از همون site ها :Discipline Priest Healing Statistics Priority and Reforging (WoW MoP 5.4) - Icy Veins این قسمتشم خیلی جالبه : TThe statistic priority as a Discipline Priest is very much subject to personal preference. Your final choice will depend greatly on your spell usage, healing style, and encounter requirements

ببین عزیزم wow دیگه اون چیزی نیست که شما تو سرورهای فری ایرانی تجربه کردید از دیدگاه شما قویترین socket قرمزه ولی از نگاه من زرده چون احتمالا شما تو wow zone همچین کاری میکردید یا ...
مشکل شما اینه که guide ها و اطلاعات out of date خوندید
به عنوان یه پلیر که از کلاسیک تا الان تو بلیز بودم روزانه در فرومهای خارجی تحقیق و بحث میکنم حتی تو فروم بلیز جریان حذف شدن dot snapshoting تو پک بعدی رو به چالش کشیدم به جایی رسید که بلیز تاپیکو حذف کرد
+ اینکه پک بعدی تعداد سوکت ها کم میشه و یکسری stat و reforging حذف میشه و یه stat مثل Agility دیگه crit نمیده یا int که همینطور . اونوقت این چیزا دیگه قابل بحث نیست
+اینکه stat prio رو یه ایتم میتونه تغییر بده و یا خیلی effective ترش کن مثلا ترینکت های که تو soo اومدن و بصورت % ی secondry stat میدن و بازم شما غافل از این تغییرات نظر میدید

آخرین ویرایش:

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
اسپویلر از کوئست لاین Shadowmoon Valley تو یکی از فن سایت های بزرگ WoW . مثل اینه از کنفرانس مطبوعاتی که امروز برگزار شده بود لیک شده .
@mamytwink Were there any cutscenes during the zone? or placeholders for future cutscenes?

-> YES !! Behold HUGE SPOILER. Please don’t click if you don’t want to be spoiled. I don’t want to be flamed.

At the end of the Alliance Zone, Ner’zhul creates a « Dark Naaru ». To purify it Velen sacrifies himself and dies. After this, you follow Maraad to fight the Iron Horde Army that attacked Karabor. You kill all Orcs.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر