World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
شما DC نمی شی Freeze می شی این مشکلیه که همه ی ما داریم:d

نظرتون در رابطه با این چیه؟
private server = world of daily craft
Blizz = world of warcraft
:d
شما این world of daily craft رو کجا دیدن که ربطش دادین به سرور فری ؟ یه چیز کاملا بی ربط
world of daily craft زمانی به بازی گفتن که mop اومد و هر روز کلی q daily باید میزدی

- - -ویرایش - - -

داداش هر v*p*n شیلتر شکن نیست هر شیلتر شکن هم v*p*n نیست

110 کاربر داریم
امار بن = ۰

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
دوستان یک مشکل برام پیش اومده که 2 ساعته روی اعصابم هست .
صبح داشتم بازی میکردم .... سیستم را خاموش کردم و 2 ساعت پیش که خواستم برم داخل بازی سیستم وقتی میره توی بازی هنگ میکنه ( موس مثل حالت افت فریم حرکت میکنه و چیزی هم لود نمیشه ) و این مشکل را هم با Wow و Warcraft دارم و بقیه بازیها مشکل ندارم این را هم بگم که هر 3تا Wow 3.5.5 -Wow 4.3.4 - Wow 5.3 این مشکل را دارند.
کسی میدونه علت چیه و چطور میشه رفعش کرد ؟
خیلی لطف میکنید اگه کمک کنید .

MARSHAL-AOL

کاربر سایت
Feb 11, 2008
74
نام
شهرام
نمیدونم چرا همه PVP کارا آخرش میرسن به آرنا تورنمت :dمن یه مدتی اونجا بودم. از نظر الاینس و هورد که فرقی نمیکنه (چون BG مشترکه!) اما کلا هورد بیشتر داره.
درباره باگ هم من تو تلنت DK احساس کردم چن تا باگ داره. همینطور هانتر. یه مقدار هم از نظر Gear Up فرق داره با بلیز. در کل بهتره اونجا با چن تا پایه ثابت پلی کنید.

سلام
داداش شما اونجا Cata بازی میکردی یا wotlk بعد چند وقت پیش ؟ کلا بهتر از این برای pvp ُسراغ دارید چیزی ممنونم

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام من یه wow 4.3.4 گرفتم نصبش هم کردم ولی این لانچر بیلیز الکی میخواد update کنه من فقط می خوام تو سرور ایرانی بازی کنم نیمیخوام بیلیز بازی کنم باید چیکار کنم که بدون اینکه download کنه برم توو بازی ؟

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام
داداش شما اونجا Cata بازی میکردی یا wotlk بعد چند وقت پیش ؟ کلا بهتر از این برای pvp ُسراغ دارید چیزی ممنونم
من WOTLK پلی میدادم و طبق تجربه شخصیم واسه PvP فقط 2تا انتخاب هست: 1- آرنا تونمت 2- مولتن
حالا مقایسه این 2تا (باز هم طبق تجربه شخصیم): 1- تو آرنا تورنمت بازی ینواخته (خیلی)! شما فقط میتونید دوئل بدید، join واسه BG و البته آرنا اما تو مولتن علاوه بر اینکارا شما میتونی Profession آپ کنی، فارم کنی، چندتا رید بری تا آیتم PVE بدربخور بگیری و... 2- آرنا تورنمت پلیر کمتری داره نسبت مولتن ولی پلیراش خوب به بالان، اما مولتن همه رقمه پلیره PvP داره هم ضعیفتر از آرنا تورنمت هم قویتر! 3- بعضی از پلیرای Warrior, Paladin, DK واقعا رو موخن تو مولتن :d بدلیل داشتن سلاح Shadowmourn، چرا؟ چون Shadowmourn تو جریان بازی خیلی سخت بدست میاد (25 HC از Halion و LK با احتمال شانس 1.5%) که هیچ پلیره PVP به چنین چیزی نمیرسه و البته در فروشگاه مولتن با قیمتی حدود 140 دلار قابل خریده =))/:) که واسه ما ایرانیا شبیه جوکه! اما خیلی از PvP کارای خارجی میرن و این سلاح رو میخرن! >:) ولی آرنا تا اون موقع که من بودم Shadowmourn نداشت تو فروشگاش 4- وجود باگ تو تلنت بنظرم تو آرنا کمتر بود تا مولتن 5- تیم های کمتری مولتن نسبت به آرنا تو 3v3 و 5v5 داره (البته اون آخریا که من بودم 3v3 هم داشت پا میگرفت)
تصمیم من (تصمیم کبری :d ) : کل مزایای آرنا نسبت به مولتن یه طرف، این ینواختیه بازی تو آرنا هم یه طرف! در نهایت من به دلیل اینکه چنتا دوست هم رو مولتن داشتم رفتم سراغ مولتن.
اگه خودت هم به این نتیجه رسیدی که مولتن بری یادت باشه بری ریلم Deathwing واسه Wotlk و برا Cata بری Frostwolf اینا بهترین ریلمای PVP تو مولتن هستن.
مهمترین چیز تو PvP اینه که پایه ثابت داشته باشی... راستشو بخوای وسوسم کردی :d من از نداشتن پایه واسه PvP کلا رفتم LoL بازی میکنم :d در نهایت تصمیمت رو بگو، شاید ما هم Join بشیم با شما :d

- - -ویرایش - - -

دوستان یک مشکل برام پیش اومده که 2 ساعته روی اعصابم هست .
صبح داشتم بازی میکردم .... سیستم را خاموش کردم و 2 ساعت پیش که خواستم برم داخل بازی سیستم وقتی میره توی بازی هنگ میکنه ( موس مثل حالت افت فریم حرکت میکنه و چیزی هم لود نمیشه ) و این مشکل را هم با Wow و Warcraft دارم و بقیه بازیها مشکل ندارم این را هم بگم که هر 3تا Wow 3.5.5 -Wow 4.3.4 - Wow 5.3 این مشکل را دارند.
کسی میدونه علت چیه و چطور میشه رفعش کرد ؟
خیلی لطف میکنید اگه کمک کنید .
شاید فایروالت باشه یا درایو کارت گرافیکت مشکل پیدا کرده باشه

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
با عرض درود
عزیزان بنده هیچی در کورد این بازی نمیدونم . لطفا با حوصله بهم کمک کنید .
1- ایا این بازی در سرور اصلی رایگان است؟
2- لینک دانلود ؟
3- طریقه انلاین بازی کردن ؟
4- افلاین هم دارد ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تاکتیک باس اول immerseus پچ 5.4 ( sieg of orgrimmar )
در مورد تانک ها که Debuff میندازه / هر 2 یا 3 Stack باید بین تانک ها جا به جا بشه / هر دو تانک نباید جلوی باس باشند چون همزمان هر دو تانک Debuff رو می گرند ... روی باس هم باید به دور از Raid و هر چیز دیگه باشه ... زمانی که Corrosive Blast بزنه باید دست از تانت کردن بر دارید که در جا تانک میمیره
جایی که ایستادین، دقیقا زیر پاتون مایع مشکی رنگ ظاهر میشه ( هر 6 ثانیه یک بار ) که باید جا به جا بشین ... همچنین یک مایع ابی رنگ هست که حرکت میکنه که اگر بهتون بخوره پرتتون میکنه بالا ... همچنین باس یک مایع شوت میکنه که اگر بهتون بخوره پرت میشید عقب البته در این زمان باید Raid شروع کنه به چرخیدن چیزی مثل Drumu در TOT .... توی تصویر واضح تر هست
34258464809970221601.png

02958634634945158549.png

زمانی که Add ها ظاهر شدند باید مشکی ها رو بکشید ولی ابی برای هیلر هست و باید هیلشون کنند ... اگر addها برسند به باس raid میپوکه :D

82640559580847394999.png

مهارت های باس
Tears of the Vale

As a water elemental, Immerseus attacks players directly.

• Sha Bolt — Immerseus fires a Sha Bolt at every enemy, inflicting 75,000 Shadow damage to enemies within 5 yards, forming a Sha pool at the targeted location.
    • Sha Pool — Inflicts 75,000 Shadow damage every second.
  • Swirl — Immerseus causes torrents of Sha-corrupted water to burst from beneath the cracks in the ground. Players that come into contact with the tainted waters will suffer 30,000 Shadow damage and be knocked away.
  • Corrosive Blast — Immerseus inflicts 600,000 Shadow damage in a cone aimed at his primary target, increasing Shadow damage taken by 100% for 45 sec. Stacks.
  • Seeping Sha — Coming into contact the Seeping Sha that surrounds Immerseus inflicts 100,000 Shadow damage and knocks players back.
  • Swollen Pride — Immerseus swells with Sha corruption, gaining stacks of Swollen Pride proportional to his current Corruption level. Players who strike Immerseus will suffer the touch of Sha corruption, forming a Deflated Pride creature and gaining an application of Swelling Pride, which deals at least 2,500 Shadow damage every 1 sec for 10 sec, increasing in damage rapidly with each additional stack.
    • Deflated Pride — Attacking Immerseus while Swollen Pride is active spawns a Deflated Pride.
Split

Upon reaching zero health, Immerseus becomes unstable and bursts into a shower of Sha Puddles and Contaminated Puddles, which will attempt to reform in the pool at the center of the chamber. For each Sha puddle killed and each Contaminated Puddle healed to full, Immerseus's Corruption is reduces by one. When Immerseus reaches zero Corruption, he is cleansed of the Sha taint and becomes friendly.

• Sha Puddle — When destabilized, Immerseus forms one Sha Puddle for every four units of Corruption he has. Destroying a Sha Puddle before it merges back into the central pool will remove one unit of Corruption.
    • Sha Residue — When a Sha Puddle is destroyed, it triggers Sha Residue, inflicting 75,000 Shadow damage to enemies within 8 yards and increasing damage dealt to other Sha Puddles by 25%. Stacks.
  • Contaminated Puddle — When destabilized, Immerseus forms one Contaminated Puddle for every four units of Corruption that have previously been removed. Healing a Contaminated Puddle to full health before it merges back into the central pool will cause it to become Purified, and remove one unit of Corruption upon reaching Immerseus.
    • Congealing — The speed of the Contaminated Puddle wanes as it increases in health.
    • Purified Residue — Upon reached full health, a Contaminated Puddle released Purified Residue, restoring 25% mana to all allies within 10 yards and increasing healing done by 75%. Stacks.
  • Erupting Sha — When any Puddle reaches Immerseus, it triggers Erupting Sha, which inflicts 75,000 Shadow damage to all players.
  • Erupting Water — When a Purified Puddle reaches Immerseus, it triggers Erupting Water, which inflicts 30,000 Frost damage to all players.
  • Sha Pool — The Sha Pool grows over time, inflicting at least 3,000 Shadow damage over 1 sec to enemies who touch it, stacking and increasing rapidly in damage proportional to the number of stacks. Touching the Sha Pool causes it to shrink, whereas it will expand whenever any Puddle reaches it.
  • Seeping Sha — Coming into contact the Seeping Sha that surrounds Immerseus inflicts 100,000 Shadow damage and knocks players back.

باس های بعدی هم برای بعد .....

- - -ویرایش - - -

با عرض درود
عزیزان بنده هیچی در کورد این بازی نمیدونم . لطفا با حوصله بهم کمک کنید .
1- ایا این بازی در سرور اصلی رایگان است؟
2- لینک دانلود ؟
3- طریقه انلاین بازی کردن ؟
4- افلاین هم دارد ؟
1- خیر
2- blizzard.com
3- یک اکونت میسازید .. بعد بازی اجرا کردید اون یوزر و پسورد وارد میکنید
4- خیر

آخرین ویرایش:

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
تاکتیک باس اول immerseus پچ 5.4 ( sieg of orgrimmar )
در مورد تانک ها که Debuff میندازه و و باید جا به جا کنند ...
جایی که ایستادین، دقیقا زیر پاتون مایع مشکی رنگ ظاهر میشه که باید جا به جا بشین ... همچنین یک مایع ابی رنگ هست که حرکت میکنه که اگر بهتون بخوره پرتتون میکنه بالا ... همچنین باس یک مایع شوت میکنه که اگر بهتون بخوره پرت میشید عقب .... توی تصویر واضح تر هست
34258464809970221601.png

02958634634945158549.png

زمانی که Add ها ظاهر شدند باید مشکی ها رو بکشید ولی ابی برای هیلر هست ... اگر addها برسند به باس raid میپوکه :D

82640559580847394999.png

باس های بعدی هم برای بعد .....

- - -ویرایش - - -

1- خیر
2- blizzard.com
3- یک اکونت میسازید .. بعد بازی اجرا کردید اون یوزر و پسورد وارد میکنید
4- خیر

افرین
واسه دفعات بعدی عکس png ذخیره نکن :D
۱ چیزیو یادت رفت
تانکا باید طوری وایسن که swirl نره طرف Raid که مجبور شن avoid‌بدن

MARSHAL-AOL

کاربر سایت
Feb 11, 2008
74
نام
شهرام
من WOTLK پلی میدادم و طبق تجربه شخصیم واسه PvP فقط 2تا انتخاب هست: 1- آرنا تونمت 2- مولتن
حالا مقایسه این 2تا (باز هم طبق تجربه شخصیم): 1- تو آرنا تورنمت بازی ینواخته (خیلی)! شما فقط میتونید دوئل بدید، join واسه BG و البته آرنا اما تو مولتن علاوه بر اینکارا شما میتونی Profession آپ کنی، فارم کنی، چندتا رید بری تا آیتم PVE بدربخور بگیری و... 2- آرنا تورنمت پلیر کمتری داره نسبت مولتن ولی پلیراش خوب به بالان، اما مولتن همه رقمه پلیره PvP داره هم ضعیفتر از آرنا تورنمت هم قویتر! 3- بعضی از پلیرای Warrior, Paladin, DK واقعا رو موخن تو مولتن :d بدلیل داشتن سلاح Shadowmourn، چرا؟ چون Shadowmourn تو جریان بازی خیلی سخت بدست میاد (25 HC از Halion و LK با احتمال شانس 1.5%) که هیچ پلیره PVP به چنین چیزی نمیرسه و البته در فروشگاه مولتن با قیمتی حدود 140 دلار قابل خریده =))/:) که واسه ما ایرانیا شبیه جوکه! اما خیلی از PvP کارای خارجی میرن و این سلاح رو میخرن! >:) ولی آرنا تا اون موقع که من بودم Shadowmourn نداشت تو فروشگاش 4- وجود باگ تو تلنت بنظرم تو آرنا کمتر بود تا مولتن 5- تیم های کمتری مولتن نسبت به آرنا تو 3v3 و 5v5 داره (البته اون آخریا که من بودم 3v3 هم داشت پا میگرفت)
تصمیم من (تصمیم کبری :d ) : کل مزایای آرنا نسبت به مولتن یه طرف، این ینواختیه بازی تو آرنا هم یه طرف! در نهایت من به دلیل اینکه چنتا دوست هم رو مولتن داشتم رفتم سراغ مولتن.
اگه خودت هم به این نتیجه رسیدی که مولتن بری یادت باشه بری ریلم Deathwing واسه Wotlk و برا Cata بری Frostwolf اینا بهترین ریلمای PVP تو مولتن هستن.
مهمترین چیز تو PvP اینه که پایه ثابت داشته باشی... راستشو بخوای وسوسم کردی :d من از نداشتن پایه واسه PvP کلا رفتم LoL بازی میکنم :d در نهایت تصمیمت رو بگو، شاید ما هم Join بشیم با شما :d

سلام دستت درد نکنه واسه راهنمایی خیلی گلید میرم همین ارنا تورنمنت فقط باید صبر کنم dvd بازی Cata 4.3.4 برام پست کردن برسه خودم اخرین پچ رو دارم فکر کنم یکی دو روز دیگه برسه من با دوستم میخوایم بریم ولی زیاد بازیمون خوب نیست :-b

behtarin private serveri ke fagat pvp bashe hamin AT hast
az man nasihat aslan molten bazi nakon chon kheyli sathe playerhash kame
sathe pvp too AT hatta az blizz ham bishtare ! masalan shoma age too AT 2s rating 2k dashte bashi mitooni too molten rahat 3k rating beresi ,blizz 2.1k
man ghablan too realm LK AT 2.6k mmr priest dashtam furukhtam
bad umadam molten Cata bazi kardam 4.0.6 kheyli rahat 3kk rating residam sathe pvp too molten shabihe joke
bad raftam server romani wow.freakz.ro 4.3.4 unjam yekam ba doostam bazi kardam sathe pvp yekam az AT kamtare, dar kol servere khoobiye vali dir dir update mikone (chanta hero bara furush daram inja) ssss
alan ham ke khodaro shokr tark kardam wow o rahat shodam daram WoT bazi mikonam vali kheyli kam
AT ally horde mitooni ba command avaz koni rahat ,vali teamet be ga mire
age mikhay pve ham bazi koni unmoghe boro molten vali aslan pug raid naro chon 100% ye irani too raid hast ke ninja mikoneo mirine too raid
hatman ye guild peyda kon ba guild raid boro
sry keyboard F nadare
age mikhay rating khoob beresi bayad vase hamechi keybind bezari mesle in vagarna roo 2k darja mizani
813d1590d28a.jpg

مرسی عزیزم یه دنیا اره منم همشو hotkey میزارم مولتن نمیرم خوشم نمیومد از همون اول

بعدش شرمنده یه چیز دیگه یه سوال دیگه توجه کردین ladder cata هم یا dk هستن یا hunter یا rogue بعد هیلر ها همه shaman دلیلش چیه نکنه اینا زیادی شاخن اونجا یا بقیه کلاس ها باگ دارن ؟؟!!! ؟؟

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
سلام دستت درد نکنه واسه راهنمایی خیلی گلید میرم همین ارنا تورنمنت فقط باید صبر کنم dvd بازی Cata 4.3.4 برام پست کردن برسه خودم اخرین پچ رو دارم فکر کنم یکی دو روز دیگه برسه من با دوستم میخوایم بریم ولی زیاد بازیمون خوب نیست :-b

مرسی عزیزم یه دنیا اره منم همشو hotkey میزارم مولتن نمیرم خوشم نمیومد از همون اول

بعدش شرمنده یه چیز دیگه یه سوال دیگه توجه کردین ladder cata هم یا dk هستن یا hunter یا rogue بعد هیلر ها همه shaman دلیلش چیه نکنه اینا زیادی شاخن اونجا یا بقیه کلاس ها باگ دارن ؟؟!!! ؟؟
ببین به نظر من اگه خواستی بری molten frostwolf کاراکترتو ally بساز چون تمام BG هارو ally ها می برن کلن ally تو PVP بهتره تو molten

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر