Windows Phone 7 سیستم عامل اصلی نوکیا می شود!

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
فعلا WindowsPhone7 یه امتیاز خیلی سر نسبت به اندروید داره . چیزی که الان اندروید رو آزار میده و اونم اینه که تمام سخت افزارهای مبتنی بر Wphone7 ساختار ثابت و مشابهی دارن . همشون در هر نسل یک پردازنده یک چیپست و یک نوع پردازنده گرافیکی استفاده میکنن . چیزی که حداقل تو نرم افزارهای کاربردی منجر به برتری iOs نسبت به Android شده و الان هم مایکروسافت داره از این حربه استفاده میکنه منتها به شکلی بهتر دیوایسهای متفاوت اما اصل کاریشون متشابه که اینجوری هم میتونن دامنه قیمتها رو افزایش بدن هم سلیقه های مختلف رو راضی نگه دارن هم تو عرضه اپلیکیشن ها دولوپرها با مشکلات تفاوت سخت افزارها برای یک سیستم عامل و یک ورژن روبه رو نیستن . البته این کار برای گوگل هم قابل اجرا هست.

• Like
Reactions: .:Soheil:.

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
شاید با این کار بتونه فروش افتضاح موبایلهای مبتنی بر W7M رو جبران کنه تو بدترین بازاری که Micro$oft کاملا از رقبا عقبتره

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
توی این کنفرانس نوکیا تو MWC یه جورایی خیلی به Symbian بها دادن! :D برعکس چیزی که همه فکر میکردن.

symbian-renewal.jpg

اینطوری که خود Elop هم گفته حداقل امسال گوشی های جدید مبتنی بر Symbian با سخت افزار خوف هم میده بیرون نوکیا. پس هنوز مونده تا کامل بذارنش کنار.

Stephen Elop backed up this message, during the question and answer session, by saying that there are a "fresh wave of Symbian products and updates on the way, new Symbian devices, [running on] new hardware with 1GHz [plus] processors and faster graphics".

مایکروسافت هم گفته که هم Copy&Paste (=))) هم Multi-tasking بزودی به WP7 اضافه میشه و از این افتضاحی که الان هست یه کم فاصله میگیره.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بشدت استقال میشه اینجور که بوش میاد ماکروسافت در نهایت نوکیا میخره البته وقتی نوکیا هرچی بدهی داره را بپردازه و به طور کامل به بازار گوشی موبایل-تبلت و احتمالا نوت بوک وارد بشه ولی خب آروم آروم داره میاد و عجله ای نداره انگار به نظرم هم نوکیا سر این قضیه سود میکنه هم ماکروسافت اینجور هم که ادامه پیدا کنه گوگل اندروید برای موتورولا انحصاری میکنه و همه به حرف استیو جابز می رسند

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
باو هرکی میگه اندروید یا حتی IOS بهتر از WP7 هستن مطمئنا با Windows phone 7 کار نکرده !
من Xperia X8 داشتم با اندروید 1.6 که 2.1 هم میشد . HTC Desire داشتم که همه میدونن یکی از بهترین اندرویدیهاس ! هر 2 گوشی رو هم همینجا فروختم ! واقعا هیچی به جز 4 تا ویجت تو اندروید وجود نداره !
Iphone 4 و 3g رو هم هرکدوم 2,3 روز تا حالا باهاشون کار کردم اما هیچکدوم جالب نبودن !
چند وقت پیش دلمو زدم به دریا و با خودم گفتم مایکروسافت چیز بد نمیده ! رفتم یه Mozart خریدم و رام mango beta رو روش نصب کردم ! هرچی از امکانات این سیستم عامل و انعطاف و سرعتش بگم کم گفتم !
همه ایراد میگیرن که چرا Bluetooth file transfer و mass storage نداره اما وقتی یکم فکر کنید میبینید اینا برای امنیت گوشیه خودتونه ! مالتی تسکینگش هم که با اینکه من نسخه ی بتا رو دارم واقعا عالیه , جوری که میتونم براتون عکس بذارم که تمام برنامه ها و بازیا و ... رو همزمان باز میکنم و مدام بینشون سوییچ میکنم اما 1% کند نمیشه . صفحه ی اصلیه گوشی هم که بدون شک برگ برنده ی مایکروسافت هست و مسلما شما هرقدر ویجت روی اندروید بذارید نمیتونین به این خوبی همه چیزو روی صفحه ی اصلی و به صورت لایو داشته باشید !
حالا میرسیم به نوکیا که نیازی به تعریف نداره ! مسلما نوکیا میتونست از اندروید استفاده کنه اما صلاح خودشو میدونه ! همونجوری که اکثر قریب به اتفاق مردم روی PC ویندوز دارن , مایکروسافت میتونه با کمک پر طرفدارترین برند موبایل دنیا کاری کنه که روی موبایل هم ویندوز به برنده ی تمام عیار تبدیل بشه .
غول موبایل دنیا + غول نرم افزار دنیا - به نظرتون ممکنه به چیزی به جز موفقیت برسه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر