World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Dovahkin

کاربر سایت
Aug 22, 2012
132
نام
فرنام
patch چرتی مثله کاتا که اوج PVP دوران wow بود می خوای چه بگی deathwing به گرد پای anub یا halion میرسه تو patch لیچ کینگ ؟ شما نمی فهمید بهترین و سخت ترین تانک warrior هست warrior orc بساز شما می فهمی من چی میگم

اقا Wotlk تموم شد رفت مال 5 سال پیش بود من دارم از الان صحبت میکنم....(تازه اون موقشم dk خیلی از الان op تر بود) هیچ فرقی هم نمیکنه ریست چی باشه بستگی داره شما خودت چجوری بازی میکنی.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دوستان من اومدم سرور کازاک من و به لیست دوستاتون اضافه کنید
battle tag : mohsady#1754
دوستان گیلد دریم ورامین هم دعوت نامه بدن

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
نمیدونم چرا کمکم دارم از wow نا امید میشم :| قبلا احساس میکنم اینجوری نبود.
کار همه شده افتادن دنبال آیتم :| یا سریع لول آپ کردن...

rdf هم که کلا بازیو خراب کرده ، درسته کار آسون کرده ولی حس و حال بازیو گرفته ، قبلا ما خودمون پا پای پیاده(مونت) میرفتیم دم در dungeon ، تو راه می گفتیم می خندیدیم هوردی میدیدیم درگیر میشدیم باهم ، الان یه دکمه میزنی ، join میشی با 4-5 تا غریبه ، یه کلمه هم حرف نمیزنن ، همش هم روی کیبرد 1 و 2 رو میزنی تا تموم بشه :| حس به خصوصی نداره ...

هر از گاهی هم یه پچ میدن با یه سری آیتم که دوباره همه بیوفتن دنبال اونا ... :| باهم دوئل میکنن و نشون میدن ما فلان آیتمو داریم یا مثلا همه ی مونت هارو من جمع کردم و ... :| (یه جوریه آخه ، که چی )

فکر کنم wow به درد کسانی که داستان براشون مهمه خیلی دلچسب نباشه مخصوصا از بعد wotlk که کلا داستان بازی رفت تو حاشیه :| ، یا مثلا quest های باحال میخوان که درگیرشون کنه (مثه quest های بازی skyrim )

بلیزارد کلا یه جوری شده :| لابد از وقتی با activision یکی شدن اینجوری شد... نمیدونم :|

باید منتظر موند دید elder scrolls online چه جوریه ، اینطور که پیداست گویا به داستان و quest ها خیلی بها دادن و بازی دارای یک روند جالب هستش.

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
دوستان سرور پانداشان رو از لیست خط بزنید،اوایل خوب بود ولی الان افتضاح تمام،شده آخرت لاگ و باگ!!!
حیف وقتی که در این سرور گذاشتم)x
دوستان سرور خوب دیگه برای mop سراغ ندارند؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان سرور پانداشان رو از لیست خط بزنید،اوایل خوب بود ولی الان افتضاح تمام،شده آخرت لاگ و باگ!!! حیف وقتی که در این سرور گذاشتم)x دوستان سرور خوب دیگه برای mop سراغ ندارند؟
من که گفته بودم سرور دیگه ای نیست(اگرم باشه بدتر از پانداشانه)

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
دوستان سرور پانداشان رو از لیست خط بزنید،اوایل خوب بود ولی الان افتضاح تمام،شده آخرت لاگ و باگ!!!
حیف وقتی که در این سرور گذاشتم)x
دوستان سرور خوب دیگه برای mop سراغ ندارند؟
سلام رفیق
رفیق مولتن با اون عظمت نتونست 100% --- 3.3.5a رو فیکس کنه...
هیچ وقت نمیتونه...
حالا شما از پچ پاندا گلایه میکنی؟
ی مدت کوتاهی هستش ک پاندا تو سرور رایگان راه افتاده تا دو سال رو همین روال باقی میمونه تا بتونن ی چیزایی رو فیکس کنن تا بشه ی ذره از بازی لذت برد ...
شما اگه میخوای بدون باگ بازی کنی فقط و فقط بلیز این موقعیت رو برای شما فراهم میکنه...
ولی خب بلیز پولی هستش و مسلماً باید فرق داشته باشه با بقیه سرورا...

rdf هم که کلا بازیو خراب کرده ، درسته کار آسون کرده ولی حس و حال بازیو گرفته ، قبلا ما خودمون پا پای پیاده(مونت) میرفتیم دم در dungeon ، تو راه می گفتیم می خندیدیم هوردی میدیدیم درگیر میشدیم باهم ، الان یه دکمه میزنی ، join میشی با 4-5 تا غریبه ، یه کلمه هم حرف نمیزنن ، همش هم روی کیبرد 1 و 2 رو میزنی تا تموم بشه :| حس به خصوصی نداره ...

هر از گاهی هم یه پچ میدن با یه سری آیتم که دوباره همه بیوفتن دنبال اونا ... :| باهم دوئل میکنن و نشون میدن ما فلان آیتمو داریم یا مثلا همه ی مونت هارو من جمع کردم و ... :| (یه جوریه آخه ، که چی )

فکر کنم wow به درد کسانی که داستان براشون مهمه خیلی دلچسب نباشه مخصوصا از بعد wotlk که کلا داستان بازی رفت تو حاشیه :| ، یا مثلا quest های باحال میخوان که درگیرشون کنه (مثه quest های بازی skyrim )

بلیزارد کلا یه جوری شده :| لابد از وقتی با activision یکی شدن اینجوری شد... نمیدونم :|

باید منتظر موند دید elder scrolls online چه جوریه ، اینطور که پیداست گویا به داستان و quest ها خیلی بها دادن و بازی دارای یک روند جالب هستش.

ب هر حال هر بازی ای ی مدت انقضاء خودشو داره
هر چیزی ک میگیری و مصرف میکنی تا ی حدی میتونی نگهش داری
واو هم همینطوریه هیچ وقت ،یعنی این بازی هیچ وقت تا 100 سال عمر نمیکنه ، ی تایم خاصی داره ک بازی سپرده میشه به خاطره ها،اون زمان ، نزدیکه ،ک بازی رو فقط یادش میکنیم ک میگیم عجب چیزی بود دوران خودش...
مدیران واو هم کم کم دارن با مشکلات جدی روبرو میشن،این مشکلات همون جذب پلیر هستش،و باز هم این مشکلات همون نگه داشتن کسانی هست ک بهشون میگن پشتیبانی،کسایی ک بابت این بازی سرمایه گذاری کردن و تنها چیزی ک میخوان پول هستش نه خیروخوبی دیگران...
اگه پلیر نباشن پول هم نیست پس واو داره میره سمت آسون تر کردن بازی ،فانتزی کردن بازی ،بتل پت ی جورایی مثه بازی دیجیمون میمونه ک من فک کنم 10 یا 11 سالم بود بازی میکردم
داره ی کاری میکنه ک رنج سنی ب 5 سال کاهش پیدا کنه شاید هم کمتر...(این نظر منه!نه از جایی در اوردم نه کسی بم گفته نه جی ام گفته)
هر کی نظری داره...
پ.ن :
کسی هم نمیتونه در این مورد اعتراض بکنه فقط میتونه بازیشو پاک کنه :) ...

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ب هر حال هر بازی ای ی مدت انقضاء خودشو داره
هر چیزی ک میگیری و مصرف میکنی تا ی حدی میتونی نگهش داری
واو هم همینطوریه هیچ وقت ،یعنی این بازی هیچ وقت تا 100 سال عمر نمیکنه ، ی تایم خاصی داره ک بازی سپرده میشه به خاطره ها،اون زمان ، نزدیکه ،ک بازی رو فقط یادش میکنیم ک میگیم عجب چیزی بود دوران خودش...
مدیران واو هم کم کم دارن با مشکلات جدی روبرو میشن،این مشکلات همون جذب پلیر هستش،و باز هم این مشکلات همون نگه داشتن کسانی هست ک بهشون میگن پشتیبانی،کسایی ک بابت این بازی سرمایه گذاری کردن و تنها چیزی ک میخوان پول هستش نه خیروخوبی دیگران...
اگه پلیر نباشن پول هم نیست پس واو داره میره سمت آسون تر کردن بازی ،فانتزی کردن بازی ،بتل پت ی جورایی مثه بازی دیجیمون میمونه ک من فک کنم 10 یا 11 سالم بود بازی میکردم
داره ی کاری میکنه ک رنج سنی ب 5 سال کاهش پیدا کنه شاید هم کمتر...(این نظر منه!نه از جایی در اوردم نه کسی بم گفته نه جی ام گفته)
هر کی نظری داره...
پ.ن :
کسی هم نمیتونه در این مورد اعتراض بکنه فقط میتونه بازیشو پاک کنه :) ...

بلیز اگه رو wow وقت بزاره بازی عالی میشه(مث دیابلو 3)ولی الان فقط دنباله پوله واسه همین سریع بازی رو میده بیرون و افتضاح میشه
البته همینم واسه منه تازه وارد که فقط تو سرورای فری بازی کردم خیلی عالیه چون این داستانو تو بازی تجربه نکردم(تو بلیز یه الیت معمولیم بکشی سناریو پخش نکنه حداقلش یه حرفی میزنن دیگه) و اصولا هر بازیی که تا حد آخرش بازی کنی(و البته دوباره ادامش بدن) دیگه میلتو بهش از دس میدی
حتی همون اسکایریمم که دوستمون گفت کی میاد 300 ساعتشو بازی کنه فوق فوقش یک چارمشو که تموم کردی خسته کننده میشه و بیخیالش میشی
پ.ن
تو خودت جرئتشو داری حذفش کنی؟من که ندارم:)(ینی اگه کل هارد فرمت شه اول wowـو ریکاوری میکنم)

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
بلیز اگه رو wow وقت بزاره بازی عالی میشه(مث دیابلو 3)ولی الان فقط دنباله پوله واسه همین سریع بازی رو میده بیرون و افتضاح میشه
البته همینم واسه منه تازه وارد که فقط تو سرورای فری بازی کردم خیلی عالیه چون این داستانو تو بازی تجربه نکردم(تو بلیز یه الیت معمولیم بکشی سناریو پخش نکنه حداقلش یه حرفی میزنن دیگه) و اصولا هر بازیی که تا حد آخرش بازی کنی(و البته دوباره ادامش بدن) دیگه میلتو بهش از دس میدی
حتی همون اسکایریمم که دوستمون گفت کی میاد 300 ساعتشو بازی کنه فوق فوقش یک چارمشو که تموم کردی خسته کننده میشه و بیخیالش میشی
پ.ن
تو خودت جرئتشو داری حذفش کنی؟من که ندارم:)(ینی اگه کل هارد فرمت شه اول wowـو ریکاوری میکنم)
فک کنم شما در مورد mmorpg ، بازی اوپن چیزی متوجه نشدید ک این حرفارو در مورد Skyrim میزنید :)
شما ی ذره صبر پیشه کن،بذار elder scrolls online بیاد ، متوجه میشی بازی mmorpg چی هستش
وقتی ی بازی ، میخواد حدود میلیون ها پلیر رو داخل ی سرور جا بده و حرفی از ریلم نیست،و میخواد بمبی تو این سبک منفجر کنه....
اونوقته ک متوجه میشی چی میگم...
من از همین الان به شما میگم ک این بازی ،تو سبک خودش ،معجزه به حساب میاد...
من واو رو میپرستم،چیزه بدی در موردش نگفتم،حقیقت بود...
پ.ن:
منظور بنده ی چیزِ دیگه بود :)
شما مطلبو دریاب!

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
فک کنم شما در مورد mmorpg ، بازی اوپن چیزی متوجه نشدید ک این حرفارو در مورد Skyrim میزنید :)
شما ی ذره صبر پیشه کن،بذار elder scrolls online بیاد ، متوجه میشی بازی mmorpg چی هستش
وقتی ی بازی ، میخواد حدود میلیون ها پلیر رو داخل ی سرور جا بده و حرفی از ریلم نیست،و میخواد بمبی تو این سبک منفجر کنه....
اونوقته ک متوجه میشی چی میگم...
من از همین الان به شما میگم ک این بازی ،تو سبک خودش ،معجزه به حساب میاد...
من واو رو میپرستم،چیزه بدی در موردش نگفتم،حقیقت بود...
پ.ن:
منظور بنده ی چی دیگه بود :)
شما مطلبو دریاب!

من درباره خود اسکایریم گفتم و جرئتشو ندارم درباره elder scroll online حرفی بزنم(بازیای شرکت بتسدا چیزی کمتر از بازیای بلیز نداره و با کمی تلاش میتونه بلیزو غورت بده حتی همون اسکایریم هم من هر بار که بازی کردم یه جور بود ولی سبکش واسم خسته کننده شد)
اگه بیادم حتما دانلودش میکنم
متاسفانه باید بگم حقیقته
اونم منظورم این بود که اعتراضیم داشته باشم نمی تونم کاری کنم چون فعلا بازی درس حسابی دیگه که نیس اگرم باشه سیستمم نمی خوره:d
ما هم منتظر ES onlineـیم
و به احتمال زیاد حجمش کمتر از 10گیگه(اسکایریم 5 گیگ بود این فوقش دوبرابرش)

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين

دقیقا دقیقا به حرفت موفقم از موقعی که لول 80 شدم دیگه اوون حس حال قدیمی رو نسبت به wow ندارم قبلا که 80 نبودم مجاراجویی میکردم در عین ماجراجویی دوست پیدا میکردم

ولی الان که 80 هی میرم df چند تا فحش هم بخاطر اینکه خوب demage نمیزنم میخورم و بس کلا همه توو یه جا به اسمه dalaran جمع شدن ((( البته فقط اوونایی 80 ان ))) و منطضر ان که df برن و offline بشن بازی باسم بعضی موقع ها خیلی کسل کننده میشه

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516

منم موافقم با این قضیه که به سمت فانتزی تر شدن داره پیش میره. اون جدیت در عین حال فانتزی بودن قبل خودشو نداره دیگه.

باز اگه wow رایگان میشد یه چیزی ، گاه گداری سر زدن بهش بد نیست. ولی واقعا برا منه ایرانی نمی صرفه ماهی 50 تومن بدم :| انگیزه ی خاصی ندارم.
اولش خیلی خوشحال بودم که برگشتم به بازی ولی الان خیلی بازی بهم نمیچسبه ، شاید تاریخ انقضاش واسه من رسیده :/

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
والا این بازی متاسفانه تاریخ انقضا نداره .
من یه روز بوسیدمش گذاشتمش کنار اما بعد از 15 ماه دوباره هی بیادش میوفتادم و برگشتم.

آقا چرا این دروید جان عزیز رو نمیشه به عنوان تانک solo به حساب آورد . اخه چرا بلیز اینقدر تفاوت تو هیل دروید با یکی مثل Dk گذاشته .
با اینکه لول 509 هستم اما نمیتونم Warbringer رو تکی بزنم اما DK میاد با lvl 490 میزنه .
البته الان خودم DK اپ کردم تا solo ها رو با این برم

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد

اینکه بعد از تلفیق ACti و Blizz بازی پسرفت کرد رو قبول دارم اما درباره RF باید بگم که اصلا هیچ کس حسابش نمی کنه چون حتی خیلی ساده تر از Normal ـه 10 من هست ...
کسی که می خواد ریدینگ کنه الان هیچوقت نمی ره سراغ RF ...
تازه الان LFR هم اضافه می شه با پچ 5.4 که یه چیزی بین Normal و Raid Finder هست ...
که بین 10 تا 25 نفر هر چند نفر که باشید می تونید برید رید و مثلا اگه 14 نفر باشید یا 22 نفر درجه سختی باس ها و کلا رید تغییر می کنه ... یه سری باس ها توی RF نیستن که توی LFR به بالا هستن همینطور Item های دراپ شده هم توی RF خوب نیستن در اصل RF برای وقت گذرونی هست و هنوز همون Raiding های قدیمی پا بر جاست...

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
سلام رفیق
رفیق مولتن با اون عظمت نتونست 100% --- 3.3.5a رو فیکس کنه...
هیچ وقت نمیتونه...
حالا شما از پچ پاندا گلایه میکنی؟
ی مدت کوتاهی هستش ک پاندا تو سرور رایگان راه افتاده تا دو سال رو همین روال باقی میمونه تا بتونن ی چیزایی رو فیکس کنن تا بشه ی ذره از بازی لذت برد ...
شما اگه میخوای بدون باگ بازی کنی فقط و فقط بلیز این موقعیت رو برای شما فراهم میکنه...
ولی خب بلیز پولی هستش و مسلماً باید فرق داشته باشه با بقیه سرورا...

حالا باگ هاش به کنار قابل تحمله،این Quest نشد یکی دیگه چیزی که خیلی رو اعصابه lag و Delay شدید هست که این روزها درگیرش هستم،داخل Dungeon ها به خصوص زمان pvp اصلا نمیشه بازی کرد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر