Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
تبلیغات بازی و تریلرهاش مرگ ندارن لامصب ها یکی از یکی بهترن :x :D
خیلی خلی عجیبه بتزدای پابلیشر که تا همین 4 سال پیش یکی از داغونترین پابلیشرها بود اینقدر خوب خودش رو کشیده بالا ، یه همچین استودیو توپی الان داره و اینقدر خوب داره رو بازیش تبلیغ مینُماید :D
اون حرکتشون که دموی دوم 4 هم چپوندن تو پری-اوردر بازی ، قشنگ بازی رو بُلد کرد :D
در زمینه تبلیغات واقعا خوب کار کردن اما اگه قرار به انتخاب کردن باشه :-"
بهترینشون به نظر من تریلر E3 بود که عکسش هم تو امضات هست همون هایل هیتلرـه رو ماه :d
دومیش هم مسابقه فوتباله :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
در زمینه تبلیغات واقعا خوب کار کردن اما اگه قرار به انتخاب کردن باشه :-"
بهترینشون به نظر من تریلر E3 بود که عکسش هم تو امضات هست همون هایل هیتلرـه رو مریخ :d
دومیش هم مسابقه فوتباله :d
خدایی اینی که عکسش رو گذاشتی بهتره ، اصلاً این صحنه رو دیدم تا 5 دیقه به شکل :wow: بودم :D

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
برادر Sɯαsƚikα اون تریلر رو لینک دانلودشو نداری؟:) من نتونستم ببینم، اگه لینک دانلود داشتی بزار، خیلی لطف میکنی:x;).
تبلیغاتش وحشتناک عالیه، تریلر ها و موزیک های select شده واسش فوق العاده ان:d.

ویرایش:
آقا دیدم خودم تریلر رو:d، فوق العادست بازی، واقعا امیدوارم بازی در نیارن سر امتیازاتش، همه چیز نوید یه FPS واقعی و اصیل ( همون چیزی که همه از wolfenstein توقع دارن) رو میده، لینک دانلود تریلر:
http://cdn-files1.playerattack.com/...lfenstein_The_New_Order_Stealth_vs_Mayhem.mp4

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
برادر Sɯαsƚikα اون تریلر رو لینک دانلودشو نداری؟:) من نتونستم ببینم، اگه لینک دانلود داشتی بزار، خیلی لطف میکنی:x;).
تبلیغاتش وحشتناک عالیه، تریلر ها و موزیک های select شده واسش فوق العاده ان:d.
من لینک هایـه ویتیوب رو دیدم فضانوردیـه که مربوط به تریلر E3 اینه watch?v=BlvfqfGTar4‎ و اون مسابقه فوتباله هم اسمش Nowhere to Run
watch?v=ATkxa5XSD18
یکی دیگه از تصاویر منتخب تبلیغاتیه ولفنشتین که دیروز یادم رفت اشاره کنم ! :) :d
البته اون مجسمه آزادیـه رو هم واقعا خوب در آوردن:-?
کلا داستان بازی این پتانسیل رو داره کلی از این مدل انحرافات تاریخیه زیبا در خودش داشته باشه :love: :d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
خب شراكتي با يكي از بچه ها پيش خريد نموديم ، خيلي هم بازي شاخيه
متا +٩٠ :d
ميمونه اون يكي بازي كه بايد سر كيسه رو شل بنماييم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تبلیغات بازی و تریلرهاش مرگ ندارن لامصب ها یکی از یکی بهترن :x :D
خیلی خیلی عجیبه بتزدای پابلیشر که تا همین 4 سال پیش یکی از داغونترین پابلیشرها بود اینقدر خوب خودش رو کشیده بالا ، یه همچین استودیو توپی الان داره و اینقدر خوب داره رو بازیش تبلیغ مینُماید :D

اون حرکتشون که دموی دوم 4 هم چپوندن تو پری-اوردر بازی ، قشنگ بازی رو بُلد کرد :D
عجیب دوست میدارم تو این بازی تیر بزنم :| :| (به همه چی :-") دِ همین بازی هان جوون های مردم رو وحشی میکنن میرن تو خیابون ملت رو میگیرن به گلوله :| :| :D
رنگبندیشون رو چقدر دوس میدارم :D
من یه بار بهت گفته بودم تیم سازنده این بازی تا حالا بازی بد نساختن ! و بهشون خیلی خیلی اطمینان دارم ولی شما خیلی اعتمادی به حرف های من نداشتی حالا تحویل بگیر !! :d

مگه میشه سازندگان اصلی بازی ریدیک و دارکنس بازی بعدیشون چرت و پرت باشه یعنی در بد ترین حالت با یک بازی خیلی خوب طرف هستیم ......

- - -ویرایش - - -

مولتی نداره؟ چه جالب! از اونجا که منم خیلی اهل مولتی نیستم استقبال میکنم از نبود مولتی البته اگر سبب بشه رو بخش داستانی و کمپین بهتر کار کنن و کیفیت و کمیت رو بالا ببرن
کلا تیم سازنده بازی در بازی های قبلیشون هم بخش مولتی وجود نداشت و کلا آفلاین سازهای کار درستی هستن ...

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
برایان بلوم صداپیشه William B.J Blazkowicz فعالیت هنریش رو از اینجا شروع کرده :-s

روزی روزگاری در آمریکایـه سرجیو لیونـه :crying1:
همون پسره که شیرینی واسه اون دختر خریده بود تا :-" و دختره هم بهش گفت همینجا صبر کن الان میام ولی در این فاصله عقل بر احساس غلبه کرد
و خودش شیرینی رو خورد :d
سرجیو لیونـه کبیر رو از نزدیک دیده :crying1:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من یه بار بهت گفته بودم تیم سازنده این بازی تا حالا بازی بد نساختن ! و بهشون خیلی خیلی اطمینان دارم ولی شما خیلی اعتمادی به حرف های من نداشتی حالا تحویل بگیر !! :d

مگه میشه سازندگان اصلی بازی ریدیک و دارکنس بازی بعدیشون چرت و پرت باشه یعنی در بد ترین حالت با یک بازی خیلی خوب طرف هستیم ......
شایعه درست نکن :| :D
امممم میدونی مشکل کجاست !؟ :biggrin1:
TNO که بیاد من مطمئنم بازی شوترش فوق العاده است ، اکشنش فوق العاده است ، گرافیک و تخریب پذیری و این هاش همگی فوق العاده است !! ولی مشکل مشکل اسمشه :biggrin1: شک ندارم از این نظر نمیتونه خــیلی فن های سری رو جذب کنه و هم مقادیری به مشکل میخوره :-"
خب این موشکل بود که این هم برطرف شده خدا رو شکر :D

وگرنه از همون روز اول و تریلر اول من خوشم بیامد :D دوستان شاهدن :D
حجم دانلودیه بازی چقدره ؟
کسی نمیدونه
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

تو استور هم نزده !! https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/wolfenstein-the-new-order/cid=UP1003-CUSA00314_00-WOLFENSTEIN00001
در مورد PS3ــیش اینجوری گفتن :
Hard Drive requirements for PSN download: 17 GB HDD space

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
کسی نمیدونه
:|
:biggrin1:
تو استور هم نزده !!
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/wolfenstein-the-new-order/cid=UP1003-CUSA00314_00-WOLFENSTEIN00001

در مورد PS3ــیش اینجوری گفتن :
نسخه 360 اش هم 4 تا دیسکه دیگه!! پس بالا 14-15 گیگ برای نسل قبل هست و برای نسل فعلی هم احتمالا 30-40 گیگ باشه.
کلا زحمت فشرده سازی نمیده این استدیو به خودش:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پس خرید نسخه دیجیتالیش + خرید حجم دانلد برای این بازی برا من چقدر میوفته ؟ :-?
200 تومن خود بازی( کارت 50 دلاری ) + 105 حجم اینترنت = 305 تومن :) با این پول میرم تو بورس سرمایه گذاری میکنم و در آخر مثل یه آدم ثروتمند میام بیرون :| :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
پس خرید نسخه دیجیتالیش + خرید حجم دانلد برای این بازی برا من چقدر میوفته ؟ :-?
200 تومن خود بازی( کارت 50 دلاری ) + 105 حجم اینترنت = 305 تومن :) با این پول میرم تو بورس سرمایه گذاری میکنم و در آخر مثل یه آدم ثروتمند میام بیرون :| :D
با این پول دم کارگذاری بورس هم راهت نمیدن شروین خان (:d) حالا چرا دانلودی؟ خب فیزیکی 200 بخر بعدا بفروش نسل جدید فعلا نمیارزه اینترنتی خرید کرد مگر ایندی و ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
System Requirement اعلام کرده بودن نسخه PS4 نیاز به 47 گیگ جا برای نصب داره . باید برای دانلود حجمش بالا باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر