Wolfenstein: The New Order | PC

این بازی که دنباله ای بر نام محبوب Wolfenstein است توسط MachineGames ساخته و انتشار آن طبیعتا بر عهده ی Bethesda Softworks است.
داستان بازی در سال 1960 و پس از پیروزی نازیها در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شخصیت اصلی همان مامور دوست داشتنی B.J. Blazkowicz است و هدف وی طراحی ضد حمله ای غیر ممکن بر علیه نازیهاییست که اکنون بر جهان حکمفرمایی می کنند.
همچون عنوانهای گذشته در بازی شاهد super weaponها و تم های ماورایی خواهیم بود.

دانلود تریلر
HD
SD

ناشرBethesda
توسعه دهندهMachineGame
پلتفرمPC,PS4,XOne,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Wolfenstein: The New Order
تاریخ انتشار عرضه شده
تاپیک امتیازاتامتیازات Wolfenstein: The New Order
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازیبازگشتی مدرن به گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
معمولا کرک های پست اول تاپیک سالم هستن .
کرک ریلودد رو باید کپی کنید .
نمی دونم چرا این بازی تاپیک مشکلات نداره !!!!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
یه آپدیت 2.2 گیگابایتی اومده برای بازی جریانش چیه ؟

من این آپدیت 19 مگی رو دانلود کردم تغییر خاصی ندیدم ، حالا این یکی رو زدم رو دانلود ببینم چی میشه

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
یه آپدیت 2.2 گیگابایتی اومده برای بازی جریانش چیه ؟

من این آپدیت 19 مگی رو دانلود کردم تغییر خاصی ندیدم ، حالا این یکی رو زدم رو دانلود ببینم چی میشه

اون اپدیت 2 گیگی توسط reloaded کرک شده این اپدیت که من گذاشتم توسط fts کرک شده

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
اگه بازی تون مشکل خاصی نداره بدون هیچ گونه آپدیتی تمومش کنید ،
اون آپدین 19 مگی باعث شد تمام اپشن های گرافیکی روی value قفل بشه و بازی هنگ کرد . اصلا هیچ اپدیتی پیشنهاد نمیشه دوستان .

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
واقعا دلیل پافشاری بعضی از دوستان که اصرار دارن هر چیزی که حجمش از رلیزهای Scene کمتر باشه یا غیر از Scene باشه رو اشکال دار و مورد دار معرفی کنن، رو نمیفهمم!
چیزی که عوض داره گله نداره که! شما رلیز 2 گیگی ریلودد شامل فایلهای زاید (Steam Multi Lang) که تغییراتش هیچ گونه تفاوتی با ریلیز FTS نداره رو بگیرید!

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
من که بدون آپدیت بازیش کردم هیچ مشکلی هم نداشتم. اونم 2گیگ آپدیت بدون dlc و تغییرات مهم با این اینترنتی که ما داریم حرومه.

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
سلام دوستان عزیز من نسخه ریلود بازی رودارم یک مشکل دارم 1 تا از فایل های تکسچر بازی رو ندارم فایل c08p1_2.pages توقسمت نصب بازی تو فولدر virtualtextures هست اگه از دوستان محبت کنند برام اپولود کنن بتونم بازیم اجرا کنم ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.:(

آخرین ویرایش:

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
سلام دوستان عزیز من نسخه ریلود بازی رودارم یک مشکل دارم 1 تا از فایل های تکسچر بازی رو ندارم فایل c08p1_2.pages توقسمت نصب بازی تو فولدر virtualtextures هست اگه از دوستان محبت کنند برام اپولود کنن بتونم بازیم اجرا کنم ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.:(

حجمش 2.25 گیگه @-)

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
نسخه ریلودد بازی رو نصب کردم مشکل خاصی ندارم تاپیک رو که نگاه کردم یک عده میگفتن یک چیزی هست max . . که باید روی 16 بزاری ولی من روی تنظیمات بازی رفتم اصلا همچین چیزی نیست

آپدیت 2 گیگی ریلودد رو بگیرم؟تاثیری داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر