Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر بازی رو ترول میکنن و ازش بد میگن . سطح توقعتون خیلی بالاس . به نظر من بازی واقعا جذاب و قشنگ بود . من که خیلی حال کردم . داستانش هم خیلی خوب بود . گیم پلی هم عالی . واقعا لذت خوبی داشت بازی . یکی از بازی های خوب این نسل بود . من که با ایدن هم خیلی خوب ارتباط برقرار کردم :)

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوستان عزیز معذرت باز هم یه سوال درباره داستان , این مرد چاقه (بد باگ) که خیلی هم ادم ترسویی هست و با ایراک کار میکنه نقشش چیه تو داستان , اصلا ایدن از اون چی میخواد و رابطه بین بد باگ و ایراک چیه؟

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
دوستان عزیز معذرت باز هم یه سوال درباره داستان , این مرد چاقه (بد باگ) که خیلی هم ادم ترسویی هست و با ایراک کار میکنه نقشش چیه تو داستان , اصلا ایدن از اون چی میخواد و رابطه بین بد باگ و ایراک چیه؟

اینا با هم فامیلن
از اون چاقه سرنخ جمع می کنی که مجبورش کنی از اون مرده که با چمدون سر یکیو ترکوند اطلاعات بده بت

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
کاش توی بازی این همه ماموریت اضافی نداشت
واسه پلاتش پدر درمیاره
تمام ماموریت هاش یه طرف برای پلات کردن گیر یه ترافی نوشیدن میشی که جالب اینجاست یه ترافی برنز هست خیلی وقت باید بزاری تا اینو بگیری

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام من تو بازی واچ داگز میخوام آنلاین بازی کنم بعد آنلاین هک رو میزنم میگرده و یه نفرو پیدا میکنه میگه اکسپتش کن من اکسپتش میکنم بعد موقعی که جای طرف رو نشون میده و تا من اولین قدمت برمیدارم ارور میده ؟؟؟ مینویسه : game session is no longer availbale اگه درست نوشته باشم کمکم کنید

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بچه ها : ۱- قسمت آنلاین بازی کجاست ؟! کجای منوی بازیه ؟!
۲- قضیه این Season pass چیه که ۱۹ دلار قیمتشه ؟!
۳- یه کد ۱۲ رقمی هست رو دفترچه بازی...به چه درد میخوره؟ بعدشم من بازی کارکرده گرفتم اون کد ۱۲ رقمی بازم قابل استفاده هست ؟!

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
بچه ها : ۱- قسمت آنلاین بازی کجاست ؟! کجای منوی بازیه ؟!
۲- قضیه این Season pass چیه که ۱۹ دلار قیمتشه ؟!
۳- یه کد ۱۲ رقمی هست رو دفترچه بازی...به چه درد میخوره؟ بعدشم من بازی کارکرده گرفتم اون کد ۱۲ رقمی بازم قابل استفاده هست ؟!
1- تاچ پد(همون کادر مستطیلی رو دسته) رو بزن که میره تو نقشه بازی بعدش دکمه R1+L1 رو بگیر بعدش دیگه میره تو بخش انلاین و خودت هر مدی رو که دوست داری انتحاب کن
2-من شنیدم که این سیزن پس شما در نقش T-Bone ظاهر می شی در کل بازی اصلی جذابیت آن چنانی نداره که بخوای سیزن پس بگیری (نظر شخصی)
3-این کد لباس سفید + 1 ساعت گیم پلی به بازی اضافه می کنه که اگه خود صاحب اول بازی استفاده نکرده باشه شما میتونی استفادش کنی در کل اینم جدی نگیر چیز مهمی از دست نمیدی

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
479
نام
زهير
دو دل هستم که بازی رو بگیرم یانه .
دوستانی که بازی کردن بگن که بازی با اون تریلری که فکر کنم تو e3 2012 دادن بیرون چقدر تفاوت گرافیکی داشته . من تصاویری که دوستان میزارن رو وقتی میبینم تفاوت خیلی زیاده . تریلر 2012 من رو بیشتر یاد اولین تریلر از بازی killzone 2 میندازه که سونی نمایش داد و بعدا معلوم شد که کیفیت بازی اصلا در اون حد و حدودا نخواهد بود .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستانی که بازی کردن بگن که بازی با اون تریلری که فکر کنم تو e3 2012 دادن بیرون چقدر تفاوت گرافیکی داشته . من تصاویری که دوستان میزارن رو وقتی میبینم تفاوت خیلی زیاده . تریلر 2012 من رو بیشتر یاد اولین تریلر از بازی killzone 2 میندازه که سونی نمایش داد و بعدا معلوم شد که کیفیت بازی اصلا در اون حد و حدودا نخواهد بود .
منم مثل شما بودم
نظر منو ميخواي برو نسخه پي سي رو بگير كه الكي پولت نپره،منم همين كارو كردم

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين

بازی با سیستم هکش ساعت ها سرگرمت میکنه ! واقعاً تجربه ی فوق العاده ای هست واچ داگزِ PS4 ! منم عین خودت دو دل بودم ولی بازی رو بالاخره از بچه های همینجا خریدم الان به قدری بهم حال داده که میخوام اون کد مخصوص یک ساعت گیم پلی اضافش رو استفاده کنم تا بیشتر از بازی لذت ببرم !

گرافیکش هم خیالت راحت تو ذوقت نمیزنه ! به گیم پلی نابش فکر کن...

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
بهترین تجربه ای که تا الان توی نسل جدید داشتم همین watch dogs هستش.همه چی این بازی عالی هست.همین نواوریش کلی میارزه.طراحی شهر هم که حرف داره گاهی فقط همینجوری توی شهر میگردم و محیط شهر لذت میبیرم طوری که مینی گیم های بازی این لذت چند برابر می کنه.خود شخصیت Aiden Pearce واقعا شخصیت گیرایی هستش مخصوصا با صدای گرفته ای که براش گذاشتن.دوستانی که از گرافیک بازی ایراد میگیرن شاید نسخه ی ps4 رو بازی نکردن چون روی ps4 گرافیک خیلی خوبی رو من شاهد هستم

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
گرافیکش که خوبه ولی شهرش یکم مرده هست شاید چون زمستونه و بارون و... بر اتمسفرش قالبه اینطور میشه و داستانش هم یکم ایراد داره , ایراد که نه ولی مثلا خیلی از ماموریت ها بی دلیل انجام میدی (اون زردا ماموریت اصلی هستن یه وقت فکر نکنین رفتم ماموریت فرعی انجام دادم :D) در کل گیم پلی عالی داره , داستانش هم عالیه ولی به نظرم جای کار بیشتری داشت. و نکته بعدی اینه که اگه بازی رو تموم کنید دیگه حوصله چرخ زدن تو شهر ندارید . ماموریت های فرعی هم که تکراری هستن یعنی خیلی خسته کننده البته روز اول من خیلی جوگیر شدم :D و گفتم بهترین بازیه :D

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
اینم یه سری کد که با وارد کردنش میتونید این تفنگ رو بگیرید:d

mPOe1A-R39KNXqlxJAuwokw.jpg

MNQ5-T3NB-MLB4
BDL2-KPNT-4A9H
MDTF-QTNK-7Q6M
MD5T-QRN5-C59L