Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
خب یه 2-3 ساعتی بازی رو تجربه کردم و باید بگم این بازی قطعا ارزش تهیه کردن داره!
البته نیم ساعت اول بازی کمی کسل کننده هست ولی رفته رفته بازی اوج می گیره و براتون خیلی لذت بخش میشه!
هم بخش اکشن هم بخش مخفی کاری خوب کارشده و داستانش هم خیلی جذابتر از خیلی از بازی های fps موجود هست! گرافیکش هم در مجموع نه عالی و نه متوسطه ودر سطح خوب و قابل قبول قرار می گیره!
البته یک سری ایرادات جزئی چه در بخش فنی و گرافیکی و چه در گیم پلی و.... داره ولی در کل بازی خوب و موفقی لقب می گیره که در خور نام بزرگ و جاودان ولفنشتاین باشه!
پ ن : چرا بازی گزینه تنظیمات aa نداره؟!

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
دانلود بازی چند روزی هست که تموم شده و تو این چند روز بی صبرانه فقط دنبال وقت میگشتم تا بازی رو شروع کنم، تا اینکه امروز بالاخره این فرصت فراهم شد تا با تمرکز کامل و فارغ از هرگونه مشغله ی فکری بازی رو شروع کنم و یه 3-4 ساعتی هم بازی رو پیش بردم و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که واقعا همه چیز عالی و فوق العاده بود! به عنوان یه فن سرسخت id Software و IP های این استودیو (و صد البته شخص آقای جان کارمک که خب متاسفانه دیگه در این استودیو نیستند) اون اوایل که تازه بازی معرفی شده بود وقتی متوجه شدم که کار ساخت بازی رو استودیوی MachineGames به تنهایی میخواد به عهده بگیره و دیگه خبری از نظارت و همکاری id Software نیست پیش خودم گفتم به احتمال زیاد دیگه هیچ خبری از اون روح و اصالتی که در IP های id Software وجود داره نخواهد بود و باید منتظر یه حال و هوای کاملا جدید و متفاوت باشیم، اما چند ساعت اولیه تجربه ی بازی نظر من رو به کل برگردوند! چون تو این بازی نه تنها حال و هوا و استایل جدیدی که منتظرش بودم وجود داره بلکه اون روح و درون مایه ی اصلی که سالهای سال از زمان Wolfenstein 3D و اولین DOOM گرفته تا به امروز که با نسخه به نسخه ی این IP ها بزرگ شدم و باهاشون اُخت گرفتم هم کاملا وجود داره و این به نظرم واقعا priceless هست! کار واقعا بزرگی رو MG انجام داده و از اون بهتر اینکه خیلی خوشحالم که میبینم این کار رو به بهترین شکل و به نحو احسنت انجام داده.

گیم پلی، داستان و شخصیت پردازی، موسیقی و صداگذاری همه و همه بسیار عالی کار شدند، از لحاظ تکنیکی و انجین هم به اندازه ی کافی در پست های قبلی در موردش صحبت کردیم فقط این رو بگم که کیفیت تکسچرها، نورپردازی و در مجموع گرافیک کلی بازی خیلی بهتر از اون چیزی هست که فکر میکردم باشه، و این نشون میده که تیم سازنده کارش با انجین رو بسیار عالی انجام داده! انصافا برنامه نویس ها و طراح های بسیار حرفه ای داره این استودیو و قبلا هم کارهای فوق العاده ـشون رو در شاهکار Riddick به خوبی دیدیم... از طرفی طراحی هنری هم که دیگه واقعا جای هیچ اما و اگری رو باقی نگذاشته! همچنین خوشبختانه هیچ مشکل افت فریم یا Texture pop-in هم تا به اینجای کار نداشتم و بازی در بالاترین تنظیمات در 60 فریم ثابت اجرا میشه و هیچ مشکل خاصی هم وجود نداره...

در مجموع به همه ی طرفدارن FPS توصیه میکنم که بازی رو از دست ندید و به دوستانی هم که از بازی ناراضی بودند پیشنهاد میکنم با دقت و صبر و حوصله ی بیشتری بازی رو پیش ببرید به احتمال زیاد نظرتون عوض میشه چون واقعا درک نمیکنم که چطور ممکنه یک FPS باز هاردکور از این بازی خوشش نیاد! :D (البته این رو به شوخی گفتم چون به هرحال سلایق متفاوت هست و کاریش هم نمیشه کرد)

diktator

کاربر سایت
Mar 4, 2011
11
دوستان خواهشا کمک کنید. من بازی اجرا کردم اما مشکل صدا دارم و فقط دیالوگ شخصیت ها هست و بقیه چیزا صدا نداره
کارت صدامم realtek high defintion و اخرین اپدیتی که کردم نسخه 2.73 بوده . لطفا کمکم کنید

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
1. چقدر بازی طولانیه :D
2. رسیدم اونجا که حمله کردن به Hideout و آتیشش زدن. بعد داخل اون محیط که قبلا هلیکوپتر نگه داری میکردیم یه سگ رباتی هست میندازه دنبالم چکارش کنم؟

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
نمیدونم من مشکل صدا داشتم اینو دانلود کردم درست شد مشکل اصلی من اینه که کلا تکسچر ندارم!!! اکثر جاها سیاهه! میتونی کمکی کنی؟

- - -ویرایش - - -

بیخیالش میشم 900 مگ :D اقا این زده مال Dz repack team بازی من مال این گروه نیست repack جواب میده
نمیدونم من مشکل صدا داشتم اینو دانلود کردم درست شد مشکل اصلی من اینه که کلا تکسچر ندارم!!! اکثر جاها سیاهه! میتونی کمکی کنی؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

- - -ویرایش - - -

اگر همچین آدرسی در سیستمتون وجود نداره همچین پوشه هایی رو با این آدرس ایجاد کنید:

C:\Users\USERNAME\AppData\Local\MachineGames\Wolfe nstein The New Order

بعد از ایجاد این آدرس، وقتی بازی رو اجرا کنید به صورت اتوماتیک یک فایل cache با حجم فکر میکنم 1 یا 2 گیگابایت در همون پوشه ی Wolfenstein The New Order ساخته میشه که از این به بعد به عنوان یک کش مفید برای مگاتکسچر به کار میره و شدیدا به افزایش سرعت لود تکسچرها در بازی کمک میکنه و مقدار Texture Pop-in ها رو به حداقل میرسونه، این مورد در RAGE هم به لود تکسچر ها شدیدا کمک میکرد و حتی توسط خود id Software هم توصیه شده بود. پس حتما امتحانش کنید!

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
اگر همچین آدرسی در سیستمتون وجود نداره همچین پوشه هایی رو با این آدرس ایجاد کنید:

C:\Users\USERNAME\AppData\Local\MachineGames\Wolfe nstein The New Order

بعد از ایجاد این آدرس، وقتی بازی رو اجرا کنید به صورت اتوماتیک یک فایل cache با حجم فکر میکنم 1 یا 2 گیگابایت در همون پوشه ی Wolfenstein The New Order ساخته میشه که از این به بعد به عنوان یک کش مفید برای مگاتکسچر به کار میره و شدیدا به افزایش سرعت لود تکسچرها در بازی کمک میکنه و مقدار Texture Pop-in ها رو به حداقل میرسونه، این مورد در RAGE هم به لود تکسچر ها شدیدا کمک میکرد و حتی توسط خود id Software هم توصیه شده بود. پس حتما امتحانش کنید!

انجام دادم ولی چیزی نشد! حجم بازی شما چقدره؟ مال من 19 گیگابایت هست!

آخرین ویرایش:

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
دستمریزاد به سازندگان این بازی....فوق العاده فوق العاده فوق العاده!!!!! این رو فقط کسایی درک میکنن که در سال های دور نسخه ی اولیه بازی رو انجام دادن...همون حس و حال رو بهم منتقل کرد با گرافیک و تکنیک های امروزی....۱۰۰٪ یک نسخه ی اورجینال این بازی رو خواهم گرفت...تا شاید با وجدان راحت تری این بازی رو چندین بار تموم کنم !!!!!

آخرین ویرایش:

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
دوستان کسی اون پچ صدا بازی داره که dzrepack داده بیاد یاهو من با برنامه team veaw ازش بگیرم بریزم تو سیستم کپی کنم

چند پست بالاتر لینک دانلود گذاشتم بگیر. کسی هست بتونه من رو کمک کنه؟ من کلا بازیم تکسچر نداره!!!! تو کات سین همه چی اوکی هست ولی تو بازی بجز اسلحه بقیه جاها سیاه و عجیب غریبن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر