World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Sina.Tvsl

کاربر سایت
Jan 15, 2013
363
نام
SiNA
بچه ها من مشکل دارم!
هر چی تلاش میکنم کانکت نمیشه!
بعد از چند ثانیه تو connecting مینویسه you are disconnected from the server!!!
میخواستم ببینم کس دیگه ای این مشکلو نداره،یا فقط اینترنت منه که قاطی کرده!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,485
\:
یعنی انقدر داستان اینکه blood elf چطور به Human پیوست و چطور شد که جدا شد ازشون طولانیه؟ :-/ خب کدوم کتابا رو باید بخونم؟
وایستا ببینم... یعنی میگی اون یونیتایی که گفتم تو WC III TFT تو human هستن Blood Elf نیستن؟ :-o باو از Bloodmage تابلوتر؟
البته داستان Bloodmage رو کامل میدونم ولی خب اون که داستانش درباره بقیه blood elfها صدق نمیکنه

پ.ن: الان اون دموی 5.4 رو دیدم، ای تو روح بلیزار سگ ارمنی یه کاری کرد! بی شرفا یه ذره ابهت واسه این هورد ما نزاشتن، اون فنچ باید بیاد واسه ولجین ما خط و نشون بکشه؟! آخ که چقدر این هورد بد بخته... یکی نیست بگه آخه نیست که الاینس تا حالا هیچ گندی بالا نیاورده... ای خدا بگم چیکارت نکنه بلیز!
منظورت varian wrynnبود :|اینا حتا کسایی که هورد بازی میکنن میدونن کول ترین شخصیت wow ایشونه:d

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
اولش که تو بازی وارکرافت3 هست!
کیل‌تاس و بلودالفاش زیر دست یه آدم بودن(همون که سیلوانس گولش زد تا کمکش کنه و بعد کشتش!!) که این خیلی به الفا سخت میگرفت! مثلا تو همه ی آدمایی که زیر دستش بودنو ورداشت و گفت باید با آنددا بجنگی! بعدشم وقتی تا مرز نابودی رسیدن ناگاها اومدن و گفتن کمکت می کنیم کیل‌تاسم قبول کرد که بعدش واسه همین همه ی بلودالفا رو انداختن زندان!
یه جا هم شنیدم که وقتی درنآی‌ها اومدن آزروت اینا بهشون حمله کردن و پایتختشونو گرفتن(که البته نمی دونم زمانش کی بوده!!)
و تازه بخاطر جادوی پلیدشون آلیا اونا رو از خودشون روندن!!
دیگه اینجوری شد که اونجوری شد!!:d
ممنون بابت جواب خیلی کمک کرد، فقط چن جاش رو درست متوجه نشدم: یکی اینکه منظورت از جادوی پیلید این blood elfها کدوم جادو بود؟ 2وم blood elfها چطوری از زندان آزاد شدن؟ 3وم یعنی سیلورمون در اصل مال درانایی هاست؟ :-o
بچه ها من مشکل دارم!
هر چی تلاش میکنم کانکت نمیشه!
بعد از چند ثانیه تو connecting مینویسه you are disconnected from the server!!!
میخواستم ببینم کس دیگه ای این مشکلو نداره،یا فقط اینترنت منه که قاطی کرده!
منم با ساکس و قند شیکن و 100 جور چیز دیگه میتونم کانکت بشم (البته با مخابرات) ولی مبین نتم بدون مشکله گوش شیطون کر :d
منظورت varian wrynnبود :|اینا حتا کسایی که هورد بازی میکنن میدونن کول ترین شخصیت wow ایشونه:d
Trollolololol
اینو کسایی میدونن که از کاتا شروع کردن به پلی دادن نه یه old school. من پشیزی واسه این جوجه فنچ شما ارزش قائل نیستم که بخوام اسمشو بیارم... کول ترین؟ آره... حتما... اصلا شما خوبی! یه اعتبار وولجین واسه کله الاینس (فعلی) بسه! دیگه بقیه لیدرهای هورد به کنار

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
یکی اینکه منظورت از جادوی پیلید این blood elfها کدوم جادو بود؟ 2وم blood elfها چطوری از زندان آزاد شدن؟ 3وم یعنی سیلورمون در اصل مال درانایی هاست؟ :-o

همین وارلاک بودنشونو اینا! تو کتاب شب اژدها بود فک کنم که گفت بلودالفا بعد از نابود شدن منبع جادوشون، سان‌ول، رفتن سراغ منابع خارجی و اهریمنی!

اون بلودالفا که فقط افراد کیل‌تاس بودن!(نمی دونم بقیشون کجا بودن!!!) لیدی واشج مخفیانه وارد زندان شد و کیل تاسو آزاد کرد و بعد با هم افرادشو هم آزاد کردن و بعدش با یه پرتال رفتن به اوتلند دنبال ایلیدن بگردن!

نمی دونم! فک کنم اون چیزی که درنآی ها رو آورد به آزروت اونجا فرود اومد اینا هم که دیدن شی جادوییه و قدرت زیادیم داره سریع رفتن و تصاحبش کردن!(سیلورمون که فک کنم همون شهر قبلیشونه که بازسازیش کردن!!)
اینو من مطمئن نیستم چون شنیدم!!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,485
دوست عزیز هیچی سر در نمیاری ادعایه old school بودن میکنی تازه منم به این متهم میکنی که از کاتا شروع کردم واضحه هیچ اطلاعاتی از varian نداری اگه نه میدونستی ماجرای ایشون خیلی قبل کاتا شروع شد نمونش اینکه بهترین دوست ارتاس بود یا جنگ با onyxiaبعد شما که ادعای old school بودن میکنی اینو نمیدونستی کلا سعی نکن ندیده در مورد کسی قضاوت کنی من اخر cata دیگه quit کردم اکانتم الان فروزن نمیشه لینک کنم وگر نه دوستان شاید سابقه مارو دیده باشن به هر حال خوشباش بحث الاینس هورد وسط نکش که هزارتا دلیل میارم که تو تاریخ الاینس مهم تر بوده از ارتاس و ایلدن بگیر که الاینس بودن ترالم که زیر دست الاینس بزرگ شده بوده تا دث وینگ که به دست الاینس ها زندانی شده بود(تو کاتا نه قبلا)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
حالا که بحث داستان بازی شد به نظرتون کدام کتابش از همه بهتر بود ؟ من که به طلوع هورد رای میدم .. فوق العاده بود

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
مسعود جان بازم دستت درد نکنه

بهرحال اگه میدونید تو کدوم کتاب میتونم سر از داستان Blood elf ها در بیارم بهم بگید ممنون میشم

SAGAD عزیز، من چیزیو که نمیدونم دارم میپرسم، ایرادی داره؟... ممنون که از اون لیدرتون گفتی، آخه ما نمیدونستیم این چیزا رو :| بعدشم شما تو اون پستت رسما اومدی ترول کردی، میگی حتی هوردا هم میدونن کول ترین شخصیت wow این مردتیکه ست. پس باید انتظار شنیدن چنین جوابایی هم داشته باشی! بله منم از بلیزارد واسه همین شاکیم، به 2 تا چیز هیچ وقت بها نداد، 1- هورد 2- کلاس DK که بعد یه الاینسی مثه شما پیداش میشه که این حرفا رو میزنه
پ.ن: جالبه! الاینس حتی به گندکاریاشونم مینازن، آرتاس، ایلیدان =))
حالا که بحث داستان بازی شد به نظرتون کدام کتابش از همه بهتر بود ؟ من که به طلوع هورد رای میدم .. فوق العاده بود
اونو که آدم میخوانه میخواد زار زار بشینه گریه کنه اما من rise of arthas رو بیشتر دوست داشتم :d

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

میشه گفت تنها کتابیش که ارزش خوندن داره(حداقل واسه من!) از خون و افتخاره!
قبلا از همه‌شون خوشم میومد ولی بعد از اینکه کتاب نغمه های آتش و یخ‌ـو خوندم فهمیدم داستانای وارکرافت خیلی کلیشه ای و ساده ست!!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,485
منم کی چیزی نگفتم گفتم شما که varian نمیشناسی اینجوری خطابش نکن :dشاید تو اشارت کمی بهش شده باشه اما شخصیت بزرگیه از هموم کلاسیک بوده تو زمان اتیش گرفتن stormwind بچه بوده:dاینم قبول ندارم که بلیزارد به هوردا کمتر اهمیت داده اگه دقت کنی به غیر از mop بیشترین تلفات رو alliance ها دادن
ارتاس ایلیدن هم از اول افکار پلید نداشتن که =((

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
مسعود جان بازم دستت درد نکنه

بهرحال اگه میدونید تو کدوم کتاب میتونم سر از داستان Blood elf ها در بیارم بهم بگید ممنون میشم

SAGAD عزیز، من چیزیو که نمیدونم دارم میپرسم، ایرادی داره؟... ممنون که از اون لیدرتون گفتی، آخه ما نمیدونستیم این چیزا رو :| بعدشم شما تو اون پستت رسما اومدی ترول کردی، میگی حتی هوردا هم میدونن کول ترین شخصیت wow این مردتیکه ست. پس باید انتظار شنیدن چنین جوابایی هم داشته باشی! بله منم از بلیزارد واسه همین شاکیم، به 2 تا چیز هیچ وقت بها نداد، 1- هورد 2- کلاس DK که بعد یه الاینسی مثه شما پیداش میشه که این حرفا رو میزنه
پ.ن: جالبه! الاینس حتی به گندکاریاشونم مینازن، آرتاس، ایلیدان =))

اونو که آدم میخوانه میخواد زار زار بشینه گریه کنه اما من rise of arthas رو بیشتر دوست داشتم :d
منم تقریبا همینو میخواستم بگم :D این که خوده الیانس هم زیاد ریده بد تر از اینم ریده :D ارتاس الیدن این 10 برابر از گاروش بد تر ریدن
البته من خودم بنه ارتاسم :D

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
طبق اطلاعاتی که من از کتابها در آوردم داستان Bloodelf اینطوره که میگم.
در اول الفها به دو دسته Night Elf که مراقبان جنگل بودن و High Elf که جز الفهای برین هستن حساب میشدن و محل زندگی شون هم Quel'Thalas بود.
هر دو دسته الفها از متحدان الاینس بودن تا اینکه ..... ارتاس لیچ کینگ شد .
آرتاس و کیل تاس در یک زمانهای در Dalaran (البته مکان قدیمیش) با هم برخورد کرده بودن و هر دو نیز علاقه وافری به لیدی جینا داشتن .
زمانی که آرتاس DK شد تصمیم گرفت تا به Quel'Thalas حمله کنه که در این راه لیدی سیلواناس در مقابلش از شهر دفاع کرد و شکست خورد و تبدیل به اولین بانشی شد . بعد شهر به دست آرتاس فتح شد و همه الفهای برین و از جمله پدر کیل تاس به دست سپاه Scourge کشته شدن . این قضیه باعث شد که کیل تاس که الان پادشاه الفها بود به خونخواهی بقیه خودشون را Bloodelf بخونند و چون یک نفر از افراد آلیانس این بلا را سرشون آورده بود و الیانس هم به اونها کمک نکرد به سمت هورد رفتند .
این داستان تا حدود زیادی در کتاب Arthas : Rise of the Lich King گفته شده .
البته هنوز تعدادی از High Elf ها هستن که به آلیانس خدمت میکنند و خودشون را BloodElf نخوندند (خائنها :d ) از جمله زن Rhonin بانو Veressa .
فک میکنم Veressa - Sylvanas - Alleria هر سه خواهر هستند که لیدی سیلواناس از همه بزرگتر هست .
من به دوستان توصیه میکنم کتابهای Rise of the Horde - Lord of the Clans - Arthas Rise of the LK - Night & day of the Dragon را حتما بخونند .
Lord of the Clans را بخونید شاید مثل من شمن باز شدید :d

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
میشه گفت تنها کتابیش که ارزش خوندن داره(حداقل واسه من!) از خون و افتخاره!
قبلا از همه‌شون خوشم میومد ولی بعد از اینکه کتاب نغمه های آتش و یخ‌ـو خوندم فهمیدم داستانای وارکرافت خیلی کلیشه ای و ساده ست!!
تا حدودی موافقم... همین الان یه حسی داره بهم میگه همین داستان گاروش ادامش یه چی میشه مثه ایلیدان
ارتاس ایلیدن هم از اول افکار پلید نداشتن که =((
خب کمتر کسیو میتونی پیدا کنی که بگه من از ایلیدان یا آرتاس خوشم نمیاد. درست. منتها مسئله 2تا چیزه، یکی اینکه تصمیمای غلط خود الاینس باعث این شد که ایلیدان و آرتاس اون سرنوشت رو پیدا کنن و دوم اینکه تو این دموی 5.4 مثه اینکه این لیدر شما کلا این قضایا رو نمیدونه که میاد واسه هورد اونم وارچیفش اونم وولجین خط و نشون میکشه و هیچکدوم از لیدرای هورد هیچ حرفی نمیزنن! اینه که میگم بلیز به هورد بها نمیده، و گرنه همونجا خوب بود که یکیشون برمیگشت میگفت ما هم اشتباهات الاینس رو فراموش نکردیم و سلام... بعنوان یه فن هورد به شخصه خیلی بهم فشار اوومد، خیلی!
طبق اطلاعاتی که من از کتابها در آوردم داستان Bloodelf اینطوره که میگم.
در اول الفها به دو دسته Night Elf که مراقبان جنگل بودن و High Elf که جز الفهای برین هستن حساب میشدن و محل زندگی شون هم Quel'Thalas بود.
هر دو دسته الفها از متحدان الاینس بودن تا اینکه ..... ارتاس لیچ کینگ شد .
آرتاس و کیل تاس در یک زمانهای در Dalaran (البته مکان قدیمیش) با هم برخورد کرده بودن و هر دو نیز علاقه وافری به لیدی جینا داشتن .
زمانی که آرتاس DK شد تصمیم گرفت تا به Quel'Thalas حمله کنه که در این راه لیدی سیلواناس در مقابلش از شهر دفاع کرد و شکست خورد و تبدیل به اولین بانشی شد . بعد شهر به دست آرتاس فتح شد و همه الفهای برین و از جمله پدر کیل تاس به دست سپاه Scourge کشته شدن . این قضیه باعث شد که کیل تاس که الان پادشاه الفها بود به خونخواهی بقیه خودشون را Bloodelf بخونند و چون یک نفر از افراد آلیانس این بلا را سرشون آورده بود و الیانس هم به اونها کمک نکرد به سمت هورد رفتند .
این داستان تا حدود زیادی در کتاب Arthas : Rise of the Lich King گفته شده .
البته هنوز تعدادی از High Elf ها هستن که به آلیانس خدمت میکنند و خودشون را BloodElf نخوندند (خائنها :d ) از جمله زن Rhonin بانو Veressa .
فک میکنم Veressa - Sylvanas - Alleria هر سه خواهر هستند که لیدی سیلواناس از همه بزرگتر هست .
من به دوستان توصیه میکنم کتابهای Rise of the Horde - Lord of the Clans - Arthas Rise of the LK - Night & day of the Dragon را حتما بخونند .
Lord of the Clans را بخونید شاید مثل من شمن باز شدید :d
DarkSider عزیز خیلی ممنون... پس بزار چیزایی که مسعود گفت رو با چیزایی که شما گفتی بزاریم کنار هم خب فک نکنم این درست باشه که بگیم "کیل تاس که الان پادشاه الفها بود به خونخواهی بقیه خودشون را Bloodelf خوند" چون خود کیل تاس تو همون جریان جنگ با اندد که مسعود گفت، کلا راهشو عوض میکنه و چیزی که من دیروز تو یکی از سایتا خوندم این بود که تو جریان همون جنگ که کیل تاس با کمک لیدی بقیه high elfها رو آزاد میکنه خیلی از این high elfها بعد آزادی بهش ملحق نمیشن و بعد ها به سیلورمون برمیگردن و بازسازیش میکنن (البته سایتش چون ایرانی بود زیاد اعتباری بهش نیست) اما باز یه چیز هنوز سواله واسه من، اونم اینکه واسه چی ما این high elfها رو تو ریس human میبینیم تو wcIII داستان این چیه؟! دوستان میگن تو WCIII هست ولی من هیچی یادم نمیاد نزدیک به 10 بار من خط داستانی این WCIII RoC و WCIII TFT رو رفته بودما...

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
تا حدودی موافقم... همین الان یه حسی داره بهم میگه همین داستان گاروش ادامش یه چی میشه مثه ایلیدان

خب کمتر کسیو میتونی پیدا کنی که بگه من از ایلیدان یا آرتاس خوشم نمیاد. درست. منتها مسئله 2تا چیزه، یکی اینکه تصمیمای غلط خود الاینس باعث این شد که ایلیدان و آرتاس اون سرنوشت رو پیدا کنن و دوم اینکه تو این دموی 5.4 مثه اینکه این لیدر شما کلا این قضایا رو نمیدونه که میاد واسه هورد اونم وارچیفش اونم وولجین خط و نشون میکشه و هیچکدوم از لیدرای هورد هیچ حرفی نمیزنن! اینه که میگم بلیز به هورد بها نمیده، و گرنه همونجا خوب بود که یکیشون برمیگشت میگفت ما هم اشتباهات الاینس رو فراموش نکردیم و سلام... بعنوان یه فن هورد به شخصه خیلی بهم فشار اوومد، خیلی!

DarkSider عزیز خیلی ممنون... پس بزار چیزایی که مسعود گفت رو با چیزایی که شما گفتی بزاریم کنار هم خب فک نکنم این درست باشه که بگیم "کیل تاس که الان پادشاه الفها بود به خونخواهی بقیه خودشون را Bloodelf خوند" چون خود کیل تاس تو همون جریان جنگ با اندد که مسعود گفت، کلا راهشو عوض میکنه و چیزی که من دیروز تو یکی از سایتا خوندم این بود که تو جریان همون جنگ که کیل تاس با کمک لیدی بقیه high elfها رو آزاد میکنه خیلی از این high elfها بعد آزادی بهش ملحق نمیشن و بعد ها به سیلورمون برمیگردن و بازسازیش میکنن (البته سایتش چون ایرانی بود زیاد اعتباری بهش نیست) اما باز یه چیز هنوز سواله واسه من، اونم اینکه واسه چی ما این high elfها رو تو ریس human میبینیم تو wcIII داستان این چیه؟! دوستان میگن تو WCIII هست ولی من هیچی یادم نمیاد نزدیک به 10 بار من خط داستانی این WCIII RoC و WCIII TFT رو رفته بودما...

خب اونا الف برین هستن!!
همون دسته ای که با آلیا موندن و رهبرشونم احتمالا زن رونینه!!
فک کنم مراحلش بلودالفا تو RoC باشه!!(البته مطمئن نیستم!)
یه مرحله ش بود که ارتشا خودکار بودن ولی هیروها رو خودت کنترل میکردی و باید قفس ایلیدنو از مایو میگرفتی!! چیزی یادت نیومد؟
یه مرحله از نایت الفا هم بود(تو TFT) که مایو به کیل تاس کمک می کرد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر