Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

firko

کاربر سایت
Mar 6, 2023
5
دوستان من می خوام روی PC بازیش کنم، ولی متاسفانه gaming services آپدیت نیست برای همین همون اولش توی لودینگ گیر میکنم. مایکروسافت استور هم هرچی منتظر می مونم که آپدیتش کنه فقط روی pending گیر کرده. کسی راهی بلده که این gaming services رو جداگانه دانلود و نصب کنم؟
xAvaNv1.png

• Like
Reactions: Arash-S212

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
آقا باس اول چقدر رو مخ بود میرسوندم آخراش میمردم ولی ردش کردم.
چرا بعد از باس اول انقدر Deflect کردن سخت شده ؟ یا من نوب تر شدم ؟
منم مشکل شما رو دارم.
طبق گفته ماکان مشکل آپگرید نکردن earth
و من به جز بخش سبز و قرمز المنت دیگه ای رو آپگرید نکردم
وزن چقدر باشه بهتره؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من به شدت با Niohها حال می‌کردم و این Wo Long هم خیلی چیز جذابیه و سیستم مبارزه/دفاع بازی بدجوری اعتیادآوره! :D
بازی تأکید زیادی روی سیستم Deflect داره که من از قدیم مشکل داشتم با این جور سیستم‌ها مثل Parry و... توی Dark Soulsها که همیشه سپر رو می‌گیرم بالا و می‌رم سراغ دشمن و کلاً کاری با این چیزها ندارم! توی Bloodborne هم خبری از سپر نبود (اگه درست یادم باشه کلاً یه سپر چوبی بود که بیشتر حکم توهین رو داشت تا سپر واقعی!) و برای همین اونجا هی قِل می‌خوردم و جا خالی می‌دادم! :-" ولی توی Sekiro چاره‌ای جز یاد گرفتن این سیستم نبود، وگرنه از یه جایی به بعد رسماً نمی‌شد کاری کرد و آخرش به بدبختی یاد گرفتم، ولی باز برام سخت بود.
ولی به نظرم اینجا آسون‌تر از بازی‌های مشابه هست و با یه ذره تمرین، تا حد خوبی دستم اومده که جریان چیه و حداقل اوایل بازی که خیلی آسون‌تر از Sekiro هست. البته زیاد جلو نرفتم و فعلاً فقط جناب ببر و باس اول رو زدم و باید دید در ادامه چی می‌شه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,358
نام
مــاکــان
منم مشکل شما رو دارم.
طبق گفته ماکان مشکل آپگرید نکردن earth
و من به جز بخش سبز و قرمز المنت دیگه ای رو آپگرید نکردم
وزن چقدر باشه بهتره؟
بسته به نسبت وزن آرمور و اسلحه ای که پوشیدی داره به محدودیت وزنی که با لول آپ بدست میاری.(Earth میبری بالا).

Agility تو بازه 0 تا 29 درصد عالی ترین حالت خودش هست (بگیم رده A) که وزن رو آبی نشون میده.
از 31 تا 70 افت میکنه (B) ، تو این بازه سبز رنگ میشه.
70 تا 99 یک رتبه پایین تر (C) که به رنگ زرد در میاد.
بالاتر از 100 هم که دیگه کلا تانک میشه کرکتر و دیگه نمیتونه پری کنه و به جاش فقط داج میکنه (D) ، مقدار وزن رو قرمز رنگ نشون میده .

پس بهترین حالت میشه A (آبی) یا نهایتا B(سبز).
یعنی ماکزیمم 69 درصد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بسته به نسبت وزن آرمور و اسلحه ای که پوشیدی داره به محدودیت وزنی که با لول آپ بدست میاری.(Earth میبری بالا).

Agility تو بازه 0 تا 29 درصد عالی ترین حالت خودش هست (بگیم رده A) که وزن رو آبی نشون میده.
از 31 تا 70 افت میکنه (B) ، تو این بازه سبز رنگ میشه.
70 تا 99 یک رتبه پایین تر (C) که به رنگ زرد در میاد.
بالاتر از 100 هم که دیگه کلا تانک میشه کرکتر و دیگه نمیتونه پری کنه و به جاش فقط داج میکنه (D) ، مقدار وزن رو قرمز رنگ نشون میده .

پس بهترین حالت میشه A (آبی) یا نهایتا B(سبز).
یعنی ماکزیمم 69 درصد.
هرکدوم از این رنگ‌بندی‌ها یه حالت ثابتی توی کل بازه‌شون دارن و مثلاً ۳۵ و ۴۰ و ۵۰ که هر سه تا سبز هستن، یه تأثیر یکسان می‌ذارن؟ یا توی همون سبز هم ۳۵ بهتر از ۴۰ هست؟ :D

• Like
Reactions: Nameless King

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,358
نام
مــاکــان
هرکدوم از این رنگ‌بندی‌ها یه حالت ثابتی توی کل بازه‌شون دارن و مثلاً ۳۵ و ۴۰ و ۵۰ که هر سه تا سبز هستن، یه تأثیر یکسان می‌ذارن؟ یا توی همون سبز هم ۳۵ بهتر از ۴۰ هست؟ :D
ثابت میمونه تو اون بازه.
======
هیچی بدتر از این نیست که 2 ساعت باس رو اتک میدی بعد اون یار مرده خورت باس رو اگرو میکنه و باس اتک قرمز رو روی اون میزنه.

آخرین ویرایش:

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
برای حالت coop راحت میشه به دوستمون اینوایت بدیم (بعد از مرحله اول) یا مثل الدن رینگ نیاز به گل و معجون و این جور چیزاست؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,358
نام
مــاکــان
برای حالت coop راحت میشه به دوستمون اینوایت بدیم (بعد از مرحله اول) یا مثل الدن رینگ نیاز به گل و معجون و این جور چیزاست؟
طراح این بخش آدمیزاد بوده ، راحت میشه اینوایت کرد ، پسورد گذاشت و جوین شد.
===========
تا حالا نزدیک به 40 ساعتی روی PC بازی کردم (دمو + بازی اصلی)
همش چندتا مرحله میرم جلو و دوباره از اول شروع میکنم ، دلم نمیاد تو این شرایط تموم کنم و برم برای +NG
خیلی برام کم پیش اومده بود بازی وقتی داره فول 60 فریم میده به کل سکته کنه ، اسلوموشن بشه و اینپوت لگ بچسبه به سقف در صورتی که هنوز فریم 60 اون بالا نشون میده!
امیدوارم تو این چند روز آینده یک پچی/آپدیتی برای بازی بدن.

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دوستان من می خوام روی PC بازیش کنم، ولی متاسفانه gaming services آپدیت نیست برای همین همون اولش توی لودینگ گیر میکنم. مایکروسافت استور هم هرچی منتظر می مونم که آپدیتش کنه فقط روی pending گیر کرده. کسی راهی بلده که این gaming services رو جداگانه دانلود و نصب کنم؟
xAvaNv1.png
با این DNS ها تست کن :
78.157.42.100
78.157.42.101

178.22.122.100
185.51.200.2

اگر نشد VPN نیازه

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
روی Series S واقعا بازیش از نظر گرافیکی افتضاحه! انگار تمام ستین گرافیکش رو روی Lowest قرار دادن. ساختمان ها، علف ها، سایه ها توی ۳۰ متری ناپدید میشن یعنی draw distanceش اینقدر پایینه!!! Series S از PS4 pro و Xbox one X قویتر و سریعتر هست، اما این بازی از Nioh 1 رو PS4 معمولیم هم بدتره بنظر میاد!!!
از نظر سختی هم بازیش کاملا بدون بالانس هست، ۹۰٪ بازی مثل آب خوردن هست و حتی باس هاش توی ۴۰ ثانیه میمیرن، ۱۰٪ش در حد Sekiro مبارزه با Lord Isshin هست.
ساید میشن هاش هم اصلا جالب نیستن و فقط برای پر کردن بازی اضافه کردنشون. توی Nioh 1 و 2 ساید میشن ها خیلی جالبتر، بیشتر و سرگرم کننده تر بودن.
گیم پلیش خیلی عالی هست، فقط چون بازیش بالانس نیست و بیشتر جاها خیلی آسونه، مثل Sekiro از گیم پلی و combat لذت نمیبرم.
داستان بازی هم به کل کشک هست، یک نسخه ی ضعیفتر از داستان Nioh 2 هست.
بهترین قسمت بازی مبارزه با Lu Bu هست. توی این میشن دوتا باس فایت درست و حسابی که هم مکانیک عالی دارن و هم سخت هستن داره، اما متاسفانه بقیه میشن ها الکی هستن.

در کل خیلی انتظار بیشتری از سازنده های Nioh داشتم. من Niohها رو حتی از Dark soulsها بیشتر دوست دارم.
برای این بازی کاملا مشخصه که وقت و انرژی نزاشتن و دلیلش هم به احتمال زیاد Rise of Ronin هست. Rise of Ronin الان ۷ ساله که در حال توسعه هست و Wo Long تقریبا ۳ سال توی توسعه بوده. کاملا مشخصه که چندتا از مکانیک های اون بازی رو کنار هم گذاشتن و Wo Long رو سریع درست کردن تا فقط یه پولی در بیارن.
برای کسایی که مثل من خوره ی ژانر Soulsborne هستن بازی لذت بخشی هست، اما حتی منم از این بازی و مشکلاتش شاکی شدم!
حتی با وجود دوآتیشه بودن من برای Niohها به نظرم امتیاز این بازی بیشتر از 7/10 نمیشه. Jake توی Gameranx خیلی خوب این بازی رو تشبیه کرد (این بازی مثل پسرعموی بد قیافه ی Sekiro هست!)

ویرایش: یادم رفت بگم که گاهی لودینگ هاش تا ۲۰ ثانیه هم طول می کشه! لودینگ های بین نقشه ها منظورمه، داخل نقشه تقریبا ۵-۶ ثانیه هست.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
روی Series S واقعا بازیش از نظر گرافیکی افتضاحه! انگار تمام ستین گرافیکش رو روی Lowest قرار دادن. ساختمان ها، علف ها، سایه ها توی ۳۰ متری ناپدید میشن یعنی draw distanceش اینقدر پایینه!!! Series S از PS4 pro و Xbox one X قویتر و سریعتر هست، اما این بازی از Nioh 1 رو PS4 معمولیم هم بدتره بنظر میاد!!!
از نظر سختی هم بازیش کاملا بدون بالانس هست، ۹۰٪ بازی مثل آب خوردن هست و حتی باس هاش توی ۴۰ ثانیه میمیرن، ۱۰٪ش در حد Sekiro مبارزه با Lord Isshin هست.
ساید میشن هاش هم اصلا جالب نیستن و فقط برای پر کردن بازی اضافه کردنشون. توی Nioh 1 و 2 ساید میشن ها خیلی جالبتر، بیشتر و سرگرم کننده تر بودن.
گیم پلیش خیلی عالی هست، فقط چون بازیش بالانس نیست و بیشتر جاها خیلی آسونه، مثل Sekiro از گیم پلی و combat لذت نمیبرم.
داستان بازی هم به کل کشک هست، یک نسخه ی ضعیفتر از داستان Nioh 2 هست.
بهترین قسمت بازی مبارزه با Lu Bu هست. توی این میشن دوتا باس فایت درست و حسابی که هم مکانیک عالی دارن و هم سخت هستن داره، اما متاسفانه بقیه میشن ها الکی هستن.

در کل خیلی انتظار بیشتری از سازنده های Nioh داشتم. من Niohها رو حتی از Dark soulsها بیشتر دوست دارم.
برای این بازی کاملا مشخصه که وقت و انرژی نزاشتن و دلیلش هم به احتمال زیاد Rise of Ronin هست. Rise of Ronin الان ۷ ساله که در حال توسعه هست و Wo Long تقریبا ۳ سال توی توسعه بوده. کاملا مشخصه که چندتا از مکانیک های اون بازی رو کنار هم گذاشتن و Wo Long رو سریع درست کردن تا فقط یه پولی در بیارن.
برای کسایی که مثل من خوره ی ژانر Soulsborne هستن بازی لذت بخشی هست، اما حتی منم از این بازی و مشکلاتش شاکی شدم!
حتی با وجود دوآتیشه بودن من برای Niohها به نظرم امتیاز این بازی بیشتر از 7/10 نمیشه. Jake توی Gameranx خیلی خوب این بازی رو تشبیه کرد (این بازی مثل پسرعموی بد قیافه ی Sekiro هست!)

ویرایش: یادم رفت بگم که گاهی لودینگ هاش تا ۲۰ ثانیه هم طول می کشه! لودینگ های بین نقشه ها منظورمه، داخل نقشه تقریبا ۵-۶ ثانیه هست.
سلام و درود من تو سری اس دارمش و به دو دلیل امشب نسخه ظریتی ps5 خریدم. یکی بخاطر گرافیک پایینش و یکی بخاطر کراس پلی که نمیشه xbpx و ps5 باهم بازی کرد
منم مثل شما عاشق و خوره ی nioh هستم و این بازی تا دو مرحله ای که رفتم . از همه لحاظ ظعیف تر از nioh هست. البته باز برا من از نظر گیمپلی خیلی بازی لذت بخشی هست
حلا بزرا ببینم تا صبح دانلود بشه و ببینم گرایکش رو ps5 چطوره

• Like
Reactions: all4u and F.3.R.Y.X

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر