Wheel Racing!

Babak_Aria

کاربر سایت
Oct 5, 2007
85
سلام عرض می کنم خدمت همه بچه های استاد سایت.

اگه میشه چند تا wheel racing توپ با امکانات کامل و قیمت های مختلف به من معرفی کنید.

منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم. ;)

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
اگه محدودیت مالی نداری Logitech MOMO Racing چیز خوبیه
ولی به نظر من هیچی Wheel Racing اصل مایکروسافت که واسه 360 زده نمیشه واقعا خوش دسته و ادم احساس میکنه داره واقعا رانندگی میکنه

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دوست من اگه میشه قیمت هاشون رو بگو و یه سوال هم دارم اینه که این که این محصول مایکروسافت به Pc متصل میشه.
قیمت لاجیتک رو ندارم ولی دومی رو فروشگاه یگانه با قیمت 170 هزار تومن میفروشه (البته خیلی گرون میده)
بله این فرمون مایکروسافت به PC هم وصل میشه
الان مدل جدیدی هم ازش اومده که بیسیمه و اون رو میتونی با Reciver دسته که تو بسته بندی دسته های 360 واسه ویندوز هست به کامپیوتر وصل کنی

Babak_Aria

کاربر سایت
Oct 5, 2007
85
خیلی ممنون دوست عزیز !فقط دوست من یه سوال داشتم.من توی عکس های این محصول مایکروسافت اثری از دنده و ترمز دستی و ... ندیدم،حالا مشکل از چشم های منه یا اینکه واقعا در کار نیست؟

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
خیلی ممنون دوست عزیز !فقط دوست من یه سوال داشتم.من توی عکس های این محصول مایکروسافت اثری از دنده و ترمز دستی و ... ندیدم،حالا مشکل از چشم های منه یا اینکه واقعا در کار نیست؟
ترمز دستی نداره و دنده اش هم مثل اتومبیل های فرمولا 1 پشت فرمونه که اتفاقا باعث میشه ادم سریعتر واکنش نشون بده

Babak_Aria

کاربر سایت
Oct 5, 2007
85
آقا هیلی ممنون از راهنماییتون.
دوست عزیز محصولی که دنده ی جدا داشته باشه و همچنین ترمز دستی اگه سراغ دارید به من معرفی کنید!البته جنسش هم خوب باشه!

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
برای کامپیوتر بهترین فرمون دنیا که البته گرونترین هم هستش Logitech مدل G25 است که دنده گیربکسی یعنی 1 2 3 4 5 و کلاج داره ! و با زدن یه دکمه تبدیل به اتومات میشه که بزنی تو سرش دنده اضافه بشه و بدیش پایین دنده کم کنه.فرمون مانند فرمون ماشین یک و نیم دور میزنه که در نوع خودش جالبه.نکته دیگه هم این که این فرمون رو به PS3 و PS2 هم میشه وصل کرد.

g25.jpg

logitechg25shifter.jpg

فیمت حدود دویست و خرده ای هزار تومان:
http://www.amazon.com/Logitech-963416-0403-G25-Racing-Wheel/dp/B000GP8448

luxury

کاربر سایت
Nov 18, 2008
2
Racing Wheel

سلام دوست عزیز بهترین چیزی که میشه تو ایران گیر اورد همین Logitech G25 هستش که با گارانتی اواژنگ حدود 320000 تومنه .
** مدلهای ارزانتر و با کیفیتی هم از مارک معروف جنیوس هستش که تو ایران با گارانتی عالی و قیمت مناسب ارزه میشن . - Geniusnet.com-
*** فراسو با دو مدل FGW-810 و FGW-850 که مدل 850ش واقعآ چیز زیبا کامل و خوبیه میتونن انتخاب خوبی باشن حدود 25000 تومن 810 و 35000 تومن 850 .
**** و در نهایت میتونید تو علائدین یا بازار امام خمینی مدلهای متفرقه که بعضیاشون جنس تقریبآ خوب و قیمت پایینی بین 20 تا 40 هزار تومن دارند بخرید .

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
Logitech G25
دوستانی که فرمان فوق رو دارن بگن فرمونش چطوره؟خیلی نرمه یا سفته؟بعدشم فرمونش لرزش و از این جور چیزا داره؟دورش چقدره؟نیم دوره!!!یا بیشتر؟
ترمز و گاز و کلاجش چطور شل و آبکی و مسخرن یا سفتن و طبیعی؟
به 360 هم که نمیخوره...
در کل ارزش خری داره داره یا نه؟:d

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
formula vibration feedback wheel دنده داره یا نه ؟

fgw-850
توی عکسش دنده داره . اما کلاژ نداره . اتوماته یا دستیه ؟

کلا فراسو و جنیوس و لاجتیک 40-50 تومنی دنده هاشون دستی ؟ اگه دستی نیست خب یدونه لاجتیک بخریم فرمونشم بهتره تا فراسو که دندش دکور باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر