Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
Wo Long Fallen Dynasty is a perfectly optimized game =))

این رو کنسول یا PC ؟
draw distance در حد 3 متر دیگه ندیده بودم :))
اگه روی PC بود قطعا تنظیمات رو آورده بود پایین.
روی PC از این مشکلات نداره ، بیشتر افت فریم ، فلیکر و... داره که خیلیهاش با آپدیت دیروز درست شد ولی هنوز خیلی بهینه نیست.
احساس نمیکنی واقعیته .من تو پست اولمم تو این تاپیک نوشتم بازی کاملا یه پسرفت گرافیکی نسبت به نیو داره و علتشم مشخصه بودجه پایین تر بازی نسبت به نیو و چند پلتفرمه بودن بازی تو لانچ.
من فاینال باس بازیم این پدر سگ از لو بو هم سختره .کلا اگه باس اول بازی را در نظر نگیریم که خب هنوز بازی دستمون نیومده کلا بازی 2 تا باس سخت داره لوبو و فاینال باس همین بقیشون پشمکین اکثرا همون بار اول میزنیمشون
اینها بقدری از بازی مطمئن بودن که خیلی از ویژگیها رو گذاشتن برای +NG.
اونجا باسها با مورال 25 میان جلوت و دیگه بهشون برتری نداری ، آیتم/آرمور/اسلحه های کمیاب هم اونجا شروع میشه برات دراپ شدن.
بنظر من بازی اصلی در واقع از نیوگیم پلاس شروع میشه ، نه اینکه خیلی جذابتر باشه ولی حداقل سختی قابل قبولتری داره.
نیو گیمی که باهاش بازی رو شروع میکنیم واقعا درجه راحت بازیه.

• Like
Reactions: Tatsumaru and blak

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
این رو کنسول یا PC ؟
روی PC از این مشکلات نداره ، بیشتر افت فریم ، فلیکر و... داره که خیلیهاش با آپدیت دیروز درست شد ولی هنوز خیلی بهینه نیست.

اونجا باسها با مورال 25 میان جلوت و دیگه بهشون برتری نداری ، آیتم/آرمور/اسلحه های کمیاب هم اونجا شروع میشه برات دراپ شدن.
بنظر من بازی اصلی در واقع از نیوگیم پلاس شروع میشه ، نه اینکه خیلی جذابتر باشه ولی حداقل سختی قابل قبولتری داره.
Series S هست!! خودم فیلم رو گرفتم. مراحل بازیش همه از Nioh و Nioh 2 کوچکتر هستن، از نظر گرافیکی هم در حد 1 Nioh هست! کوچکترین بهینه سازی برای Series S نکردن، همه ی ستینگ رو زدن روی Lowest و پورت کردن!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
Series S هست!! خودم فیلم رو گرفتم. مراحل بازیش همه از Nioh و Nioh 2 کوچکتر هستن، از نظر گرافیکی هم در حد 1 Nioh هست! کوچکترین بهینه سازی برای Series S نکردن، همه ی ستینگ رو زدن روی Lowest و پورت کردن!
من هم رو سری اس دارم هم ps5
گرافیک سری اس اصلا خوب نیست، ولی انصافا رو ps5 خوبه گرافیک،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: tboy2022

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
.
یه بدی هم داره برای پلات کردن و آیتم های جمع آوری بازی بهت نمیگه کدومه گرفتی الان من دوباره از اول باید برم ببینم کدومو جا انداختم.
ا

واقعا.
منم میخوام پلات کنم، و سعی میکنم تمام ایتم ها رو بردارم،
فعلا به تروفی ها نگا نکردم تا اسپویل نشه، بعد تموم کردن میرم چک میکنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
این رو کنسول یا PC ؟

نیو گیم هم بازی کردم آیتم های ۵ ستاره اونجا دراپ میشه .مسلما سخته ولی خوب بازم نسبت به نیو گیم nioh اسونتره

• Like
Reactions: m.d.makan

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
Digital Foundry ویدیوی پرفرمنس این بازی رو پخش کرد، وضعیتش از اونی هم که فکر می کردم بدتره! حتی PS4 pro و Xbox one X هم رزلوشن بالاتری دارن نسبت به Xbox Series S! سریس اس توی هم حالت رزلوشن و هم حالت فریم ریت 900p هست!!! یعنی حالت فریم ریت روی ۶۰ فریم و 900p هست، حالت رزلوشن هم که باید رزلوشن بالاتری داشته باشه روی ۳۰ فریم و همون 900p هست =))

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
چقدر تنوع دشمنا کم بود...نشمردم ولی فک کنم سرجمع 10-12 تا بیشتر نبودن! دیگه از اواسط بازی به بعد تقریبا با همه دشمنا آشنا میشی و همونا تکرار میشن، فقط تعدادشون بیشتر میشه.
ولی باس‌ها نسبتا خوب و متنوع بودن با اینکه اکثرا چالشی نداشتن.
من بیشتر از هر چیزی با لول دیزاین و مراحل متنوع بازی حال کردم.
ولی کلا بازیو انگار دادن تیم دومشون بسازه و معلومه بودجه کمتری نسبت به بازیهای دیگه‌شون داشته.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
چقدر تنوع دشمنا کم بود...نشمردم ولی فک کنم سرجمع 10-12 تا بیشتر نبودن! دیگه از اواسط بازی به بعد تقریبا با همه دشمنا آشنا میشی و همونا تکرار میشن، فقط تعدادشون بیشتر میشه.
ولی باس‌ها نسبتا خوب و متنوع بودن با اینکه اکثرا چالشی نداشتن.
من بیشتر از هر چیزی با لول دیزاین و مراحل متنوع بازی حال کردم.
ولی کلا بازیو انگار دادن تیم دومشون بسازه و معلومه بودجه کمتری نسبت به بازیهای دیگه‌شون داشته.
با همه نظراتت موافقم، در مورد تنوع مراحل همینطور.
اما بنظرم لول دیزاین اصلا ، حتی از یکسری سولزلایکهای ایندی هم ضعیف تر بود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
با همه نظراتت موافقم، در مورد تنوع مراحل همینطور.
اما بنظرم لول دیزاین اصلا ، حتی از یکسری سولزلایکهای ایندی هم ضعیف تر بود.
جالبه فکر نمیکردم در این مورد نظرات متفاوت باشه...واسه من اتفاقا همین لول دیزاین باعث میشد ادامه بدم.
تو هیچکدوم از مراحل سردرگم نشدم و خیلی خوب بخش‌های مختلف رو به هم متصل کرده بودن، الکی هم بزرگ و بی در و پیکر نبود. از جوانب مختلف میشد دشمنا رو غافل‌گیر کرد و گشت و گذارش هم پاداش زیادی داشت.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بعد ۳۰ ساعت بازی کردن بازی یه پسرفت کامل نسبت به nioh بود برام اصلا سلاح که تنوع کم و زیاد فرقی با هم نداشتن جادو تو بازی که برای من بی فایده بود ولی مهمترین چیز لذت بخش بازی گیم پلی بود که قلقش دستم اومد همه درو میکردم درکل ارزش تجربه داره

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,005
نام
امیر حسین
همونطور هم قبلا گفتم این بازی یه کپی بی کیفیت از بازی های شاهکاره که از هرکدوم یه مکانیزم رو ناقص داره اجرا میکنه
الکی جو بازی رو نگیرین پولتون رو دور نریزید
حالا گیم پس مفته بزنید بر بدن از هیچی بهتره
حداقل برا سونی فن ها که مجبورن به هر نحوی برا بازی هزینه کنن واقعا ظلمه
این زباله ۶۰ دلاره اون شاهکاری که قراره ۴ فروردین هم بیاد ۶۰ دلاره(RE4) حداقل برا بازیی هزینه کنید که سازنده ها واقعا براش زحمت کشیدن
انمی تایپ بازی فاجعس
تو مراحل پایانی هم که میوفته تو دور تکرار
خب چه ارزشی داره همچین چیزی
یه جوری برخورد میکنید که انگار تو دوران کویری بازی هستیم
یعنی الان منی که ۶۰ دلار دادم و بازیو خریدم و دارم باهاش لذت می برم پولمو رو ریختم دور و یه زباله خریدم و فقط شما میفهمید :D ؟ چون شما خوشت نیومده باید هیچکی سمت بازی نره و اونایی هم که بازیو خریدن پولشونو از سر ندونم کاری ریختن دور؟ :D بیخیال! شما صرفا با بازی حال نکردی. همین. این قضیه توی عالی بودن این بازی برای عاشقای این سبک بازیا هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی الان منی که ۶۰ دلار دادم و بازیو خریدم و دارم باهاش لذت می برم پولمو رو ریختم دور و یه زباله خریدم و فقط شما میفهمید :D ؟ چون شما خوشت نیومده باید هیچکی سمت بازی نره و اونایی هم که بازیو خریدن پولشونو از سر ندونم کاری ریختن دور؟ :D بیخیال! شما صرفا با بازی حال نکردی. همین. این قضیه توی عالی بودن این بازی برای عاشقای این سبک بازیا هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه.
یکی ممکنه بره یه بازی مثل همین رو بگیره براش ۶۰ دلار هم بده ولی چون ۶۰ دلار داده مجبوره حال کنه دیگه چیکار میتونه بکنه؟:D
منم ۶۰ دلار داده بودم مجبور بودم حال کنم دیگه پولیه که رفته:D
ولی دور از شوخی داداش ناراحت نشو من صرفا نظرم رو درمورد بازی گفتم که حداقل تو این دوران گرونی دلار اگه کسی می خواد هزینه کنه پولشو برا چیز بهتری بذاره وگرنه بحث سر علاقه شخصی باشه ما داریم طرف(حالا این بازی که خوبه) از این بازی بدتر هم بوده ولی کلی حال کرده درصورتی که یه ملتی گفتن حیف کلمه بازی که براش بذاریم
اون بحثش فرقه داره بهت حال میده نوش جونت😁

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,005
نام
امیر حسین
یکی ممکنه بره یه بازی مثل همین رو بگیره براش ۶۰ دلار هم بده ولی چون ۶۰ دلار داده مجبوره حال کنه دیگه چیکار میتونه بکنه؟:D
منم ۶۰ دلار داده بودم مجبور بودم حال کنم دیگه پولیه که رفته:D
ولی دور از شوخی داداش ناراحت نشو من صرفا نظرم رو درمورد بازی گفتم که حداقل تو این دوران گرونی دلار اگه کسی می خواد هزینه کنه پولشو برا چیز بهتری بذاره وگرنه بحث سر علاقه شخصی باشه ما داریم طرف(حالا این بازی که خوبه) از این بازی بدتر هم بوده ولی کلی حال کرده درصورتی که یه ملتی گفتن حیف کلمه بازی که براش بذاریم
اون بحثش فرقه داره بهت حال میده نوش جونت😁
نه اینطوری نیست. من فقط و فقط برای بازیهایی دلار خرج میکنم که بدونم قراره باهاش زندگی کنم و برام ارزشش خیلی زیاده. توی این ۲ سال اخیر هم همه رو ظرفیت ۲ خریدم. تنها چیزایی که دلار براش دادم persona 4 golden ، wo long دیابلو ۴ و octopath traveler 2 بود. این پول رو هم با علم بر اینکه قراره ازش لذت ببرم خرج کردم که هرچند کوچیک ولی حمایتی باشه برا سازنده هاشون.

• Like
Reactions: BARDI YA and blechh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر