Windows XP SP3

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام

من هرچی گشتم نتوستم همچین موضوعی رو پیداکنم با خودم گفتم این موضوع رو راهاندازی کنم چون خودم یه مشکلی دارم .اینه که من الان میخوام SP3 رو بریزم .سیستمم خیلی جدید نیست رمم 256 وگرافیکم 128 .CPU=2.42GHz البته اگه درست گفته باشم .چون خیلی ضروریه این کاررو میکنم !!!
لطفا کمک کنید!!!:(

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
سلام دوست عزیز

سلام

من هرچی گشتم نتوستم همچین موضوعی رو پیداکنم با خودم گفتم این موضوع رو راهاندازی کنم چون خودم یه مشکلی دارم .اینه که من الان میخوام SP3 رو بریزم .سیستمم خیلی جدید نیست رمم 256 وگرافیکم 128 .CPU=2.42GHz البته اگه درست گفته باشم .چون خیلی ضروریه این کاررو میکنم !!!
لطفا کمک کنید!!!:(

Service Pack 3 که از نظر امنتی و Bug ها کمتر شده و آخرین نسخه xp به حساب می آید
شامل IE 7 و Wmp 11 است و سیستم شما باید حداقل موارد زیر باشد

و سیستم شما جوابگوی sp3 هست

منبع
http://www.microsoft.com/windows/downloads/ie/sysreq.mspx

mr.cooper

کاربر سایت
Apr 17, 2008
110
دوست عزیز اگه xp رو میتونید نصب کنید پس فرقی نمیکنه چه service pack ی باشه همونطور که MiliZangief عزیز گفتن فقط باگها فیکس شده و تغییری تو خود ویندوز نیست. درضمن سعی کن ویندوزی که نصب میکنی معتبر باشه و تغییرات و دستکاریهای شخصی توش نباشه. بیشتر ویندوزهایی که به عنوان sp3 عرضه میشه غیر استاندارده که با چندتا تغییرات دستی و به اسم sp3 فروخته میشه. موفق باشید

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوست عزیز اگه xp رو میتونید نصب کنید پس فرقی نمیکنه چه service pack ی باشه همونطور که MiliZangief عزیز گفتن فقط باگها فیکس شده و تغییری تو خود ویندوز نیست. درضمن سعی کن ویندوزی که نصب میکنی معتبر باشه و تغییرات و دستکاریهای شخصی توش نباشه. بیشتر ویندوزهایی که به عنوان sp3 عرضه میشه غیر استاندارده که با چندتا تغییرات دستی و به اسم sp3 فروخته میشه. موفق باشید
man az KING of program gereftam nemidoonam dastkari shode ya na ,dar zemn Farsi sham dareh!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر