Wiiware game

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
خوب دوست من سلام پ
این مشکل تو داری از یه جای دیگست من هم همین مشکل رو داشتم اما همون نرم افزار trucha bug restorer که بالا کفتم ذو دانلود کن و بعد با hbc اجراش کن
ولی قبل از هر کاری با bootmii از nand وی بگ اپ بگیر

بعد از اینکه برنامه رو اجرا کردی کلید a یا b روی وی موت رو بزن و بعد صبر کن تا یه سری نوشته می اد که در اخرش می که 1 رو برن بهد از اینکه یک رو زدی یه صفحه می اد حالا اینجا سوالی که دارم اینه که به اینترنت از طریق وی دسترسی داری یا نه اگه داری گزینه ی downgrade ios 15 زو بزن و از منو که می لاذ install from nus رو اگه درست نوشته باشم بزمن و بقیه عملیات رو خودش راهنمایی می کنه البته اون صفحه ی که باید منبع نصب کردن ios رو تعین کنی دو بار می اد و هر دو بار همون گزینه رو که گفتم بزن و بعد ادامه کار ذو دنبال کن خودش می گه چه کار بکنی
اما اگه به اینترنت دست رسی نداری صبر کن من چنتا تست انجام بدم

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
من همه ios ها رو دارم ولی نمی دونم چه طور نصبشون کنم تا بتونم به شما کمک کنم ایا کسی می دو نه چطور باید اونا رو نصب کنم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من همه ios ها رو دارم ولی نمی دونم چه طور نصبشون کنم تا بتونم به شما کمک کنم ایا کسی می دو نه چطور باید اونا رو نصب کنم
فايل IOS بصورت Wad هستش شما هر جوري كه بازي Wad نصب مي كني IOS هم همينطوري نصب ميشه.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
نه به اون صورت نصب نمبیشه همش یه ارور می ده من با wad manager و wad installer هر دو تست کردم بازم نمی شه فقط وقتی با trucha خودش دانلود می کنه جواب می ده با dop-iso هم درست تست نکردم

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
خوب دوست من سلام پ
این مشکل تو داری از یه جای دیگست من هم همین مشکل رو داشتم اما همون نرم افزار trucha bug restorer که بالا کفتم ذو دانلود کن و بعد با hbc اجراش کن
ولی قبل از هر کاری با bootmii از nand وی بگ اپ بگیر

بعد از اینکه برنامه رو اجرا کردی کلید a یا b روی وی موت رو بزن و بعد صبر کن تا یه سری نوشته می اد که در اخرش می که 1 رو برن بهد از اینکه یک رو زدی یه صفحه می اد حالا اینجا سوالی که دارم اینه که به اینترنت از طریق وی دسترسی داری یا نه اگه داری گزینه ی downgrade ios 15 زو بزن و از منو که می لاذ install from nus رو اگه درست نوشته باشم بزمن و بقیه عملیات رو خودش راهنمایی می کنه البته اون صفحه ی که باید منبع نصب کردن ios رو تعین کنی دو بار می اد و هر دو بار همون گزینه رو که گفتم بزن و بعد ادامه کار ذو دنبال کن خودش می گه چه کار بکنی
اما اگه به اینترنت دست رسی نداری صبر کن من چنتا تست انجام بدم
ممنون متأسفانه اينترنت با وي نميتونم . . . برم بعد nand ديگه چيه ؟:confused:

• Like
Reactions: che-jaleb

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
NAND يه جور اطلاعاته كه وقتي ازش Backup ميگيري بعدا كه خدايي نكرده وي بريك بشه مي توني با اون NAND‌ وي رو برگردوني.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
nand به چیپ هایی کفته می شه که داخل اون اطلاعات ذخیره می شه کلا داخل حافظه های فلش و ssd از این نوع چیپ ها استفاده شده و در مورد وی هم منظور کل حافطه ی داخلی سیستم هست که کل اطلاعات از سیستم عامل گرفته تا سیو ها و چیزهای دیگه روش ذخیره میشه

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
این بزنامه ی free the wad یه محیط گرافیکی هم داره که کار کردن باهاش ساده تر هست اگه خاستین بگین واستون میل کنم

بعد یه مو ضوع دیگه چند روز پیش بازی فوف العاده ی tales of monkey island chapter 1 هم واسه وی اومده که من نتونستم فایل بازی رو دانلود کنم به خاطر ip مشترک dsl اگه دوستان بتونن اون رو از یه منبع خوب پیدا کنن واقعا دستشون رو می بوسم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
این بزنامه ی free the wad یه محیط گرافیکی هم داره که کار کردن باهاش ساده تر هست اگه خاستین بگین واستون میل کنم

بعد یه مو ضوع دیگه چند روز پیش بازی فوف العاده ی tales of monkey island chapter 1 هم واسه وی اومده که من نتونستم فایل بازی رو دانلود کنم به خاطر ip مشترک dsl اگه دوستان بتونن اون رو از یه منبع خوب پیدا کنن واقعا دستشون رو می بوسم
دوست عزیز لطفا این برنامه free the wads با محیط گرافیکی خوبشو میدید
تو همین سایت بزار لطفا

ali-vn

کاربر سایت
Nov 12, 2008
8
دوستان اونهایی که 3.4u دارند با errror:1022 مواجه میشند که همه جا هم نوشته باید downgrade کرد ولی من یه راهی پیدا کردم و الان هم بدون مشکل با wad manager تمام فایلها رو نصب میکنم فقط اگه دستگاه شما brick شد با خودتون

1put wadmanager 1.3 in apps

2) put IOS16-64-v257-prod.wad in the folder .WAD -- google it , its pretty easy to find ..

3) run wadmanager 1.3 and install the ios16.wad

4) put wadmanagerios16 under apps - google wadmanagerios16 .. also easy to find.

5) run wadmanager16 and install cios249 rev7 .. now go back to wadmanger 1.3 and it will work just fine.

i've done this on plenty of wii's .. works great

یه کار راحت تر دیدن این ویدیو است که البته همون راه بالاست ولی فایلها رو هم گذاشته
http://www.youtube.com/watch?v=ScarfTbuNcA
قسمت دوم
http://www.youtube.com/watch?v=KQjiCm0JZR8&feature=related
اگهyoutube باز نمیشه با ip باز میشه : 64.15.120.233
اینهم آدرس wii fix tools
http://www.filefactory.com/file/ecab25/n/Wii_Fix_Tools_zip
البته فقط یک سری wad و ios و برنامه است

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
حل مشکل اجرا بازی های wiiware.vc برای همیشه

دوستان با این اموزش برای همیشه و بی دردسر بازی های wiiware,VC رو بدون ناز به پچو ابن حرفا درست از همون چنلشون اجرا کنید
از تایپک بکاپ گرفتن preloader رو با hacks.inf های جدید نصب کنید
بعد وارد preoloader شوید و به قسمت systemmenu hacks بروید و از اونجا گزینه ی region free channels رو هم enabled کنید
بعد هم save رو بزنید و کنسول رو reboot کنید
حالا همه ی بازی ها و چنل ها رو بدون نیاز به برنامه هایی مثل gecko os191,menuloader وfree the wads و... اجرا کنید از خود چنلشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر